Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dostałam smska od Beaty:
"Hej! Mam dzidziusia przy sobie od środy, wszystko idzie okej, dostaje antybiotyk i prawdopodobnie wyjdziemy we wtorek ze szpitala. Pozdrawiamy i całujemy wszystkie mamusie "styczniowe" 😉. Odezwę się na forum po powrocie"


aż sie człowiek cieszy jak takie dobre wieści czyta 🤪
Napisałam, że my już tu jesteśmy. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla wszystkich mamus!!!!!!!! ale fajnie, ze wszystkie mamy juz nasze dzieciaczki przy sobie. wszystkiego naj mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka ale cały czas na żądanie karmisz? Czy tylko w nocy?

Bo Natalka potrafi spać i spać... więc zdecydowaliśmy się ją budzić tak co 3-4 godziny, przebierać i karmić. W nocy dziś jej nie budziliśmy i sama obudziła się ok 2 (a była karmiona ostatni raz ok 20:00) a potem o 8:00.
Sama nie wiem co zrobić z nocką. Może lepiej ją jeszcze obudzić ok 23:00 niż czekać do 2:00 w nocy?

Wielka
Ty to masz jazdy z teściową, współczuję. A co Twój mąż na to? Reaguje jakoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oki ja juz jestem 🙂
noc super maly budzil sie o 1 i o 4 .
o jakich wy naukach mowicie przed chrzcinami????
Slyszalyscie znalezli Madzie, w poniedzialek sekcja ... oj ja mysle ze zmarla z wyziebienia 😞

WielkaB Przerabane masz 😘 😘 😘 😘 Dla Ciebie 🙂

Na dzien dobry po oklasku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie na mamusiach 🙂

Moja noc była podobna do nocy WielkiejB tzn. cieżka. Na dodatek miałam sen: śniła mi się wielkaB i wy wszystkie, z tym ze WielkąB widziałam. Miałysmy wszystkie termin porodu w ten sam dzień i tylko WielkaB urodziła a wszystkie zrobiłysmy sie przeterminowane 😁 😁 😜 Dobrze ze to tylko sen, ze porody mamy juz za sobą 🙂

Miłego dnia mamusie.

Dziękuję za oklaska 😘 Myślę ze to od Elki więc do niej też powędrował oklask 🙂 Reszta zablokowana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Dziś w nocy Emilkę karmił mąż, 😜 a co, niech nie myśli, że mi tak łatwo jest 😁 😁. Oczywiście ja też nie spałam, ale to inaczej. Emilka swoim zwyczajem chciała wstać o 6 ale jeszcze ją uspałam.
Wczoraj tak jak Kruszyna naszykowałam sobie ciasta, trochę posprzątałam i myślałam, że padnę. Jedną sałatkę zrobił mąż a drugą i resztę zrobię dziś.
Kacha ja karmię butelką i w nocy czekam aż Emilka się obudzi. W dzień w sumie też, jak jest głodna to ją karmię.
A godziny wybiera Emilka, dziś 22:30, 4:30, 5:50. 8:20, wczoraj oczywiście były inne. 🙂
Wielka gdzieś Ty swoje "B"podziała, bo ja już tak odruchowo chciała napisać 😘 a teściowa 😞
Kacha ja nie budzę w nocy, jak zacznie cała przesypiać to ja szczęśliwa będę. A z karmieniem w dzień jest taka zasada, że dziecko się samo nie zagłodzi. Dopóki prawidłowo przybiera na wadze, to bym nie budziła.
Elka z tego co wiem to jak idziesz do księdza prosić o chrzciny to on tam gada i to są te nauki, ale czy w innych parafiach nie jest inaczej to nie wiem.
Dzięki za oklaski 😘 😘
Skoreczka współczuję nocy. Jak pomyślę, ile my takich nocy jeszcze będziemy miały. 😉
Elka ja wczoraj też stwierdziłam, że już nigdy nie pozuję kopniaczków itd trochę mi się żal zrobiło, ale i tak nie chcę mieć więcej dzieci.
Idę się za porządki zabrać, bo czas leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka juz chyba na zawsze pozostanie WielkąB 😎 😉
Nikusia chciałabym zeby tak ktos pokarmił chociaż raz mojego nocnego nieśpioszka 🙃
Elka tęsknisz za brzuszkiem jako forum czy swoim brzuszkiem z dzidzią?
Może przyzwyczaimy sie do nowego forum 🙂 A jak nie to wrócimy z brzuchami na Brzuszek 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Wielka juz chyba na zawsze pozostanie
Elka tęsknisz za brzuszkiem jako forum czy swoim brzuszkiem z dzidzią?
Może przyzwyczaimy sie do nowego forum 🙂 A jak nie to wrócimy z brzuchami na Brzuszek 😁 😁 😁



