Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja durna wylałam całą popołudniową kawę na laptopa 🤢 🤢 🤢 sytuacja jednak opanowana , uffff 🙃 Natalka śpi, pranie do pralki wrzucone a mnie się dziś nic a nic nie chce i czekam na męża, który będzie gdzieś za godzinę. Wózek stoi na parterze a jak pomyślę, że mam go znów targać na górę, to mi się odechciewa 🤢
Muszę wystawić dziś kilka ciuszków na allegro ale to wieczorem, gdy będzie spokój bo teraz rozgrzebię i dupa bo za każdą poprawę treści się płaci.
I wiecie co? Ja mam już dość prasowania 🤢 Jak widzę kosz na pranie i to co dookoła niego czeka... 🙃 to mi się odechciewa tego też 😠 i mam już to w nosie 😠 Jak mąż wróci to po prostu wszystkie ciuchy złożę i wrzucę do szafy 😠 bo inaczej mnie coś trafi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha a ja wczoraj wylałam zupę na ziemię i na ścianę 😠 Gapa ze mnie 🤢

A miałam jeszcze pisać co do wychodzenia z domu...to ja zawsze ubieram się na ostatnią chwilę i ostatnia wychodzę. Szybki makijaż, szybka fryzura i w drogę. Kiedyś było inaczej...lusterko, herbatka, malowanko, ubieranko - przebieranko 🙃 A teraz musze wszystkich wyszykować a potem siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No no no skoreczka to piękną ścianę teraz masz 🙃 😁
Ja kiedyś też tak jak Ty się szykowałam. A teraz szykuję na spokojnie Natalię a siebie raz dwa trzy i wychodzimy. A jak jeszcze mąż wychodzi to można powiedzieć, że też dwójkę szykuję 🙃
Ojciec dziecka już w domu 🙃 przygotowania do kąpieli powoli czas zacząć no a potem czas dla nas 🤪
Miłego weekendu życzę i do poniedziałku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka nie mamy tak dużo znajomych. To ciągle to samo grono. Mam jedną koleżankę do której idziemy (jedziemy) jutro na grilla. To jeszcze znajomość od liceum. Jeszcze miesiąc i na stałe wyjeżdża za granicę. 😞 Mamy jednych znajomych co mają 3 dzieci. Mieliśmy jeszcze tych co koleżanka mi ciuchy podniszczyła ale kontakt się rozszedł zarazie. Do tego siostra i szwagier. A reszta to tylko od czasu do czas, bo albo mieszkają daleko albo pracują i ciężko się umówić.
Z tym, że ja też nie staram się nawiązywać nowych kontaktów, szczególnie z nikim kto mieszka np u mnie w bloku. Plotki mi nie są potrzebne.
Co do obiadków to pierwszy słoiczkowy Emilka zjadła, potem mojego nie zjadła a potem już chciała.
Elka i Skoreczka praca nie w banku, w banku nie trzeba zdawać testów 😁 😁 😁
napiszę na fb jak mi się uda 😁 😁 😁 😁
Kacha jak wystawiasz licytację to lepiej wieczorem, żeby się aukcje kończyła wieczorem. Wtedy najwięcej osób może zalicytować bo jest w domu. Wyjątek to ubranka dziecięce bo mamy które kupują najczęściej są na końcówce ciąży i siedzą w domku 😜
Ja maluję się rano i ubieram tak jak mam wyjść. Potem tylko szykowanie Emilki i przypilnowanie Kuby. 🙃 Idę kąpać a potem siadam trochę do tych ustaw bo sporo tego jest a mój umysł już nie takie chłonny jak kiedyś 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny na szczęście kardiolog stwierdził że to szmery niegroźne, ale jeszcze zrobi Nikiemu echo serca, jedziemy we wtorek.Dzisiaj zrobila ekg i badała słuchawką, ulżyło mi i cieszę się że to nic groźnego.Mam nadzieję że echo to jeszcze potwierdzi.Dobranocka dziewczyny bo jestem padnięta dzisiaj pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trochę was poklaskałam 🙂 wpadłam na chwilkę bo mój już w garażu myje auto a Zosia zrobiła dziś taką pobudkę,że szok. Wstała z jednym wielkim płaczem,ale sytuacja opanowana i po śniadanku zaś usnęła 🙂 Wczoraj wizyta poszła bardzo sprawnie i Zosia nie płakała przy zakładaniu gipsu.ale wczoraj była troszkę marudna,ale to przez to,że ruchy zaś ma ograniczone zanim się przestawi na to,że ma obciążniki 🤨 Powiem wam,że takie 10 dniowe przerwy to długo bo ona już się odzwyczaiła my zresztą też 🤨

