Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kinga Zosia zjada cały słoiczek obiadku

Elka fajnie bo niektórzy potrafią śpiewać i przy okazji fajnie się przy tym bawić ,ale ja mogę słuchać,ale publicznie nie zaśpiewam no chyba,że w chórku z innymi to tak 🙂

Kasiulka wiem,że jest ci ciężko teraz z nauką ,ale zobaczysz zaliczysz sesję 🙂

Beata a co będzie dalej czy to już wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasiulka przekonałam się teraz jak to z nauką i małym dzieckiem, do tego wstawanie w nocy a ja nieprzytomna. Z tym, że ja się starałam uczyć systematycznie, bo wiedziałam, że na koniec nie dam rady wszystko na raz.
Beata ta reklama jest tak niewyraźna, że Cię nie widzę i nie wiem gdzie mam patrzyć. 😜 a teraz kiedy będziesz wiedziała, że Cię przyjmą?
Elka ja nie śpiewam na karaoke, nie umiem śpiewać. I wolę tańczyć 🙃
Anabel żeby tak szło to bym Ci Emilkę podrzuciła. 😁 😁
U nas od jednej koleżanki dziecko ma cukrzycę i celiakie.
Skoreczka jak startowałam to nie wiedziałam, że będzie tyle ofert a teraz nie zamierzam rezygnować. Najwyżej się nie uda. 😉
Wyszperałam w piwnicy kostki sensoryczne po Kubie z Fisher Price i dwie grzechotki. Teraz je wymyłam, wygotowałam i dostanie do zabawy. 🙂 😁 😁
cdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieci spia maz pojechał do kolegi a ja czekam na serial...

Nikusia heheh teleport by sie przydał a dziecko kolezanki az przykro dwie choroby je dopadły i przy obu musi byc na decie kolezanka ma duze wyzwanie ...

Lece sie wykompac zeby na spokojnie przepis na zycie obejrzec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już też uciekam spać. 😉
Kuba jutro jedzie na wycieczkę i poszedł spać o 20 bo stwierdził, że wtedy szybciej się wycieczki doczeka. 😁 😁 😁 😁 😁 a wczoraj go do łóżka nie umiała zagonić, szczególnie jak zobaczył, że mąż kolację i świece naszykował 🙃 🙃
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel no na razie koniec serii 😞 Wrócą po wakacjach 😉

Kruszyna, Nikusia mają dzwonić, jeśli się uda załapać.

A mój Mały się chyba jednak nie za bardzo najada. Coraz częściej chce pierś i po jedzeniu jeszcze szuka jej, a ja mam już pusto. I jak biorę go do odbicia to przysysa mi się do policzka 😮 Mąż jak go wziął, to oblizał mu tak bluzkę, że miał mokrą. I powiedział, że wsysał mu się w nią... No i te noce nie za dobre, bo śpi do np. 3, a potem co godzinę na jedzenie się budzi. A mnie to męczy 🤨 Chyba jutro coś kupię, żeby mu podać do jedzenia, np. marchewkę, bo jeśli chodzi o dokarmianie mlekiem modyfikowanym, to zielona jestem jak jest z dziećmi, które są na piersi i zapytam w poniedziałek dopiero...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Miłoszek też jutro na wycieczkę jedzie i też się cieszył i mówił że musi się wyspać 🙂 a co do kolacji przy świecach to super miałaś, też bym tak chciała 🙂

Anabel no właśnie zacznę chyba oglądać film na internecie bo nie oglądałam wszystkich odcinków a jak nie lecą to w tym czasie można obejrzeć, ja nadrobiłam Prawo Agaty w ten sposób i też z utęsknieniem czekam na nową serię a co do glutenu to ja mogę już wprowadzić jak karmiłam mieszanie a teraz już sztucznym mlekiem czy dopiero po 5 miesiącu?chyba wstrzymam się i jak skończy 5 miesięcy to spróbuję.

Beata to daj znać jak się dostaniesz, a co do dokarmiania to ja karmiłam mieszanie, jak chcesz coś podać to najpierw dawaj mleczko z piersi żeby podziałało osłonowo na jelitka a po tym mleko modyfikowane,ja polecam Bebilon i Miłosz i Nikodem dobrze toleruje to mleko,spróbuj zawsze od normalnego anie np dla alergików bo jak przyzwyczaisz organizm dziecka do specjalnego to innego może nie tolerować później. z czasem jak się organizm przyzwyczai to nie musisz zawsze przed sztucznym dawać piersi ale musisz liczyć się wtedy z mniejszą laktacją którą trzeba pobudzac.

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poczytałam Was troszkę i zmykam,nie mam jakoś weny,żeby coś dłuższego napisać 😞
Chyba się pogodziłam z Andrzejem 🙃 chyba,bo jest lepiej i przeprosił,że okłamał i dzwonił wieczorem. A potem pisał sms-a,że tęskni i łza mu się zakręciła w oku jak kolejny raz zobaczył fotkę Fabisia (wysłałam mu na gg w sobotę,jak był u kolegi) 🙂 słodkie 😘
Dziękuję za wsparcie i pocieszenie przed sesją 😞 dobrze,że Was mam 😘 😘
A więc dobranoooc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wieczorkiem. Pczytalam was troszke, wiec odpisuje.

