Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wstawać śpiochy 🤪
Ja myślałam, że nie wstanę po wczorajszych ćwiczeniach... Ale wstałam i czuję się świetnie 😆
Natalka leży na brzuchu i gada do misiów i ziewa 🙃 a ja Was poczytam żeby nie było, że znów coś zostało pominięte przeze mnie 😎
31072010 Cześć 🙂 Ja dostałam szybko okres, ale to za sprawą leków na zmniejszenie laktacji 🤨
Adzia mój okres się już skończył, na szczęście! Wyspałaś się dziś, odpoczęłaś chociaż trochę?
Nikusia
super pomysł z zabiegami upiększającymi 😆 Na pewno zrobisz na nich wrażenie 😆
Beata 🤪 no to się postarał i Ci wynagrodził swoją zapominalskość 🙃 Ja bym wolała żeby mój mi bielizny nie kupował bo jak sobie przypomnę jak kiedyś mi kupił to jak rusałka bez majtek wyglądałam 🙃 😁 No i zakupów to Ci zazdroszczę 😆 Bo u mnie to się od dłuższego czasu robi tylko spożywcze 🙃
Nikusia Fakt są osoby, którym wybaczamy dołujące nas stwierdzenia. No i jak mama maluszka ma nie być zmęczona 🤔 Nie znam takiej 🤔 Bo ja chociaż przesypiam nocki (teoretycznie) to i tak muszę wstać by smoczka podać kilka razy, a potem problem z zaśnięciem. Rano nieprzytomna. Dziś szczególnie bo po tych ćwiczeniach...
Kruszyna i co tam ciekawego w TV oglądałaś? Bo wnioskuję, że na pewno nie meczyk 😉
Kasiulka a co Fabiankowi się dzieje, że do pediatry? Czy to wizyta okresowa?
Skoreczka awatarek jak zawsze uroczy 😆
Anabel kolejna z ząbkami 😉 a Natalce to nic a nic nie idzie. Fakt przy zębach to katar może być. Pamiętam jak miałam problem z zębami mądrości 🙃 😁
Kinga Muszę w takim razie kupić kaszkę i zrobić ją na naszym MM. Ona wtedy tą kaszkę jadła ze smakiem to i ja jej nie ograniczałam.
Kruszyna, Skoreczka ja mam w ogródku karmnik... I spokojnie się nie posiedzi bo te ptaszyny jak zaczną trajkotać to głowa pęka 🤢 Muszę albo go przenieść albo zlikwidować 🤢 Nie przypominam sobie, żeby dziadek go montował, a sąsiadka się nie przyznaje hmm duchy..? 🙃

Dobra nie doczytam reszty bo padam z głodu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha no juz nie bede sie żalić ze mnie nie czytałaś 😁 😁 😁
Dzis sroki znów zaatakowały, chciałam zebrac nawet kluczowe dowody w postaci fotek ze okradaja mojego psa ale pouciekały, skubane czujne są 😠 🙃 😁
KingaS jak sie wkurze to zrobie dzis stracha na sroki 😎
Adzia ale masz zabiegane zycie. A jak dzis ania spała?
Kacha widze ze intensywnie ćwiczysz, super ze masz moc w sobie 🙂
Nikusia i Beata macie racje to zalezy kto i w jaki sposób powie człowiekowi prawde 😉
Nikusia zmeczenie na pewno wyparuje z ciebie jak juz zrobisz koło siebie wszystko co masz w planach 🤪 Moze i ja powinnam sie wykosmetykowac hmmm 🙃
Beata bielizna i zakupy to super rekompensata za zapominalstwo 🙂
Kruszyna pewnie wieczory są dla ciebie mało atrakcyjne jak meza brakuje 😞 A kiedy wraca jesli mozna spytac, bo nie wiem ☺️
Nikusia proszę meldować sie czy zjedzone posiłki 😜
31072010 długo nie masz miesiaczki, ale to moze dlatego ze karmisz piersia.
Mały na macie, drugi śpi 🙂
Beata Błazejek ma szybko ząbki, okazało sie ze ja miałam w tym samym czasie co i on: 4,5 miesiaca 🤪
Kasiulka a twój narzeczony to pojechał tam na jakąs umowe o prace? Bo jesli tak to chyba wie kiedy bedzie sie konczyc? 😞 😎

Beata mnie jak dłuzej nie ma to raczej do wszystkich postow nie odnosze sie. Jednak jak dzis np. to ciągle edytowałam posta bo kazdej cos chciałam napisac 😎 😉 Wynika to chyba z mojego gadulstwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc u nas nocka normalna ,mała wstała o 3 30 na mleczko i spała do 7 😉