Wielka dłonie robią furorę a jak jeszcze jakiś pierscionek to 🙃

Mleka mamy zimną przegotowaną wodę naszykowaną zawsze w butelce i grzeje wrzątek a później szybciutko wymieszam wody dodaję mleko i jest gotowe 🙂

Anabel szybko minęła 10 dniowa przerwa teraz 2 ty.gipsu.
Jejku mam nadzieje,że ta ospa nie da popalić Kini

No i nie doczytam do końca muszę lecieć dziewczyny mój dzisiaj wyjeżdza 🤨 🤨 a ja mam dużo do zrobienia a jutro się zaś odezwę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka z rana
Wyspałam się 😜 nawet jak wczoraj posiedziałam trochę dłużej niż zwykle. Teraz śniadanie kawa i zabieram się za porządki.
Kruszyna współczuję Zosi gipsu, pocieszające jest to, że jest malutka i nie będzie pamiętała. I jeszcze do tego sama zostajesz na miesiąc. To teraz częściej na Mamusiach 😜
łap oklaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂
Wszystkiego Najlepszego dla Mamuś 😘 😘 😘
Kruszyna Biedna Zosieńka znów musi znosić te obciążenie 😞 ale to dla jej dobra.
Dziękuję za oklaska 😉

Fabiś ma dzisiaj 4,5 misiąca 🙂
Bierzemy udział w konkursie BoboVita i prosimy o głos:
http://www.bobovita.pl/platki/#/konkurs/praca/a693
http://www.bobovita.pl/platki/#/konkurs/praca/a699

Z góry dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej


Dla mojej Mamy

Gdy poranek rano wstaje,
widzę co dzień swoją mamę.
Jest troskliwa, śliczna, miła,
taka zawsze dla mnie była.
Teraz babcia dla mych dzieci,
niczym mama słońcem świeci.
Bo w jej sercu miłość wielka,
taka moja jest podzięka.
Mamo wielbię cię na świecie,
jak nikt nigdy,
wiesz o tym przecież.
Żadne słowa i ukłony ,
nie wyrażą mojej dumy.
Że mam mamę właśnie taką!
Której podziękować pragnę za te noce nieprzespane,
za uczucie we mnie wlane.
Jedno słowo pragnę dodać,
i nic więcej tylko .... KOCHAĆ
kochać,sercem moim całym.........

















Nikusia bo mam skowirówkę minuta osiem i sok zrobiony właśnie wczoraj dałam Fabianowi pierwszy raz soczek jabłko z marchewka powiem wam ze pił Az mu się uszy trysły bo znów herbatek nie chce mam trzy rodzaj i stoja i się patrza na mnie a mnie skreca

Kacha co do wody na mleko to ja robie tak samo a jak jade gdzies w trase mam termos styropianowy dokładnie jest plastikowy w srodku ale mój syn dziwnie je raz co chwile a raz Nawe 7 godzin potrafi nie jesc wiec biore w buteleczke po wodzie mineralnej zimna wode a w termos co trzyma ciepło wlewam gorąco i potem sobie mieszam i mam jak uluał

Wy to chociaż macie w okolicy żłóbek bo ja to bym musiała do warszawy jechać czyli oko 115km u mnie tez się pojawił problem bo nie wiem czy moja babcia da sobie rade z Fabianem bo jest bardzo nie dobry no jak by nie było to ma 75 lat

Kacha co do biustu to ja na swój nie mogę patrzeć jak się rozbieram to zamykam oczy

