Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
Widze kwestia jedzenia zostala oruszona. No ja wam powiem szczerze ze juz aż tak mocno nie wojuję z Anią bo to sensu nie ma. Ja juz psychicznie z nia wysiadam a do tego ostatnio zeby ja uspać to jest tragedia.Wczoraj ja usypiałam na rozne sposoby,nawet na rekach i nic. Potem mąż sie zlitowal i ją polozyl obok siebie na lozku, tulil, całował i w ogole cuda niewidy z nia robił az padla ale chyba do 3ciej w nocy na spaniu skakała i sie wiercila i poplakiwala. Nie mam pojecia co jej jest. Przykrywam ją, odkrywam, karmie, odbijam, tulę no wszystko co mozliwe i nic 😞 co jaj mam zrobic zeby ona normalne zasneła????
Nikusia a co do glutenu to mi sie wydaje ze nie mozna go podac na łyzeczce, nie po to pisze zeby go podawac w 100ml posiłku. Takze ja juz wole robic 2x po 50 ml i dac jej to na raty.

A my dzisiaj byli w Brennej. pogoda z rana była cudna, potem sie zepsula na chwile i padało ale to i tak nam nie zepsuło wypadu. No i sobie milo spedzilismy czas i pogrillowalismy. Ania tez byla zadowlona.
Myslalam ze szybko padnie po takim dniu no ale byla powtórka ze wczoraj z tym ze udalo mi sie ja jakos uspac i nie skacze znowu. No ale nie zapeszam.

Ja ide juz spac bo kij wie kiedy znowu sie obudzi 🥴

Aha, Nikusia, te nasze córy nie przesypiaja nocy bo jedza za mało i musza dojadac w nocy. U nas nawet kaszka na noc nie pomaga.

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Adzia, Nikusia współczuję Wam z tymi nieprzespanymi nockami. Ciężko bo jednak człowiek się nie wyśpi a z rana znów trzeba wstać i karmić, a raczej próbować. I tak w kółko. Miejmy nadzieję, że w przyszłości zaznacie spokoju. A będzie tak na pewno, bo przecież ileż można 🙂 A pewnie nasze śpiące ładnie dzieci dadzą nam popalić 😉 Równowaga w przyrodzie musi być 🙃
Kasiulka sesja się skończy i będziesz mieć wakacje a i Andrzej i Twój tata nie wyjechali na wieki. Wrócą i znów zakopie się doły i zaświeci słońce i będziecie wszyscy razem cieszyć się sobą 😆
Kruszyna
pogoda dziś niezbyt. Nam też się udało na szczęście pospacerować.
Nikusia Tylko spokój Cię uratuje 🙂 🙂 🙂 i pozytywne myśli 🙂 😘 Ah i boski avatarek masz 😆

Już koniec weekendu, więc pewnie od jutra będzie co czytać 😉 w sensie ilości stron 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia moje Emilka nie zje kaszki, kleiku ani nic zagęszczonego z butelki. Ja jej zrobiłam wczoraj z 30ml kaszkę manną glutenową a potem z 60ml kaszkę ryżową. Więc dostała porcję 100ml mleka, ale łyżeczką.
Dziś miałam 3 pobudki na jedzenie i nie wiem ile na smoczka. Emilka wczoraj też nie umiała zasnąć. Najpierw były krzyki, ale ok 21 już tylko jej smoczka podawałam co kilka minut.
Kacha nastrój już lepszy. 😉 byle do piątku 🙂
Kasiulka teraz to już końcówka a potem wakacje.
Kruszyna u mnie wczoraj też taka dziwna pogoda, złapał nas deszczyk, ale tylko siąpiło. Potem się rozpadało, więc byliśmy tylko na spacerze a do parku już nie poszliśmy.
a ja już po śniadaniu i pranie się pierze. Kubę szykuję do szkoły a teraz lecę myć naczynia póki Emilka śpi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

