Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Adzia prezent dla Kuby kupiony, dla Emilki nie. Mam nadzieję, że jutro znajdę grzechotki na wózek dla niej.
Co do prezentów to jak mam dostać sweterek który ma za krótkie rękawy lub kilka zastawów Dave, czy bombonierkę -bo tak się już zdarzało -to wolę pieniądze. Ostatnio powiedziałam tak wszystkim na urodziny i pojechałyśmy z dziewczynami na wyprawę po sklepach, kupiłam co mi się podobało i byłam zadowolona. A co do prezentów to ja się pytam co ktoś chciałby dostać.
A co do Woodstock to nie byłam i nie wybieram się. 😉
Kasiulka to super, że już w domu.
Kruszyna Zosia jak taka śliczna lalka. 🤪
a ja wracam do ustaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nocka ok 🙂 Zosia teraz już się bawi a ja pije kawkę 🙂 🙂
Dzięki za pochwały Zosi 🙂

Adzia Ania po kąpieli dostałą apetytu 🙂 super. Ja też muszę kupić ten wkład do wanienki,ale teraz mojego nie ma a za tydzień 10 dniowe kąpanie Zosi i samej będzie mi ciężko ją utrzymać jedną ręką a drugą myć 🥴
Nie nie byłam nigdy na woodstocku

Kasiulka to fajnie,że teściu po ciebie przyjechał i nie odmówił pomocy

Nikusia dziś pogoda taka senna,ale trzymam kciuki za wolną chwilę na ustawy

Dużo buziaków z okazji Dnia Dziecka dla waszych bąbelków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek Wszystkim Dzieciątkom i ich Mamusiom 😆 W tym dniu wspaniałym dużo radości, gaworzenia i miłości
Planowałam dziś wyskoczyć na zakupy ale bardzo wieje, zimno, nieprzyjemnie i deszczowo 🤨 Zrezygnowałam więc 🤨
Nikusia widzę u Ciebie nowy avatarek 🤪 Jakoś włosy Ci pociemniały, czy mi się tylko tak wydaje 😎? A patrząc na Emilkę wciąż nie mogę uwierzyć, że to niby taka krzykaczka... 😆
No i dziś macie podwójne święto 🤪 Dzień dziecka i 5-miesięcy w jednym dniu 🤪 Dużo radości i zdrówka 😘
Kruszyna Zosia jest śliczna 🙂 A Ty masz ładny kolor paznokci 😜
Kinga ciężka sprawa z wyczuciem co może uczulać 🤨 Miejmy nadzieję, że uda się szybko to wyleczyć 🙂
Kasiulka więcej czasu z Fabim 🙂 Super, że w domku jesteś 🙂
Adzia Mnie wszystkie takie badziewia, które wymieniłaś plus pająki obrzydzają 🤢 fujjj 🤢 Z tym modnym ciuszkiem to ja już nad tym myślałam, ale ja nie wiem co jest modne 😜 zwłaszcza jeśli chodzi o 11 pannicę 😜 więc to raczej odpada 🤨 No właśnie cholera i zakupy dzisiejsze też odpadają przez tą pogodę 😞
Ja nie byłam na woodstocku 🙂
Nikusia jak tam ustawy? 😎

A ja mam ochotę na kawę zbożową 🤪
ELa Ty coś knujesz, że tak rzadko nas odwiedzasz 😎 😁 I jak zawsze niezastąpienie-ciekawska 😁 😘

Aaaa Wielka Wy też dziś macie podwójne święto 🤪 zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wszystkiego dobrego dla wszystkich dzieciaczków
Wiec tak mały poszed spac o 21,30 wstał o 5 na jedzenie i pospal do 8-20
Z już jestem zła bo miałam jechac rano na zakupy i po zaproszenia noi dp księdza ale mojego już nie ma zakręcił się gdzieś poleciał później chce jechać na ryby nawet niech nie marzy bo go wsadze do wiezienia po prostu niech zapomnie. Wczoraj byłam na zakupach i 3 chrzesniaką kupiłam po koszuli maja 7 lat 5 lat i Pol roku temu najstarszemu dałm wczoraj a dzisiaj dam tym młodszym ale się wemnie gotuje





Co do zdiec po urodzeniu to nie mam ale jak Fabian miał godzine to mam nagrany pierwszy kontakt z tatą

Mój Fabian śpi w samych bodach i Pol śpiochach i jest przykryty taka małą kołderką