Skóreczk z kad to znam hehhehe
Ja tez tu ciebie nie mam znajomych na wsi o tyle co wyjdne chwile i zamienei słowo jak jestem na spacerze a plotkarstwo nie samowite pamiętam jak poprosiłam M żeby mi zrobił zdiecia domu zey wam pokazać i za jakis tydzień przyjechało takie panstwo co chca budowac taki sam dom co my i chciali obejrzeć jak to wyglada w rzeczewistosci to zaraz powiedzieli na wsi ze sprzedajemy Albo druga historia mój mi się oswiaczył po Pol roku to zaraz powiedzieli ze jestem w ciazy a ajk szłam do sklepu to mi się przygladali czy mi już brzuch widac byli bardzo zdziwieni jak się okazało ze nie jestem

Skóreczka ja robie odwrotnie tylko na biegu najpierw ja potem chłopaki bo mój M stanie na srodku pokoju i PAulinka gdzie są moje skarpetki….. PAulinka w co mam się ubrać… Paulinka gdzie jest moja keta….. Paulinka gdzie są moje okulary….. wiec jak jak ktos mnie pyta ile mam dzieci zawsze odpowiadam dwoje jedno 5 miesiecy a drugie 29 lat
A dawniej jak szliśmy gdzieś np. na komunie to wstawałam już o 4 żeby zdążyć sobie włosy ułożyć i się wyszykowac przy tym kawka 4 papierosy bajecza zyć nie umierać a tera latam jak ten szogun dlatego ja wszystkie ubrania prasuje i wieszam na wieszaki bo jak pozniej do wyjscia to i tak słycze PAulinka……

Kinga bezdie wszstko ok. trzymam kciuki

Kruszyna tak mi szkoda Zosieńki ale na pewno szybko się znowu przyzwyczai

Teraz napisze co umnie wiec tak
Wczoraj wykąpaliśmy Fabiana gdzieś Niechciał usnać sam w łóżeczku wiec wziełam go na rece bo bardzo płakał przytulił się i zasypiał nagle słysze awanture babcia M kuciła się z teściem bo znów przyszed pijany i wszystkich wyzywał a mój akurat sobei mył w łazience nagle babcia wychodziła bo teściu ja wyganiał gdzies ja popchnął i babcia upadła na ściane mój nie wytrzymał i go potrzosnoł (mój M 190cm i kawł chłopa a Teść 160cm ) ja z panikowałam nie wiedziała co robic mały na rekach mówie wam horror Teściu kazał nam się wyprowadzać itp. Mój na to leje ja też bo on nie ma nic do rzadzenia bo nie pracuje i sprzta w domu ani na podworku chodzi tylko po drodze założonymi rekami i wszystkich wyzywa
Nie daje złotówki tesciowa go utrzymuje a się jej dziwie bo jak bym złapał kija i go popędziła to by widział
A dzisiaj tata mój przyjechał o 8 po Fabiana zabrał go do siebie a ja się biore za robote to mój plan
Umyć okna
Uprac dywan
Umyc lustra
Poprac wszystko
Poprasowac
Poukładać w szafach
Roboty mam kupe a potem jade do mojej mamy i wróce dopiero w niedziele wieczorem








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześc dziewczynki! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH MAMUŚ!!!!!
Szkoda że nie mogę mojej Mamy dzisiaj przytulić i ucałować i złożyć jej życzeń...ale dziś mi się śniła to pewnie dała znać że jest z nami cały czas :-)
Dziękuję dziewczyny że trzymacie za nas kciuki!!

Kruszyna pewnie że taka przerwa to jest długa i Zosia zdążyła się przestawić ale na pewno będzie dobrze i szybko się przestawi na to że ma obciążenie, trzymam kciuki!!!

