Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kacha tak pomyslałam o tym starzeniu bo młódkom zawsze wystaja stringi z za dżinsów 😁
Pocieszyłaś mnie ze też nie lubisz 😉
Beata nie wyrzucaj bo moze ci się odwidzi i w lato założysz 😉

To nasze dzieci identycznie poszły spać i identycznie sie budziły 😁 Mój tez dołącza do waszedo grona. Wiecie ja lubie jak wstaje o 4 bo jest szansa na sen a jak juz świta to mały spać juz nie pojdzie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kruszyna on niech mi da lepiej posprzątać u mnie śnieg spad ale już ginie

Nikusia nie przejmuj się może małej tyle wystarcza może będzie szczuplutka ja miałam rok czasu i wazyłam 8 kg wiec badzi dobrej mysli

Skóreczka ja tez pozbyłam się całej szuflady stringów gdzies mi teraz nie wygodnie z tym sznurkiem 😁 😁

zawiozłam mocz wyniki beda w czwartek
No to mój tez –poszed spac o 21 wstał o 4 i potem spał do 6 bo łapaliśmy mocz i od 7 do 8-30 teraz tez już zasmol ja jem sniadanie i uciekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
wielka napisał(a):
Kacha napisał(a):
A ja się tak nie bawię 😠 Wielka a do mnie to już nic nie napisałaś 😠 😞 😞 FOCH 😜 😜 😉 😁


Kacha kocham cię


No ja myślę 😠 Bo już Ci chciałam oklaska zabrać 🙃 😁 😘 😘


hahahahha 😁 😁 😁 😁
najlepsze forum na świecie, najfajniejsze babki na forach 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 u nas noc tak jak u was 🙂 20:30 poszła spać o 4:30 wstała i zjadła i o 8 konkretna pobudka 🙂
Dziś mam zamiar pomyć okna... ciekawe czy mi się uda 😜... idę robić kawkę i śniadanko ^^

kacha mam nadzieje ze bedzie trwal ten okres dosc krotko, a nastepny juz bedzie normalny :P Ja skierowanie dostalam juz na 1 wizycie na ,,zdrowych dzieciach"

Beata z małą wszystko dobrze, katarek może być przez to że mala wilgoć w domu, mimo iż rozwieszam pieluchy po grzejnikach ;/...a ze skazą narazie mam nic nei robić tylko smarować maścią

Nikusia oo u ciebie akurat dobrze ze tak wyszlo z okresem 🙂 bo dzien wczesniej to mialas zalatany dzien 🙂 a Karmienie Emilki faktycznie czeste 🙂

Anabel przeczytaj to co do Beaty napisałam 🙂 odnośnie wizyty 🙂

Kruszyna z tymi szpitalami, lekarzami to tak jest, jak są potrzebni to do pomocy się nie garną ;/

Skoreczka widać Mikołaj też chciał się poczuć jak brat i wstać w nocy :P

Adzia fajne włoski, ale ja bym się nie odważyła... boidupa ze mnie ^^

Kacha u mnie rodzice tez malą ciagle na rekach nosza ;/ Rączki pochłaniane są i przez moją, jak sobie czasem całą piąstkę wsadzi to prawie wymiotuje, i zaraz spowrotem wsadza i oczywiście smoczek jest lepszy ^^

Beata dobrze że USG w porządku 🙂 a fryzurkę masz extra 🙂

Kacha mały głodomorek z tego synka znajomych :P

Kruszyna widzę że z jedzeniem to jak u mnie 🙂 najpierw krzyk że za długo musi czekkać, poźniej szybko jeść żeby nikt nie zabrał, pod koniec już ledwo ssie a czasem jest rozżalenie (krótkie bo krótkie ale jest) że nie ma więcej :p

Skoreczka ja tylko podglądam co robi i idę swoje robic 🙂 ja wszystkie stringi sprzed ciąży wyrzuciłam... bardzo rozstawiły mi się biodra i jak jedne chciałam wdziać na siebie to mi wbiły się w skórę nieziemsko... i muszę nowe kupić (lubię bawełniane i nie z bardzo cienkim sznureczkiem tylko takim szerszym) i stwierdzam że do nich trzeba się przyzwyczajać ze względu na to że całą ciąże zwykłe figi... i jednak między pośladkami nic nie siedziało xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka u nas póki co nie pada ale za pięknie to też nie jest, tyle że jka nie zaczne myć to chyba nigdy nie skończę sprzątać... dodam że nic nie mam jeszcze zrobionego ;/

Beata na spacerki chodzimy codziennie 🙂 a nawilżacz chyba też muszę sobie sprawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczy Fajnie tu z wami wesoło ale co ide sprzatac bo nigdy nie skacze a ganek to jest tak zawalony ze jak bym chciała wyjsc nawet wozkiem na spacer to musze tam posprzatac wiec koniec radosci i marzen teraz szara zeczywistość zegnajcie witaj scierko i szczotko

Kacha kocham cię 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...