Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kacha mam nadzieje ze szybko wrocisz do zdrówka...

Nikusia no mam nadzieje ze mi maz pomoze choc jakl bedzie jezdził na działke to i tak musze sobie sama radzic bo on wraca wieczorami ;/ az sie boje jak zostane ze wszystkim sama to sie zajade... albo bede miała bałagan w domu jedno z dwóch... 🙃

Ale Emilka dzisiaj pospała 😉

Nikusia masz moze jakas propozycje jakiegos komplecili ale takiego skromnego do pracy ??/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia i własnie jak będziemy robić kiedyś naszyjnik z filcowych kulek to w tym typie - u dołu, już nawet wiem jakie to będa kolory kulek 🙃 🙂
Mi też przydałaby się jakaś domowa praca, no i wczoraj w tym celu przegladałam allegro i patrzyłam co idzie ...no i na allegro to nic nie idzie. Ludzie zamawiają np. tylko produkty do robienia czegos np. igły 🤢 Więc alllegro to porażka i tam nie ma co wystawiać 🤢 A przecież gdyby cos szło to mogłabym wyszywać itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam też do wypełnienia tabelki - z jakich mediów korzystam, jakie programy ogladam, jakie stronki internetowe i jakie czasopisma czytam...no i u mnie to ciagle to samo, ale szczerze wam napisze ze ja prasy nie kupuje, i tylko jak wpadnie mi cos w ręce to czytam. Wiem ze to błąd ale z drugiej strony stosy makulatury w domu już miałam i teraz nie chcę mieć, no i to też kosztuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam sobie wczoraj lokówkę i siedzę i nakręcam włosy 🤪 🙃 ale mam zabawę hehe
Idziemy wieczorem na uroczystą kolację z parą młodą, tymi co w ten weekend ślub wzięli 😆 więc mimo swojego okropnego samopoczucia chcę ładnie wyglądać. A czuję się gorzej 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ogladałam kompleciki na allegro podobaja mi sie
:http://allegro.pl/promocja-kostki-szklane-srebro-4-kolory-i2551163309.html
lub bardzo podobny
http://allegro.pl/promocja-turkusowy-komplet-diamentowy-pyl-srebro-i2575827777.html
tylko wolałabym w bardziej wyrazistym kolorze 😉 czy masz moze coś w tym stylu??? wole zeby to było skromne bo do pracy tak na codzien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje komplety na fb nie pokazały się na głównej stronie. A ja myślałam, że nikt nie polubił. Nie wiem czemu się nie pokazały?
Anabel myślałam o czymś innym, ale spróbuję zrobić w tym stylu jak znalazłaś. Z tym, że nie będzie identyczny. Tylko rurki przyjdą w zamówieniu, a Ty napisz jaki kolor Cię interesuje.
A co do zajechania się to lepiej mieć bałagan. 😜
Skoreczka jak dobrze się czujesz z igłą i nitka to myślałaś, żeby robić wyszycie na poszewkach do poduszek. Coś w stylu: "Emilka 01.01.2012" ew jakiś kwiatuszek. I ogłaszać się na mamusiach i brzuszku? Widziałam też podobne na śliniaczku.
Skoreczka ja też nie kupuję i z tych samych powodów co Ty. Już nie mówiąc, ze teraz w necie wszystko znajdziesz.
Kacha ale Ty masz kręcone włosy? 😉 To jeszcze je kręcisz?
a my zaraz jedziemy do siostry na kawkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia na stronie głównej widać czerwony komplecik, jak jakiegoś na stronie głównej nie widzisz to to poprostu udostępnij. Czasami tak jest ze jak dodaje sie kilka zdjęć do jednego albumu w odstępstwie czasu to jedno zdjęcie znika ze strony głównej - tak myslę 😉

