Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kinga nie ja już nie karmię piersią 🙂... A leczo już zjedzone :P...

Pogoda do bani 😞

Beata fryzurka fajna 🙂 ja już też po fryzjerze 😉 humor poprawiony a i mąż zadowolony bo żona zadbana :P...

Nikusia dobrze że w poradni wszystko ok 🙂

Okres- od 2 dni miałam dziwne bóle brzucha ,,prawie mi nieznajome" i co do tego? ,,biegunkę" masakra i wczoraj ok 13 dostałam okres... tyle że biegunka nadal się utrzymuje... coś ten mój organizm szaleje ;/... a i cieknie ze mnie jak nie wiem co ;/... ale dobrze że jest 🙂 wcześniej miałam tak że tylko pierwszego dnia miałam biegunkę... tak sobie teraz pomyślałam

Na 8 do pediatry jedziemy, zapytam o ten katarek bo małej tak na prawdę nic nie dolega prócz tego katarku ( i to tak jest że jednego dnia jest a drugiego już nie ma) no i o tą skazę... może mi przepisze to mleko bo mała się męczy tym ulewaniem niesamowicie ;/...

Uciekam małą szykować i zmykamy :* buśś



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No i wróciłam 🙃
Pamii u mnie też pogoda się zepsuła a muszę lecieć do gazowni no i wiadomo, że lepiej by moja Natalka jednak na spacer dziś wyszła. A taaaak mi się niiiiiie chce 😮
Co do okresu to gratuluję dostania go 🤪 Mój pierwszy okres po porodzie to była jakaś masakra, ciekło nieziemsko i nie nadążałam ze zmianą podpasek 🤢 i dość długo trwał. Drugi okres był już normalny 🙂 Może u Ciebie też tak będzie 🙂
Nikusia pisz jak wyprawa do Katowic 🙂
Adzia ale teraz krocze dobrze się goi, czy zagoiło? Bardzo Cię pocięli? Daj znać co gin powiedział 🙂
Beata zmiany, zmiany, zmiany 😆? Zaraz pewnie dotrę do zdjęcia z Twoją wymarzoną fryzurką. Ale wiem, że jeśli o mnie chodzi to cokolwiek nie zrobię z włosami to samopoczucie mam poprawione bo coś zmieniłam 🙃
Anabel ja nie wiem, co Ci faceci w sobie mają, że widzą to co chcą widzieć i kiedy chcą 🙃 Mój od ostatniej awantury jest grzeczny 🙂 Współczuje i wspiera 🙂 Ciekawe jak długo 😉
Skoreczka, Kruszyna ja skorzystałam z okazji, że mama u mnie była. Wysłałam ją na kilka dłuuugich spacerków z wnuczką, a sama rzuciłam się w wir sprzątania... I mam wrażenie, że średnio mi to się udało 😮 zatrzymałam się na......... oczywiście na połowie prasowania 😁 never ending story 🙃 😁 A i obiecałam sobie, że w weekend zrobię porządek w papierach, dokumentach i męża zagonię do sprzątania bo masakrę mi zrobił w spiżarce i na strychu trzeba rzeczy pochować no i mam nadzieję, że w końcu zmontuje i zawiesi półkę w pokoiku Natalki 😎 Już mu od kilku dni o tym gadam, by się przyzwyczaił do myśli, że w weekend jednak zrobi te porządki w końcu 😁
Allegro tak sobie pomyślałam (robiąc te porządki), że może ja też wrzucę swoje rzeczy tam... jak już się dowiem jak to się robi 🙃 no i zdjęcia zrobię. Bo sporo mam rzeczy takich do pozbycia się. Nie tylko ciuszki. Zobaczymy 😆
Szczepienia
każdy robi to co uważa za słuszne. Zauważcie, ze ile ludzi tyle różnych zdań na jeden temat 🙂 a moja mam zawsze powtarza, że szczepienie nie chroni przed chorobą, że jej nigdy nie będzie, ale jeśli już zachoruje to chorobę przejdzie lżej 🙂 że tak "za jej czasów" mówiono. Może i racja?
Anabel ja też myślałam nad ścięciem włosów ale pomyślałam tak jak Ty, że lepiej z długimi 🙂
Ela Ty jak zawsze na posterunku forumowym 🙃 😘
Beata i dotarłam do zdjęć fryzurki 🙃 Bardzo mi się podoba 🙂 Sama nie mogłabym sobie na to pozwolić, gdyż mam kręcone, niesforne włosy. Ale fryzurka śliczna. Farbować też będziesz chciała?
Kasiulka super, że Ci się udało sprzedać te mleczka 🙂 No i tyle kasy dla Ciebie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę też temat bioderek. Czy wszystkie miałyście skierowanie na USG bioderek? Bo ja nie... i nawet o tym mi nie wspomniano... No i jak długo się pieluszkuje? Macie jakieś dane na ten temat? Ja wczoraj wpadłam do lekarza po receptę na mleczko i spytałam o to. Ale babka jakaś dziwna i mi powiedziała, że w dzisiejszych czasach odchodzi się od pieluszkowania 😮 i zdziwiona była, że mnie nikt na USG nie skierował 😮 No ale Natalka ładnie nogi rozkłada i rusza nimi. Dziwna w ogóle sprawa z tym, że to co kiedyś było dobre.... teraz jest złe 😮 Tak samo jak z pielęgnacją pępka... zawsze się odkażało a teraz wielce "sucha pielęgnacja"... no to chore. My byłyśmy wychowywane na "starych zasadach" i żyjemy 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Ja już po fryzjerze 🤪 Później wrzucę fotki, bo niedługo na USG mózgu jedziemy. Trzymajcie kciuki 😉