Wielka to mieliście wieczór nerwów, bardzo dobrze że Twój mąż stanął w obronie swojej Mamy,Ale masz ambitny plan posprzątania, tez chciałabym w spokoju móc posprzątać ale jak narazie to zawsze szybko szybko bo z 2 dzieci to na spokojnie się nie da

Dziewczynki uciekam właśnie posprzątać 😉pa miłego dnia bo to nasz dzień Mamusie!!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga ale najgorsze jest to ze moj ojciec pił i sie awanturował przestła jak miałam 12 lat teraz nawet nie zje tortu jak jest bardzo na saczony alkoholem pamietam jak sie zawsze go bałam i wczoraj w sekundzie wróciło wszytko już czułam spokój usiadłam na łóżku z Fabianm cała sie trzesłam i błagała M zeby mnie nie zostawiał chciał issc do sklepu po papierosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Kinga strasznie sie ciesze ze z serduszkiem Nikiego wszytsko ok 😉 a jak reszta rodzinki???

Kruszynka a to juz ostatni czy jeszcze jeden ten gips Zoska bedzie miała

Wielka ja ostatnio miałam podobna sytuacje co ty tylo ze szfagrem i pierwszy raz zeszłam na dół i powydzierałam sie na nich chyba jeszcze nigdy na nikogo tak nienawrzeszczałam... niestety rezultat był krutkotrwały a mi strasznie przykro i głupio było bo nigdy nie wtracałam sie w sprzeczki tesciów i szfagra...

Dziekuje za zyczenia i wam tez zycze duzo sil i cierpliwosci 😉dla maluszków

Uciekam kompac maluchy i spac jutro do pracy... na 6 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamusie wszystkiego najlepszego 😜
Wielka masakra z tym Twoim teściem.
Anabel mam nadzieję, że Ci jutro dzień szybko minie. Żebyś nie miała czasu się martwić jak tam w domu.
Kinga miałam podobne myśli.
Byliśmy na grillu u koleżanki na działce. Emilka pięknie pospała na świeżym powietrzy. Potem jeszcze na zakupach bo jutro wszystko zamknięte. Teraz Emilka już śpi, Kuba tez już w łóżko a ja zaraz idę do moich ustaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Wielka Kochana współczuję 😞przykro mi,że musiałaś mieć powtórkę z dzieciństwa;(
Nikusia A po co uczysz się tych ustaw?? pewnie pisałaś o tym,ale mi umknęło 😉wybacz 🙂
Anabel Oby jutro dzień szybciutko minął 🙂

Ja byłam dzisiaj z Fabim dwa razy u teściów na spacerze. Teściowej kupiłam czekoladki i kartkę na Dzień Mamy 🙂 a Fabi dostał 100zł na Dzień Dziecka 🤪 i od mojej kuzynki,czyli jego chrzestnej dostał zabawkę,która świeci i gra 🙂 tydzień wcześniej mój synuś miał prezenty 😁

A moi rodzice chcą kupić Fabiemu po wypłacie w przyszłym miesiącu spacerówkę 🙂 a jak Andrzej wróci to musimy mu kupić nowy fotelik,bo nasz robi się za mały 🤪 😮 i mamy już upatrzony wstępnie 🙂 od 9 do 36 kg 🙂

Fabi próbuje na siłę siadać 🙂 a dzisiaj głaskał kotka 🙃 to znaczy kotek sam się głaskał o Fabisia rączkę,bo rozłożył i obu się podobało 😁 kotek zadowolony i Fabi miał zaciesz 😁 a my z teściami ubaw 😁
pisałam z Andrzejem na gg,bo pojechali gdzieś do sąsiedniej miejscowości i tam był net 🙂
zmykam 🙂
Dobranoooc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemaneczko 😉

Aleks dostał ode mnie z pracy już zabawki na Dzień Dziecka 🤪 A jutro jedziemy na piknik rodzinny organizowany z pracy 🤪 🙂

Nikusia nie wiem ile u nas żłobek, nie zdążyłam się zorientować jak wyszło, że dziadek się zaopiekuje 😉

Kacha ja zostawiam wózek na dole i mi mąż wnosi jak wraca z pracy 😜 Wcześniej uważałam, że jest tam za mało miejsca, ale jak zobaczyłam, że sąsiadka, która chodzi o kulach daje radę przejść i nawet sama mi mówiła, żebym nie przestawiała wózka, bo ona daje radę, to od tego momentu zostawiam go tam 🙂