Andzia to możemy się wymieniać ubrankami bo ja mam w rodzinie same dziewczynki

Skóreczka ja mam z plastikową z Lovi ale co jest hartkor to moja teściowa mi ja żuciła nie chcący z szafki i pękła więc o szklanch na wet u mnie nei ma mowy bo bym nie nadarzała kupować

Nikusia ja tak samo zawsze fabiana jak śpi to chociaż przykrywam pieluszką

Kruszyna Zosia jest prześliczna a ten kapelusz jest boski

Kacha co do 11 latki to chyba kasa bo zależy od dziecka nei które dziewczynki już się w tym wieku uważaja za panny no bo są nastolatkami a inne bawia się jeszcze lalkami
Badzi tu człowieku madry

Nikusia ja jestem dopiero teraz bo Fabian się awanturuje od rana



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W imieniu Emilki dziękuję za życzenia a od nas dla Fabianka od Wielkiej i Jasia od Elki 😘 😘
Elka masz rację oferta jest do urzędu.
Kacha fotka w avatarku jest stara, tylko ją przycięłam. Nie mam nic nowego, muszę zrobić. A włosy mam jeszcze pasemka na końcach a u góry już odrosty i widać. Z tym, że chcę żeby odpoczęły i coś z nimi zrobię jeśli pójdę do pracy ew na rozmowę kwalifikacyjną a tak to niech sobie rosną. Jak wcześniej pracowałam to co chwilkę coś robiłam bo miałam odrosty. Efekt był taki, że moje włosy się połamały na wysokości gumki (nosiłam spięte spinką lub koka) i musiałam obciąć. Teraz trochę odrosły 😉
Kruszyna widzę, że nie tylko ja zwróciłam uwagę i ładne dłonie i starannie pomalowane paznokcie 😜
Kacha ustawy średnio. Wczoraj czytałam tą co już trochę znam, więc lepiej. Zawsze coś zapamiętam i jak czytam kolejny raz to zwrócę uwagę na więcej szczegółów. Nie wiem z czym wyskoczą.
Wprowadziłam dziś gluten, dodałam kaszy mannej do kaszki. Emilka zjadła prawie wszystko. Tylko myślę, że źle przeliczyłam. Dałam 3 gramy kaszy mannej, ale przecież tam nie tylko gluten jest. Muszę przeliczyć ile kaszy mannej muszę dać, żeby 3 gramy glutenu zawierała. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny to nie moje dłonie tylko siostry ona zawsze ma pomalowane a ja niestety nie 😞 Czasami mi coś odwali i pomaluję 🤨. A tak poza tym to ja mam brzydki kształt paznokci i nie podobają mi się jak są pomalowane,ale czasami potrafię zaszaleć 🙂

Nikusia trzymam kciuki za ciebie bardzo mocno 🙂

Zosia dostał już kolejny prezencik od nas dostała ośmiorniczkę z lamaze i od moich rodziców soczki ,deserki więc zapas mi się zrobił 🙂. Tylko tak soczki jabłkowe super bo bez cukru a deserki o smaku jabłko ,maliny i jagody i bądz tu mądry pisze,że po 4 miesiącu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna ja kiedyś miałam hopla na punkcie paznokci. Nie musiały być koniecznie pomalowane ale wypiłowane i zadbane. A teraz... teraz to nawet nie chce mi się patrzeć na nie 🤨
Nikusia włosy Ci się połamały od związywania? Ojjj to moje pewnie też polecą na bank bo ja wiecznie w związanych chodzę 😞 szkoda mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Z okazji dnia dziecka wszystkiego najlepszego dla tych naszych pociech oraz dla wszystkich pięciomięsięczniaków sto lat i smacznego mieska hehe 😉

Nikusia w tym poradniku zywienia pisze ile łyzek dac np kaszki mannej bobovity lub innej zeby było 3 gramy glutenu.

A my dzisiaj mamy gosci, moja siostra z mężem i chrześniakiem bo maja prezencik dla Ani no i zaraz lece na sklepy bo cce cos przygotowac zeby ich jakos ugościc. Jakies sałateczki miesko z piekarnika ciacho itd takze pewnie zajrze tu poźiej jak bede miala chwilke a jak nie to wieczorem.

A jestem troche zzla bo auto juz 3 dzien stoi u mechanikaa bo instalacja gazowa cos nawalała i prawdopodobnie okolo tysiaca złotych nam pojdzie 😠 chyba bede musiala sobie poszukac pracy jakiejs przynajmniej na pol etatu ech.

