Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U nas dziś jakis dzień na niejedzenie 😎
Za to mi bardzo chce sie jesc 😁

A ja wczoraj zabierałam od mamy moje stare książki i cała buzię mialam czerwoną i mnie szczypała 😮 chyba mam uczulenie na kurz książkowy 🤢 I nie wiem co z tymi książkami zrobić, bo wszystkich nie chce.
No i dziś na 17 do ksiedza w sprawie chrzcin.
Kruszyna nie musisz łyżeczką, zawsze tez mozna powiększyc dziurkę w smoczku goracą iglicą 😉 Stary sposób mam 😉 powodzonka w prowadzaniu nowych pokarmów 🙂
Anabel miłego dnia w pracy 🙂
Nikusia dobrze ze się wyspałaś, a ja ostatnio nie moge w ogole wstac z łózka 🤢

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
U nas noc taka sobie, niby wstawałam tylko o północy a potem o 3 ale jakos tak mała sie wierciła i ciągle sie budzilam spojrzeć czy wszystko ok.
Jak co rano od paru dni Aniulek nie chciał jeść wiec juz jej dzisiaj nie meczyłam i odpusciłam. Może ma taki etap a poza tym jak mi nigdy nie ulewała tak teraz zaczeła.
Jak jej dodam kaszkę do mleka to nawet po 2 godzinach potrafi mi ją ulać taką gęstą śliną z mlekiem fuj. W ogole czesto teraz tak gesto mi ulewa jakby jej flegma schodzila czy coś 😮
Mama mówi ze to dobrze ze schodzi. Zobaczymy na szczepieniu co pani doktor powie.

Dzisiaj mała dostanie kalarepkę 🙂
Bo praktycznie juz wszystko co dozwolone mamy przetestowane i na nic nie ma alergi tylko po jablku z owocami leśnymi troche za dużo kupek robiła i rzadsze takie ale jak to odstawilam to przeszło jej.
A czy któraś z was dawała juz dziecku te deserki w kubeczkach? Bo one tez sa po 4 miesiacu a w 100% zaspokajają jedną porcję na owoce.
Ja mojej wczoraj dałam mus z jabłek i bananów i jej smakowało 🙂 mi tez hehe 😉
Tak, ja sobie z rana kąpiel wziełam i w ogole sie wylezałam w wannie i zrelaksowałam a teraz czekam aż mąż się ogoli i przemuje małą a ja okna myć będę no i tą sałatkę musze zrobic.
Chyba zrobię pomidory z oliwą z oliwek bazylią i pesto ewentualnie dodam czosnek.
Sernik gotowy. Obiadu nie robię bo na 15 idziemy na tego grilla tylko Ani ugotuję zupkę.
Mam nadzieje ze nie da pokazu swoich mozliwosci wokalnych w gościach 😉

Nikusia, te twoje dieci są super, uśmiałam si,e jak przeczytałam o pluciu Emilki 🙂 😁 moja za to kaszle ciągle, chyba jej się to spodobało tylko teraz juz sama nie wiem czy ją gardełko boli czy to specjalnie robi 😉
A chodzic to i moja chce, zawsze przed kąpielą pokazuję jej wanienke z woda i wsadzam ją zeby se pochodzila w wodzie 🙂 tak sztywno mi na nogach stoi ze szok 🙂
A poza tym to zaczeła sie prezyc na rekach tzn prostuje mi się i jakby mogła to by się wyślizgnęła z rąk dolem. Nie wiem czy dobrze wytłuaczyłam co robi 🤔 🙃