Adzia jak chcesz wrzucić fotki, to wejdź na stronkę http://imageshack.us/ i na dole kliknij "Can't Upload? Try This" - i załączasz zdjęcie i potem masz różne linki do tego zdjęcia i bierzesz "kod forum" i tu kopiujesz 🙂
Koktajl bananowy? 🙂 Nigdy nie piłam, ale zapewne pycha! 🤪
I zdaj relacje po powrocie 😉

Pami współczuję biegunki 🤢 Dla mnie to jest masakra – to i problemy żołądkowe to dla mnie najgorsze z najgorszych 🤨
Daj znać po wizycie u pediatry skąd ten katarek i co ze skazą.

Anabel i Kacha a mi lepiej z krótkimi – lelpiej się czuję i wygodniej mi, bo z tym związywaniem to jest tak, że ciągle mi wychodzą włosy z gumki i wygląda jakbym się nie czesała 🙃

Kacha – nigdy nie farbowałam włosów i teraz też nie 😜 Co do bioderek, to miałam na wypisie ze szpitala, że trzeba zrobić i w tym celu skierowanie uzyskałam od pediatry. Lekarka zdziwiona? Przecież to ona powinna Cię skierować 😜 A czy się pieluchuje czy nie, dowiem się 2.04 bo na razie nic na ten temat nie wiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
porządki zrobiłam, resztę jak mąż wróci. Teraz muszę trochę odpocząć.
Wczoraj u lekarza było ok, wypełniła mi papiery na komisję bo muszę złożyć. Pojadę w przyszłym tyg. Potem byłam u koleżanki, szkoda że tak krótko. 🙃
Kinga u mnie w wc wszystko do wody ląduje. No, ale coś wymyślę. Już mam plan, żeby go na weekend przypilnować i w poniedziałek iść. Bo ja dwie próbki potrzebuję, z innych "posiedzeń" 🙃
Adzia niech były widzi co stracił 😁 😁 😁 Fajnie, że bioderka ok.
Kasiulka fajnie, że mleko się sprzedało, wiem jak to cieszy, bo sama też patrzę ile mam wyświetleń, czy ktoś obserwuje itd. Z tym, że mojej książki z przepisami chyba nikt nie chce. 🙃 🙃 🙃 Bo 0 wyświetleń. 😁 😁
Beata fryzurka super, ja mam problem bo włosy za uszy bym dawała i teraz stwierdziłam, że chcę zapuszczać. Wklej fotkę jak się obetniesz.
Anabel ja bym się musiała zarejestrować na stronie BoboVity bo dla Kuby mi też przychodziły.
Kacha Ty w przelocie jak i ja 😁 😁
Skoreczka ja jakoś też nigdy nie zaszalałam z fryzurą, no może raz jak włosy do pasa ścięłam na całkiem krótko. 🙃 A na matę już się nie mogę doczekać. 🤪
Anabel a wczoraj jakiś mecz był??? 😮 🙃 😁 😁 😁
Adzia u mnie to ja "łapałam" w domu mocz Emilki i zanosiłam do laboratorium.
A co do wizyty to pobrali Kubie krew, ostatnio mu sama zmieniłam dawkowanie tabletek a insulinę dopasowuję do jedzenia a lekarka nic nie zmieniała.
Pamii ja miałam wczoraj dostać okres ale na szczęście dostałam dziś.
cdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja pierwszy okres miałam tak jak Ty, bardzo leciało. Mam nadzieję, że teraz już będzie normalnie.
Jak będziesz potrzebowała pomocy z allegro to pisz. 😘
Beata zapomniałam napisać odnośnie fryzurki, że ja chyba jestem jedyną młodą osobą która się nie potrafi prostownicą posługiwać. ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ jak wyprostuję sobie włosy to są jeszcze bardziej pokręcone niż były na początku. Najpierw zwalałam na prostownicę, ale jak mi nią siostra wyprostowała to były proste 🙃 😁 😁 😁
Kacha po skierowanie na USG bioderek poszłam sama do pediatry, a moja Emilka też ładnie nóżki rozkłada itd a jednak z jednym bioderkiem jest problem. A pieluszkować będę tak długo jak lekarz każe.
Beata trzymam kciuki.

