Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kingas filmik extra ;p fajnie że u was wózkownia jest 🙂 ja niestety nie mam w bloku 😞

wielkab dobrze ze z mężem sie układa 🙂

Nikusia piękne zdjęcia 🙂 a ty od ślubu nic się nie postarzałaś :P...

Beata sąsiedzi poczekają jak im wózek na chwilę drogę przetnie 🙂.. tak myślę

Kasiulka może uda wam się dojść do porozumienia że być np zbierała sobie info od znajomych i na egzaminy przyjeżdżała...Kasiulka właśnie doczytalam że już bvyłaś 🙂 cieszę się że znalazłaś jakieś rozwiązanie 😉

Kruszyna cieszę się że chrzciny się udały 🙂 a Zosia jak ładnie się prezentowała 🙂

Elka twój maluszek słodziutki 🙂

Skoreczzka widocznie nasze dzieciątka potrzebują duzzzoo jedzonka xD...

Kruszyna, Kacha moja mama ma loki 🙂 jak baranek 🙂 cudne :]

KingaS moja ulewa, ale nie dużo.. tzn czzasem tylko się zdaży a tak to troszeńkę 🙂

Kacha ja na codzień moją smaruję zwykłym kremikiem z nivei (na odparzenia ale kojący) a sudocrem jak czerwone się robi 🙂 i zaraz znika 🙂

Elka fajnie że twój z tobą rozmawia, moja jeszcze nie ma na to ochoty 😞

Skoreczka cudne dzieciaczki masz 🙂


A my jutro o 12:30 wizyta u lekarza bo mała ma katarek, teraz śpi ale jak wstanie to muszę zmierzyć jej temperaturę... boję się no ale cóż... Poza tym dziś mi interner naprawili więc nie powinnam mieć problemu z wejściem jak to miało miejsce do tej pory :P Buziaki dla was i dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):<
31072010 ja jeszcze nie płaciłam, zapłacę po. Ubranko do chrztu mam pożyczone i jestem głupia bo dopiero wczoraj przymierzyłam i Emilka wygląda "średnio na jeżą". Oglądałam na allegro ale boję się, że nie dojdzie. 😞


eeee to ja głupsza w takim razie pożyczyłam ale też jeszcze nie mierzyłam 🙂))) jutro muszę przymierzyć 🙂 eeehhhh kompletnie straciłam głowę przez tą moją Lenkę 🙂)

a na allegro poszukaj gdzieś w pobliżu ciebie i z wysyłką w ciągu 24h. to myślę ze dojdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj! 😲 😮

Ostatnio na forum zajrzalam tydzien temu - od tego czasu zapisalyscie juz okolo 100 stron! A ja nie mam czasu Was poczytac 😞
Mam nadzieje ze u wszystkich mamusiek i dzidziusiek wszystko OK! Mysle o Was czesto! 😎

Buziaczki
M 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka, u nas noc średia... mała tak sapie przeez nosek ... martwię się...mam nadzieje że dziś pani doktor da lekarstwa i przejdzie 🙂 oby szybko... biedna się męczy... co rusz gorączkę mierzę, ma 37,7 mierzone przez odbyt więc wychodzi 37,2.. to niby dla dzieci w jej wieku jeszcze norma.. no ale nie wiem sama... zobaczymy co powie pani doktor... Miłego dnia babeczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Nocka 😉 Dziś pierwszy raz od czerwca pije kawę 🙂 już zapomniałam jakie to cudowne 😁
Dziewczyny dzięki za podpowiedz muszę coś zrobić aby małej znowu nie wysypało 🤨
Gaworzenie UWIELBIAMY a która mama nie lubi uśmiechania się ,gaworzenia coś cudownego 🙂
Elka latte 😉już się poczęstowałam trochę spóżniona,ale się skuszę 🙂
Kacha moja przy zmianie pieluchy jest zawsze rozkrzyczana 🤢 rzadko jest tak ,że leży spokojne,ale jak tylko poczuje suchego pampersa to jest ok 🙂
Skoreczka jak już pisałam Mikołaj to cały tatuś a u Błażejka jeszcze nie widzę podobieństwa do was 😲
Kasiulka a Fabiś taki papuśny 😁
Wielkab krowy są super a mały tak super z nimi wygląda
Nikusia dobrze,że tak sprawnie załatwiłaś sprawę u księdza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉

