Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nikusia przepis brałam stąd http://kuchennewzlotyiupadki.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?10,2010 jest to 4 pozycja od góry 🙂 Myślę,że byłoby lepsze jakbym coś jeszcze dodała ,ale nie wiem sama co bo ta,,masa'' jest jadalna tylko,że taka bez smaku 🙃
Ty już wymieniłaś co jest koło nas do zwiedzania 😉
Przykro się czyta o takich przypadkach ,ale wierzę,że ludzie potrafią siać takie plotki 🤨

Skoreczka mam nadzieje,że szybko przejdą dolegliwości z brzuszkiem

Dziewczyny później za parę miesięcy jak już nasze dzieci będą mogły jeść mięsko to mam pytanie czy młodego królika też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc dziewczyny!

Pozdrowienia ze srodkowej Polski 🙂 Jestem tu juz 3ci tydzien, calkowicie zrobilam sobie wolne od internetu - ale fajnie 🙂 Ale dzis fajna pogoda 🙂
Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadku.

Sciskamy
Marta & Gabi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna z tego co się orientuję to królik to już od 5 m-cz dla dzieci karmionych mm, bo to delikatne mięsko.
Znalazłam ten przepis, mąż powiedział, że wizualnie moje ciasto inaczej wyglądało.
I różnice są takie, że ja daję 1 szk cukry a tam jest 2/3. i polewę robię sama. Z tym, że moje mi się kojarzy, że było bardzo słodkie. No i może inaczej bo już wieki go nie robiłam. 🙃
Marta super, ze się odezwałaś zaglądaj częściej

kurcze Emilka teraz spała i tak nawaliła w pampersa, ze ubranka i prześcieradło mokre. Już drugi raz tak, wiec miałam podłożony nieprzeciekający podkład. a teraz dałam folie pod prześcieradło. U Was tez takie wpadki? no i na tych pomarańczowych pampersach. 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my już po obiadku czekam,aż Zosia wstanie dostanie marchewkę i zmykamy na dzialkę 🙂

Nikusia ja tak miałam tez na tych sleepen&play a teraz już tak jej pampers nie przecieka a nawet gdyby to tez już mam założone prześcieradło z gumą 🙂 Na noc zakładam jej huggisy bo mam całą paczkę i też muszę wykorzystać i powiem wam jak ona śpi 12 godzin to pampers jest ful,ale nic nie ucieka bokiem 🙂

Martamay 🙂 🙂 🙂 Witaj i udanego wypoczynku w Polsce 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dawno temu byłam w Moszni, potężne zamczysko, z tego co pamiętam 99 baszt 😉
Co do brudzenia na wylot to az tak jak opisujesz nie, owszem body i spioszki tak, ale prześcieradło jeszcze nigdy. Ja używam tylko Dada.
Kruszyna mojemu dzis dałam marchewkę i tak wcinał fajnie, a jak na chwilę odeszłam to zajadał śliniak bo wyczuł na nim marchew 😁 A teraz leży i gada 🙂
MartaMay jak już wrócisz do UK to pisz z nami częściej, na pewno jak jestes w Polsce to masz dużo innych spraw więc nie dziwie ci sie ze nie siedzisz przy kompie 🙂 Miłego wypoczynku 🙂
Elka idzie na lody 😜
Kasiulka szybko poszlo twojemu z tym wyjazdem 😮 Trzymaj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a do nas przyjechała teściowa ze szwagierką. Potem zrobiliśmy sobie grilla na podwórku, przyjechała siostra ze szwagrem. I na dworze siedzieliśmy. 😉 Emilka sobie spała a Kuba bawił się z kolegami.
Dałam dziś Emilce na deser jabłko z czarną porzeczką, zjadła 2-3 łyżeczka a większość i tak wypluła. Za to obiadek bez problemu.
Skoreczka a wiesz dlaczego w Mosznej jest 99 baszt? Bo od 100 się większy podatek płaciło. 😜
Ja teraz zaczęłam używać pampersy 3, kiedyś pisałam że mąż z pracy od szefa dostał 3 paczki a jedną od mojej siostry. Sama to tylko dady kupowałam i one mi najbardziej pasują.
Kruszyna ja prześcieradło z gumką mam cały czas, ale pod prześcieradłem miałam taki nieprzemakalny podkład (dałam jak pierwszy raz przeciekło) a dziś podkład poszedł do prania a ja dałam folię (kupiłam jak jeszcze w ciąży byłam). Z tym, że Emilka miała rajstopy i bodu i przesiąkło.
Kasiulka szybko zleci, ani sie obejrzysz a wróci. Uściski
Elka to super, że biznes się kręci 😘 😘