A Emilkę dziś karmiłam o 21:30, 1, 3:30, 6, 8:30 rano myślałam, że padnę 🙃
lecę coś na obiad zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas wieje 100km/h 😮

powiem wam ze we wrzesniu bylismy w krakowie u lekarza z moim i tam lekarka mu kazała zrobic rezonans magnetyczny drog zółiciowych tylko ona mu zrobi tylko musi zostac w szpitalu w krk na 3 dni, ale on powiedzial ze sprobuje sobie tu u nas zrobic.
poszedl do naszego lekarza rodzinnego ale ten mu nie dal skierowania na to do szpitala naszego 😞
jak pracaowalam w starostwie to wicestarosta jest lekarzem irobil u nas w szpitalu a byly sekretarz jest teraz dyrektorem szpitala 🙂
i dzisz dzwonilam do mojej znajomej co jest tam sekretarka w tym starostwie i mowie zeby zapytala wice czy moze zadzwonic do ordynatora chirurgi ktory jest jego zanajomym i zajmowal sie robertem jak byl w szpitalu i zapytal czy by nam wystawial skierowanie.
i ona go zapytala a on zeby zadzwonila do tego wice i z nim pogadala co potrzebuje dokladnie bo mi pomoze tylko juz zapomniał o co to chodziło. 🤪 🤪

a jak mialam ten staz w starostwie to prawie robert trafil do szpitala i wice caly czas tam dzwonil i pytal sie jak tam moj maz.
i oni juz wiedzieli ze mamy kogos u władzy hihihhih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już dziś siedzę na dupce i się nie ruszam, nie latam 🙃 😁 Szybki spacer zaliczony. Zdążyłam przed deszczem uffff 😆 ale jaki dziś wiatr paskudny 🤢 Nie wychylam się dziś już nigdzie.
Nikusia zgłoszę się na pewno przy pierwszej mojej aukcji sprzedażowej 🙃 😘 Z góry dzięki za pomoc 😁 a Emilka zaszalała w nocy 🙃 A więcej zjada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Ja dzis od rana pozałatwiałam pare spraw wskoczyłam do kumpeli na kawe bo sie chyba z 2 miesiace nie widziałysmy 😉 posprzataamłazieke zrobiłam i zjadłam obiadek a ze mała spi to kozystam 😉

Kacha powinnas isc do ortopedy na kontrole rzeczywiscie dziwne ze nie dali co skierowania bo u nas to wszytskie dzieci przechdza a co do pieluszkowania to sa podzielone opinie mi ortopeda mówił ze lepsze rezultaty sa jak dzieco duzo lezy na brzuszku i nie jest kładzione na boczki ale nie kaazdy tak mówi bo Emilce Nikusi kazali zakładac 3 pieluszki ,,,

Nikusia nie martw sie ja ez nie umie sie posługiwac prostownica 😉

Pami i jak po wizycie???