KingaS super ze Niki sie juz potrafi przekrecic 🙂 szkoda tylko ze tak enne chwile uciekają,
no ale nie raz jeszcze uciekna, a co maja powiedziec nasi biedni meżowie? Oni to w ogole
dzo traca bo całymi dniami pracują 😞

No i fajnie ze coraz lepiej Nikuś wcina 🙂 oby tak dalej.
Ja tez juz podaje gluten i mi nic pani doktor o tym nie mowila, po prostu sama go wprowadzilam.

Mam nadzieje ze watroba juz nie boli, to nic miłego. Polecam zioła kosieradki,są dobre prawie że
na wszystko! 🙂

Elka zawsze to milo jak ktos obcy jeszcze zwroci uwage, a najlepiej jakby to jeszcze maz
widzial hehe bo faceci nie mogą sie czuć tak do konca pewnie bo wtedy przestaja sie starac 😉

Kasiulka na pewno aliczysz sesje, zdolna bestia z ciebie 🙂no i my wszystkie bardzo dobrze
umiemy kciuki trzymac 🙂

Beata z ciebie to aktorka widze 🙂 dobrze miec potem wtyki w show biznesie hehe powodzenia kobieto 🙂
A kiedy sie dowiesz czy sie dostaliscie?

Nikusia kolacja świece róza mmm jak miło,ja juz nie pamietam kiedy ostatnio moj był taki miły
a musze przyznac ze kiedys czesto swiece zapalał i kwiaty przynosil 🙂

KingaS ja tez karmiłam mieszanie i mi pediatra kazała poczekac do 5 miesiaca.

A ja bylam u dentysty o 20 i wyrwalam tego bolacego zeba, niestety nie dalo sie go uratowac.
Bylam tak wystraszona ze szok, bardziej niz przed porodem 😉 no ale w koncu mam z glowy.
Ale teraz schodzi znieczulenie i takie głupie uczucie mam w buzi,ble, No i konam z głodu a jezcze z pol godziny musze poczekac.

Ja juz tez mówie dobranoc, ide dokonczyc film bo wczoraj zasnełam 😉
Pa kochane, udanej nocy zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka to ja się poczęstuje tą drugą kawą bo Kruszyna już ma 😜 😁 😁
Kruszyna i jak sobie radzisz sama?
Beata pamiętam kiedyś jak Kuba miał 11 miesięcy pojechaliśmy z nim nad morze. I tam był casting, to poszliśmy. Kuba nie chciał patrzeć w obiektyw, trzeba było mu kluczami dzwonić. Pani zrobiła kilka fotek i zaproponowała nam je do kupienia (wtedy chyba za 20zł, to tak jak teraz za 50zł-powiedziałam, że nie bo mam dużo ładniejszych). następnego dnia mieliśmy dzwonić czy się dostał. To dzwoniłam i okazało się, że tak. Tylko dzwoniłam już z domu. I pani powiedziała, że mamy przyjść tam do nich i za zapłatą (wtedy chyba równowartość 250zł )zrobią mu fotki i one będę w necie w galerii twarzy przez rok i jak ktoś go wybierze to będzie miał szansę zagrać w reklamie. Z tym, że ja już byłam w domu więc po wakacjach miałam z Kubą na 2 dni do Zabrza przyjechać na te zdjęcia. 😁 😁 😁 Nie zdecydowałam się. 🙃 😁 😁 I na tym się nasza kariera skończyła. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel a jak się chowa twój siostrzeniec??
Daj znać jak po bioderkach teraz to już chyba ostatni raz

Nikusia najgorszy chyba pierwszy tydzień który mam go za sobą bo mój przez ostatni rok był prawie codziennie w domu a teraz nagle go nie ma. Do tego taka brzydka pogoda i doła łapałam,ale dziś już słonko wyszło i mam nadzieję,ze wyjdziemy na spacer. Mam na miejscu siostrę i rodziców więc jest z kim pogadać no i mam was 🙂 🙂 🙂 🙂 A teraz już myślę,że poleci z górki

Wielka super,że Fabianek się obrócił bo moja jeszcze nie daje rady,ale ma gips i wydaje mi się ,że gdyby go nie było to byłby już pierwszy fikołek na boczek zaliczony,ale mam nadzieję,że to nadrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):


Wielka super,że Fabianek się obrócił bo moja jeszcze nie daje rady,ale ma gips i wydaje mi się ,że gdyby go nie było to byłby już pierwszy fikołek na boczek zaliczony,ale mam nadzieję,że to nadrobi


Na pewno ale jak już będzie po to zobaczysz jak zacznie fikać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka my bioderka juz mamy z głowy jade własnie z siostrzencem bo siostra nie ma prawka ;0 a mały rosnie tylko ma straszny tradzik na buzce ja jeszcze czegos takiego nie widzialam ale na buzi ma same strupki biedaczek sie meczi ale mówia ze to samo minie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...