Anabel wspolczuje dnia w pracy, wiem co to znaczy komunia w lokalu, ble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia fajnie twoja już dzisiaj dostaję kalarepkę 🙂 fajny okres nam się trafił bo warzywa są świeże i ogólnie dostępne 🙂
Nie wiem co ci doradzić z tym ulewaniem 🥴
Miłego grillowania 🙂
Mój pojechał z Zosią do większego tesco(bo my mamy takie małe) kupić maskotkę taką ośmiorniczkę interaktywną na dzień dziecka 🙂Ciekawe czy mu się poszczęści 🙂
A ja zrobiłam takie ciasto na zimno z kasza manną no i ciekawe jak będzie smakować 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna to ciasto z kaszą manną to na herbatnikach się kładzie i drugą warstwą przykrywa a na to polewa czekoladowa? Kiedyś robiłam coś takiego jak zaraz po ślubie miałam niesprawny piekarnik. Jak komuś powiedziała, że to ciasto na kaszy mannej to mieli takie oczy 😮 😁 😁
Kuba już sobie zażyczył klocki na Dzień Dziecka, tylko ich cena powala. 🙃 z tym, że potem dodał, że inne też mogą być. To takie zestawy, z których coś konkretnego się buduje.
Adzia to Ty masz tempo we wprowadzaniu. Ile dni czekasz do podanie kolejnego produktu? Dwa, trzy?
Moja już dostała marchewkę, pietruszkę, por, ziemniak, seler (na razie odstawiony). I jabłko, które jej niezbyt smakuje. Dziś jeszcze jabłko a potem jabłko z różnymi owocami bo mam rożne słoiczki. I kleik próbowałam. Nie podałam dyni, ale mam zestaw z jabłkiem a o kalarepce zapomniałam. 🙃
Z tym pluciem Emilki to mam nadzieję, że jej przejdzie. Bo po nakarmieniu to ja nie wiem czy czyścić siebie, ją, ściągać i zaprać ubranka, śliniak, pieluchy, szorować podłogę, leżaczek itd.
Skoreczka a ja część książek wystawiałam na allegro a moje ukochane sobie zostawiam. Z tym, że na allegro to bajki się sprzedają, ale książki nie. A bajki to sprzedaję te co mam zdublowane.
Już podłogi pomyte i posprzątane. Teraz chwilką przerwy. Emilka śpi a mąż się za obiad zabrał. Okna też muszę wymyć, ale to nie dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia dzieci zwykle na imprezach bywają grzeczne, bo są noszone i w ogóle są w centrum zainteresowania 😉
Nikusia a ja chciałabym oddać książki w rece takiej osoby ktora z nich cos skorzysta. nie bede sprzedawac starych książek.
Kruszyna no i wlasnie nie wiem czy moje książki tez nie pojda na makulature jesli nie znajde chetnego 🤢
A o cieście pierwszy raz słyszę 😉

Moj maz odebrał w Rossmannie z tego kuponu paczuszkę no i jest w niej: poradnik, duży słoiczek Dynia z kurczakiem, łyzeczka niebieska i soczek 🤪 Fajny zestaw, warto iśc 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ja mam powystawiane książki które są nowe lub używane ale na czasie. A jak nie masz komu oddać swoich to zawieś do biblioteki. Ja już tak oddawałam.
A ja nie mam takiego kupony do Rossmanna a faktycznie fajny prezent.
a my właśnie wróciliśmy do domu.
Emilka dziś zjadała obiad. I nawet jabłuszko zjadła dość chętnie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna miałam przeczucie ze tak będzie bo Zosia fajnie Wam się wychowuje 🙂 🙂 🙂

A u nas problem z tym jabłkiem, ja juz nie dam, bo niestety 4 kupki dziś brzydko wygladające to jak dla mnie za duzo 😞 Marchwke za to jadł z chęcią i było wszystko dobrze więc bedziemy poki co jesc marcheweczki 🙂