A pogoda super jak dla mnie! 🙂 na mnie dziala pobudzajaco i biometr dla mnie korzystny 🙂

Lece papa kochane 😘 buziole dla dzieciaczkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha włosy mi się połamały bo było farbowane. Potem co chwilkę pasemka i dodatkowo odrosty. Już tego tyle było, że od spinania pinką się połamały i mi sterczały. Teraz nie chcę popełnić tego błędu. Jak masz zdrowe to od gumki się nic nie stanie. 😉
Kruszyna ja mam każdy paznokieć innej długości. Wczoraj szukałam pilniczka i nie umiałam znaleźć.
Ja nie maluję, bo codziennie zmywam i wolę czyste niż z odpryśniętym lakierem. Chyba, że bezbarwnym lub tylko z połyskiem.
A te słoiczki to też widziałam. 🙃
Adzia ja chyba nie mam tego poradnika a kaszę manną mam z Nestle bo innej nie było. Z tym, że jeśli będzie wypisane ile jest glutenu w 100g to ja sobie przeliczę. Mam wprawę bo przeliczam Kubie i sobie jedzenie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Wczoraj prawie cały dzień spędziłam na cmentarzu, bo pomnik mojemu tacie stawiali. A potem była msza, bo dziś pierwsza rocznica jego śmierci 😞

A ja dzisiaj sama, bo mąż wyjechał na szkolenie (plus integracja) i dopiero jutro wróci 😞 🤨 Dobrze, że mama i siostra z synami nas dziś odwiedzą 😜

Wszystkiego najlepszego dla styczniowych (i grudniowych) dzieciaczków z okazji Dnia Dziecka! 😘

Aleks już dostał prezenty - ciuszki 😉(wyjątek to zabawki ode mnie z pracy) A od nas - rodziców, dostanie coś jutro 🙂

Kacha to prawda, że takie widoki jak obracanie naszych dzieci strasznie cieszą 😆 Mojemu na brzuszek się zdarzyło obrócić tylko jak leżał na wersalce i tam jest pośrodku taki spadek i się obrócił i dumny był z siebie 🙃 Nie mogę się doczekać aż będzie tak szalał jak Natalka 🙂

Nikusia i Kruszyna widzę nowe super avatarki 🤪 A Nikusi już kiedyś widziałam gdzieś 😜

Kruszyna Zosia widzę liże wszystko tak jak mój Aleks 😁

Nikusia to we wtorek mocno zaciskamy kciuki 😘

Kacha no to gratuluję premii – podziel się 😁 🙃

Nikusia, Elka i Wielka po 5 buziaków dla Emilki, Jasia i Fabianka 😘 😘 😘 😘 😘

Nikusia dobrze wiedzieć, że są słoiczki z kaszkami.
Mój Aleks śpi w body na długi rękaw i na to pajacyk. A przykryty jest kołderką. Bo ja mam blok tak postawiony, że mamy chłodno ciągle w mieszkaniu – nawet w upały jest chłodniej 😉 Za to w zimę masakra!

Skoreczka ja też niedługo dostanę z Bobovity, bo coś nie dostawałam i napisałam do nich i odpisali, ze wysłali w poprzedni piątek, więc przesyłka powinna dotrzeć niebawem 😜

Kacha no nie bądź taka, wrzuć zdjęcie w skurczu 😁 😁 😁 hahahhah żarcik

Adzia ja też nie dostaję ciuszków. Czasami moja mama, albo teściowie kupią, ale nie są to jakieś ogromne ilości, dlatego ciuszków mam bardzo mało i muszę w sumie na bieżąco prać.

Adzia super, że wizyta u neurologa pozytywna 🙂 I jakie to jest miłe jak tak lekarze chwalą dziecko 😆
Ja też oglądam „Pierwszą miłość” 😁

Kacha ja siostrzeńcom (10 i 11 lat) daję na Dzień Dziecka kasiorkę. I w przeciwieństwie do Adzi wolę dostawać kasę, bo dużo razy się zdarzyło, że dostałam całkiem nietrafiony prezent, który się teraz kurzy, a wiem, że spoko kosztował 🤨

Kruszyna Zosieńka ma śliczne oczka 🤪

Kacha ja też się boję pająków! 🥴 Mam arachnofobię i się ich brzydzę i mnie wzdryga na ich widok 🤢

Adzia Woodstock to też nie moje klimaty 😉
Też mam taką gąbkę misia, na którym leży Mały w kąpieli 😎

Dziewczyny to wtopa z dłońmi Kruszyny 😁 hahaha
A tak przy okazji, to ja kiedyś zawsze miałam pomalowane paznokcie i jeszcze wzorki sobie na nich robiłam, no a teraz czasu i chęci brak 🤨

Sorry za długi post!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...