Ja uciekam bo mała spi moze jeszcze uda mi sie coś zrobic 😉

A jeszcze mała po raz pierwszy od jakiegos czasu nie płakała jak byłam w gosciach jej wypiłam kawe bez ryku chyba dletego mam dzis humor no i maz chyba zrozumiał cos z ostatniego gadania bo chociaz w łaziece rzeczy posprztał bez przypominania 😉 i Jakubem sie zajoł hehehe chyba w koncu jest juz zdrowszy 😉 tfu tfu zeby nie zapeszyc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha mała w nocy jadła po 40ml i pewnie dlatego tak często, do tego jeszcze z 5-6 razy wstawałam, żeby jej smoczka dać. Wczoraj jej pierwszy raz nie kąpaliśmy i tak jak się obawiałam, nie wyszłam na tym za dobrze 🙃
Anabel ja miałam dobry humor, ale już mi go mąż spierniczył. Tyle się napracowałam a on nawet nie raczył nic powiedzieć. A jak powiedziałam, że ma zakręcić kran z ciepłą wodą (bo leciała a mam bojler na prąd), bo chcę jeszcze dziś coś porobić. I, że nawet nie zauważył co się w domu zmieniło to stwierdził z przekąsem, że jeśli chodzi o szafki to przecież widział. 😠 😠 😠 Jakby nie można był cokolwiek miłego powiedzieć, tyle się narobiłam i jeszcze jakieś głupie przytyki. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny ja tylko wpadłam przelotem bo nie mam czasu wybaczcie nadrobię to kiedyś 🙂
Wczoraj popołudniu Zosia zsunęła sobie trochę gipsiku i pięta była dziwnie ułożona 😲 ubraliśmy się i długa a by to ściągneli i poprawili,ale lekarza który jej to zakładał nie było i poszliśmy na izbę przyjęć tam się nas pozbyli bo nie było żadnego lekarza aby to zobaczył 😠 😠 i pojechalismy do innego ośrodka tam zastaliśmy chirurga który stwierdził,że nawet nie zobaczy co się dzieje z tą nogą u tak małego dziecka bo się nie zna( a chcieliśmy aby ktokolwiek ten gips ściągnął a rano do ortopedy i tyle),ale nie bo tym się akurat nie zajmują i nam nie pomogli 😠 😠 😠Po tym udaliśmy się do szpitala w Opolu i lekarz ściągnął ten gipsik bez żadnego wysiłku musiał tylko nadciąć 10 cm( gdybym wiedział,że nic jej nie uszkodzę to sama bym to zrobiła w domu),ale dał nam skierowanie do poradni na dzisiaj i jak to tam zobaczyli to śćiągneli drugi i założyli jej na nowo na obie nóżki (teraz tego już sama nie śćiągnie swoim wierzganiem nóżek) Dziś ma to super założone,ale po samą pieluchę 🤨 🤨 🤨 i w przyszły czwartek mamy sami jej ściągnać gips w domu 😮 😮a w piątek na założenie nowego tylko,że do nich. No i tyle z naszej przygody z Zosią a jutro alergologa z rana i ciekawe co zaś nam przemiła Pani doktor powie 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka jak mnie wkuza takie odsyłanie od jednego lekaza do drógiego jesli by jeszcze chodziło o dorosłego a tu o takie malenstwo grrrrr dobrze ze w koncu dobrze trafiliscie moze dobrze ze sie tak stało bo jak ten gips by luzno załozony to moze efektów by takich jak powinno niebyło grrrr

Nikusia ja to na pochwała mojego to nawet nie licze chcoc tez czesto mi przykro ze nawet nie zauwazy ze postarałam sie i mieszkanie lsni no cóz a oni to by chcieli pochwałe za wyniesienie smieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki, my juz w koncu w domu uff 🙂
U neurologa ok! Mala nie ma zadneg napiecia miesniowego, jedyne co to mamy jej nie nosic do odbicia (i w ogole juz) przodem do ciala tylko buzia do swiata a pleckami na nas oprzec. Mz bdzie mial problem bo nie potrafi tak bo sie boi hehe noi klasc ją nawet i 20 razy na dzien na brzuch 😮
A teraz troche poodpisuje 🙂

Kacha mi nie nacinali krocza, mi pękła szyjka macicy i musieli mi załozyc 3 szwy a dzisiaj u ginekologa dowiedzialam sie
ze mam tam powazne obtarcie które mnie boli dlatego nie umiemy z mężem wspolzyc bo nawet
za przeproszeniem nie umie wejsc a juz boli.
Ale blizna na brzuchu 'ładna' 😉 no i oglnie macica ok i widokow na okres nie ma 🙂
No ale przepisala mi dopochwowo globulki na odbudowe błony sluzowej i jakis zel. Masakra co w tym szpitalu mi porobili.