A my po wycieczce 🤪 🤪 🤪 Dwa zamki na jurze krakowsko-częstochowskiej zwiedzone 🙂 Mirów i bobolice, wstawię na fb fotki 🙂 Dzieci zadowolone, moi mali turyści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka skoro jabłuszko nie przypasowało to zacznij od warzyw. A jak wprowadzisz warzywa to jeszcze raz spróbujesz jabłuszko. Próbowałaś może soczek jabłkowy? Czy też tak działa?
lubię zwiedzać zamki, dla mnie super wyprawa. Kilka lat temu pojechaliśmy do Krakowa i zwiedzaliśmy komnaty królewskie. Ja z koleżanka zadowolona bo pierwszy raz widziałam arrasy a mój mąż z moją siostrą przelecieli je szybko i czekali przy drzwiach. Na nasze pytanie jak im się podobało stwierdzili, że "tyle kasy, żeby stare dywany pooglądać" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAM
NIKUSIA
SKÓRECZKA
BEATA
KACHA
ELKA
ANABEL
KRUSZYNA
KASIULKA
PEMI
KINGA
ANDZIA

Mama nadzieje że nikogo nie pominełam umnie tak w piatek o 8 już byłam u fizioterapeuty z M oraz małym. Potem pojechałam zawieś mocz do analizy czy mały ma jeszcze piasek w moczu. Zawizłam komputer do naprway dla tego mnie nie było. Chociaż pewnie nikt tego nie zauwazył. mały moj od wtorku śpi do 2 a potem budzi się co godzina jestem wykończona. Akurat znów jestem na weekendzie u rodziców. Mama poszła z małym na spacer tata moj z M na ryby siostra na grila a ja siedze sobie w domu w ciszy chociaż nie zabrdzo tu cicho bo cały czas słysze piosenkę ticanica grana na organach bo sąsiedzi maja 2 małych chłopców
o zmiana nuty na Fantazje. Na Fb weszłam z przelotu jak młoda mnie dopusciła do laptopa wogóle dzisiaj moj tata i moj M mnie poprostu rozwalil na łopatki Rece mi opadły rano pojechali zawies mame do pracy a potem na ryby jak beda wracac mieli zrobić zakupy Oczywiście zrobili zakupy kupili 3kg ziemnieków 30 dag wedliny woreczek 5 kg cebuli ja sie wsciekłam mówie ze robimy duszone ziemniaki nie kebaba bo nic innego nie ma ale po 5 min mi przeszło kazałam im zostawić kluczyki to pojade po zakupy i przy okazji odbiore komputer. Nagle się zakrecili ich nie ma nagle patrze na stuł kluczyków nie ma nie było by problemu ale nie miałam kluczy od domu zadzwoniłam przywióz mi M bez żadnego ALE jeszcze sie podlizywał wiedziałąm ze coś jest na rzeczy i tak po południu znów pojechał na ryby. Mały już śpi zaczełam pisać posta akurat mama wróciła noi rytułal kąpiel itp też sie kłade za nie długo bo jutro jedziemy do kałkowa do mini zoo i tak pozwiedzać w ojca mojego strony.Ciesze sie jak dziecko bo lubie tam jezdzić ostatni raz tam byłam w sierpniu No a teraz do nadrobienia 26 stron.



Skóreczka super że Błażejkowi smakowała marchewka

Nikusia trzymam kciuki za ciebie oraz kubusia

Kruszyna dobrze na jedno że ten gipsik teraz a nie później tak to Zosia nie bedzie tego pamietała szybciej go teraz akceptuje byle szybko zleciało

Kruszyna papier toaletowy super nagroda pewnei byłaś przeszczęśliwa

Nikusia jak bym miała neta wczoraj to bym pewnie pomogła a tak to lipa a uwielbiam kuchnie hmmmm.........

Kacha przeszłaś samą siebei nie wierze daje ci miano pszczółki a co do kąpania nigdy nie kąpe sama bo moj M by mnie już całkowicie wykożystywał tak to wie ze na 20 musi być w domu bo sobie sama z młodym nie dam rady :P:P:P:P

Skóreczka Mikusi jest debesiciaczek

Pemii super no to przyjeżdzamy na parepetówe

Skóreczka to błażejek ładnie waży

Beata ja uwielbiam ciepło i jak dla mnie to mogłam się urodzić na karibach :P:P:P:P

