Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

Uśmiecham się do Was ale jestem ledwo żywa, no żeby nie móc zasnąć do 3 to jakaś przesada. Oczy pieciozłotówkowe, głowa pełna myśli 😮 A teraz cięzko zyć 😎

Dzięwczynki wczoraj sfociłam moje stare hafty i dziś je Wam pokaże - Wy będziecie moja komisją i osądzicie czy zabierać sie do roboty. To sa duże hafty - raczej nie do sprzedaży ale własnie planuję coś w stylu dzidziusiowym, coś na roczek itp.

Kacha nie płakusiaj, pisz lepiej jak zdrówko 🙂
Anabel wszystkiego najlepszego dla Kini 😘
Nikusia udanego wyjazdu do Katowic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wciąż mnie gardło boli i samopoczucie złe ale no jest lepiej niż wczoraj.
Dziś muszę do dentysty lecieć a za oknem burza szaleje! Po ostatniej dookoła gałęzie porozwalane były 🤢
Jakoś tak ostatnio nie umiem się skupić, czytam Wasze posty wszystkie ale weny do pisania brak ☺️ 😞 przepraszam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem jednaj piję kawkę,Niki zasnął a Miłoszek się bawi, za oknem burza i leje więc czekamy a potem na szczepienie mam nadzieję że do 12 zdążymy.

Kacha nie smuć się,będzie dobrze, pewnie ja niedługo też będę przeżywać powrót do pracy, więc po kolei to nas czeka 🤨 a Twoje złe samopoczucie też ma wpływ na brak nastroju, zaaplikuj sobie leki wypij hebratkę z cytrynką i będzie lepiej 🙂A co do gardła to pomaga płukanie wodą z wodą utlenioną na pól szklanki chyba 2 łyżki wody utlenionej, naprawdę skuteczne i ja czasem płuczę takim wyciągiem z rumianka azulan to się nazywa i rozcieńczony z wodą, spróbuj może pomoże, ale woda utleniona powinna pomóc chyba że masz anginę, no to musi być antybiotyk, czego nie życzę

Skoreczka koniecznie musisz pokazać swoje dzieła ja też z chęcią zamówię coś u Ciebie , a co do nocy to ja dzisiaj też spałam koszmarnie, jakbym nie spała 🤢 🥴

Anabel wszystkiego dobrego dla Kiniusi!Całusy dla niej!I udanych odwiedzin koleżanki, tylko pewnie też przeczekasz tą burzę 🤨

Nikusia to też dzisiaj jedziesz do poradni?obyśmy długo sie nie naczekały



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas nawałnica się zaczyna, wieje, gałęzie z drzew lecą. Zaraz będzie lało. 😮
Kacha poradzisz sobie. Kilka dni i drożysz się w pracy. Z opieką nad Natalką sobie świetnie radzisz. Więc głowa do góry. 😘
Skoreczka to czekamy na Twoje prace.
Ja też nie umiałam zasnąć, ale u mnie to dość częste. Teraz też ratuję się kawką.
Kinga tak dziś jedziemy do poradni. Mam nadzieję, że pójdzie szybko bo musimy iść na chwilkę na oddział na pobranie krwi i do porani (a tam się czeka i czeka).
a potem do koleżanki 🤪
Emilka marudna, a ja zaraz ją karmię i ubieram już wyjściowo, bo jakbym wcześniej to wyczołga mi całe ubranie o podłogę 😜 Jemy i będziemy spadać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dzięki, że we mnie wierzysz 🤪 Nawałnica szybko przejdzie, tak jak u mnie. Znów wyszło słoneczko. Można zwariować od tej pogody 😮
Odezwij się jak wrócicie 😉
Kinga woda utleniona do picia 😮 do mnie to raczej nie przemawia, już wolę wodę z solą. A anginy nie mam bo gdybym miała, to szybko bym sobie z nią poradziła. Bo ja specjalistką jestem i załatwiam takie sprawy dość drastycznie 😎 😎 Wydaje mi się, że mnie może przewiało bo wiesz jak to na wesele tu gorąco i się wyjdzie z sali i gotowe 🤢 ale już ze mną lepiej 😆
Skoreczko ja też czekam na twoje dzieła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem juz wrociłam od kolezenki 😉 hehehe Nikusia masz racje ja lubie jak coś zaplanuje to sie tego trzymac a wiem ze jak pójde do pracy to nie bedze za duzo czasu na takie odwiedzinki 😉

Kinga ja jechałam o 11 jeszcze padało ale jak juz zapakowałam dzieci do auta i pojechałam zanim dojechałam prawie do Lamek to bylo po deszczu 😉

Nikusia Kinga jak tam wizyty ???
Nikusia czekam na zdjecia;0

Dziekuje za zyczonka dla Kiniusi 😉
Ide spojrzec na fb 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Anabel całusy dla Kini z okazji 8 m-cy 🤪 😘
Skoreczka bardzo ładne hafty, myślę, że można je wykorzystać na różne sposoby 😎

Dzwoniłam dziś do administracji, bo nam tu szerszenie fruwają i do mieszkań wlatują 😲 A to niebezpieczne 🤢

Aleks mówi "baba", wreszcie 🤪 Bo nic nie gaworzył 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem dziś dopiero dopchałam się do kompa 🙂 🙂
W pracy ok,ale muszę się przyzwyczaić do wszystkiego bo w końcu 14 miesięcy w domu siedziałam 😮 nogi mnie bolą no i z organizacją w domu po pracy jakoś ciężko,ale pewnie jak wpadniemy w wir zarabiania kokosów to będzie inaczej 🙂 A Zosieńka chyba czuła,że tatuś i mamusia idą rano do pracy bo od 3 do 5ej nie spała 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A teraz się pochwale mojej Zosi wczoraj udało się usiąść tak podparła się ręką i wyprostowała się,ale po chwili już się zmęczyła 🙃