ja juz padam niby że jestem u rodziców młody robi takie ameryki od 3 dni że głowa mała poprostu wszyscy wysiadamy ja nie wiem co to bedzie jak jutro wroce do domu chyba bede chodziła na rzęsach zeby na pewno nie bo sprawdzam codzienie i miekie dziąsełka nie wiem co mu sie znowu porobiło czy znowu jakiś skok rozwojowy. Już wszystkich prawie poprosiliśmy na chrzciny zamówiłam Fabianowi ubranko wstawie wam na fb bo unas oblatałam wszystkie sklepy i nie ma nic ciekawego wszystko na jedne kopyto. Wieczorem pojechałam z młodą do piekarni zaczeło kropić wróciliśmy na parking z ciepłym chlebem mówie do młodej wyskakuj i lecimy ale oczywiście młoda wyskoczyła i pobiegła a mi nie załapał centralny wiec poszłam zamknać z drugiej strony a tu słysze jak zbliża sie ulewa a tu na złość nie moge zamknąć zamochodu udało się jak deszcze zaczoł lać jak scebra pobiegłam do klatki ale nie było na mnie suchej nitki moj to siedziałą i płakał ze śmiechu bo kazał mi isc na pieszo bo to dwie ulice dalej ale jak bym poszła to juz bym nie doszła 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂

Wielka No to miałaś niespodziankę 🙂 wyobrażam sobie,jak wyglądałaś 🙃 biedna 🙂

Moja mama pisała mi,że Fabi kilka dobrych razy płakał przez sen 😞 wiem o tym,bo rano też już jestem zmęczona tym 😞 a tym bardziej on czuje,że nas nie ma... wczoraj byłam jeszcze ja i mój tata,a wieczorem został sam z moją mamą.

Niedługo zmykam na uczelnię,bo muszę notatki załatwić. A zajęcia mam o 9.45 🙂

Miłego dzionka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.
Karmienie o połnocy ,3:30, 6, 8 jak dotąd. Ale o tej 6stej to nas obudzila bo sie strasznie wiercila i sie okazało ze byla cała posiusiana no i męczyla sie z kupką której nie umiala zrobic i znowu musiałam se bawić termometrem. Kurcze nie mam pojecia co ją tak zatwardza. 🤨 macie jakies pomysly? A kaszka kukurydziano ryzowa moze zatwardzac? moze ją odstawie na jakis czas?
A czy ząbki jej idą to juz sama nie wiem, pewnie ją swedza bo strasznie gryzie wszystko i sie wkurza ale poki co nie zauwazylam nic innego na jej dziąsełkach.

A teraz bawimy się 🙂 tzn ja pije kawe i jem sniadanie, bułeczka z oscypkiem 🤪 bo wczoraj kupilam sobie w górach hihi 😜 a młoda lezy na łozku i męczy motylka 🙂

Dzisiaj gluten dodam jej do obiadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka wspolczuje tej rozłaki bo dzidzia na pewno czuje 😞 ale znowu sie przywyczai ze jest z twoja mama no i dobrze ze z babcia jest a nie z jakąś obcą nianią. Trzymaj się ☺️

no to młoda juz stracila zainteresowanie motylem i mi wlazi na laptopa i chce klikać 😜
A dodam jeszcze ze wczoraj mąż kupił jej takiego pieska szczekajacego i chodzącego i to jest juz jej nowa ulubiona zabawka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja od jakiegos czasu tez wstaje po 2 razy na karmienie w nocy ale wiem ze mam mniej mleka to pewnie dlatego ale mała jak zje to ładnie zasypia wiec na razie ok ale mysle juz o wprowadzaniu mleka bo po nocy jak je o 2 i 5 to jak po 8 chce zjesc to mało jest dąłam jej dzis mm po cycu o 8.30 i wypila 100 ml wiec duzo jej brakowało mysle ze powoli bede dawała mm bo juz nie chce walczyc z laktacja no a i tak praiwe do pół roku nam sie udało teraz sie poddaje to znaczy bede dawała cyca i tylko jak bede widziała ze jest mało to dostanie biutle ale wszystkie wiemy jak to sie skonczy ja nie mam złudzeń długo tak pewnie nie posiagne 😉

Dziewczyny ale Kinia miała wczoraj humor no cały dzien z rogalem na buzi 😉 bylismy u moich rodziców i tam tez i buzia jej sie nie zamykała 😉 do samego wieczora 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo
U nas był wczoraj festyn rodzinny około szkoły byliśmy n chwilę . Jasiu tak się śmiał do dzieci że szok w głos. Aż ludzie za jako mówili do siebie.patrzcie jk fajnie się.śmieje he he
Mój jasiu spal dziś w lozeczku 😉
Nie dawno wstalismy.
Przychodzi do nas często córka sąsiadki i jaś już ja zna jak tylko się mu pokaże to jasio W głos się śmieje he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha dziś powinnam być już w pracy,ale dobrze,że wymyślili dodatkowy urlop macierzyński 🙂
A Zosia wczoraj dostała grzechotki przypinane do wózka 😁 taką ma radochę

