Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Skoreczko mój Kubus jak miał 2 latka to juz nie spał w dzien jestem ciekawa jak Kinia teraz robi sobie 2-3 zemki wiec ok ;0
Ale ja ci zazdroszcze widoków ☺️ ☺️ ☺️

Basenik fajny 😉 A co do słoiczków to one rzeczywiscie maja taki harakterystyczny smak i dzieci sie do niego przyzwyczajaja 😉
...Wiem cos o sprzataniu przy dwójce...
No jeden kilogram to ja widze cały na brzuchu;/ no cóz konsekwencje obrzarstwa musza byc 😉 gegege ale jak bede miała opone to moze jak pojedziemy na basen albo jezioro to sie nie utopie bo bedzie mnie unosic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha ile u Ciebie było deserków w Biedronce. Ja kojarzę jabłuszko, jabłuszko z marchewką i jabłuszko z bananem (chyba) a resztą od 6m-ca. A ostatnio było jeszcze dodatkowe stoisko ale tam od 6 m-ca. Też daję z BoboVity.
Anabel pytam o te słoiczki bo maja ostatnio nie zjada takiego małego słoiczka a cóż dopiero duży. I zostaje mi to. Teraz dałam do małych (po deserkach) i chcę spróbować pomrozić.
Kasiulka gratulacje.
Skoreczka czasem mi moje słoiczki smakują a czasem nie. To zależy od proporcji. I jak dałam masła to były lepsze niż oliwy z oliwek. Dziś zrobiłam ziemniaczka z marchewką, warzywa z ryżem, oraz warzywa z ryżem i kurczakiem. 🙃 Żeby tylko jeść chciała.
Fajny basenik 🙂
Elka Nan 1 używasz do 6 m-c a 2 później. Inny zestaw bo dla starszego dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczku oklask za to zdjecie 😉

elka lepiej dawac wzykłe mleko r ewentualnie na noc zeby dziecko lepiej spało inaczej mozesz ze tak brzuytko napisze spasc swoje dziecko a mleko 1 od 2 rózni sie ty ze ma inne ilosci witamin i minerałów dostosowane jest dla starszych dzieci bo wiadonmo z wiekioem rośnie zapotrzebowanie na rózne składniki 😉

koliejna dzemka Kini ide powiesic pranie i kwiatki wasadzic 😉 Kubuś pojechał z tatusiem na dzialke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja dzisiaj byłam na wystepie u Miłoszka w przedszkolu był Jasiem z parą Małgosi bo mieli przedstawienie ze świata bajek, ślicznie występowały maluszki :-)
U nas gorąco i parno!!!

Skoreczka super fotki i super basenik

Elka Nikusia i Anabel maja rację co do mleka

Kruszyna TY to ogarniasz porządek, ja czasem zastanawiam się czy ja jestem taka beznadziejna, czy poprostu mam bałaganiarzy w domu, bo co posprzątam to zaraz wygląda jakby nie było sprzątane, ale już przyzwyczaiłam się do tego 😮 🤢

Kasiulka gratulacje, zdolna bestia z Ciebie!

Anabel co do oponki to faktycznie masz rację mnie to też ratuje że się przynajmniej nie utopię 😉usmiałam się normalnie!A jak tam pleśniawka Kini byłaś u lekarza?co powiedział?

Dziewczyny a mam pytanie te co dają słoiczki, bo Niki zjada teraz już połowę np. obiadku i połowę deserku, a Wasze dzieciaczki zjadają cały słoik?
My w środę mamy szczepienie ale pewnie nie dostanie bo jeszcze ma katarek i troche pokasłuje nadal muszę jednak pojechać i niech go osłucha kontrolnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS co do sprzatania to podpisuje sie pod tym co napisałaś, z jednym wyjątkiem ja chyba sie nie przyzwyczaiłam bo ciagle gderam ze bałagan 😮
Gratuluję małego aktora w domu 🤪
Co do słoiczków to zawsze wyjmuje pół na miseczkę ale czasami musze dołożyc drugą połowe 😉

Dziękuje Anabel za oklaska 😉
Co do tycia to ja tyje w pupie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga Kinia zjada cały słoiczek taki od przecieru pomidorowego 😉
Nie pojechałam w koncu do lekarza bo wczoraj i dzisiaj uzyłam tego Aftinu i jest lepeij zobacze pare dni jak nie zniknie całkiem to wtedy pojade dzis zjadła nawet ciepły obiad wiec juz jiej tak nie meczy 😉

Ale mnie gdzies przewiało drogi dzien mnie kark boli;/;/;/

Kinga fajnie sie patrzy na takie dziecko jak wystepuje jej ja jeszcze musze troszke poczeac bio Kubus bardzo niesmiały i jak by to jeszcze nazwac niesforny jesli o to chodzi ;0 on ma swoje własne wyobrazenie co do wystepów 😉;0 😉 mój mały indywidualista 😉

