Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Adzia to Emilka też tak, wcześniej gadała a teraz piszczy. Poczekamy aż jej przejdzie. Kiedy byłaś na szczepieniu, bo moje też ciągnie na długość 🙃
Elka napisałaś: "Nikusia wiedzialam bo ja tez skladałam i tez to urzedu Gminy " więc ja zrozumiałam, że też do Urzędu Gminy. A co do ustawienie to nie wiem, ale jak nie spróbuję to będę żałowała, najwyżej się nie uda.
Anabel dzięki za kciuki. Przepis na ciasto z kaszą manną wstawiała Kruszyna a ja komentowałam, że też kiedyś takie robiłam. 😉
Kacha widzę, ze tak samo zrozumiałyśmy to co Elka napisała. 😉
wszystko jedno gdzie składałam, byle by mnie przyjęli 😜 😁 😁 😁
Beata a Ty się tam logowałaś i wczesniej coś zamawiałaś (tzn na stronie BoboVity) bo ja nie pamiętam. 🙃
Kinga nie oglądam seriali, ale kiedyś oglądałam "Dynastię" 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia na stronie głównej http://www.bobovita.pl/ po prawej stronie masz "zamów online" i ja zamówiłam kiedyś 😉
Fajnie, że wyniki Emilki się poprawiły. Moim zdaniem od tego, że inne dania je niż mleko i sądzę, że wyniki będą jeszcze lepsze 🙂

Mam pytanie: jak długa jest data ważności na słoiczkach? Bo kupony muszę wykupić do 12.06, a ja chcę zacząć wprowadzać w lipcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ej przekupy nie było mnie 5 godzin i co 7 stron do nadrobienia a kysz bawić się z dziećmi

Kruszyna aj tak samo pomaluje jak mi coś szczeli do tej pustej głowy a tak to lakier wydaje mi się taki ciężki że aż chce mi chce palce urwać

Beata nie jesteś sama jestem ja

Co do prezentów to Fabian dostał od nas stoliczek edukacyjny znaczy zamówiłam mu noi od babci (mojej mamy) kase i od mojej siostry tez kasiore Marcina bart ma też przyjechać ale gdzieś za tydzień bo ich maluszek ma angine tak mi go szkoda a M rodziców pewnie nic nie dostanie a noi od prababci i cioci dostał tez kase


Mój Fabian jak zaczyna gadac najcześciej przez śmiech do tego piszczy a jak mnie długo nie widzi np. gdzies pojade to patrzy na mnie jak wróce i słysze tylko eee neee nie ale to taka powaga jak by mi zdawal relacje co się działo pod moja nie obecność

Nikusia może to natura Emilki ale co się dziwić jak ja miałam rok czasu wazyłam 8kg poprostu tak musi byc

Umnie tak byłam u szwagierki zawiozłam małemu prezencik pojechałam po mleko noi po zaproszenia na chrzest raptem mnie nei było 2 godziny Z Fabiśem siedział moj M wiecie co wróciłam i tak nawet posprzatane dzicko nakarmione i co najlepsze bo przewiniety wzyciu bym sie tego po nim nie spodziewała ale tyle z skoncze na chwaleniu bo potem za jakies 10 min wyprowadzil mnie z rownowagi bo ma dzien wolny mielismy jechac do lekarza do neurologa do ksiedza a moj pojechał sobei na ryby i co najlepsze jak bym chciał gdzies jechac to rowerem Umnie brzydka pogoda bo jak by było ładnie to bym poszła na pieszo bo co to 6km ale co troche leje deszcz pada a Fabian narazie spi ale zobaczymy jak długo

Dziekujemy za życzonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
wielka napisał(a):
Beata ty to chyba masz na mnie chęć 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

🤪 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 😜 😜 😜 😜 😜
hahahha oj Dziewczyny co ja bym bez Was zrobiła 😁 😁 😁


Nikusia zaden problem myśle że Beata też nie bedzie miał nic przeciwko na trójkącik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak polowałam na 1000 nasza stronę i co nie było mnie 🤨
I co ja widzę jakieś związki się tu tworzą 😁 😁

Nikusia dobrze,że wyniki się porawiły 🙂
To trochę lekarka można powiedzieć,że nas uspokoiła z tymi obiadkami ze słoiczków 🙂
Tak Nikusia moja Zosia jest duża i jest na pepti

Kinga ja oglądam ,,Prawo Agaty '' i tez na necie większość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj dziewczynki dziewczynki, czego wyscie sie dzisiaj napiły ze planujecie trójkąciki hehe 😉
Nikusia to Emilka wazy na granicy ciagle ,jak moja. No i trudno, zdrowe sa i to najwazniejsze.
a mówisz zeby dawac kaszke kukurydzana?Hmmm ja podaje na kolacje kaszke ryżowo kukurydzianą bo ją uwielbia i zjada jej sporo, zawsze minimum 100ml tej kaszki zje a nawt 170 potrafi zjesc 🙂 Zobaczymy,moze sie cos waga ruszy, chociaz jakos w to wątpię 😉
A ja bylam na szczepieniu ze 2 tygodnie temu, wiec teraz tez bedzie wazyc juz ponad 6 kg.
Kurde powiem wam ze ja sie nawet ciesze ze ona tak alo wazy, bo i tak ciezko mi juz jest z nia na rękach a co dopiero jakby wayla 7 albo 8 kg o matko rece by mi odpadly.

Ja lece spac, meczący dzien, Ania tez juz padla zmeczona. Prezenty rozdane, jutro porobie fociaki i tu wstawie co dostala 🙂

Nareszcie weekend i maz w domu 🙂 i pierwsza wolna sobota od dawna, nic do zalaatwienia i jeżdzenia ufff 🙂 za to w niedziele jedziemy do Chudowa na zamek na dzien dziecka.

Aha przyszlo dzisiaj moje zamowienie z allegro, podgrzewacz do butelek/sloizkow. Super sprawa!

A wkurzylam sie dzisiaj na maxa. Za auto przyszlo nam zaplacic 1300zl 😠 🤢 😲 zas trzeba oszczedzac.

Ok spadam. Dobranoc moje kochan szalone dziewczynki 😘 do jutra pa


dziekuje komus za oklaska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...