Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jestem
nikusia wziałam na chrzciny spacerówke i mała i tak robila akcje ja nie wiem czy to nastepne zeby ida ale przy tych nie zachowywała sie tak juz zaczełam sie stresowac bo bardzo marudzi popłakuje mało je w dzien i pózniej w nocy nadrabia nie moze spac niewoem we wtorek mam isc na szczepienie moze cos mi lekarka poradzi bo juz zasem nie daje rady ;(

Kacha parasolki sa zalecane dopiero jak dziecko juz chodzi ja mam po Jakubie wiec problem z głowy 😉

Nikusia coś przegapilam siostra w ciązy???

Skoreczka piekna zdjecie 😉

A mój avatarek troche przeswietlont ale mi sie tez podoba 😉

Dziewczyny musze wam cos napisac bo zostalam dzis mamą i Tata chrzesnymi kurcze tak wyszło ze kolega szfagra nie dostał zaswiadczenia z kosciołoa i dal znac wczoraj siostra poprosila kuzyna i on tez nie dostał tego zaswiadczenia i to wyszło dzis o 12 wiec za pózno zeby Daniel załatwial cos u nas w kosciele i w koncu ksiadz sie nie zgodzil bez zaswiadczenia na chrzesnego ale wyjatkowo pozwolił zeby byl jeden chrzesny wiec zostałam tylko ja .... Pierwszy raz takie coś widziałam ... szkoda mi siostry bo bardzo sie tym zestresowała na szczecie pierwszy chrzesny powiedział ze mama go traktowac jak by byl prawdziwym chrzesnym tylko go w papierach nie bedzie bo szkoda małego pozbawiac tego ...
Ja nie wiem co bym zrobila w takim wypadku chyba bym sie zapłakała...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel no co Tyyyyy, ale jazda! Nigdy o czymś takim nie słyszałam 😲 😲 No nieźle to ostatnio kościół stał się bardzo rygorystyczny, na to wygląda! Ksiądz z mojej parafii nam też problem robił. I w końcu olaliśmy go i chrzciliśmy w parafii, gdzie ślub braliśmy. No i chrzestni otrzymali zaświadczenia. Kurde kiepska sytuacja. A chrztu się przecież nie powtórzy 🤨
A co do parasolki, to ja jej jeszcze nie kupuję ale będzie na przyszły rok bankowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to dziś nocna zmiana na mamusiach. 😁 😁 😁 😁
Anabel ja jak byłam ostatnio u księdza załatwiać pogrzeb to była para co chciała kogoś na chrzestnego i ksiądz się nie zgadzał. Powiedział, że może być jeden chrzestny. Nie wiem jak było jak był chrzest, ale byłam w szoku.
A moja mała też pierwszy raz w spacerówce marudziła a teraz zadowolona - mam nadzieję, że tak zostanie. 😉
Kacha tak to jest z tymi księżami. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Kacha no ja tez byłam w szoku ... ale wiem ze u mnie w parafi tez takie coś sie zdaza bo kuzynowi córki ksiadz nie chciał ochrzcic bo bez slubu zyli i poszli do innego koscioła i tam bez problemu dziecko zostalo ochrzczone...


Z takich dla mnie "innych" spraw to zgoda na ślubie na dwóch świadków tej samej płci. ale żeby jeden chrzestny - tego jeszcze nie grali 🙃 Ciekawe co jeszcze wymyślą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
elka144 napisał(a):
Nikusia my wogóle nie gadalysmy. Buhahahahaha
:

ja myślałam, że Ty się z nią skontaktowałaś i ona stwierdziła, że mieszkasz blisko. 😁 😁 😁


Ja też tak myślałam 🙃 😁 że się już umówiłaś nawet bo mieszkasz niedaleko krosna. I zwątpiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
elka144 napisał(a):
Nikusia my wogóle nie gadalysmy. Buhahahahaha
:

ja myślałam, że Ty się z nią skontaktowałaś i ona stwierdziła, że mieszkasz blisko. 😁 😁 😁


Ja też tak myślałam 🙃 😁 że się już umówiłaś nawet bo mieszkasz niedaleko krosna.


Jak się Skoreczka zdziwiła to ja wpisałam w mapa google i wyszło różnymi trasami 180-200-220 km 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Kacha napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
elka144 napisał(a):
Nikusia my wogóle nie gadalysmy. Buhahahahaha
:

ja myślałam, że Ty się z nią skontaktowałaś i ona stwierdziła, że mieszkasz blisko. 😁 😁 😁


Ja też tak myślałam 🙃 😁 że się już umówiłaś nawet bo mieszkasz niedaleko krosna.