Nocka ok ale my juz od 6 30 na nogach mała teraz zasnela z czkawka 😉

Kruszynka ja od kiedy synkowi zaczeło wychodzic uczulenie na proszek to piore wszystko w proszku vizir sensitiw on jest delikatny i nadaje sie tez dla dzieci .No i jak kłade mala umnie w poscieli to na poduszke klade pieluszke bo małau ulewa 😉

Kacha moja to ma na przewijaki zyrafe i tygrysa i do nich nawija jak ja przewijam 😉

Co do chusteczek ja uzywam cały cas tylko jak było odparzenie to mułam pupcie woda i smarowałam kremem

Nikusia czy ciebie przy robieniu brzuszków tez tak boli kosc ogonowa ??? ja nie moge wyrobic chyba zaczne je robic na tapczanie...

Skoreczko słodkosci na zdjeciach do schrupania 😉

Dziewczyny i mnie pobolewa podbrzusze ciekawe o co z tym chodzi...

Wielka nie mam cie w znajomych wiec zdjec niepoogladam 😉

Kacha sama woda przecież nie czekaz za sie kupa zaschnie i myjesz na świerzo wiec na pewno będzie czyściutka 😉

Pami daj znac jak po wizycie

A ja wczoraj pomylam okna 😉 dzis ogarne szaffki i zrobie porzadek w "skrytce" bo tam na chrzciny bedzie chłodnia a na razie to ani blaszka placka tam nie wejdzie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A zapomnialam ja własnie sie zastanawiałam nad kupnem ubranka na chrzest i chyba odpuszcze bo Kinia ma tyle sukieniek które miala po jednym razie załozone ze chyba poprostu wybiore jedna z nich no bo przeciez to nie jest powiedziane ze musi miec coś białego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no mała przestała mi ryczeć... dalam jej rumianku i się uspokoiła póki co, choć za pół godziny około bedzie jadła.

Kacha, Kruszyna co ile karmicie swoje pociechy?

Wielka ja tez cie zaprosiłam teraz 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/img2619u.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/623/img2619u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii jaka sukienusia 🙂 i jaki śliczny uśmiech Laury 🤪
Ja karmię w dzień co 3 godziny. W nocy mamy dłuuugą przerwę bo od ok 20:00 do 4:00.
W sumie wychodzi 5 posiłków 😆

Wszystkie dzieciaczki są takie kochane 🙂 🙂 🙂

Zauważyłam, że jak w dzień położę Natalkę do łóżeczka zamiast do leżaczka czy też nie kładę jej koło siebie w drugim pokoju... to ładnie śpi i nie marudzi, nie płacze 🙂 Bo tak sobie pomyślałam, że powinna łóżeczko kojarzyć ze spaniem a leżaczek z zabawą.

