Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata przesyłka już wysłana. 😜 Też muszę znowu Emilce grzywkę podciąć. Już mi teściowa powiedziała, że ma znowu za długą. Tylko z dwóch do trzymania a jeden do obcinania. 🙃
Skoreczka mam nadzieję, że humor już lepszy. Pisałaś, że wyhaftowane śliniaki nie będę się nadawały do używania (bo szkoda, żeby się zniszczył), ja też tak pomyślałam dlatego zaczęłam myśleć o podusi.
Aż jestem ciekawa pierwszych dzieł.
Mąż przyniósł z piwnicy krzesełko do karmienia i właśnie montujemy, ciekawe jak się Emilce spodoba. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata ja też czekam na bizuterię od Nikusi 😉 A tak w zasadzie to nie wiem jaka zamówiłaś 🙃
Nikusia ja to pomyslałam ze te śliniaczki będa do ślinienia przy zabkowaniu a nie do obiadków 🙃

O poduszkach myslę. Zastanawiam sie jakie motywy dla dzieci lubicie: smerfy, misie, żabki???
Bo jak będę robić to pod Wasz gust, a kto kupi to kupi 😉 Tylko tym zdecydowanym poźniej wyhaftuję datę i imię 🙂

Nikusia a humor to mam bardzo lichy, no ale pewnie minie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Już po urodzinach, wszystko się udało, ale ja wczoraj nawet nie miałam siły napisać. Najważniejsze, że Kuba zadowolony.
Skoreczka ja nie używam śliniaków do ślinienia się, bo moja się nie ślini. Ona tylko pluje. I nawet mi takie wykorzystanie do głowy nie przyszło. 🙃
Anabel to Ty biedna dziś już w pracy. A jak się urodziny na które mieliście iść udały? Dziś chcę usiąść i Twój komplet zrobić a jak nie dziś to jutro. Wyślę fotkę jak zrobią. 😉
Elka Jasio może mieć od ząbków podwyższoną temperaturę, ale też może być inny powód i tak naprawdę to tylko lekarz jest w stanie to ocenić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

Nikusia mi kiedyś tez takie wykorzystanie śliniaka nie przyszło do głowy, ale ostatnio babcia mówi ciągle : załóż mu śliniak bo ciągle mokry pod szyjką 😉
A będziesz zamawiać jeszcze przed grudniem jakieś koraliki? Bo zamawiam na grudzień filcowe czarne lub białe kule dla mojej koleżanki na prezent: kolczyki i wisior. Kazałam jej przejrzeć Twój album i okazało się ze najbardziej jej filc przypadł do gustu 🙃 😉
Kacha bardzo współczuje. Dziś rano myślałam o Tobie i pomyślałam ze Natalka juz pewnie z Tobą. A czemu nie wiesz kiedy wróci? To Twoja mama nie przyjedzie teraz do Was zająć się dzieckiem? 😘 😘 😘
Elka nie wiem czemu ma temperaturę, ale przy ząbkowaniu też sie pojawia. Obejrzyj mu dziąsła i na pewno coś zobaczysz jeśli wychodzi. Najpierw oceń jedynki.


U nas pada, ale zaliczyłam rundkę z aparatem i troszkę humor wrócił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Źle się czuję, żołądek mnie boli. Już w nocy brałam krople i myślałam, że mi przejdzie a teraz znowu.
Kacha o kurcze to jak rotawirus bo faktycznie lepiej, że Natalka u teściów. Jakby złapała to może z odwodnieniem wylądować w szpitalu.
Nie wiem jak u Ciebie, ale nasi znajomi ostatnio na gg pisali, że cała rodzina ma rotawirusa. Na szczęście już dobrze. Mam nadzieję, że Tobie też szybko przejdzie i pojedziesz po Natalkę. 😘 😘 😘
Z tym, że ja też myślałam, że już jest z Wami.
Skoreczka na pewno będę zamawiała, bo ostatnie zamówienie zrobiłam chodząc co chwilkę do Emilki i już mi zaczyna brakować elementów o których zapomniałam. Przypuszczam, że we wrześniu zrobię mniejsze. Robię sobie listę i już dopiszę a jak będę robiła zamówienie to mi napiszesz dokładnie jakie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bo mieliśmy jechać w piątek po Natalkę ale zdychałam więc stwierdziliśmy, że to nie ma sensu... W niedzielę czyli dziś mieli nam ją przywieźć teściowie no i moja mama miała dojechać ale to bez sensu bo ja wciąż nieżywa 🤢 więc moi rodzice jadą właśnie po Niunię i zabierają ją do siebie. Nie chcę ryzykować choroby dziecka.
Serce mi się dziewczyny kroi 🤢 😞 😞 😞
A żeby to był rotawirus to musiałabym jeszcze wymiotować a tego nie robię 🤢 więc co lekarz to jeden mądrzejszy od drugiego 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Nikusia i jak żołądek? Może pij dużo goracej wody, tak robię i zawsze ruszy jeśli coś tam jest.
Co do koralików to daj znać jak będziesz zamawiać 😉