Skoreczko no ja mysle ze to zabki bo wczoraj na dziasełku mała miała kropelke krwi wiec tak jak by sie juz coś przebijało ale jeszcze tak mało ze nie widac 😉 a co do biegunki to ja nie mam tendencji do niej nawet przy jelitówce nbie miałam biegunki i Jakub tez raczej nie miewa wiec Kinia mioze miec tak jak ja 😉

31072010 ja miałam pierwszy okres 2.5 miesiaca po porodzie ale teraz zaczyna byc nbardziej regularny a jeszcze karmie w sumie od tyygodnia daje mm raz dziennie dopiero

Beatka super jednak maz sie zrechabilitował 😉

Nikusia kosmetyki działaja cuda 😉

Kasiulka jej ja myslałam ze to minoł dopiero tydzien ale ten czas leci...

A i jeszcze siostra przychodzi mi pofarbowac włosy 😉 jai Kinia nam pozwoli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Kacha Jedziemy na kontrolę 🙂 i przepisanie mleka 🙂
Skoreczka Andrzej miał jechać na 1-góra 2 miesiące. Ale wczoraj mówił mi,że dzisiaj kończy tą pracę,gdzie był i jeśli ta pani,która mu ją załatwiła nie znajdzie czegoś innego to wraca do domku 🤪 ale raczej w to wątpię,żeby wrócił;( pewnie mu coś znajdą 😞

Deszcz pada 😞 a ja dzisiaj jadę do Rossmanna po słoiczki dla Fabisia 🤢
Zmykam,bo muszę włosy wysuszyć,bo umyłam 😁
I na uczelnię na 9.45 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Nie mogłam w nocy spać 😮 ale Kuba miał dziś na późniejszą godzinę do szkoły więc rano trochę dłużej pospałam. Teraz już się prawie obrobiłam. Za chwilkę pójdę Emilkę nakarmić bo jej pora a się nie upomina.
Beata tylko najpierw muszę siebie do tego plany przekonać a potem kogoś. Z tym, że to takie psychologiczne podejście 😜
Adzia Emilka też ma takie małe białe punkciki na dziąsełkach w okolicach gdzie będą kły. Chociaż jak u Was w rodzinie już tak wychodziły zęby to Ani też tak mogą wyjść.
31072010 ja już mam od dawna okres, jak tylko przestałam karmić to się pojawił.
Kacha co do kupowania bielizny to mój mi może jakieś koszulki kupić, bo staniki to muszę mierzyć. Ew majtki, ale pamiętał jak kupił pierwszy raz to wziął takie małe, że nie umiałam się w nie wbić 😁 😁 😁
Fajnie, że zaczęłaś ćwiczyć. Na początku będzie ciężko, ale potem będziesz śmigała, że nic Cię nie będzie bolało.
Skoreczka posiłki zjedzone (dzięki mężowi 😜 ) gimnastyka odbębniona. 😁 😁 Co do wyjazdu Andrzeja od Kasiulki to w Holandii przeważnie w każdej chwili możesz sobie przedłużyć. Nie ma sztywnego czasu, że od do. I pewnie z tego się bierze niepokój?
Kasiulka to ja jak kiedyś jeździłam to z firm pośredniczących. I oni organizowali Ci pracę, mieszkanie itd raczej unikałam pojedynczych osób, bo moja mama się kiedyś na takiej nacięła. No, ale t było lata, lata temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel Ty masz ciemne włosy i takie czerwienie to u Ciebie będę dobrze wyglądać. Jak ja na moich jasnych kiedyś sobie zrobiłam złoty kasztan to wyszła marchewka. 😁 😁 😁
Skoreczka mąż mi ostatnio kanapki na kolację robi, ale to nie potrwa wiecznie a drugie śniadanie sama i gimnastyki pilnuję sama. Więc pytaj bo jesteś moją motywacją. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dziś Zosi przed 5 zachciało się śpiewać i gadać 😁 uśmiałam się a jak poszłam do niej to jadła kocyk i później nie ma się co dziwić jak sobie odkaszluje bo na pewno wyssała trochę koca 🤢
Wczoraj oglądałam trochę meczu i skakałam po kanałach wakacje idą to same powtórki 😠
Dziś mam nadzieję,że nie będzie padać i pójdziemy trochę na spacer 🙂

Beata no to mąż się postarał na pewno głupio się jemu zrobiło ,ale jak piszesz ,że tak miło spędziliście dzień to znaczy,że się chłopak postarał i zrewanżował 🙂
U mnie tez chrzty są w pierwszą i trzecia niedziele miesiąca i innego wyboru nie ma