Nikusia mam nadzieje ze decyzja przyjdzie pozytywna

KAsiulka zanim sie obejrzysz Andrzej wróci czas szybko leci bużka na pocieszenie chociaz powiem ci szczerze że jak by mój mił okazje wyjechać to jeszcze go spakuje bo kasa naprawde potrzebana ja bym mogła wyjechać teraz ze znajomymi do szwecji ale nie zostawie Fabianka serce by mi pękło

Nikusia twój Kubuś ma pomysły

Kinga taka już nasza rola nie każdy facet ale przeważnie patrzy by się tylko z domu wyrwać i mieć wszystko w nosie

Skóreczka błażejek słodko wygląda w tej czapeczce 🙂

Anabel też jestem ciekawa czy twoja Kingusia złapała ospę czy ja to ominie chociaż ci powiem że w modzie są przyjecia Ospa różtczka rodzice organizuja takie imprezki zeby dzieci zachorowałay jak są małe wtedy wszystko łagodniej przechodzą niz dorośli

Beata wyżuć budzik przez okno i po krzyku :P:P:P:P

Kruszyna nie jesteś dziwna bo nieraz marze o tym żeby fabian sie sam sobą zajoł nie ukrywam moja mam i tesciowa go rozpiesciły a teraz ja mam urwanie głowy nie raz nie mam jak isc do wc wiec w 100% cie popieram dzicko powino się samo sobą zająć chociaż na pewien czas

Kruszyna super że Zosi smakowała marcheweczka 🙂 🙂 🙂

Nikusia jakbym widział mojego M

ja jeszcze żadnych prubek nie dostałam 😞 😞 😞 😞 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka dobrze, że masz już komputer. Przyznaję się bez bicia, że nie zauważyłam że Cię nie było ☺️ ☺️ ale miałam tak tydzień, że nie pamiętałam jak się nazywam.
Ja lubię ciepło, ale nie lubię bardzo dużych upałów. Nie wiem jak jest na Karaibach, ale tylko na urlop bym pojechała 🤪
Ja też nie raz marzę, żeby Emilka się sama zajęła chwilkę. Szczególnie jak coś robię i muszę wszystko rzucić bo krzyczy. 🙃
Co do przyjęcia, żeby dzieci załapały ospę czy różyczkę to 😮 😮 😲 a wcale nie jest powiedziane, że przejdą lekko. Kuba miał jak miał ok 6lat i był bardzo wysypany a ja miałam 18 lat i miałam może z 3-4 kropeczki. 🙃
Wysłałam pierwsze podanie i cv 🥴
dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):Moj maz odebrał w Rossmannie z tego kuponu paczuszkę no i jest w niej: poradnik, duży słoiczek Dynia z kurczakiem, łyzeczka niebieska i soczek 🤪 Fajny zestaw, warto iśc 🤪

[color=red]to super muszę w poniedziałek kogoś wysłać do rosmama z moimi kup[onami 🙂
[/color]
tak Was podczytuję i większość naszych styczniaczków zajada już ładnie obiadki 🙂 ja jeszcze do 05.07. 2012 pokarmię piersią ale chyba jak skończy 5 m-cy to też dam jakis obiadek 🙂może wtedy powoli mleko samo mi zaniknie do lipca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemaneczko 🙂

Skoreczka a ja kupony do Rossmana właśnie z Nestle dostałam 😉 Marcheweczka jest za 1 grosz, a na inne rzeczy są rabaty 50%, 30%, 20% i 10%. Nie ma nic o paczuszce, więc domyślam się, że Ty kupony dostałaś ze szpitalnego pudełka, skoro są inne.
A z Hipp’a dojdą mi tylko próbki mleka, bo w szpitalu miałam tylko niebieskie pudełko, o różowym usłyszałam pierwszy raz od Was 😜

Nikusia składaj CV, przecież zanim zaproszą Cię na rozmowę, zanim się odezwą itp. to trochę czasu minie i do tego momentu zdąży Ci przyjść orzeczenie 😉

Kruszyna mi coś siostra dziś wspominała, że jej dzieci nie chciały jeść kleiku (bo podobno bez smaku), więc dodawała go lub kaszkę smakową do mleka modyfikowanego, żeby zagęścić. Albo tak, albo łyżeczką.

