Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata ja też myślę, że pamięta. A drugiej się jeszcze pamięta hihihi 😜 ale mój też zawsze pamięta. On się już zastanawiał czy na rocznicę gdzieś wyjdziemy, a mamy dopiero w sierpniu 🙃
Kruszyna super, że Twój mąż też pamięta o rocznicy. 🙂
Kacha i tak trzymaj, pomalowana i ładnie ubrana a świat od razu jest bardziej kolorowy. 😉
Kinga to ja pisałam, że dostaniemy w d... na meczu, ale też będę naszym kibicować, bo ja naiwna jestem 😁 😁 😁
Kinga my w tym roku 12 rocznicę ślubu a 15 lat razem. Nie wiem czy się chwalę, czy się żalę 😁 😁 😁 😁 (mam nadzieję, że mój mąż tego nigdy nie przeczyta, bo oczywiście żartowałam)
Adzia ja też się motywuję żeby codziennie regularnie jest posiłki. A jak nie ja to mąż mi robi. 😉
Z Kubą to dziś przyszedł ze szkoły i szczerze powiedział co i jak. Powiem Wam, że na jedno bym chciała, żeby się już ten rok szkolny skończył.
Skoreczka pewnie że zauważyłyśmy, że Cię nie ma. I super, że już jesteś 🙂
A ja przed piątkową rozmową zrobiłam sobie włosy. 🤪 jestem mega zadowolona. Jedna z moich sióstr jest fryzjerką i mi zrobiła pasemka. Do tego w piątek podjedzie i mi porządnie wyprostuje. 😜
Jeśli chodzi o zakupy na chrzciny to u mnie siostra i szwagier nie wiedzieli, że mają coś kupić więc ja kupiłam. I zachowam na pamiątkę. Kuba będzie miał swoją świece za rok na komunie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to jeszcze ja Cie mogę sprawdzać czy regularnie jesz 🙃 😉 Mogę cię każdego dnia pytać 😁
Super, że masz siostre fryzjerkę. Też tak chciałbym. Miałam dobra kolezankę fryzjerke ale to w Anglii. Pozniej wróciłam do Polski i nie moge spotkac dobrego fryzjera. A ją widze czasami jak przyjeżdza na urop do kraju i wtedy to nie chce jej meczyć ścinaniem i farbowaniem 😎 Ale czasem mnie korci 😜

Dziewczyny i mój mąż bedzie ogladał mecz, wiec nic innego mi nie pozostaje jak kibicowac naszym, choć tez na dnie podświadomości wątpię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Pisałam te koło i jakoś tak średnio poszło 😞 dała 16 pytań!!! 😠 i to w taki sposób sformułowane,że nic nie wiadomo,o co kaman 😞 ale jak wychodziłam to się spytała jak mi poszło (bo wie,że mam dziecko) i powiedziała,że będzie dobrze 🥴mam nadzieję,że zaliczę,bo ona już we wtorek wyjeżdża do Niemiec i nie będzie jak poprawić 😞 a w pon już mam pierwszy egzamin!!!o losie jak to szybko 😞 a ja nic nie umiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka na pewno będzie dobrze. I trzymam kciuki za poniedziałek.
Skoreczka możesz pytać o jedzenie, szczególnie o drugie śniadanie i kolację. 😜
Idę się myć i na mecz. 🙃
Emilka dziś pierwszy raz śpi w piżamce (bo inaczej z niej wyrośnie). 🤪
dobranoc

zapomniałam dopisać, że jak siostra była to tematu: domu, sióstr, mamy były tabu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem
Zakupy nieudane buty niekup[ione bo rozmiary powybierane,,,kwiaty na balkon nie kupione bo na targu nie było takich jak chciałam a w obi były brzytkie jedyny plus to to ze mam zapas wazyw i skarpetek dla Jakuba ... no i odwiedziłam rodzinke ...