To samo pomyslałam co Nikusia Kacha o twoich włosach 😉 Po co lokom lokówka 😎

Nikusia mogę spróbować mam nawet takie małe wzorki dla dzidziusiów, musiałabym kupic jedynie kanwę i troszkę muliny. tak na poczatek żeby spróbować 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka zrób jakieś na próbę i zobaczysz czy będzie zbyt. Jakaś reklama na brzuszku, mamusiach, fb i może coś się ruszy 🙂. Koleżanka mi jeszcze mówiła, że można robić na szydełku takie a la "koronki". Ona to kupuje do albumów, kartek itd. Chodzi mi o coś takiego http://allegro.pl/koronka-bawelniana-zolta-szer-15mm-i2512526619.html
tylko nie wiem czy na tym idzie zarobić. Zobacz. Ja jestem z igłą i szydełkiem na bakier więc nawet nie próbuję. 😁 😁
Kacha i jak włosy? To chyba już na kolacji jesteście?
Kruszyna jak było w pracy? Bo myślałam o Tobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrociłam jeszcze na chwilke bo mi sie po raz 3 przypomniało ze miałam napisac jak ja robie deserki bo Kinga pytała chyba o gruszke
Ja obieram 2 jabłka i gruszke kroje na kawałki wrzucam w garnuszek dodaje łyzke wody i zagotowywiuje jak zrob sie miekkie to miksuje i w słoiczki tak robe wszystkie deserki zamroziłam sobie jagody pozeczki czerwone porzeczki czarne z moreli porobiłam musy i daje sama albo tez mieszam z jabłkiem czasem robie mix wszystkieggo po troszku czasem jabłko-jagoda.jabłko-porzeczka. jabłko- morela .jabłko -gruszka ... do takiego musu mozna dodac twarożku, jogurtu naturalnego , kaszki co komu do głowy wpadnie ( twarozki jogury lub kaszke dodaje zaraz przed podaniem )
Surowe daje na razie malinki i borówki tylko borówki wyciaskam i bez skórki daje zeby sie mała nie zaksztusiła a malinki zjada całe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia nie szydełkuje, moje ręce tego nie pojmują. Jednak mam już pomysły, teraz szukam dodatkóe na allegro ☺️ Pewnie nici z tego, bo już kiedys próbowałam, no ale próbowałam na allegro, może tak jak piszesz gdzie indziej dam linki 😉 Dziękuje za doping - oklask!!!

A u nas z owoców to najlepiej idzie banan 😉
Jabłuszkiem sie strasznie krzywi i aż wzdyga się. Kiedys słyszałam właśnie ze dzieci tak mogą mieć od jabłuszka. No i daję ale jest ono dodatkiem do innych owoców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel podoba mi się komplet który wybrałaś, bo ten o którym jak myślałam ( w sumie to bardziej o naszyjniku) jest bardzo skromny i tylko kilka kwadracików na pojedynczej żyłce. Muszę tylko zobaczyć czy dam radę tak z łańcuszkiem zrobić. Jakbym wcześniej wiedziała to bym specjalny zamówiła, ale że nie mam to muszę spróbować z tych co mam. Zobaczymy czy dam radę.
Skoreczka ja też z biżuterią próbowałam na allegro i nic z tego nie wyszło. Albo obniżysz ceny, że nic zarobisz albo wykupujesz promowanie na pierwszych stronach i musisz sprzedać bardzo dużo, żeby się zwróciło. Kilka sprzedałam, ale wyszłam jak 😮

Dziewczyny dostałam całą reklamówkę jabłek i kilka gruszek. Będę robiła musy. Tak myślałam, że jeszcze dokupię kilka moreli czy jakiś innych owoców.
Tylko nie wiem kiedy. Dziś już późno, Emilka nie chce spać. Jutro jedziemy do Katowic, wrócimy wieczorem. W czwartek te musy, do tego Kuba ma urodziny. W piątek pieczenie i szykowanie do urodzin a w sobotę przyjęcie. W między czasie komplety a w niedzielę padnę 😁 😁

