Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc
Skoreczko Kubus jezdzi w foteliku i jeszcze pewnie długo pojeszdzi bo on mikrusek jest 😉

Kinga no Kuba tez jest opiekunczy ale jeszcze nie do konca samodzieny niestety ja z tym walcze ale ciezko jest ...brakuje pomocy od kogos lub wspłópracy domowników...

Nikusia no własnie z tego powiou chyab zdecyduje sie na ta spacerówke ...

Jakub nie wiem jak by zareagował jak by zobaczył ze płacze bo zadko i sie zdaza a jak juz to w poduszke albo w łaziece;( ☺️ ☺️ ☺️

Lece coś zrobic bo popołudniu chrzciny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny!!!
Ja jestem mamusią z lutego i tak sobie właśnie pomyślałam że zaglądnę do Was i zapytam czy są jakieś mamusie z Podkarpacia a konkretniej z okolic Krosna??? Bo można by się było z naszymi maluszkami na żywo spotkać, a w moich lutóweczkach niestety nie ma nikogo w pobliżu 😞 😞 Jak coś piszcie 🙂 mogą być wiadomości prywatne 🙂
pozdrawiam!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Porządki zrobione, obiadek zjedzony. Zaraz sobie drugą kawkę zrobię.
Anabel nam też Emilka krzyczała w gondoli. Jak ją posadziłam to było ok, ale jak wjeżdżałam na krawężnik to musiałam ją trzymać. No i się bałam bo jednak nie było pasów. Teraz mam spacerówkę, ale właśnie z pasami problem. Bo bez sobie super siedzi a jak ją zapnę to musi siedzieć oparta, chyba że bym je bardzo dużo poluzowała.
Widzę, że masz nowy avatarek. 😉 Supr dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja 🙂 🙂 dzień mi dziś minął w hiper prędkości 😮 Wszystko mnie boli a i kolejne ćwiczenia przede mną 🤢
Beata no no... to fajnie... 🙃 😁
Anabel, Nikusia ja już dawno zmieniłam gondolę na spacerówkę. Natala nie siedzi jeszcze tak sama ale zmieniłam bo mi się wydawało, że w gondoli się męczy w gorącu, a w spacerówce to więcej powietrza dochodzi 🙃 Muszę kupić parasol. Pytałam w sklepie i to koszt 30 zł ale były tylko różowe 🤢 a ja bym chciała czerwoną 🤪 Do tego wózka mi nie będzie co prawda pasowała (mam czarny z elementami żółtego) ale jak już Natalia będzie dobrze siedzieć i będzie ciepło to planuję kupić taką spacerówkę-parasolkę. To się chyba tak nazywa? Żeby była lekka. Bo ten obecny mój wózek będzie się świetnie nadawał na zimę i paskudną pogodę. Tak to sobie wykombinowałam 🙃 A i na pewno będę chciała odkupić od kogoś a nie nowy. Teraz stwierdzam, że szkoda kasy. Koleżanka kupiła używany wózek i w super stanie a mało kasy dała. a my biorąc to pod uwagę - przepłaciliśmy. Jednak wiadomo - pierwsze dziecko to tak się wszystko nowe kupuje. Przy drugim będę mądrzejsza hahaha Jakim drugim? 🙃 🤢 😲
Olcia z naszych to żadnej nie kojarzę, żeby była z Twoich rejonów 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka tłumy 😁 😁
Kacha bo z używanym wózkiem to jak trafisz. Ja przy Kubie średnio trafiłam, najpierw ok a materiał wyblakł, koła odpadały (na szczęście mój je zrobił) plastik w butle mi pękł itd. Teraz kupiłam nowy, ale z nastawieniem, że sprzedam.
Też mam zamiar parasolkę kupić. Dla Kuby miałam i wtedy podróż autobusem nie była problemem-nawet jak Kuba jeszcze nie chodził - bo miałam taką co jedną ręką składałam. A teraz chcę na podróż ale do jeżdżenia na co dzień dalej spacerówka. Sprzedam jak Emilka będzie miała ponad 2 latka i będzie po zimie.
Tylko nie wiem jaką parasolkę bym chciała, już kiedyś oglądałam na allegro. 🙃

Zrobiłam dziś porządek w ubrankach Emilki. Dużo była malutkich, które spakowałam dla siostry. Trochę za dużych wyjęłam (bo część mam nowych a część używanych i nie chciałam przegapić) i okazało się, że wyszło ich więcej niż na jedno pranie 🙃. Nawet małe butki wyjęłam, ale jeszcze dużo za duże. 😁 😁
Poprałam i teraz się suszą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to ja też w końcu muszę zrobić porządek w ubrankach 😉 część schować bo za mała, a wyjąć te, które będą na nią w sam raz 😉 ale jakoś nigdy nie mogę sie za to zabrać. Nie lubię chować tych małych ubranek 🙃
Tak Skoreczko? Chciałaś coś dodać 🙃 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...