Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂

Mikołaj przeziębiony 🤢 😞 Mam nadzieję ze przejdzie ale jak to mówią "nadzieja matką głupich" ☺️ 😮
No i żeby Błażejek nie złapał ech

Nikusia szpital....tak nagle...przykro mi 😞 Ważne że masz juz termin, i nie musisz oczekiwać. Same przykre wieści 😞
Wielka wierze Ci że teraz ciągle patrzysz na dziecko!
Anabel tak dziś mi lepiej 😘
Kruszyna ale pozytywny nastrój - aż tyle buziek uśmiechniętych 🙂 🙂 🙂 🙂
Kacha ja dziś pchałam wózek i ledwo żyłam, moje chłopaki teraz śpią.

U nas rano było chłodno, bo w nocy bardzo padało. No a teraz juz spiekota 🤢

P.S edytuje bo klawiatura mi nawala i poprawiam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia tak mi przykro miejmy nadzieje że Emilka wytrzyma chociaż wiem że będzie ciężko 😞 😞 😞 😞

Skóreczka może Błażejka ominie choroba trzymam kciuki 😉 😉 😉 😉

Kacha przysłam 😘 😘 😘 😘 😘na lepsze jutro zacznijmy od tego czy kobieta jak jest jakaś impreza ma się w co ubrać 😜 😠 😜 😠

Ja czekam właśnie na Fabcia chrzesnego ciasto pokroiłam przygotowałam się a moja pchełka śpi może to głupio zabrzmi ale kocham go teraz jeszcze bardziej niż kiedy kolwiek ☺️



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka no przykro ze mały złapał jakies horupsko... byle jak naj szybciej wyzdrowiał
Adzia a jak odparzenie małej??? co lekarka powiedziała
Wielka poprostu sobie nie zdawałas sprawy z tego jak mocno kochasz synka 😉

A ja zmulona ale juz blizej wieczora mała dopiero zasneła wiec ok
Jeszcze do biedrony musze jechac bo nie mam kaszki dla Jakuba na kolacje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
31072010 napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
27.08 idziemy na oddział. Ostatni posiłek ma zjeść o 7 a zabieg ok 13 😮 😞


kurcze Nikusia ostatnio znajoma teścia robiła to córce i zrobili ten zabieg od reki, dosłownie kilka min i koniec a tu takie ceregele z jedzeniem szok


31072010 a gdzie to robili? Bo ja jeszcze chcę do Katowic dzwonić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane.

Nikusia kurcze :/ ale wiadomosc no zadzwon moze cos lepiej bedzie.....
Wielka super ze juz jestescie. Dzielny Fabis 😘 😘 😘 😘 😘 😘

o jej my w niedziele mielismy koncert na rzecz Grzegorza tego co wam pisalam ze mial wypadek i stalismy tam i sprzedawalismy nalesniki i piwo z jego siostrami oni mieli 2 pipy my 1 i my mielismy kase fiskalna a oni nie bo byli pod nas podpieci i przyszla skarbowka bo ktos podał:/
iiiii dostali 900 zł kary 😠 😠 😠 😠
Boze coza ludzie koncert charytatywny zeby kase nazbierac a Ci bezduszni zarabiaja na tym!
niech sie smazy w piekle ten co podupczył nas:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel tak to jest czasami, że i w lato choróbska łapią dzieci 🤢 U nas to juz standard 😞
A jak z jedzeniem Twojego synka. Kiedyś pisałaś ze mało je, zmieniło sie coś? Mój tak wybrzydza, ze czasami to wydaje mi się że zjadł w ciągu dnia tyle co ptaszek.
Nikusia ja nic nie wiem na temat zabiegów tego typu, ale może rzeczywiście zadzwoń do innego szpitala. Może okaże się że rzeczywiście zabieg wykonują szybciej.

papa dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
31072010 napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
27.08 idziemy na oddział. Ostatni posiłek ma zjeść o 7 a zabieg ok 13 😮 😞


kurcze Nikusia ostatnio znajoma teścia robiła to córce i zrobili ten zabieg od reki, dosłownie kilka min i koniec a tu takie ceregele z jedzeniem szok


31072010 a gdzie to robili? Bo ja jeszcze chcę do Katowic dzwonić.


Nikusia ten zabieg robili w Starogardzie Gdańskim no wiesz to tutaj na moim terenie 🙂 ale pytalam tescia własnie i na 90% mówi ze z tego co mu ta kolezanka opowiadała to małej nie była pod narkozą i trwała to parę min. dosłownie, ta malutka w styczniu roczek skończyła bo wczesniej zaden lekarz nie zauwazył problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Zosia śpi a ja już kawkuję 🙂

Nikusia spróbuj gdzie indziej zadzwonić i dowiedzieć się jak to będzie wyglądać może akurat uda się to szybciej zrobić bo tyle bez jedzenia to wiesz jak bedzie Emilka plakać 🤨

Skoreczka teraz o chorbusko nie trzeba dużo mam nadzieję,że Mikołajowi szybko przejdzie