A dziś w nocy od 3 do 5 walczyłam z nią 😮 🤢 Byłam wykończona już, półprzytomna i nie wiedziałam co mam z nią zrobić 🤢 Na rękach momentalnie mi zasypiała, a gdy tylko ją położyłam... ojjjjjjj ryk niesamowity 🤢 🤢 Może chciała, by ją utulić a ja taka niedobra mama i ją na siłę ładowałam do łóżeczka 🤢 Jak już zasnęła to a też padłam i o 6 mój mąż ją karmił i przewijał 🙃 nawet nie wiem kiedy to się stało 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kacha wiem coś o tym młody moj też nad ranem lubi sobie popłakać chciałby zeby znim rozmawiać dziasj ma dzień do spania ale od pukać
ja się biorę za sprzątanie bo nie mogę się zebrać moja tesciowa nawet nie zajrzy boi sie ze znow jej dam Fabiana do bujania 🤪 🤪 🤪 🤪 młody ją dobrze wczoraj wymęczył 🙃 🙃 🙃 🙃
pemii za akceptowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii jaka złośnica co ty mówisz 🙃 to słodziutka wystrojona księżniczka 😁
Ja karmię moja co 4 godziny(bo tak się domaga) i wypija 120ml a czasami po skończonej butelce jest chwilowa rozpacz 🤨 W nocy czasami je co 5,6 godzin zależy jak jej się śpi 🙂 Przeważnie jest jednak ,że jada co 4 godziny 🙂
Dziewczyny a jak to jest z ta herbatką bo ja mam koperkową i jest jeszcze na rynku rumiankowa to dajecie obie po 100ml na dzień czy tylko jedną z tych. bo nie wiem czy tą rumiankowa kupować i dawać na przemian 🤨 A jeszcze mam wątpliwości bo jak to jest czy robicie 100ml i dajecie całość od razu czy rozkładacie na cały dzień po trochę do popijania?? I jak ja zrobię tą herbatkę to czy mogę ją póżniej troszkę podgrzać jednak 😮 Proszę się nie śmiać z moich głupich pytań bo naprawdę zastanawiam się jak to jest 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Noc ok, Emilka przestała krzyczeć po 22, potem karmienie o 4 i już jej się nie chciało spać, potem mąż wstawał do pracy. Potem wrócił, bo ma ponad 38 stopni gorączki. Potem syna do szkoły, a jak już się chciałam zdrzemnąć to co chwilkę telefon do męża 😠 😠
Z Emilką do kontroli na 13.15.
Pamii18 nie martw się, ze Twoja nie gada, bo nasze są z początku miesiąca a twoja bardziej z końca. Teraz jeszcze widać różnice. Napisz co powiedział lekarz.
31072010 jakbym miała kupować z allegro sukienkę to używaną, a takich co mi sie podobaja, nie maja ceny z kosmosy i sa na "Kup Teraz" to mało jest. Zostanie ta co jest, mam biały karfanik, śpioszki i czapeczkę a sukienką na chwilkę do zdjęć bo na pewno dla Emilki niewygodną.
cdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta musisz czesciej do nas zagladac 🙂
Pamii18 masz racje 37,2 to dla takich dzieci norma.
Wielka moja sobie dzis pobutke o 4 zrobiła, poszła spac jak ja musiałam wstawac 😉
Kruszyna a moja sie cieszy jak ja przewijam, ale pewnie jest szczesliwa jak choc na chwilke sie od pieluszek tetrowych uwalnia.
Anabel ja sobie koc podkładam na ziemie jak robie brzuszki. taki na kilka razy złozony. A ja sie zastanawiam jak z krzykaczem sie za okna zabrac a sa brudne 😮
Jeśli chodzi o sukienkę to ja po chrzcie też przebiorę Emilkę w coś kolorowego. Tak, żeby jej było wygodnie. Widziałam przedwczoraj ładną sukienkę na chrzciny ale cena 100zł to dla mnie za drogo a to na godzinę i już potem nie ubierze.
Pamii18 choćbym moją złośnice widziała. Jak ja piszę to ona co chwilkę krzyczy i co znowu podchodzę na chwilkę do komputera to Wy kolejną stronę dorabiacie 🙂) Sukienka słodka 🙂
Kacha to ja mam takie krzyczenie co wieczór przez dwie godziny, jak na ręce to cisza a jak położę to ryk. Przysypia i krzyczy, znowu przysypia i znowu krzyczy i tak codziennie od 20 do 22. A okresu brak.
Kruszynka ja robię 100ml herbatki i daję Emilce jak wypije na raz to ok, jak nie to potem podgrzewam i daję resztę na raty. mam tylko jeden rodzaj herbatki, ale mi się kończy, teraz chcę kupić uspokajającą, może pomoże.
A co do sukienki to masz rację, jest śliska i jeszcze nasz ma przy nadgarstkach gumeczki, ale Emilka ma za wąskie rączki i ciągle jej się zsuwają jakby miała za długie rękawy.
A ja już dziś gary pomyłam, dwa prania wyprałam, jedno już powiesiłam a drugie zaraz idę, kuchnia posprzątana, pokój prawie.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...