Anabel ja przetwory dokładnie robię tak jak ty a dzis czekają na mnie jabłka 😲

Nikusia ładne te koraliki 🙂

Kacha będzie dobrze zobaczysz 🙂

Skoreczka trzymam kciuki za rozkręcenie hobby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna super że zajrzałaś 🙂 Zosia to bardzo silna dziewczynka 🙂 Brawo za pierwsze samodzielne siadanie 🙂
Przyzwyczaisz sie szybko do nowej sytuacji 🙂
Beata to gratulacje za BABA 🤪

Dziękuję ze zajrzałyście na fb - to są stare prace, te pierwocinki moje, widze małe defekty. Najlepiej jest zrobiony obrazek z owocami, bo najświeższy 🙂 Może jakos to będzie. Na nic się nie nastawiam, troszkę porobię, porozsyłam po sieci a mż coś... 😉

Kacha powodzonka jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje w imieniu Kini

Jak tam wizyty u lekarzy??? Nikusia??? Kinga???

a ja w niedziele do pracy no i od 1 wrzesnie albo wczesniej juz na staałe az sie boje zwłaszcza weekendów i tego bałaganu w domu;(

Ale tymczaem trzymam kciuki za Kacha obi łatwo wpadła w rytm 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już wróciliśmy, ale powiem Wam, że jestem wykończona.
Co do nawałnicy to zrobiło się zimno, poubieraliśmy się w jeansy a potem smażyliśmy bo tam było ciepło.
Kacha pomyśl, że tyle mam pracuje i daje sobie radę z domem itd Najgorszy jest początek a potem już leci. A świat się nie zawali jak dom nie będzie wypucowany na błysk. Pomyśl jeszcze, że masz mamę do opieki nad Natalką więc nawet z nudów coś Ci w domu ogarnie. Będzie dobrze.
Skoreczka obejrzałam fotki i napisałam komentarz. I dałam Ci link do śliniaczka jaki mi się podoba 😉.
Anabel to nie będzie na już. Jutro ma Kuba urodziny a jak mam reklamówkę jabłek i już muszki latają. Muszę się jutro za te jabłka zabrać i jeszcze przyjedzie teściowa o 14. Chciałam wszystkich na sobotę, ale ona nie może. Nie pasuje mi to, ale cieszę się ze względu na Kubę.
Beata a Emilka chodzi i mówi "tata, tata, tata..." zdaję sobie sprawę, że bezmyślnie ale zawsze to radość 😉
Kruszyna to ja Ci życzę tych kokosów, oby jak najwięcej 😁 😁 😁 😁 (sorry, że się śmieje ale polska rzeczywistość 😁 😁 😁 )
A organizm się przyzwyczai do każdej pracy. A jak stoisz i chodzisz to ciężej, bo mięśnie się muszę wyćwiczyć. Ja zawsze mówiłam, że jak przeżyję tydzień to potem poleci.
Super, że Zosia usiadła. 🙂
Skoreczka ja też tak myślę, powoli do przodu 🙂
Kacha będę trzymała kciuki za jutro. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ten dzień był dla mnie pod względem wychowawczym straszny 😞 😞 😞 😞 Chłopcy dali mi taki wycisk, że nie umiem tego ubrać w słowa. Błażejek mniej ale Miki doprowadził mnie do płaczu. Poległam 😞

Jak tak dalej pojdzie to będę strzępkiem kobiety 🤢 Nie piszę Wam czesto o tym ale u nas bunt dwulatka ma okropny wymiar!!! Czasami to mam ochotę dzwonić po nianię z TVN, ale nie wiem czy by cos to dało bo moje dziecko przy obcych jest grzeczne a przy nas niestety nie. I jak na razie zadne rady nie pomagają 😞 Dobra koniec użalania!

Zamówiłam materiał, nitki, mam wzory śliniaków jak zrobię to Wam pokaże 🙂

Ale się uśmiałam, znalazłam na allegro ręczną maszynę do szycia: http://allegro.pl/podreczna-maszyna-do-szycia-akumulatorowa-i2517213505.html - czy wiecie czy to działa??? 😁 🙃

Nikusia u nas tez było takie zawirowanie pogody. A teraz się smażę, bardzo gorąco.


Mój Błażej też mówi : tata, mama, baba - i to takie słodkie jest 🙂

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna gratulacje dla Zosi za samodzielne siadanie 🤪 Nie ważne, że potem się zmęczyła, ważne, że sama usiadła 🙂
No i pierwszy dzień w robocie zleciał 😉
Kacha nie panikuj, nie taki diabeł straszny jak go malują 🙂
Nikusia, Anabel, Skoreczka no to wiecie co czuję jak mi mały zaczął "babić" 😁
Skoreczka pierwszy raz widzę taką maszynę do szycia 🙃
Dasz radę z buntem dwulatka 😘 Minie 😘

A kiedyś się zastanawiałyśmy nad tym, czy jak dziecko ma ząbki to czy boli jak ssie pierś - otóż odpowiadam 😜 Nic nie boli, bo nie gryzie piersi, tylko ssie jak zawsze 😎
Raz się bawił i mnie podgryzł troszkę, ale to wiedziałam, że sobie ciumka 😉 To było tylko jeden raz, bo jak je, to je, a nie się bawi.
No, ale już prawie piersi mu nie daję, bardzo sporadycznie, mało. Powoli odstawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...