Elka przykro się czyta o takich sytuacja,ale ludzi to .......... szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej witam z szybka kawa i z Fabim na kolanach
ja jade na kontrole o 9 teraz lece myc głowe i sie szykowac a moj sie zajmie małym wczoraj mielismy gosci Fabiego chrzesnego dostał takiego duzego misia dzisiaj po południu tez mam gosci moj wujek ma przyjsc z rodzinka 🤪 🤪 🤪

Elka szkoda gadać już tak bardzo jak chcieli kase to mogli przekazac np na ten koncert charatatywny tak kto teraz bedzie sie udzielał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Skorczko Kuba tez dziubia jak wróbel zjada moze połowe tego co jadł w czerwcu ale nic na to nie moge poradzic bo na głowie staje a on i tak to kwituje nie jestem głodny no ale energo ma do samego wieczora wiec chyba mu to wystarcza...

Nikusia to daj znac co załatwiłas a próbowałas prywatnie moze wtedy by to zrobili bez szpitala

Kruszynka ja jak Kinia spi to z lózka nie wychodzie a ty juz na nogach ja to ledwie staje maa wstałao 6 20 jeszczez coś tam w nocy marudziła./..

Ide bo ciezkli dzien sie zapowiada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
ja na szybko
Będę dzwoniła do Katowic a potem jeszcze po jakiś prywatnych gabinetach. Mam jeszcze trochę czasu to spróbuję coś wymyślić.
Elka ja kiedyś pisałam jak się brzydko ludzie zachowują jak zbieramy 1% czy jak rozdawałam wizytówki. Teraz sama widzisz. Ludzie myślą, że ten chory się wzbogaci i już mu nie życzą. Przykro mi, że odczuliście na własnej skórze.

Lecę bo jeszcze Emilkę nakarmić i jadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
A my wczoraj Zosi ściągnęliśmy gips i nie pytajcie jaka radość a w wannie to pluskała się tak,że aż ja byłam cała mokra 😁



🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka super, że już w domku!!!
Nasza Zosia Kruszynowa to rozbójnik 🤪 Fajnie 🙂 🙂 🙂
Nikusia tylko wróć 😁
Skoreczko to się rozpisałaś dziś 🙃 😁
Anabel mnie się wydaje, że w pewnym momencie dzieciaczki nie mają po prostu czasu na jedzenie 😁 taki ten świat dookoła fajny 😁 Mylę się? 😉
Ela mnie się wydaje, że skarbówka bardzo pilnuje takich charytatywnych spraw bo wy zbieraliśmy w dobrej wierze i na dobry cel, ale założę się, że nie każdy tak robi. Ludzie na nieszczęściu innych zarabiają i taka jest okrutna prawda 😞 a skarbówka to mogłaby sobie na wstrzymanie dać 😠

Lecę bo kupa w toku 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha tylko Kubus juz nie jest w tym wieku ze nie ma czasu jesc bo sa wazniejsze sprawy Ale byłam dzis u znajomych i stwierdzili ze przytył 🙃 🙃 🙃 no i Kinia tez podobno pulpas 😉

Elka mój szef tez dostał ostatnio mandat za brak kasy a kasa sie akurat zepsuła na tym festynie...

Kacha nie odliczaj dni bo juz mnie to przeraza... a ja wracam zaraz po tobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już jestem. Byłam odwieść koleżankę na lotnisko. Nie dość, że jej autem to jeszcze z moimi dzieciaczkami. A potem na miasto, bo musiałam książkę i ćwiczenia z religii od Kuby odebrać i w aptece recepty zrealizować. Ostatnio poprosiłam pediatrę o receptę na witaminę D3 w kropelkach. I dziś wykupiłam, kosztowały 3.20 zł i oczywiście będą na dłużej. Za to za Kuby tabletki sporo więcej.
Do Emilki wstawałam przed 24 a potem po 2, a rano cisza. A potem patrzę, że mąż wykorzystał wodę którą naszykowałam do karmienia i nakarmił Emilkę, ale ja to przespałam.
31072010 szkoda, że mieszkasz tak daleko, aż do Ciebie na zabieg nie jestem w stanie przyjechać. Dzięki za pomoc, łap oklaska.
Skoreczka, Kruszyna muszę poczytać dlaczego przez znieczuleniem nie można aż tyle godzin jeść. Bo tak to bym ją o 10 nakarmiła i wtedy jakoś by dotrzymała.
Wielka Urząd Skarbowy dostaje zawiadomienia i musi zrobić kontrolę. A jak jest kontrola i nieprawidłowości to jest kara. Przepisy są dla wszystkich takie same. Raczej sumienie tego co podkablował. 😠
Anabel jeszcze nic nie miałam czasu załatwić, biegam od rana. Głowa mi pęka.
Ja mam dwa Tadki-Niejadki w domu. 🙃
Kruszyna o super że Zosia się popluskała, pewnie cała szczęśliwa. 😉
Kacha Kuba nigdy nie ma czasu na jedzenie, chyba ze słodycze.
Dziewczyny ja się za Was dołuję, że wracacie do pracy. A ja w nieskończoność w domu będę siedziała 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...