Beatka ciesze sie za
aleks umie pic ze szklanki 😉

Sloreczko liczba zębów u Twojego synka imponująca 😉 my nadal czekamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
już mnie wnerwia ten mecz 😠 ja chcę gola, ale dla naszych 😠 😠
Adzia mój też myślał, że jest gol . Emilka marudziła i miał ją na rękach. Jak zaczął wrzeszczeć i skakać to dziecko się wystraszyło 😮 i jeszcze gola nie uznali. 😠
GOL, GOL, GOL -chyba na moje życzenie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
już mnie wnerwia ten mecz 😠 ja chcę gola, ale dla naszych 😠 😠
Adzia mój też myślał, że jest gol . Emilka marudziła i miał ją na rękach. Jak zaczął wrzeszczeć i skakać to dziecko się wystraszyło 😮 i jeszcze gola nie uznali. 😠
GOL, GOL, GOL -chyba na moje życzenie 😁 😁 😁


No ja się nawet ucieszyłam jak przyszłam z kąpieli i patrzę że 1:1 🙃 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 😆 Aaale się denerwowałam tym naszym meczem 🙃
A Natalka jeszcze śpi 🤨 Nie wiem o co chodzi 🤔 Wczoraj przed spaniem zjadła, odbiła, zwymiotowała no i poszła spać 🤨 Nie wiem czy ją budzić, czy nie 🤨 Jejuuu 😞
Anabel to jak pozwoli to napisz coś więcej, czemu się pokłóciłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem z kawą
Kacha wkuzył mnie bo wczoraj porozkladal po wszytskich krzesłach w pokoju swoje ciuchy i ja je poskładalam na jedno krzesło bo wkuza mnie bałagan a jego sie nie oge doprosic o to zeby chował zaraz do szafy lub wrzucił do prania i dzis rano miał do mnie wielkie pretesle bo mu sie koszula pogniotła a ja nie dostc ze zmeczona bo cała noc wstawałam do Kini która co godzine sie budziła przez katar a od 4 30 do 6 płakała to on mi jeszcze burczy pod nosem ze zlosliwa jestem i takie tam ehhh juz dawno nie płakałam ale dzis sie poryczałam w koncu to on jezcze pretesje ze płacze ma...

Mała teraz zasneła i nawet nie posapuje moze troszke nocke odespi gdzyby nie to ze mi cisnienie podniusł to pewnie bym z nia spała bo Kubus juz poszedł do przedszkola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata za świeciła sie raz i dolałam płynu sprawdzałam czy wszystko ok potem się już nie świeciła poprostu rozsadziło wężyk jak dwa razy za hamowaliśmy z piskiem bo jakiś niedzielny kierowca nam wyjechał. Już auto naprawione

Kinga bo podjechaliśmy do sklepu po karte noi moj sobie nacisnoł pedał noga mu wpadła wiec mało myślac zawróciliśmy powoli dojechaliśmy do domu unas się jedzie przez pola normalna asfaltowa droga a przed domem hamowaliśmy biegami noi reczny delikatnie


Skóreczka no kochana Błażejek ząbkuje pełną para nie wiem jak u was ale unas jest taki obyczaj że jak ktoś zobaczy pierwszego ząbka jako pierwszy musi kupić dziecku prezent hehehehehe


Ja świece tez kupiłam umnie znów chrześni powini kupić chociaż jakąś bluzeczkę bo niby dziecko w tedy ubrań nie niszczy


Kasiulka ty zdolna bestia jesteś napewno dasz rade


Anabel z tymi chłopami właśnie tak jest ja już 4 rok walcze z skarpetkami ale kiedyś Kacha podsuneła mi super pomysł i w końcu go wykorzystam


