Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czesc nareszcze mam chwile na forun a to przez to ze na dwór nie moge wychodzic...

U mnie nocka ok choc Kinia spała niespokojnie i Jakub tez bo miał goraczkeale pospalismy z przerwami do 8 😉

Z tym szczepieniem to rzeczywiscie lepiej ze poczekali pwenie wystraszyki sie tej chistori tego chlopaka co niby po szczepiace zmarł i lepiej dmuchac na zimne

Beatka nie czekam mała juz dawno nosi krutki rekawek tylko kupiłam taki rozmiar ze na sierpnia pewnie bedzie dopiero dobry 😉 bo na teraz mam duzo krótkich rekawklów ;n)


kubusiowi wyszła dzis wysypka na buzi mam nadzieje ze blizny nie zostana...

Kacha ja mam 39 dni wypoczynkowego 😉 ha i bedzie kaska bo w czerwcu szef obiecał mi zapłacic zaległy za tamten rok no i jeszcze za swieta tez coś tam ma dla mnie odłozone 😉 😉 😉
Az jestem w szoku ze taki miły jest bo nie zawsze tak było 😉

Kinga majestaszki jej nawet nie zapytałam czy moja firma tez bedze w parku w tym roku ,,,, a ja do pracy a po południu z dziecmi no i obiad na niedziele musze naszykowac bo w niedziele pewnie rano na 5 pojde zreszta co ja mówie i tak nie pojde bo Kubus musi w domu siedziec 😉

Pami dobrze ze mała nie wymiotowała 😉
A ja to bym sie chciała tak przeprowadzic 😉 bo tak naprawde to jeszcze nie wiem co to znaczy 😉




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Byłam w sklepie, na spacerze, w bibliotece i już wróciłam.
Kupiłam Emilce te bodziaki z Biedronki na 68, bo takich mam bardzo mało. Uchowały się bo były przykryte wycieraczką 🤪
Pamii na jedno racje, ze lepiej poczekać a my na 3 szczepienie ok 1 czerwca. teraz nam się poprzesuwało przez brak przybierania na wadze i potem przez chorobę.
Czemu musicie się przeprowadzać? (jeśli mogę zapytać)
Beata super, że mąż Ci się pozwolił wyspać, ja też już czekam na weekend
Skoreczka dziękujemy 😘 😘
Kacha a u mnie ładnie i upał. Byłam na spacerze i Emilkę do samych bodziaków rozebrałam bo gorąco jej było.
Beata jak Skoreczka zablokowała oklaski to teraz musi 14dni czekać, żeby znowu odblokować. Szkoda, bo też chciałam jej poklaskać i też myślę że to żadna z nas.
Kacha i Kinga ja ostatnio bzu narwałam przy starym opuszczonym szpitalu u mnie w miejscowości. I jak mi w domu pachniało (wiem, ze za dużo to niebezpieczne, ale mały bukiet to w sam raz)
Kinga ja jestem taka wypluta, że nawet nie miałabym siły pedałować. No i ja wolę spacery. 😜
Pamii kurcze to faktycznie jak na bombie
Anabel przeprowadzka to nic fajnego. No chyba, że np z wynajętego na swoje. Jak Kuba nie będzie drapał ospy to nie będzie blizn.

Dzięki za oklaska 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękuję za oklaska 🙂

A ja kupiłam właśnie Fabiemu osłonki przeciwsłoneczne do auta z Kubusiem Puchatkiem 🙂 o takie:
http://allegro.pl/disney-zaslonki-oslonki-przeciwsloneczne-2szt-i2339246977.html
wzór 22 Kubuś i przyjaciele 🙂

Dostałam maila,że zostałam wybrana jako jedna ze 150 mam,które dostaną do przetestowania kosmetyki Johnson's Baby BedTime 🤪 🤪 myślałam,że nie wybiorą mnie,a tu niespodzianka 🙂 i dostanę w prezencie płyn do kąpieli z tej seriiktóry ma 500ml 🤪 🙃 Od razu dzień lepszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel przeprowadzka jest bardzo wyczerpująca, i stresująca... więc ciesz się że nie musisz 🙂

Kasiulka super że udało ci się !! 🙂 a przeciwsłoneczne zasłonki super, też będę musiała o tym pomyśleć 🙂

Mało was dziś na forum 🙂 my już po bioderkach, jestem padnięta... ale na szczeście wszystko ok i wizyta kolejna za 6 tygodni... się pośmiałam bo Laurka nie polubiła doktora 😜 i mu się tak rozwyła że szok... wyglądało to tak: położył ją na leżaczku, mała zrobiła wielkie oczy, po chwili smutną minkę i znów po chwili przeraźliwy krzyk.. wzięłam ją za rączkę i się troszkę uspokoiła i dała zbadać... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie też dziś piękna pogoda 🤪

Spacerki wyglądają tak, że mam Aleksa na rękach (siedzę na ławce), a jak zaśnie to przekładam go do wózka i dopiero spaceruję. A jak się obudzi, to trochę wytrzyma w wózku (poogląda drzewa, pobawi się grzechotkami) i zaraz znów płacz i znów jest na rękach 🤨 W przyszłym miesiącu kupuję nosidełko, bo nie wyrabiam...