Zapomniałam napisać, że siostra ze szwagrem kupili Emilce nową sukienkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny
Ale mam nerwy na Andrzeja!!! 😠
Czekałam aż się odezwie od godziny 13 a on niedawno dzwonił z numeru holenderskiego,że zgubił komórkę z polskim nr~!!! 😠 ehh...brak słów...
teraz musi załatwić sobie znów duplikat karty sim...i będę musiała ją wysłać 😞
cholerka...
zmykam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Nikusia jutro popytamy się z historii 😜

Bardzo źle się czuję, ide papa


Skoreczka to taka ciekawostka, którą w zamku w Mosznej opowiadają. Lepiej mnie z historii nie pytaj ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ 😁 😁 😁 😁 😁
mam nadzieję, że ze zdrówkiem będzie ok. 😘 😘
Kasiulka to Twój Andrzej chyba tęsknie, że taki rozkojarzony. Tylko żeby mu telefonu nie ukradli, bo tak czasem bywa szczególnie jak spał w busie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Wam!

Aleks tej nocy fatalnie spał - budził się co godzinę! 😮 Nie wiem co się działo, mam nadzieję, że dzisiejsza nocka będzie lepsza...

Nikusia właśnie planuję zrobić tak jak napisałaś – karmić piersią rano przed pracą i potem po pracy 🙂
A co do bloga, to nie musisz dawać linka znajomym, możesz być anonimowa – ja mam takiego bloga, którego zresztą zaniedbałam 😜 Nie chce mi się już tam pisać, bo nic ciekawego do opisywania za bardzo nie mam i zresztą za bardzo nie umiem pisać, żeby kogoś to ciekawiło 😉
To straszne co napisałaś o tym jak ludzie się zachowują. Aż mi ciśnienie się podniosło 🤢 Dlatego jeśli się kiedyś zdecydujesz na bloga, to nie dawaj znać znajomym, że w ogóle takiego bloga masz 😉

Skoreczka życzę lepszego samopoczucia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Wczoraj tak było fajnie na działce 🙂,aż szkoda było isć do domu 🙂
Zosia wczoraj tez z ochota wcinała marchewkę 😁 a powiedzcie mi na co mam zwrócić szczególną uwagę jakby w razie czego czegoś nie tolerowała ☺️

Kasiulka jestem z tobą bo mnie nie długo tez czeka rozstanie na 4 tyg.z mężem 🤨 🤨
Co roku wyjeżdża dorobić do naszego budżetu 🥴 Jakoś czas zawsze szybko leciał a teraz przy dziecku na pewno szybciej zleci 🙂

Elka przyda wam się trochę odpoczynku bo przy świeżo otworzonej restauracji jest kupę roboty 🥴

Skoreczka moja wczoraj stwierdziła,że ja jej za wolno daję i mi wyrwała łyżeczkę i sama siebie karmiła 🙂

Miłego dnia wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko masz fajniutkiego syncia na awatarku 🙂

Nikusia no tak u ciebie fatalna sprawa bo tyle lekow i problemów na raz... a tesciowa nie dalaby rady przxyhcodzic do was codzien?

Kacha ja nie mam gdzie wracać 🙂 ale może uda sięcoś znaleźć, poszukiwania trwają 🙂

Beata przeprowadzka zbliza się wielkimi krokami, az się boję 🙂

Kruszyna co do pracy to dzis ostatni dzien zastepstwa i wolne znow... masakra nie moglabym pracowac w tak nudnej robocie 😜...

Skoreczka twoj maluszek bardzo ladnie rosnie 😉 a 8 kg pięknie wyglada :P z tym ze on wysoki chlop bedzie 🙂

Kasiulka ma nadzieje ze jakkos się dogadaliscie w sprawie Holandii...

Paczki ja dostalam z nestle probke mleka nan2 i sinlac i poradnik...

Nikusia trzymam kciuki za opinię dobrą dla was 🙂

Kacha super że spotkanie w firmie się udało 🙂

Nikusia dzieci czasem zadziwiają :P... wleczenie za sobą nogi hehe Kuba jest mega genialny :P macie z nim smiechu co nie miara zapewne hhe 😁 tyle że nie dziwie się że było ci glupio ;/ w koncu tu powazna sprawa a Kuba sobie zartowac zaczął ;/

Kinga mam nadzieję że u was już lepiej 🙂

Beata mój mąż też nastawia sobie budzik w komórce ale ustawił spokojny dzwięk...moze sprobojcie tego

Kruszyna moja niunia tez nie jest noszona wiec mysle ze w tym nic zlego.. tym bardziej ze ja opierdzielam jak np ktos mi ją zbyt długo nosi... bo mowie ze pozniej to ja i mąż będziemy miec w domu rewolucje... anie oni...