Jak się Skoreczka zdziwiła to ja wpisałam w mapa google i wyszło różnymi trasami 180-200-220 km 😁 😁 😁


A ja tak zgłupiałam, że też wlazłam w mapa.szukacz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! 🙂
Musiałam Was trochę poczytać, bo wyszło nie mało stron 😲 Czytałam Was ponad godzinę, a i tak nie zdążyłam jeszcze wszystkiego przeczytać, więc cdn. 😉 Nie przestraszcie się długości posta 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Na Mazurach Aleksio był ciągle na świeżym powietrzu i był zadowolony. Podobało mu się też pluskanie w baseniku. Tam mamy działkę na takim odludziu, że problem był z zasięgiem, a potem telefon mi padł i nie był podłączony do ładowania, więc Kacha i Wielka mam nadzieję, że mi wybaczacie 😜
Nikusia cieszę się, że Twój wyjazd udany i że Emilka była grzeczna 😆
Adzia super Ci mąż niespodziankę zrobił z tymi zakupami i odpoczynkiem od Ani i jego hihi 🤪
Nikusia u Aleksa będzie ząbek - BĘDZIE, bo na razie się nie przebił i chyba nie przebija, tylko go widać 😁
Nikusia mój sposób na suche pięty, to duża warstwa kremu. Zawsze takie pięty mi się robią jak chodzę bez skarpetek, ale wtedy balsam na noc i po sprawie 😎
Nikusia Wielka ja za bardzo się nie opaliłam, bo przebywałam z Aleksem w cieniu, jedynie to co mnie w cieniu wzięło 😉
Wielka Twój Fabi to tak szybko się rozwija, że nie nadążam 🙃
Nikusia ja też wychodzę z takiego założenia, że jak przyśnią się zmarli, to trzeba się pomodlić i jeszcze zawsze doszukuję się czy czegoś nie chciała mi ta osoba przekazać...
Nikusia Emilka ślicznie siedzi 🙂
Kacha Wielka wszystkiego najlepszego dla Natalci i Fabianka z okazji chrztu 😘 😘
Nikusia jak tylko napiszę tego posta, to wejdę na FB i popatrzę na Twoje fotki z wakacji 😜
Nikusia to prawda, to jest bardzo miłe się komuś podobać! 😆 Wiadomo, mężowi się podoba żona, ale to co innego. Mnie to by też bardzo podbudowało! 🤪
Skoreczka Błażejek szaleje nadal z ząbkami 🤪 Może teraz za kasownik do biletów robić 😁 🙃
Anabel i Kinia już ma ząbki 🤪
Wielka Kacha super, że chrzciny udane 🙂
Kacha fotki śliczne, bo Ty na nich jesteś 😜 i przepraszam gdzie są te zbędne kilogramy??? 🙃
Kacha oddaj mi tą karnację 😜
Skoreczka faktycznie teksty cioci i babci dziwne, jakbyś z 5 lat miała 😮 Na Twoim miejscu ja to bym specjalnie z uśmiechem mówiła "nie, no, położę na gołe panele, co będę kołderkę brudziła" 😁 , albo "wyleję do śmieci, a jak zacznie śmierdzieć to mąż wyniesie" - takimi tekstami już kiedyś kogoś poczęstowałam i się skończyło (i to nie była osoba w moim wieku, tylko starsza i dotarło). Rady Nikusi też dobre w tym temacie 😉
Adzia no to faktycznie ciężko Ania te ząbki przechodzi 🤨 A ja myślałam, że już 4 się przebiły 😁 Ja mam nadzieję, tak jak Ci już wcześniej pisałam, że to choróbsko będzie wolno postępowało i mama sporo pożyje 😘
Elka dobrze, że z Jasiem już dobrze 😘
Skoreczka spóźnione buziaki dla Błażejka z okazji pół roczku 🤪 😘
Elka mnie to śmieszy takie coś, że teść pyta sąsiadkę (!) jak jego wnuk! Pokłócił się z synem, czy z wnukiem? 🤢
Kacha no wiesz?! Nie czytałaś, że wyjeżdżam?! FOCH!
Kinga od Was nie odpoczywałam, za Wami to tęskniłam 😘
Wielka i u Fabianka ząbek? 🤪 Gratulacje 😘
Wielka mój ostatnio często łapie się za uszka.
Skoreczka gratulacje wygrania kosmetyków! 🤪
Nikusia śmiesznie mama Ci mówiła z tym, żebyś się nie przejmowała, bo Ci nie posprząta 😁 😁 😁
Nikusia ja to chyba wypożyczę Twojego męża, żeby z moim pogadał, to i może mój mi zrobi romantyczną kolację 🙃
Kacha słyszałam kiedyś, że kobieta, która miała raka piła swój mocz i wyzdrowiała 😮 Ale nie wiem ile w tym prawdy...
Kacha to są stare reklamy Ikei, pamiętam jak kiedyś już leciały 😉
Jutro jak dam radę poczytam i dopiszę 😘 Dobranoc! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Kacha napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Kacha napisał(a):
A ja się w małopolsce urodziłam 🙃

a ja w opolskim. O odbierał poród ten sam lekarz który odbierał jak rodziłam Kubę 🤪

No co Ty 🤪


i jeszcze pracuje, ale z Emilką trafiłam na kogoś innego. 😉


Ups, może i lepiej 🙃
Zmykam już do męża bo krzyczy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...