A zapomniałam Wam napisać, że Aleksio zaczął się do mnie śmiać w głos 🤪 Nareszcie! Bo nie mogłam się doczekać 😜

Pami to współczuję obecnej sytuacji, ale może w nowym mieszkaniu będzie lepiej – lepiej finansowo będziecie wychodzić 😉

Nikusia w Biedronce pewnie ktoś specjalnie sobie przykrył bodziaki wycieraczką, pobiegł do domu po kasiorkę, bo wziął za mało, wraca a tu nie ma 😁 haha Ale sobie historyjkę wymyśliłam 🙃

Oooo, Kasiulka dzięki, że mi przypomniałaś o osłonkach do auta, bo ja też koniecznie muszę kupić! 🤪 Łap oklaska 🙂
I gratuluję wylosowania do testowania 😆

Nikusia ja się rejestrowałam konkretnie na stronce Bebilonu jak jeszcze w ciąży byłam i nic nie dostałam, ale napisałam do nich maila i odpisali mi, że nie wiedzą jak to się stało i już wysłali 😎 Jak dojdzie, to dam znać 😉

Pami widocznie lekarz nie przypadł Laurce do gustu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Ja też dostałam ten poradnik,próbkę mleka i biały duży śliniaczek 🙂 to chyba z logowania 🙂
Beata Dziękuję za oklaska 🙂
Jeśli chodzi o wózek to Fabi lubi w nim jeździć 🙂 nie ma krzyku,chyba,że już za długo leży i się nudzi to wtedy zaczyna marudzić 🙂
Pamii Mój Fabi też nie lubi ortopedy 😁 też krzyczy jak go widzi 😁

Chyba będzie wieczorkiem u nas burza,bo tak duszno jest,że nie można wyrobić na dworze 😮
Nie wiem,o której będziemy jechać z Andrzejem do Żar. Już wyprasowałam sobie rzeczy i chyba zadzwonię do niego 🙂 muszę mieć przecież czas,żeby się przebrać no i pomalować 😁 😁
Zmykam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
ja się rejestrowałam http://www.bobovita.pl/
http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/PL/Pages/default.aspx
i https://klubmaluszka.hipp.pl/ w tym ostatnim można dostać próbki mleka Hipp i poradnik więc jak ktoś chce. A we wcześniejszych nie pamiętam.
Jak macie jeszcze inne linki to dajcie. Wiem, że na stronie Pampersa się logowała ale tam nie było jasno powiedziane, że coś się dostanie. Jeśli dostanę to napiszę.
Ja dostałam tylko te kupony do Rossmanna i teraz to dziś z Bebilonu.
Syn poszedł do kolegi a my z mężem na spacer z Emilką, a potem trochę razem w domu i przyjechała koleżanka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata8811 napisał(a):
Nikusia zarejestrowałam się teraz na pampers.pl i tam jest w edycji profilu taka opcja do zaznaczenia czy chcesz, żeby Ci pocztą przysłali kupony rabatowe i nowe produkty 😎 (w zakładce newslettery)


tak, ja to widziałam. Chodzi Ci o "Tak, proszę o przesłanie mi pocztą innych ofert Pampers (takich jak kupony rabatowe czy nowe produkty). " ale tu nie jest napisane, że je dostaniesz. Ja to zrozumiałam, że jak coś będą wysyłali a nie że na powitanie masz pewne. Nie wiem czy jasno napisałam, ale na razie nic mi nie przyszło. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zosia zjadła o 19.30 flaszeczkę a póżniej o 6ej ,ale w nocy jej zbiera się na gadanie i marudzenie a po chwili już śpi. Wygląda to tak,że otworzy oczy popatrzy pogada i nagle śpi 😮
Ładna pogoda juz się skończyła u mnie leje ,wieje ,ale za to pachnie jak ja to mówię deszczem 🙂

Pamii i jak sie czuje dzisiaj Laura??
Ojoj jak przeprowadzka?? Już doczytałam trzymam kciuki za szybką i bardzo sprawną przeprowadzkę.
Super,że z bioderkami ok 🙂

Kacha masz już lekarstwo na swoje smutne dni wyjazd w Bieszczady i jesteś naładowana energią 🙂 Aż sama się uśmiecham do ciebie jak czytam twoje radosne posty 🙂
No to sprytnie sobie wyliczyłaś ten urlop super 🙂 A prezent bardzo praktyczny 🙂