Kacha na USG bioderek powinien Ci wasz pediatra dac skierowanie juz na pierwszej wizycie. Mysmy juz były na 2giej wizycie.
A co do pieluszkowania to nam lekarz na tym USG powiedzial ze zaleca sie do pol roku pieluszkowac. Tak tez robie z Anią.
Nic nie szkodzi to dziecku to czemu nie? A moze tylko pomoc.

Beata dzieki za stronke, na pewno wrzuce fotke tylko nie gwarantuje ze teraz bo to zalezy
od małej, kiedy da mi chwilke.
No i czekam na twoje foto 🙂

Nikusia ja tez łapałam mocz Ani dzisiaj rano,ładnie umyłam jej pupke, przykleilam woreczek i czekamy a tu niespodzianka, zamiast
siusiów-kupa 🙂 no i od nowa hehe ale udało sie. A krew pobierali jej z paluszka dwa razy 😞
Ale dzielna byla i zaplakala tylko raz i to chwilunie i od razu przestała i spogladała na pania która jej to zrobila
z zaciekawieniem 🙂

Nikusia fajnie ze Emilka sie budzi na jedzenie to bo znak ze dziecko drowe jest, skoro chce jesc
to znaczy ze nci jej nie jest a po prostu taki urok ze malo przybiera, kiedys bedzie
za to wdzieczna hehe za to moja ostatnio robi sobie przerwy 3h w ciagu dnia i dzieki czemu
zaczyna jadać po 100 ml co mnie baaardzo cieszy!! A pytałam lekarki czy moze tak jadac co te dwie
godziny czy ja przetrzymac a ona ze absolutnie nie, bo dzieci do jedego roku zycia nie
mozna odmowic jdzenia tylko kiedy chce wtedy dajemy bo widocznie tyle potrzebują i juz. Takze
moze twoja Emilka tez potrzebuje czesciej ale mniej na raz?

Co do meza to sie nie przejmuj, bo w tych kwestiach to chyba kazdy chlop taki sam jest.
Nikusia, a moze spróbuj mała odbic po skonczonym posilku i dac jej znowu jesc. Bo skoro tak szaleje
z tym smoczkiem to moze jeszcze by cos zjadła? Ja zauwazyłam ze moja czasami mi juz wypluwa butle
i niby ma dosc i klade ja spac ale ona skacze z rekoma i smoczek co chwile wypada jej z buzi to
wtedy ją dokarmiam i odziwo zjada bez protestów i spi wtedy juz spokojnie.

Elka recepta na szczepionke? a po co?
Kurde ja chyba naleze d tych zimnych matek bo ja nie placze jak dziecko szczepia i serce mi sie nie
kraja bo wiem ze to dla jej dobra i ze za cwile to minie no i nie bedzie tego i tak pamietac.
Jak trzeba to trzeba po prostu 😉 utulic utule wiadomo, ale jakos super mocno emocjonalnie nie
umiem reagowac.


Kruszynka nie mam słów do tych lekarzy, a co jeden to gorszy. Nie znaja sie a podwyzki by chcieli.
Ale dobrze ze jednak wam to zrobili porzadnie.
A po co do alergologa?
My tez mamy alergologa, we wtorek.W koncu sie dowiemy czy mała ma skaze,i jak z nia postepowac.

Troche tego duzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

Dziewczynki ja juz nie nadążam z niczym 😮
Noc miałam okropną, nie wiem czemu ale Mikołaj postanowił nie spać i ciągle chodził i wołał mamę albo tatę. Błażejek za to fajnie spał.
Postanowiłam teraz napisać posta bo wieczorem to juz całkowite zamieszanie. Pogoda tez nie pomaga : ani prania wysuszyć, ani iść na spacer bo deszczowo i wietrznie.