Adzia raczkować super !! hehe no to widzę ze wchodizmy do kolejnego etapu :p...

Beata no widzisz a ja nie dostałąm kuponów... ;/

Kruszyna widzęże ja tak jak i ty dostałam tylko poradnik, kaszkę i mleczko...

Nikusia takie zabawy (plucie) dzieci chyba naprawde uwielbiają :P moja umie robic kotka skrzeczącego i zwlaszcza podczas jedzenia 🙂

Ciasto bez pieczenia- muszę spróbować 🙂

Kruszyna super że małej posmakowała marchewka !! 🙂

Skoreczko fajnie ze znajdujecie czas na takie rodzinne wyprawy 😉 tez bardzo bym chciala ale u nas nie ma za bardzo gdzie...

Wielka ty to jak zwykle masz zakrecony los... jak nie zakupy to brak kluczykow ahh heheh

Marta fajnie ze dalas znac co uwas 🙂 pozdrawiamy cie rowniez i malutką oczywiscie tez 🙂

Kasiulka widzę że pojechal twoj Andrzej, wiec zycze zbey szybko zlecial ten miesiąc...

Moszna- ja tez bylam na tym zamku 🙂

Kruszyna mysle ze jakies krostki, ewentualnie brzydkie kupy itp 😉...


My bylismy wczoraj na komunii, masakra byla tzn fajnie ale jestem wykonczona ajeszcze dzis na 10 do pracy, dobrze ze to juz ostatni dzien 🙂... ok lece kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.

Jeden dzien człowieka nie bylo i tyle stron, no ale poczytaam,odpisuje 😉

Nikusia ja mam tempo?Chyba normalne 🙂 bo odczekuje 3 dni po każdym nowym produkcie.
A Ania zajada już marchew,pietruszke,seler,ziemniak,kalarepka,por,jabłko,kaszke (chociaż
musi mieć akurat na nią ochotę żeby zjeść),szpinak uwiebia,a dynie tak sobie.
Ale na nic nie ma uczulenia.

A ja uwielbiam kolekcjonować książki. Mam w piwnicy ich dość sporo ale póki co nie mam
na nie miejsca i tylko sobie zostawilam w domu kolekcje Alex Kava bo szkoda bylo mi ją
wynieść do piwnicy no i Gordon Ramsey bo to raczej z tych droższych książek jest no i żal
żeby sie kurzyly. A tak w ogole to juz raz nam sie włamano do piwnicy więc nie chce ich
tam zostawiać.

Emilka widze polubila obiadki 🙂 to dobrze,bo mleka juz bedzie coraz mniej to przynajmniej
nie bedziesz miała problemu z karmieniem.

Kruszyna super że Zosia tak pięknie wcina! chyba juz te nasze dzieciaczki chciały coś
innego 🙂 moja np. jak jem to cały czas mi patrzy do buzi i na łyzke i mam wrazenie
ze chce dostać to co ja jem 😉 głupio tak jeść jak sie patrzy prosto do buzi hehe

Skoreczka, fajnie ze macie tak blisko takie zamki.My niestety mamy daleko a też je uwielbiamy.
Za to mamy blisko Chudów a co roku w sierpniu odbywa sie tak jarmark średniowiezny i
w tym roku tez bedzie no i nie moge sie doczekać bo cała okolica zamenia sie wtedy we wioskę
i sa rózne pokazy bitew i pokazy konne i rycerskie i w ogole duzo fajnych rzeczy 🙂 Zapraszam 🙂

Wielka, ale walnęłaś posta eheh faceci na zakupach heh skąd ja to znam. Co chwile telefon
albo w ogole połowa zakupów niepotrzebna a druga połowa to nie to co chciałam 😉

Nikusia blog to super sprawa ale traci sie tam anonimowość bo zawsze ktoś sie dowie ze to Twój.
Ja moj prowadze juz od prawie 10 lat chociaz ostatnio go zaniedbałam i jak teraz tak sobie
go czytam, to mysle ' ale ja bylam glupiutka hehe' 😉ale nie powiem, mile wspomnienia wracają 🙂

Kruszyna, ciasto z kaszy mannej? A dobre to? jaki to ma smak w ogole? bo moze tez spróbuje.