Kruszyna jak Zosi smakowało, to raczej nie powinno się już jej zmienić – tak mi się wydaje. Mam nadzieję, że mój Aleks też tak chętnie będzie jadł 🙂

Skoreczka wycieczkowa rodzinka jesteście 🤪

Skoreczka wytłumacz mi swój nick – czy to miało być „skóreczka”, ale wyszło „skoreczka”, czy od czegoś innego się to wzięło? 🙃

Wielka może Fabi znów przechodzi ten skok rozwojowy? 😮
Pięknie nadrobiłaś nieobecność – prawie na wszystko odpisałaś 🙂 A Ty tak lubisz gotować, to dobrze – kiedyś do mnie przyjedziesz i mnie nauczysz 😜
Dzięki za pomocną radę z budzikiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
31072010 napisał(a):
tak Was podczytuję i większość naszych styczniaczków zajada już ładnie obiadki 🙂 ja jeszcze do 05.07. 2012 pokarmię piersią ale chyba jak skończy 5 m-cy to też dam jakis obiadek 🙂może wtedy powoli mleko samo mi zaniknie do lipca 🙂


Ja też jak Aleks skończy 5 m-cy dam pierwsze obiadki (to będzie lipiec), bo od sierpnia do pracy.
No i mleko modyfikowane będę musiała wprowadzić.

Nikusia ja się utwierdzam w tym, że Twój blog byłby strzałem w 10, bo Twoja rodzinka jest przezabawna, a także sposób w jaki to opisujesz 😁 🙂 😆
Dobrze, że powysyłałaś CV 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
chyba jestem pierwsza. Noc minęła spokojnie bo ja sobie spałam a maż wstawał 🤪
31072010 i Beata chyba nie musicie całkowicie rezygnować z karmienie piersią jak wrócicie do pracy. Z tym, że ja wiem tylko teoretycznie, że mamy karmią rano, i po po powrocie a oprócz tego kaszka mleczno-ryżowa, obiadek, deserek. Może ściągnąć pokarm na 1 karmienie jak Was nie będzie?
Beata dajesz mi do myślenie z tym blogiem. Minus jest taki, że tu jestem częściowo anonimowa a blog czytają też znajomi. A ja nie lubię opowiadać o sobie. Dużo moich znajomych nie wie, że mam cukrzycę a choruje od 9 lat 🙃
Myślę, że tu z decyzją też poczekam na orzeczenie, bo jak pójdę do pracy to i ta nie będę miała czasu. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

Pewnie mało napisze bo mały marudny. Jeszcze nigdy mi tak niefajnie nie jadł jak od dwoch dni tzn. płacze i wypluwa smoka, musze go ciagle podnosic do odbitki bo ciagle mu sie odbija. I tak biedny sie meczy 😞

Wielka a ja własnie zauwazyłam twoja nieobecnosc i miałam nawet posta pisac ale pomyslalam ze pewnie z mezem gdzies wyruszyliscie 🙂 😘 😘 😘 Fajnie ze juz jestes i co za mega post 🤪
Beata miało byc skóreczka tylko nie mozna w loginach uzywac ppolskich znaków 🤢 😎
31072010 u nas to podstawa mleko, modyfikowane ale mleko, probuje dawac cos innego ale idzie nam to powoli.
Nikusia wyobrazam sobie ze to wyprawa, u nas tez to tak wyglada ale ja bardzo lubie zamki i pałace 🙃
Nikusia tez tak myslę ze blog czytają znajomi a oni jak wiadomo nie są tacy tolerancyjni jak my stycznióweczki 😉
miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Noc ok 🙂
Wróciliśmy z kościoła Zosia cała msze była grzeczna 🙂 i rozglądała się 😆
Piję kawę i zabieram się zaraz za obiad bo później wypad na działkę się szykuje 🙂