Przed chwilką przyszła sąsiadka i przyniosła paczkę z koralikami. Po 16 była u niej listonoszka i zostawiła. Idę przejrzeć co przyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka Twoje koraliki też są 😉
tak wygląda moje zamówienie: (tego nie widać na fotce, ale część to perły a część to koraliki szklane -brałam pierwszy raz bo nie mieli pereł)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/dsc06164v.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/3369/dsc06164v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewczyny za życzenia dla Nikosia 🙂 🙂 🙂 🙂
Anabel dzięki za odpowiedź w sprawie owoców spróbuję jutro zrobić

Kacha to udanej kolacji i kuruj się żeby się lepiej poczuć

Skoreczka to ja będę klientką jak zaczniesz coś wyszywać

Nikusia ja tez się spiełam z moim mężem, a dzisiaj mamy8 rocznicę ślubu 🤔 zapomniał chyba 😉

Widzę że mamy uzdolnione dziewczyny w pracach ręcznych na naszym forum 🙂 🙂 🙂 🙂 super!

Dobranocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem jeszcze sliwki juz prawie zrobione w sumie zrobiłam musy dla Kini i maz teraz konczy śliwkówke bo ja nie przepadam 😉 z reszty jutro kompocik 😉 ale chyba pojade jeszcze po wiadro i zrobie kompociku na zime 😉

Skoreczko a dajesz małemu jabłuszko surowe moze je zagotuj Kinia tez sórowego nie bardzo chce jesc

Kinga no rzeczywiscie zyczonka dla Nikusia 😉

Nikusia ja chyba bym chciała niebieskie albo niebiesko czarne 😉
Maz nie słucha ehhh skąd ja to znam...

Kinga gratulacje z okazji rocznicy mój rok temu zapomniał o rocznicy...zostawie to be komentarza... zobaczymy teraz bo juz tez niedługo ale najpierw urodzinki Kubusia 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Przepraszam, że nie wszystkim odpiszę, ale jestem zmęczona...
Kinga buziaki dla Nikosia 😘
I wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu 😘
Nikusia mnie mój mąż często wkurza, że mnie nie słucha! Ja coś mu mówię, a za jakiś czas on mnie o to pyta 😮 I wtedy robię się taka 😠
Też chyba widzę swoje koraliki 😜
Skoreczka jak będziesz coś wyszywać, np. imię i data na poszewce, itp. to ja też będę Twoją klientką 🙂
Kacha współczuję przeziębienia 🤨
Wielka mi też dnia brakuje, żeby zrobić po pracy wszystko co mam zrobić i jeszcze spędzić czas z rodziną, no i jeszcze chwilka relaksu przed kompem dla siebie...
Kruszyna jak pierwszy dzień w pracy?
Anabel fajnie, że napisałaś o tych deserkach, bo ja surowe dawałam jabłuszko i też nie koniecznie chciał je jeść, dlatego teraz ze słoiczków dostaje.

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Jeszcze bez kawy ale zaraz to nadrobie 😉
Beatka nie ma sprawy ja deserki lubie robic 😉

Chce jechac do kolezanmki z która sie widziałam rok temu... co prawda to ona do mnie miała przyjechac ale chyba jej sie ciezko z domu wyrwac...
No nic zobaczymy co z tego wyjdzie 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Wstawałam do Emilki raz w nocy. Teraz zaraz idę sobie kawkę zrobić i coś ogarnąć. Potem szykowanie wyników do poradni.
Anabel jak już się trochę ogarnę to wyślę Ci fotki koralików jakie by Cię mogły interesować. A moja reklamówka jabłek czeka. Ja się cieszę, ze dostałam bo inaczej muszę kupować.
Beata Twoje koraliki też są 😜, Ja wczoraj mojemu mówiłam o tych koralikach, że sąsiadka odebrała a ja tak czekałam na to. A po 15min on pyta co ja mam za pudełko i co tam jest. 😠 a potem przepraszał.
Ja raz próbowałam dać brzoskwinię ale Emilka nie chciała jeść. Z tym, że też surową.
Anabel Ty jak zaplanujesz to na pewno pojedziesz do koleżanki.
Całuski dla Kini na te 8 miesięcy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...