Umnie okropna pogoda leje jak scebra a miałam isc do rosmana po tusz bo jest akurat tylko dziisaj na promocji i jestem z tego powdu zła do tego dostałam okresu jak co miesiac 13tego troche brzuch mnie boli maly spi ale co troche sie budzi chyba ida mu zeby bo jest bardzo nie spokojny i trze dziąsełka rączką do tego nie chce wogóle jesć a wczoraj małe dostał od dziadka bąka co gra jak wstanie to mu zrobie foteczkę a zapomniałam noi tamburyno z którym biegał moj M i grał polska gola. Ja sie uśmiałam bo wczasie gdy szczelili pierwszego gola tego spalonego był jeden hurgot na miescie bo stałam na balkonie i wieszałam pranie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel rozumiem Twoją złość. Mnie też coś trafia, gdy wiecznie układam ubrania w szafie a mój wróci i pierdzielnie je jak mu się podoba jeszcze jak je nawywraca w szafie to mi się ciśnienie podnosi. Czasem nie walczę tylko układam ale czasem to mnie nosi, a już jak widzę skarpety pierdzielnięte gdzieś w pokoju.................... A ja się czuję jakbym się wiecznie czepiała, a przecież on taki grzeczny jest 🤨 😠 Ale Ty jeszcze taką ciężką nockę miałaś z Kingusią. Mam nadzieję, że jakoś w dzień odpoczniesz? I że Kinga sobie pośpi spokojnie.
Moja Natala spała dziś 12 godzin 😮 Obudziła się sama. Nic jej nie jest. Ale dziwne, że tak długo bo przeważnie o 5-tej już zaczyna się ruszać. Może ją wczoraj te wymioty zmęczyły, sama nie wiem 🤨 Na wszelki wypadek podam jej dziś ten sam zestaw jedzeniowy i jak się powtórzy to będę pewna po czym to.
A teraz leży koło mnie boją obłożyłam poduszkami i wałkiem, przykryłam kocykiem i dałam zabawki. Jest na wyciągnięcie ręki aja mam poczucie, że jest bezpieczna. Pogoda dziś taka paskudna, leje bardzo. Dziś pewnie nigdzie nie wyjdę bo nie muszę a jakoś nie mam też ochoty na spacerowanie w takiej mokrej atmosferze 🤔
Chciałam też zacząć dziś biegać rano 🙃 zanim mąż do pracy się wybierze 🙃 ale podziękowałam... Raz, że po meczu emocje nas długo trzymały i spać nie mogliśmy 😆 to jeszcze powtórzę się ale ta pogoda jest koszmarna i nie nadaje się do rozpoczęcia walki na swoją figurą 🙃 Ale wieczorem idę na siłownie i kupuję karnet. I zamierzam się za siebie ostro zabrać, w końcu ☺️
Lubię te programy na TVN Style o odchudzaniu i walce o samą siebie i swoje dobre samopoczucie 🙂 One bardzo pozytywnie na mnie działają. Bo się da coś zrobić 🙂 Trochę się martwię, że się rozczaruję i mimo ćwiczeń i diety to waga stanie w miejscu i dupa. Bo tak też się zdarza. No ale czas zacząć robić coś więcej niż tylko narzekanie 😁 ale się rozpisałam 🙃

Beata
jak tam Wasza rocznica???
Skoreczko co Ciebie tak ostatnio mało u nas? Popraw się 🙂
A ja się pytam: gdzie jest Pamii? Kobieto zaraz wsiądę w pociąg i za 10 minut będę u Ciebie i Ci z tym remontem/przeprowadzką pomogę 🙃 Tylko wróć do nas 🙃 😘
Wielka 😁 😁 😁 😁 🙃 Przypomniałaś mi o tych skarpetach 🙃 No tak 🙃 Nie patyczkowałam się, tylko te skarpety wrzuciłam az mojemu do torby, którą do pracy nosi 😁 😁 😁 😁 😁 Miałam trochę spokoju i nawet się pilnuje 😎 😁

Co do chrzcin i świecy to ja nie wiedziałam, że chrzestni coś muszą kupić 🤔 Może to jakieś regionalne albo rodzinne tradycje, czy jak Bo ja dopiero od Was o czymś takim się dowiedziałam. Ja kupię świecę i szatkę sama.
Nikusia wróć, wróć 🙂 Ja już kawusię wypiłam ale chętnie potowarzyszę Tobie 😉
Kasiulka już bliżej niż dalej końca sesji no i pomyśl.... wakacje w domu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...