No tesknie za brzuszkiem moim i bzuszkiem forum, :-)
Oj tak starajmy sie jak najszybciej o nastepne i znowu bedziemy Brzuszki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka mi na długo starczy mój ssak 😁 🙃 i tak szybko na brzuszek nie wrócę... i tak sobie myślę, że ja już w ogóle tam nie wrócę... 🤢 Zawsze chcieliśmy z mężem żeby była parka... ale ja już dziękuję za takie rozrywki ciążowo-porodowo-połogowe 🙃 Natalka nie będzie mieć rodzeństwa 😞 no chyba, że takie wpadkowe... ale ja nie przewiduję 😁

Co karmienia to fakt, że są różne "szkoły". My wybraliśmy budzenie ponieważ potrafiła spać po 6 godzin... a w nocy były cyrki co 10 minut. Teraz jest spokój bo budzimy lub sama się budzi co 3-4 godziny no i w nocy muszę ją wyczaić. Chyba lepiej, by zjadła ostatni posiłek ok 23-24, co? A potem już rano?

Kasiulka
i jak z tym mlekiem z puszki? Dalej masz problem? U nas (odpukać w niemalowane...) jest dobrze bo w brzuszku się nie przelewa, jest spokojna i nie zwija się z bólu, no i zrobiła kupkę sama 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):
A jak nie to wrócimy z brzuchami na Brzuszek 😁 😁 😁

co to to nie,
chyba, że wezmę kredyt i cesarka "na życzenie" 😁 😁


A mój mąż to chciałby bliźniaki 😮 🤢 😁 Pogięło go 😁
A w związku z tym, że po porodzie wyszłam nieuszkodzona to ja ani cesarki, ani powtórki z SN bym już nie chciała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to jestesmy a ja grudniowo styczniowa mamusia razem z wami 😉

Skoreczko sen super 😉

Jej dziewczyny ale miałam wczoraj dzien a najgorsze popołudnie mała prawie całe przepłakała ja juz nie wiedziałam co robic i obie byłysmy wykonczone... mała jak w koncu zasneła o 22 to obudziła sie o 4 dopiero głodna jak wilk biedectwo i znów mi sie zaksztusiła ja juz nie wiemco robic po raz poierwszy jestem bliska zeby przestac karmic piersia poprostu juz sie boje mała przystawiac do piersi bo nawet jak ja karmie pod góre to jej tak sika ze sie mała wscieka a najgorsze jest to ze wcale nie musze miec pełnych piersi zebu jej sikało... ehhhh

Dziewczyny ile razy dziennie dajecie dzieciaczka herbatka??? i ile wypijaja???

No ja na razie chyba tez nie planuje nastepnego dzieciaczka a w przyszłosci to sie zobaczy hehehe troche kasy trzeba ...

Kacha ja po pierwszym p[porodzie potrzebowałam 2 lat na dojrzenie do drógiego dziecka teraz gdzyby nie to ze mam juz dwójke to mogła bym sie starac o nastepne widac poród ma bardzo duze znaczenie 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...