Wielka a ty się w końcu pochwal ile masz lat 🙂

Anabel ja trafiłam na resztki w bodach 🥴 u mnie były już przebrane bardzo rozmiary,wiec nie brałam tych których mam najwięcej 🥴 innym razem może uda mi się trafić 🙂
Anabel szef się podlizuje pewnie boi się,że nie wrócisz 🙂

Kasiulka ja też muszę kupić osłonki do auta bo zawsze jej pieluchę zarzucam a później jak zmienimy fotelik to nie będzie tak łatwo o coś zachaczyć 🙂 No i gratuluję takie prezenty cieszą 🙂

Kinga u mnie w miasteczku tez festyn,ale niestety program daremny i już widzę,że jak zawsze pogoda nie dopisze 🤢 wiec i nawet nie pojedziemy z Zosią pozaglądać a tak bardzo chcieliśmy kupić jej balonika 🙂 może jak sie wypogodzi to pójdziemy na spacer 🙂

Beata u mnie Zosia tez już tak pomału śmieje się w głos super przeżycia 🙂 A masakra o wyczynach i osiągnięciach naszych dzieciach każda z nasz mogłaby gadać i cieszyć się cały czas 🙂

Nikusia do mnie nic nie przyszło 🤨

Łapcie po oklasku dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata ja wam to wyjaśnię na fb

Premii to faktycznie ze nie ciekawa sytuacja z tym mieszkaniem no ale co poradzisz

Kruszyna no 18nascie spaczyłam piec lat temu. Umnie tak samo brzydka pogoda


mój terrorysta mnie wykończy nie powiem poszedł spać o 21 i wstał o 5-35 wzięłam go na łóżko do siebie z myślą ze uśnie ale on wcale nie miał ochoty to ja do niego budzi tataę a mama idzie spać ale gdzie tam moj chciiał sie nim zajac on krzyk wiec nie dało sie spac myśle przewne go tak zrobiłam ale mlody dlaej placze widze chce mu sie spac mowie do M zeby wzioł go na bok i przytulił M mnie posuchał i tak zrobić a tu jeszcze gorsza awantura wiec M sie patrz na mnie z litościa zeby go wziaś wziełam go kolo siebie przytuliłam dziecko sekunda i śpi a moj JEzu Fabain aleś ty cycoch taty to ty już nie kochasz tylko mamusia i mamusia

druga sytułacja z M wczoraj kąpiemy małego a moj do niego powiedz tata Fabian się śmieje no powiedz tata to ci kupie quada mlody śmiech a ja do niego ty tu tak nie wymuszaj bo powie i bedziesz szorował po quada

moja teściowa ma dzisiaj zabieg powiem wam ze się troche denerwuje co z tego bedzię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Nocka spoko bo to nie ja dziś wstawałam. 😜 Z tym, że mąż miał przerąbane bo Emilkę co chwilkę słyszałam. Ja tylko o 6 wstałam dwa razy, żeby jej smoczka szybko dać, bo wiem że inaczej zrobi nam pobudkę. Potem mąż wstał jak Emilka się obudziła a ja spałam do 8:30 🤪
Kruszyna u nas też brzydką. Mój pojechał do sklepu, bo mówi, że leje. A ja dopiero roletę podciągnęłam to widziałam.
Logowałaś się na tych stronach co podałam? Je wcześniej też Beata podawała, bo od Wielkiej miała.
Co do bodziaków to u mnie też były przebrane, a jeden schowany -taki ładnie zapakowany, różowy na 68-taki jaki chciałam 😁 😁 😁
Wielka mówi się, że córeczka jest tatusia a synek mamusi. I chyba coś w tym jest. Chociaż u nas nie syn nie jest mamusi, ale córeczka na 100%jest tatusia. 🙃
Dzięki za oklaska.

Wczoraj była u mnie koleżanka, miała Emilkę na rękach. No a Emilka jej skakała po nogach, jak ją próbowała położyć na swoich rękach to zaraz krzyk i się prężyła. Jak ją postawiała to już sztywno nogi albo skakała. Koleżanka stwierdziła, że to widać, że z niej mały "szogun" będzie. I jak zacznie chodzić to się dopiero nabiegamy za nią. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata u mnie spacery zaczęły wyglądać bardzo podobnie ;/ śmianie się w głos jest extra... my z mężem też to uwielbiamy 🙂 taki rechocik heheheh

Beata na nowym mieszkaniu finansowo napewno będzie lepiej i będzie to tj na swoim.. przynajmniej takie poczucie...