Anabel to gdzie Kuba jedzie na tą wycieczkę 🙂
Anabel i tak ładnie ci to idzie z tym karmieniem 🙂 ja w ciąży myślałam,że to będzie najprzyjemniejsza część dnia jak dziecko jej z piersi,ale niestety tak nie było 🤨

Wielka no to zmokłaś 😁
Fabianek może wyczuł ,że wróci do tamtych dziadków i tak płaka

Adzia moją też swędzą dziąsła i tak jak piszesz z złości tak szoruje ,ze czasami boję się,że sobie zrobi krzywdę

Kasiulka do piątku szybko zleci zobaczysz 🙂 Dobrze,że jest ktoś kto was zawiezie do lekarza 🙂 Kasiulka wierze ,że jest ci ciężko,ale jeszcze trochę i będziesz w domu będą wakacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha udało nam się załatwić formalności związane z chrzcinami, które odbędą się 8 lipca 🤪 Natala już będzie duża a pewnie pozostałe dzieci to maluszki. Ale mam to w nosie 😉
Dwie sukienki do chrzcin idą w odstawkę, bo za małe 🙃 Na szczęście moja mam to złota rączka i coś mi fajnego uszyje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna coś w tym musi być bo mi sie już dzisiaj w nocy miałam o nich sen ale pewnie o to ze gadaja o chrzcinach małego oczywiście ich nie posuchałąm i zrobiłam w restauracji a nie jak oni mi kazali w remizie sama też bym zrobiła bo uwielbiam takie imprezy ale potem biegania a to nie 15 osób tylko 35 i musiałą bym wszedzie biegac obsługiwać a to talezyk a to szklanka itp i o 16 bym sie modliła zeby juz poszli wszyscy do domu a tak to powierzyłąm to mojej kumpeli i mam głowe spokojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kubuś jedzie do chynowy to 8 km od mojego miasta 😉 tam jest chyba jakies gospodarstwo agroturystyczne beda piekli kiełbaski 😉 chyba ze zacznie padac... 😉

Kacha dobrze ze mama ci pomoze z sukienkami 😉

Wielka przy 35 osobach to wierz mi do stołu bys nie usiadla a gdzie tu dzieckiem sie zajac dobrze ze robisz na sali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie będzie skromnie bo 11-12 osób. Najbliższa rodzina.
Tak się martwiłam, że brat się obrazi, że nie będzie chrzestnym ale na szczęście wszystko OK. Bratowa powiedziała, że to nie ma różnicy, które z nich bo oni są jednością 🙃 😁 Cieszę się bo nie chciałam żadnych nieporozumień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
ogarnęłam się już, w domu posprzątane, drugie pranie się pierze, Emilka nakarmiona a ja piję zimną kawę, bo zdążyła wystygnąć 🙃
Zaraz na zakupu idziemy, ale teraz chwilką dla siebie na forum 😁 😁
Kacha na pewno nie będą tylko małe dzieci na chrzcinach, różnie ludzie chrzczą. Chociaż tu na forum część całkiem szybko a część później. To nie ma większego znaczenia. 😉
Wielka jakbyś zrobiła w remizie to by gadali, że nie masz czasu usiąść i pogadać jak zrobisz w restauracji to też będą gadać. Więc rób jak Ty uważasz za stosowne.
Kruszyna Emilka też dziś pospała to po 8 a ja się położyłam o 8 jak Kuba wyszedł, ale nie zdążyłam zasnąć 🙃
Anabel faktycznie długo karmisz, podziwiam 😘 😘
Elka takie maluchy się chętnie do wszystkich śmieją, zmieni się to około 7-8 m-ca, wtedy zrobią się bardziej nieufne.
Jak była ta promocja na mleko w Polo to ta babka nam dała 2 paczki,bo Emilka jej się spodobała. Jeszcze się do niej śmiała to wiecie. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...