Nikusia masz racje, im mniej sie o nas sasiediz dowiedza tym lepiej bedzie sie wam zylo.
Sasiad ma chyba radoche jak uda mu sie cos dogadać i zepsuć humor drugiej osobie.
A i wspolczuje ze tak was traktują. Przecież masz prawo do normalnego zycia a nie zamartwiania
sie ciagłego.

Kruszyna, za jakie pare miesiecy? To juz za dwa tygodnie u nas i miesko bede dawać 🙂 a królika
jak najbardziej mozesz dać Zosi 🙂


Marta takie wolne od internetu czasami jest wrecz potrzebne, ale fajnie ze tu zagladasz 🙂

Nikusia moja jeszcze ani razu mi nie przemoczyla przescieradła. Tylko czasami bokiem jej
uciekną siuśki i ma bodziaka mokrego.

Elka to fajnie ze interes sie kreci, oby tak dalej.

Kasiulka a kiedy wraca? Na długo sie musieliscie rozstac?

Nikusia my juz od 2 tygodni używamy pamprsow 3 bo 2 sa za małe i ja obcierały ale 3 sa tycko
za duzo no ale nic z nich nie wypada wiec jest ok 😉
Nowa sukienka?Ulala, to bedzie śmigac mała piękność 😉 ja tez lubie dostawac prezenty hehe
ale lubie tez szperac po szmateksach i jak cos znajde do chrzesniaków to mam taką samą
radoche jakbym to dla Ani znalazła.

Z mężem sobie wyjasnicie i bedzie ok, a teraz sie tym nie przejmuj i nie psuj sobie
pieknego dnia.

a my wczoraj spedzilismy caly dzien w Ostrawie w Zoo i bylo super! Mała piszczala i kwiczała z zachwytu. Zwierzątka jej sie podobało, tylko straaaasznie gorąco bylo.
No i kupilam jej nową tuniczkę fioletową 🙂 a nam alkohol of course hihi
A dzisiaj jest piekna pogoda wiec zaraz ide sie zbierac za sprzatanie obiadek i na dwór ziu 🙂
Potem dodam fotki na fb z naszej wyprawy.
Milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii dziękuję za pochwały 🙂 Tak Błażej wazy ale też długi jest i każdy mówi ze nie widać po nim wagi 🙃
Dobrze ze komunia udana, a teraz miłego dnia w pracy 😘
Kruszyna uśmiałam się z tym wyrwaniem łyżeczki 😁 😁 😁
Adzia dziękuje za zaproszenie, jak spojrzałam gdzie mieszkasz to chyba do ciebie mam najbliżej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Lalki

umnie w wycieczka sie udała wpadne pozniej


Nikusia nic sie nie stało

Beata dla ciebie zawsze i wszedzie

skóreczka ty to juz sie nie podlizuj buziak

Nikusia co do podłosci ludzi wiem jak to jest


Pemii moze to nie los tylko ja taka zakrecona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka,ja nie odczekiwałam żadnego dnia, po prosto mineły 3 dni i na nastepny dzien juz jej dawałam coś wiecej 🙂
Skorezka no widzisz, to jak lubisz takie zabawy to wpadnij w polowie sierpnia 🙂
Wielka, ty to taka zabiegana zawsze hehe i zamotana 😉

A ja musze sie przyznac ze zaczełam kuracje pogrubiającą 😉 tzn zaczełam na nowo pić nutridrink'i bo jak je stosowalam 2 lata temu to 5 kilo mi przybyło ale przerwałam to bo to dość drogo wychodzi 🥴 no ale, dość z użalaniem sie ze nic na mnie nie pasuje, trzeba coś z tym zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😆 Witam po weekendowej nieobecności 😆 i już wiem, że chyba nie dam rady Was nadrobić... Ale spróbuję 🙂
Mój weekend nie należy do udanych ze względu na to, że już 3ci dzień nie odzywam się do męża... Nie chce mi się już nawet o tym myśleć, taka jestem rozżalona i zła 😞