Nikusia coś mi to ciasto takie za mało słodkie wyszło twoje też takie było bo moje takie bez smaku 🤔
Nikusia to jednak odważyłaś się i wysłałaś CV 🙂
Ja też wciąż pamiętam kilka zabawnych rozmów i pytań Kuby 😁

Wielka fajnie,że się odezwałaś 😉 No i komp już jest więc jak tyko będziesz mogła to napisz do nas to od razu lżej ci się zrobi 🙂

Skoreczka fajnie,że wybraliście się na taką wycieczkę 🙂 Fajnie jest mieszkać w takiej okolicy 🙂
Podejrzewasz co może być Błażejowi,że tak się męczy z tym jedzeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna moje ciasto było dość słodkie, ale na pewno nie mdłe. Jeśli chcesz to poszukam tego przepisu i Ci go wpiszę. Zobaczysz jakie są różnice. Ja patrzyłam na tamtą stronę, ale tego ciasta nie znalazłam.
Co do CV to zabezpieczam sobie tyły, jakby się okazało, że muszę iść do pracy to bynajmniej nie będę żałowała, że mi oferta przepadła. Mam jeszcze dwie na oku, ale do piątku.
Co do ładnych miejsc to u nas też są. Zamek w Mosznej, zamek w Kamieniu Śl. a z dalszych to kilka lat temu byliśmy w kopalni w Tarnowskich Górach (super, tylko trzeba zabrać coś ciepłego do ubrania bo na dole jest ok 10 stopni). Z dalszych to byliśmy w kopalni złota w Złotym Stoku, na Górze Żar, tam jest kolejka linowa, a na górze restauracja, dla dzieci taki tor saneczkowy (razem z Kubą śmigaliśmy) a na dole jezioro gdzie pływaliśmy rowerkami wodnymi. Byliśmy też w Krakowie (o arrasach już pisałam :silly 🙂, pływaliśmy po Wiśle itd. O Skalnym Mieście też pisałam. Teraz mi się przypomniało, że pojechaliśmy kiedyś do Wisły i do jakiegoś innego miasteczka w górach gdzie był tor narciarski, ale nie pamiętam gdzie. Nie pamiętam gdzie jeszcze. No, ale to jeszcze oboje pracowaliśmy, ale teraz też bym się gdzieś wybrała. 😜
Dziewczyny napiszcie co u Was jest warte zwiedzenia. 😜
Skoreczka i Beata ja już miałam z ludźmi do czynienie. Wszyscy uważają, że jak masz konto w fundacji to powinnaś siedzieć w domu i płakać. A jak tylko kupisz coś nowego to zaraz, że to na pewno z tych pieniędzy z fundacji. Z tym, że wpłaciła nam jedna osoba (mam na myśli wpłatę a nie 1% z podatku). A rozliczają wszyscy. Jak zmieniliśmy auto to sąsiedzi się do mnie przestali odzywać. 🙃 Tylko nie pomyślą, że skoro stare się sypało a ja dużo po lekarzach jeżdżę to potrzebne mi sprawne i takie co mało pali.
Rozmawiałam w piątek z koleżanką, która ma niepełnosprawną córeczkę i zbierają na operację. Potrzebna jest naprawdę duża kwota i po całej miejscowości są rozwieszone plakaty. I ona tez mówiła, że chodzenie i proszenie się to jedno a drugie to że wszyscy jej na ręce patrzą. Mówi, że jakbym jej teraz rower dała to by powiedzieli, że z tych pieniędzy kupiła. Jak raz ją koleżanki do knajpki na piwo wyciągnęły to było takie "halo", że przyszła do domu i płakała. Ludzie są okropni i dlatego im mniej o mnie wiedzą tym lepiej dla mnie. 😉
Beata ja raczej sobie bym musiała pozapisywać co Kuba mówi i robi a potem będzie pamiątka. Chyba że taki zabawny blog ale bez szczegółów z naszego codziennego życia.
Ktoś pytał o kleik to ja sypię do mleka, a kaszli są mleczno-ryżowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...