Kasiulka mam nadzieję że pizza smakowała 🙂

Kinga ja tez nie dostalamm jeszcze... musimy cczekac chyba

Kruszyna Laura wczoraj zwymiotowala jeszcze raz ale po podaniu leku... na wieczóóór więc stwierdziłam że nie bede dawac...a kupka dziś zdrowa 🙂

Mieszkanie- zdecydowaliśmy że się przeprowadzimy, 1 czerwca będziemy już na nowym mieszkaniu... pewnie przez trochę nie będę mieć neta... ;/ ale pozniej bede was nadrabiac na pewno !! 🙂

Wielka nie denerwuj się będzie wszystko ok 🙂

Nikusia, Kruszyna u mnie pogoda tak jak i u was 😉 ale mąż mimo to pojechal na garaż...

Wielka synuś mamusi to norma 😉 a corka tatusia. chociaz u nas to jeszcze nic nie wiadomo 😉

Kruszyna dajesz już Zosi jakieś jedzonko inne czy czekasz do pełnych 4 mcy??

Kacha a ty jak z jedzonkiem?? dajesz już czy też czekasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skóreczka i kto tu pszczółka jest 🤪 🤪 🤪 🤪

Pemii trzymam kciuki za szybka i bez problemową przeprowadzkę 😘 😘 😘 😘

dziewczyny ja nie wiem do czego to doszło ze na nk gadam z własnym ojcem a on sobie gra na ryby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aleks przebudził się o 3 na jedzenie, zasnął i pobudka ok. 5, ale na macie leżał, a my spaliśmy i też na macie przysnął 😁
Ten wcześniejszy horror, to chyba był ten skok rozwojowy, bo Mały teraz jest taki aktywny - łapie zabaweczki do rączek (w wcześniej tego nie robił), przekręca się chętnie, chętnie leży na brzuszku i jeszcze wyżej głowę podnosi 🙂

Nikusia no nowe produkty może prześlą jak będzie coś nowego wchodziło, ale ja liczę na te bony rabatowe 😁 A jak nie prześlą, to napiszę do nich na serwis konsumencki, żeby przysłali – bo to zawsze działa 😎

Wielka to w końcu synek mamusi, więc nie ma co się dziwić 😉 ( Nikisia ostatnio wyjmuje mi słowa z ust 😁 ) A z teściową będzie okej na pewno! 😘

Kruszyna Zosia bardzo ładnie śpi 🤪 I widocznie gadanie jej pomaga zasypiać 😁

Nikusia Emilka to się rozwija w ekspresowym tempie 🤪

Wczoraj miałam swój drugi pierwszy raz ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aleks przebudził się o 3 na jedzenie, zasnął i pobudka ok. 5, ale na macie leżał, a my spaliśmy i też na macie przysnął
Ten wcześniejszy horror, to chyba był ten skok rozwojowy, bo Mały teraz jest taki aktywny - łapie zabaweczki do rączek (w wcześniej tego nie robił), przekręca się chętnie, chętnie leży na brzuszku i jeszcze wyżej głowę podnosi


A nie mówiłam 😁


wracajac do córuni tatunia to o to prosze


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam lenia. Przydałoby się zabrać za porządki a ja jakoś z głową w chmurach. Mój mnie pocieszył: "Nie sprzątaj i tak nikt nie przyjdzie" 🤪 🙃 😁 😁
Miałam rację, że Emilka mojemu w nocy dała popalić. Jadła co 1,5-2 godziny i tylko biegał do łóżeczka. Rano też bardzo marudziła a teraz śpi.
Beata, Pamii ja też wczoraj miałam koncert na spacerze.
Pamii mam nadzieję, że szybko się przeprowadzicie i szybko net będziesz miała.
A co do córeczki tatusia to ja mam porównanie jak syn mył mały i teraz jak jest córka. Z tym, że może my też jesteśmy starsi i inaczej.
Skoreczka miłego dnia i zajrzyj potem 😘
Beata ja mam taką nadzieję, z tymi nowymi produktami. A co do kuponów rabatowych to na chusteczki by się przydały ale na pieluszki raczej nie, bo po ich rabacie one i tak pewnie będą droższe od biedronkowych więc ich nie kupię, no, ale zawsze można komuś oddać. 😜
Super, że to tylko skok rozwojowy i Aleks już Wam tak nie daje popalić. 🙂
A co do Emilki to ja też mam wrażenie, że ona się bardzo szybko rozwija. O wiele szybciej niż Kuba w tym czasie.
A co do pierwszego razy to cieszę się, ale ja wierzyłam że Wam się uda. 😘 😘 Teraz już będzie dobrze 😜 😜 chociaż mnie czasem ciągnie szycie. 😜

no cóż idę się brać za porządki, bo same się nie zrobią. Zajrzę jeszcze. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...