Nikusia tak trzymaj 🙂 najważniejsze jest pozytywne nastawienie do życia 🙂 🙂 🙂

Skoreczka wieczorami jest najgorzej bo po cały dniu z Zosią odpoczywam niestety sama (choć i tak nie mam co narzekać bo mam dużo chętnych którzy uwielbiają spędzać czas z nią i ja zabierają a ja szybko tęsknie i po kilu godzinach już wydzwaniam ). Jak byliśmy na weselu i siostra pilnowała Zosię to mówiła,że mam się dobrze bawić a nie co godzinę dzwonić 🙃
A kiedy mąż wraca to nie tajemnica bo to będzie 23albo 30 w zależności jak będzie z praca dłużej już później nie może zostać bo nie ma tyle urlopu

Anabel zmiana koloru włosów dobrze zrobi 🙂a ja tak zwlekałam z wizyta u fryzjera aby podciąć trochę włosy i okazało się,że moja fryzjerka jest na L4 i tak szybko nie wróci,ale muszę iść do kogoś innego 😠 A tak nie lubię zmieniać fryzjera bo do niej chodzę kilka lat i ona już wiedziała jak ścinać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko to strach na sroki obowiązkowy!!! 🙂

31072010 ja właśnie też nie mam jeszcze okresu, skończyłam karmić 31 maja więc czekam czy coś w czerwcu się pojawi, dziwne że tak długo nie miałam bo nie karmiłam tak intensywnie choć moja znajoma karmi raz dziennie mała ma prawie 7 miesięcy a ona jeszcze nie ma okresu.

Beatka to super że maz taką bieliznę Ci kupił

Nikusia mój też często robi kolację Miłoszkowi i przy okazji mi a ja w tym czasie kąpię Nikiego dobrze że chociaż w tym mnie wyręczy 😉

Kasiulka ja też dzisiaj muszę jechać do rosmanna bo kupony jutro będą nieważne a czekałam do dzisiaj bo dziś jest fajna promocja na podkład no ale co z tego jak pada, może przejdzie 🥴

Anabel to dobrze że Kinia lepiej w dzisiejszą noc przespała, co do koloru to pewnie że będzie Ci dobrze.Ja ostatnio kupiłam kolor lukrecja :-) i wyszły czarne tak mocon czarne, a ja zawsze miałam ciemny brąz ale nie jet źle latem jak się jest opalonym po twarzy to inaczej gorzej zimą jak się jest bladym.Ja robię włosy castingiem kremem bez amoniaku nie farbą a Ty?

Kacha spróbuj bo myślę że to mieszanie mleka mogło byc właśnie powodem wymiotów

Adzia miejmy nadzieję że dzisiaj lepiej się czujesz okresowo 😉i w ogóle?

Zmykam Niki marudzi pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna mój Niki też ciągnie sobie kocyk jak jest przykryty bo jak jest cieplo to przykrywam go kocykiem nie kołderką, zakrywa sobie głowę, tak samo robi z pieluchą aż strach muszę go kontrolować bo czasem boję się że się udusi, ale on tak lubi zasypiać z pieluszką przy twarzy.No to faktycznie nie dziwne że Zosia pokasłuje jak kocyk jej gardziołko podrażnił 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka Kinia tez jest mistrzynia w zjadaniu kocyków pieluszek i wszystkiego co wpadnie do raczki czyli koszulka szelki spodenek itp 😉

Kinga ja mam farbe palette ale ona juz czeka chyba z 1,5 roku bo ostatnio kupiłam nowa a teraz chce zuzyc te co mam niech nie leze pisze na niej ze jest bez amoniaku na 24 mycia ale to nie pianka ani krem tylko szampon jak juz zużyje te farby co mam to kupie ta w piance bo siostra chwali tylko ja tak rzadko farbuje ze to jeszce troche potrwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

31072010 Ja też jeszcze nie mam okresu, ale karmię piersią. Ginekolog mi powiedział, że to jest indywidualna sprawa każdej kobiety i mogę nawet po pół roku dostać, a może nawet później 🤔

Kacha a ja nie mogę się zmobilizować do ćwiczeń 🤨 Zawsze wieczorem to już padam 🤢

Skoreczka mi nie chodziło, żeby każdemu odpisywać 😜 Bo przecież czasami jest tak, że odnosimy się tylko do tego co nas interesuje. Ale żeby chociaż do czegoś się odnieść, bo to jest miłe, no i wtedy wiadomo, że osoba czyta wpisy innych, a nie opisuje tylko co u mnie 😉

Anabel a u mnie też „nocka normalna”, czyli jak zasnął o 20, to potem pobudka na jedzenie o 2, o 5 i potem po 7 🤨 🤢 Kiedy on będzie normalnie spał?!