U mnie tez jesli chodzi o sprzatanie to wielka porazka ...zwłaszcza jak takciepło jest ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka dziś była bardzo marudna. Teraz jej dałam kaszki i zjadła ok 140ml. Mam nadzieję, że pośpi trochę więcej w nocy bo ja dziś już padam.
Elka moja nie chce mleka z kleikiem, mam 3 paczki i mam nadzieję, że z czasem jej się odmieni. U nas teraz nie muszę się martwić, że za dużo przytyję.
Anabel napisałaś dokładnie to co ja miałam na myśli jeśli chodzi o Nan2. 😘 😘
Kinga pamiętam jak Kuba był taki mały i występował. Jeszcze mam filmiki nagrane z jego występami. 🤪
Anabel, Kinga jak teraz przytyłam te 0,5 kg to zaraz mi w brzuch poszło. Chyba z powodu ciąży i tego, że w tym miejscu mam najmniej sprężystą skórę. Z tym, że codziennie robię po 20 brzuszków, żeby przytyć ale nie w brzuchu. 🙃 😜 😁 😁
Emilka na początku jadła po słoiczku takim 125g a teraz jest problem. Dziś obiadku zjadła pół słoiczka a deserku cały. Z tym, że jej jedzenie to:
ok 9- 100ml kaszki +gluten
ok12- 20ml mleka
ok 15- 0,5 obiadku
ok 15:30- 80ml mleka
ok 17:30 - 0,5 słoiczka jabłko z gruszką, 0,5 słoiczka jabłko z bananem
ok 19:30 - 140ml kaszki.
pewnie jeszcze w nocy mleko. A jak jedzą Wasze dzieci??

zaraz idę się myć i spać, tylko muszę do 21 doczekać a mam dziś kryzys 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Skoreczka dlatego o to zapytałam, bo każdej z nas taka rozpiska inaczej wyjdzie. Wiadomo, że dzieci mają swój gust. A moja rozpiska jest dzisiejsza, jutro będzie inna 😜
Jak możesz to napisz o której i ile je Twój mały, nawet jeśli to mleczko i czy mu zagęszczasz?


Tylko ja mam powtórke bo Mikołaj tez tylko mleka rządał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jestem już zmęczona chyba całym dniem i tym upałem.
Zosia już śpi a ja muszę jeszcze pościel założyć umyć się i do wyrka 🙂

Nikusia je tez kupuję w Schlekrze bo mają duży wybór 🙂
Jadłospis Zosi;
6,7-150ml mleka
10,11 -150 ml mleka
13,14 - obiadek cały słoiczek
16,17 - 150 ml mleka
19-20 -150 ml mleka
W miedzy czasie deserek ,albo sok do tego herbatka, a czasami daję mleko z kaszką(może 2 razy w tygodniu).
No i jak widzę,że Zosia ma mega problem z kupką to robię przerwę 2 dni i na nowo

Kasiulka 5 super 🙂

Skoreczka fajna parasolka a basenik super a co najważniejsze Mikołaj zadowolony 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna Skoreczka parasolka do wózka to dobra rzecz, przy wózku Kuby miałam możliwość przełożenia rączki i tak robiłam jak mu słońce świeciło. Teraz jak nawet założę pieluszkę to Emilka krzyczy jak je słońce zaświeci. Czy to musi być parasolka o jakims specjalnym sposobie montażu?
Kruszyna u mnie deserek jak posiłek, ale szybciej głodna. Do tego picie, ale to nie na godziny tylko co chwilkę szczególnie jak tak ciepło.
Kasiulka ja muszę jeszcze raz soczek spróbować dać, bo stoją w lodówce i może już Emilce się odmieniło. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia kiedyś na allegro oglądałam parasolki i ponoć one nadają sie do różnych typów wózków 🙂
W takie upały to Zosia też dużo pije a teraz w ogóle wpadła w trans śpiewania to po godzinie ledwo co zipie 😮 i pije jak smok 😮
Dziewczyny a wy napiszcie jadłospis waszych dzieciaczków zawsze można podyskutować i jak popełniam jakiś błąd to powiedzcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas jedzenie wgląda tak:

6:00 mleko 150 ml
9:00 mleko 150 ml
12:00 obiadek mały słoiczek
15:00 deserek zazwyczaj mały słoiczek albo pół
19:00 mleko 150 ml

w upały zjada mniej, ale to wiadomo.

Chciałam Wam więcej napisać ale już nie mam siły, oczy mi się kleją a jeszcze brzuszki przede mną 🤢
Dobranoc mówię 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...