Dostaam legginsy. I tak 74% bawełna a reszta to jak wiadomo w legginsach, ktore musza sie dosopasowac do ciała sztuczne materiały. Ale krój super 🙂 No i zonka trochę w tym wszystkim jest bo te legginsy są na bardzo niską osobę, czyli ja trafiłam i to S/M oznac za tez bardzo szczupłą posturę. Zmieściłam się ale musze zrzucić jakieś 2kg zeby lepiej się w nich czuć i jeśli mi się uda to zaczynam dziś ćwiczyć, chociaż troszkę.

Nikusia nie musiałam kupować chusty bo dostałam nosidełko które zakłada się na siebie i dzidzia w środeczku sobie bezpiecznie leży 🤪 Jestem mega szcześliwa 🙂 Na dodatek ten nowy garnitur do chrzcin jest bombowy więc mam powody do radości 🙂
Co do prostownicy to mam i czasem używam ale zeby zrobic sobie fajnie wygładzone włoski to naprawdę trzeba się napracować 😉 Łatwe to to nie jest 😉
A jak Emilka zniosła 100km podróż?
Beata czekam na fotkę fryzurki 🙂

Kruszyna lekarze jak zwykle nie wywiązali się ze swoich obowiązków odsyłając Was, tym bardziej ze samej mogłas to zjąć to taki lekarz na pewno zrobiłby to bez problemu. no ale jak to mówią: dla chcącego nic trudnego 🤢

Kacha to odpocznij teraz 🙂 Też z chęcią pomogłabym przy sprawacg allegro ale ja sprzedałam zaledwie 8 rzeczy i nawet nie widac moich punktów ze sprzedaży 🤢

Pewnie zapomniałam o czymś napisać 🤢

Bardzo boli mnie ciało, kości więc szybko chodze spac aby dłuzej wypoczywać 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wrrrr 😠 Mama była zaledwie kilka dni i nosiła mi Natalkę na rękach mimo iż prosiłam, by tego nie robiła... i ścigałam ją na każdym kroku za to 😠 ale niestety Nati nie umiem teraz uspokoić bo ryk okrutny, gdy ją kładę a gdy tylko ręce podkładam, by ją podnieść (a jeszcze nie podnoszę) to ona się uspokaja 😮 i muszę ją przestawić na właściwe tory 😮

Co do skierowania na bioderka to babka stwierdziła, że nie ma potrzeby 😮 no pięknie! A bioderka ma sprawdzane co wizytę, a kilka już miała i nikt nie wspomniał o tym USG 😠 Może faktycznie nie ma potrzeby... ale skoro każda z Was już miała coś takiego za sobą..... no wrrr 😠

Adzia
ja nie wiem czemu ale ja wciąż chcę napisać "Andzia" do Ciebie 😁 Kurczę to bardzo współczuję, ojejejejjjj to musi nieźle boleć. I co Ci lekarz powiedział? Z szyjką wszystko dobrze? A na to otarcie to coś przepisał?

Skoreczka odpoczynek się należy jak psu zupa 😁 więc odpoczywam 😁 ale wnerwiając się i patrząc na zegarek, kiedy ten mój mężunio wróci z pracy. Po drodze miał jeszcze zakupy zrobić.

Czy Wasze dzieciaczki interesują się swoimi rączkami? Moja jest nimi zafascynowana a do tego jeszcze jej smakują 😁 bo wyrzuca smoczek i cmoka rączki 🙃 Zastanawiam się, kiedy zacznie sięgać po różne rzeczy bo na razie misie i zabaweczki zawieszone w łóżeczku jej jeszcze nie interesują. Chociaż ostatnio myślałam, że padnę jak leżała w leżaczku i zawiesiłam jej na pałąku wielkiego tygryska.... normalnie do niego gadała 🤪 😁

wygląda na to, że tylko ja wciąż jestem pulpetem po ciąży 🤢 aż mi się wyć do księżyca chce jak sobie o tym pomyślę. Niby zmieściłam się w stare jeansy ale kurde wciąż są ciasnawe no i ja przed ciążą byłam już większa 🤢 Jak to moja dzidzia się żali: "Łłłeee" 🙃

Jaka piękna Adzia i jakie piękne czerwone włosy 🤪 czad 🤪

Kruszyna
strasznie przykre to jak lekarze ludzi traktują, a co dopiero z taki maleństwem 😠 Szkoda, że taka spychologia się dzieje 😞 Normalnie to by się nawrzeszczało, ale niestety nie wiadomo, czy się do tego lub tamtego nie wróci echhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...