Kruszyna ja tak jak już pisałam Ci wcześniej podziwiam Cię, że wytrzymujesz sama. Bo ja jestem takim typem człowieka, że nie znoszę samotności i jakby mój maż wyjechał na dłużej, to bym się zapłakała 😉
Ja chodzę do różnych fryzjerek, chociaż ostatnio mam jedną, która za każdym razem fajnie mnie obcina i jestem zadowolona. No, ale wiem, że w Twoim przypadku to pewnie troszkę inaczej, bo masz kręcone włosy 😉

Anabel zmiana koloru włosów na pewno dobrze zrobi 🤪

Nikusia mi też mąż codziennie kolację robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatka musze cie zasmucic ale mój Jakub budził sie w nocy prawie do 3 lat chociaz jak miał pół roku to juz w nocy nie jadł ale i tak sie przebudzał na smoczek no a jak Aleks nie ma smoczka to bedzie chciał cyca pocycac chocby po to zeby zasnac na nowo bo niektórue dzieci maja tak ze jak jest ta płytsza faza snu to sie wybudzaja i trudno im zasnac wiec ssaja zeby sie uspokoic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata zgadzam się z Anabel, mi położna mówiła że dzieci mają od 1 dni życia efekt ssania, nie chcą pić ale possać i to się sprawdza w 100%, ja u moich dzieciaczków stosowoałam i stosuję smoczek i jest dobrze.

Anabel no wląsnie chcialam sobie kupić kiedyś tę piankę ale nie wiedziałam jak się sprawdza, piszesz że dobrze więc może spróbuję następnym razem.Kurde tylko moje ciemne włosy jakbym chciała np jaśniejszy brąz to nie przyjmą bo musiałabym rozjaśnić a nie chcę bo jak zacznę grzebać to już nie to samo jak przed.

Ja piję kawkę i jem ciasteczka, ach te kusiciele słodkości 🤢 tylko od nich brzuch większy 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie spróbuj innego smoczka, bo czasem trzeba kilka firm wypróbować, Niki też w 1 odruchu jak 1 raz dałam mu smoczek to wypluwał ale zaskoczył i zaczął ssać.

Anabel lepiej nie wchodzmy na wagę ja też wolę nie wchodzić, muszę sobie postanowic że nie jem słodyczy tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna masz takie loki, że nie dziwię się że nie chcesz iść do innego fryzjera. 😉
Kinga mój robi Kubie kolacje i kanapki do szkoły a ja kąpię Emilkę. Tylko potem sobie mi się nie chce szykować. Przypomniałaś mi, że mam sobie 2 śniadanie zrobić. 🙃
Beata ja też uważam, że to jest miłe jak ktoś odpisze ma mojego posta, bo po pierwsze czytał a po drugie go interesuje. Wiadomo, że tak nie jest zawsze bo jak napiszę że idę na spacer to nikt nie będzie tego komentował. 🙃 😜 😁 😁
Anabel mój Kuba tak jak Twój, długo się w nocy budził nawet jak już nie jadł.
Zobacz datę ważności tej farby bo skoro ją tak długo masz to, żeby nie wyszedł zielony kolor ☺️ ☺️
Kinga a mnie jakoś nie kusi słodkie. 🥴
Emilka śpi wreszcie a jak jakoś tak dziś w dobrym humorze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata wiem o co chodziło, tylko ja oczywiście musiałam coś powiedziec o sobie 😁 I tez uwazam ze to miłe jak ktos cos odpisze 🙂
Mój tez jest dzieckiem bez smoczkowym, teraz to doceniam ale początkowo tez sie nameczyłam, bo jak dziecko chce smoczek to jest spokojniejsze. No u ciebie tez jest inny powod, ale na pewno zaskoczy i polubi butelkowy smoczek.
Szczesciara z tym brakiem okresu, teraz po porodzie mam takie długie i meczace miesiaczki 🤢
Anabel to odważny kolorek 🤪
Kruszyna, Anabel, KingaS tez moj nakrywa sie kocykami, mnie to martwi, mam te same obawy co KingaS 😮
Kruszyna zleci szybko i bedziecie świetowac powrót 🤪

No i ja tez jak Nikusia nie mam ochoty na słodkości 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia też lubię swoje loki,ale jak już są za długie to włosy robią się ciężkie i już mi się tak fajnie nie skręcają więc lubię podciąć a wtedy takie sprężynki.
A kto by pomyślał ,że dopiero zaczęły mi się w szkole średniej tak kręcić 🙂

Skoreczka po takiej długiej miesięcznej nieobecności męża to prawda długo się sobą cieszymy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...