Kacha za poprawę treści w Allegro się płaci? 😮 A nie jest tak, że kasa zostaje ta sama, nawet jak zmienisz kwotę, za którą wystawiasz przedmiot? (pytam, bo nie wiem 😜 )

Kinga cieszę, że się z Nikosiowym serduszkiem okej 😘

Kruszyna szkoda mi tej Twojej Zosieńki 🤨 Oby to był ostatni raz! 😘

Dziewczyny dzięki za życzenia w to nasze święto 🤪 Niektórych mam (w tym mnie) pierwszy raz obchodzone również z tej drugiej (mamusiowej) strony 😆 I ja również życzę Wam samych uśmiechów, pełno radości i cierpliwości, a także wyrozumiałości i po prostu tego, żebyście były wspaniałymi mamami wspaniałych dzieci 😘

Kasiulka zagłosowałam i sama też stworzyłam pracę, bo spodobał mi się konkurs (mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko? 😉 )

Wielka co do plotkarstwa u Ciebie – jak patrzyli czy w ciąży nie jesteś po zaręczynach, to pewnie pojawiły się kolejne plotki, że poroniłaś, skoro brzucha nie widać 😁 🤨
Ty to masz speeda – mi by się nie chciało tego wszystkiego sprzątać 🤢
A o teściu nie wspomnę 😞 😘

Anabel też życzę, żeby Ci dzień w pracy szybko minął 🙂 😘
I doczytałam, że Kinia ma ospę...? 😮 Życzę, żeby lekko ją przeszła 😘

Nikusia ja też jestem ciekawa co to za praca 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej wieczorowo, dzieci śpią ja oglądam top trendy i piszę 🙂

Wielka nie dziwię się nerwów, rozumiem Cię bo mój Tata też kiedys pił, jak byliśmy mali, ale na szczęście nigdy nas nie bił i nie robił awantur,choć nerwy były wiadomo, potem nie pił chyba z 12 lat i wrócił, ale przypłacił zdrowiem leżał już pod respiratorem był 1 nogą na tamtym świecie ale po operacjach jakie przeszedł opamiętał się i przestał teraz też nie pije.Wiem doskonale jakie to nerwy, tylko to są chorzy ludzie i przede wszystkim oni muszą chcieć przestać pić bo inaczej to nici z nie picia.Życzę Ci jak najmniej nerwów i takich przeżyć

Anabel reszta rodzinki przeziębiona, odpukać Niki nie złapał wirusa, a Minio robi już ładne kupki 😉 na szczęście.A Kinia jak się czuje?Mam nadzieję że nie jest źle z tą ospą?

Nikusia to fajnie że byliście u znajomych na świeżym powietrzu, my byliśmy u teściów ale tak wiało że trochę posiedzieliśmy na dworze a potem w domu.To powodzenia przy ustawach 🙂

Od kilku dni nie umiem dogadać się z moim, nie wiem myślę po cichu o co jestem wściekła na niego i chyba najwięcej o to że dużo pracuje mało poświęca uwago ostatnio nam, choć staram się zrozumieć że praca jest ważna szczególnie jak ma swoją działalność to musi dopilnować wszytskiego ale wkurza mnie bo wraca wieczorem albo późnym popłudniem, siedzi z laptopem potem zasypia na tv i nawet nie rozmawiamy nie ma kiedy.Ach mam nadzieję że szybko się to unormuje bo nie lubię się kłocić i mieć cichych dni 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka teraz doczytałam posta Twojego i piszesz o tych czekoladkach i kartce dla teściowej, a mi jest zawsze tak ciężko mojej teściowej składać życzenia bo ja uważam że Mamę ma się tylko jedną a ona właściwie to obca kobieta dla mnie i wkurza mnie to że muszę składać życzenia jej w dzień Mamy ale głupio nie złożyć jak jedziemy tam do nich razem, wolałabym złożyć jej w dzień teściowej życzenia.A Wy jakie macie odczucia?Czy ja jestem przewrażliwiona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...