Poczytam co u Was 😆
Adzia ja bym Ci z chęcią oddała masę swojego ciała a i tak by mi jeszcze mnóstwo go zostało 🤨 Nie znam nikogo, kto byłby z siebie zadowolony. Aż szkoda bo by się przydała jakaś zadowolona dusza, można byłoby się od niej zarazić pozytywnością 😁
Wielka co Ty tak tylko na chwilę wpadłaś? 😮
Skoreczko kiedy oklaski Ci się odblokują???
Kruszyna u mnie tak samo, dziś 3-ci dzień marcheweczki. Jutro wypadałoby zapodać coś więcej 🙃 Mojej Natalce strasznie marchewka zasmakowała i aż się rzucała na tą łyżeczkę z jedzonkiem. Filmiki nagrane obowiązkowo 😆 Takie to fajne 🙂 🙂 🙂
Adzia ale się rozpisałaś 🙃 To dobrze bo ostatnio pamiętam, że trochę Cię u nas nie było. To teraz nadrabiasz 🙃 Ja też bym chętnie się wybrała do zoo 🙂 Lubię tak chodzić. Już nie mogę się doczekać kiedy z Natalką pojedziemy i jak ona będzie reagowała na te zwierzątka wszystkie 🙂
Pamii Ty jak zawsze bijesz rekordy w długości postów 🙃 Mam nadzieję, że szybko coś fajnego znajdziecie!
Kruszyna wczoraj to w ogóle fajna pogoda była 😆 Dobrze, że znów ciepło 🙂 Można korzystać i cieszyć się słoneczkiem i powietrzem 😉
Nikusia Faktycznie fatalna nocka 🤢 i do tego nerwy na męża 🤢 Porozmawiaj spokojnie bo nerwy i krzyki w niczym nie pomogą (wiem po sobie 🥴 ) no i oby Emilka w dzień spokojna była to sobie chociaż trochę odpoczniesz.
Beata ojojjjj Ty również kiepską nockę masz za sobą 😮 Co godzinę??? Nieźle... I nie wyczaiłaś o co chodzić mogło? Może za gorąco albo nie wiem co 🤢
Skoreczko jak dziś samopoczucie? Bo wczoraj się źle czułaś 😞 Co się działo?
Kasiulka dobrze, że w ogóle się odezwał 😉 i że wszystko u niego OK tylko ten telefon... ale macie kontakt a to najważniejsze 🙂
Nikusia a to jakich pampersów używasz, że takie paskudne? Napisz koniecznie żebym ja tego samego błędu nie popełniła 🙃 Chociaż ja z tych Dada nie zamierzam rezygnować, no chyba że coś w nich popsują odgórnie 🤨 albo podrożeją znacząco.
A co do ciuszków (bo piszesz o nowej sukience dla Emilki) to ja dostałam cały duży wór ciuszków dla Natalki, takich większych na ok rok i więcej 🤪
Skoreczko: ""mojemu dzis dałam marchewkę i tak wcinał fajnie, a jak na chwilę odeszłam to zajadał śliniak bo wyczuł na nim marchew"" ........ uśmiałam się 🤪 😁 😁 Mojej Natalce też bardzo marchewka smakuje i rzuca się na łyżeczkę, takie to zabawne 🙃 😁
Ela to interes się kręci 😉 super 😉
MartaMay to miło, że się odezwałaś 🙂 Taka przerwa od netu każdemu się przydaje 😉 Jednak zaglądaj do nas w miarę możliwości 🙂 Gabi ma śliczne oczęta 🙂
Kruszyna ciasto z kaszą manną jadłam kiedyś bo moja mama upiekła. Ja jednak nie lubię się babrać w ciastach 🤨 a już o tortach nie wspomnę hehe u mnie najlepiej, gdy szybko się jakąś masę zrobi, wrzuci na blaszkę i do pieca 🙃 nic więcej ode mnie 😁 Ale obiadki to lubię różne robić, mogę siedzieć i gotować, to lubię.
Nikusia a ja sama nie wiem co w moich okolicach jest fajne do zwiedzania 🙃 Ja uwielbiam Wrocław a tam jest mnóstwo ciekawości wartych obejrzenia 😉
Zupełnie nie rozumiem takich ludzi, o których piszesz. Przecież macie prawo żyć normalnie a jak się auto zepsuje to je zmienić 😮 Ludzie są beznadziejni!!!! A wpłatę na konto Twojej fundacji (nie chodzi o 1 %) to można ot tak o zrobić????? Bez żadnych podatkowych problemów później? No chodzi mi o jakieś składania wyjaśnień, czy jak to tam się nazywa. Bo może ludzie świadomości nie mają 🤔 bo ja nie mam 🤔 wiesz coś o tych wpłatach z pominięciem 1 %?

Oj siedzę i siedzę i czytam i czytam i już więcej nie dam rady 😞 Muszę się zabrać za mieszkanie bo wróciliśmy późno i tak jak staliśmy z bagażami to je postawiliśmy i opadliśmy z sił 🙃 a same się nie posprzątają niestety 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...