po kroplach lepiej. Dzięki.
Dam znać. Zrobiłam kilka kolczyków i komplet. Część też fimo (jest na fb)
a teraz idziemy na spacer 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, czekają na mnie weekendowe zaległości, poczytam wszystko pewnie wieczorem a na bieżąco

Kacha przykro mi że nie przechodzi szybko :-( my rotawirusa przechodziliśmy w maju, mój Miłoszek trafił wtedy do szpitala, on wymiotował i miał rozwolnienie, ja chwyciłam od niego raczej, bo specyficznie się objawiało, jak coś zjadłam to po chwili ściskał mnie żołądek i zaraz szłam do ubikacji miałam rozwolnieni, nie wymiotowałam na szczęście, ale Minia wymęczyło strasznie, rotawirus bo oczytałam się trochę wykluwa się tydzień a zaraźliwy jest od ustąpienia objawów jeszcze przez 2 tygodnie!!! 🤪 dlatego mi w szpitalu polecili mycię rąk mydłem i kupienie w aptece środka dezynfekującego ręce i po myciu dezynfekować, tak robiliśmy wszyscy żeby Nikoś nie chwycił.Kup sobie taki środek jak mają w szpitalach.Ja dodatkowo potem miałam nawet krew w kale i jak czytałam to właśnie rotawirus może tym się też objawiać.Ale zdrowiej szybko i jakoś musisz przetrzymać rozłąke z Natalią ale to naprawdę dla jej dobra, możesz jej podawać profilaktycznie mi tak lekarz kazał Nikosiowi do mleka dosypywać probiotyk Lacidobaby albo inny raz dziennie a zawsze zapobiega i działa osłonowo.

Nikusia spóźnione życzenia dla Kubusia!!!To fajnie że się impreza udała to najważniejsze że dzieciaki zadowolone!

Elka to może być od ząbków ta temp. a ma tyle w odbycie czy już odjęłaś 0,5 stopnia?

Skoreczka widziałam fotki na fb super sobie pograłaś?gdzie tak ćwiczyłaś?

Anabel oby dzień w pracy szybko minął

A my mamy ząbka na dole pierwszego!!! 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂 🙂 juz się przebił i jest taka kreseczka!!!!ale jak łyżeczką dotykam to stuka ząbek!!! 🙂

Miłego popołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga gratuluję ząbka i dzięki za życzenia dla Kuby.
Skoreczka ja przed ciążą często grałam z Kubą w piłkę.

Emilka powoli uczy się raczkować. Jak chce szybko to pełza lub się czołga a czasem staje na czworaka i rączkami do przodu tylko nie umie nóg skoordynować. 🙃
Byliśmy na spacerze, ale jestem taka senna, że zasypiałam. I tak mnie ćmi ten żołądek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha na pewno bardzo cierpisz, nic dziwnego bidulko ze tesknisz 😞 😞 😞 Spróbuj jednak skupić się na tej wstretnej chorobie, bo musisz byc silna wtedy organizm szybciej się kuruje. Wiem ze łatwo sie pisze ale staram się jakoś byc pomocna bo bardzo mi Cię szkoda 😞 😘
Nikusia super - Emilka startuje z raczkowaniem 🤪 Mój na razie jest siedzący 😁

Właśnie kończe haftowac druga aplikacje do dzidziusiowych rzeczy. Na razie wykorzystałam stare resztki materiałów. Mam nadzieje ze jutro przyslą nowe 🙂 Powiem Wam jedno: mozolna robota 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...