Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej czy mnie jeszcze pamiętacie 🤔 🤔 🤔 🤔
Brakuje mi na wszystko czasu,ale mam nadzieję,że jeszcze parę dni i będę z wami na bieżąco więc mi wybaczcie 🥴
W środę jedziemy na gips a Zosia jest bardzo blisko raczkowania skacze jak zajączek 🙂 🙂 🙂Pozycję wyjściową do raczkowania ma,ale nie wie co zrobić z nóżkami 🙃 🙃

Nikusia spóżnione życzenia dla Kuby 🙂
Nikusia u mnie to samo Zosi szura po podłodze i zaraz wszystko czarne mimo się,że staram się i dbam o porządek

Beata moja czasami tez walnie głową o coś,ale nie płacze i dalej robi tak,żeby się przekręcić

Anabel mam nadzieję,że Kuba nie będzie się długo klimatyzowała z nowymi rówieśnikami

Skoreczka widzę ,ze i ty wpadłaś w wir wyszywania 🙂 🙂 🙂
A i ja tez jestem kolejną ofiarą okresu 😠 😠 😠 😠 😠

Kinga gratuluję ząbka 🙂 🙂 🙂 u nas ani widu ani słychu Zosia dalej bez zębna

Kacha mam nadzieję,że chorubsko i złe samopoczucie szybko miną


Aha pamiętam o was tylko nie ogarniam ostatnio niczego 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Buziaki dla was mamuski 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kruszyna super że się odezwałaś, ja nie mogę się doczekać jak Niki zacznie raczkować albo pełzać choć wiem że dopiero się zacznie 😉 🤪 pilnowanie na okrągło, jak tam w pracyteż mam strach jak pomyślę że już w przyszłym tygodniu zaczynam po ponad rocznej przerwie 🤪 🤪 🥴, mam nadzieję że jakoś wpadnę w rytm i jeśli będę Was zaniedbywac na początku to też mam nadzieję że wybaczycie mi 🥴 🤨 Co do ząbkowania to u Nikiego tez niespodziewanie wyszła jedyneczka, co prawda ostatnio był więcej marudny ale nie było najgorzej, już chyba przebije mu się 2 jedyneczka bo ma ostro to dziąsełko.To słodki widok jak dzieciaszki mają ząbki na dole i się uśmiechają>Doczekasz się zobaczysz może też Cię zaskoczą ząbki.dobranocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kobitki 🙂
Aleks przespał całą noc, wyspałam się 🙂 🙂 🙂
Nikusia dzisiaj puściliśmy Aleksa na podłogę i pełzał do tyłu 🙃 Potrafi zrobić tak, że "pójdzie" w lewo lub w prawo wokół własnej osi (bo tylko rączkami operuje), a do przodu mu nie wychodzi i się denerwuje. No i tylko raz się przekręcił na plecki, lekko uderzył się w główkę (nie płakał, tylko taka fajna mina w stylu "a co to się mi stało?" i z powrotem na brzuszek i już się w główkę nie walił 😜 Noo tak jak pisze Anabel, chyba się kapnął, że się może walnąć 😁 🙃
Anabel współczuję czternastu godzin w pracy i to pewnie jeszcze na nogach ciągle 🤢 🤨 😘 Podziwiam, bo ja bym padła na pysk i nie wstała....
Kinga pewnie, jak możesz to korzystaj ze spania jak najdłużej tylko możesz 😆
Skoreczka uroczy avatarek 🤪 🙂
Dobrze, że jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, bo ja z Twojego też jestem zadowolona, że mam taką ładną koleżankę 😉 😘
Anabel może Kubuś sobie poradzi w przedszkolu, w sumie to będzie o rok starszy, więc może zmieni się jego podejście, miejmy taką nadzieję 🤔
Skoreczka mały gaduła Ci wyrośnie 😉
Kacha dla mnie takie zatrucie (czy tam rota wirus) to najgorsze badziewie jakie może być i wolę wszystko, nawet poród od tego 🤢 🤢 🤢
Kruszyna no jak któraś z nas mogłaby o Tobie zapomnieć...? 😘
To widzę, że Zosia tak jak i Aleks jeszcze nie załapała, że trzeba ruszać nóżkami, żeby się przemieścić 😁 Ale jeszcze załapią 😜
Kinga u nas jedynka wyszła bezobjawowo, ale przy dwójce było lekkie marudzenie, a teraz jak wyszła górna jedynka, to było tarcie mocne czymkolwiek o dziąsełka i tak nas gryzie w palce, że aż krzyczę "auć!", a on się śmieje 🙂

Dobranoc i miłego wtorku wszystkim 🙂 😘 Ja wypłaty ludziom robię, więc mi możecie życzyć miłego i bezbłędnego liczenia pensji 🙃

P.S. Mąż mi kupił Lecha Shandy i tak mi smakuje... Mmmm 😜 Polecam! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Siedziałam tyle czasu nad jedną bransoletką. 🙃 uffff (oczywiście można podziwiać lub nie 🙃 na fb)
Skoreczka a mi się wreszcie skończył okres i pierwszy, który nie był taki obfity. A dżem też robiłam pierwszy raz 😁 😁
Kinga powiem Ci szczerze, że ja nie przepadam za dżemami. U nas tylko do naleśników, ale nie wiedziałam co mam zrobić z taka ilością jabłek i postanowiłam spróbować.
Kruszyna ja się dziś zastanawiałam jak tam stoisz z czasem, bo się nie odzywasz. Oczywiście, że pamiętam, szczególnie jak wchodzę rano a tam widzę swój wieczorny wpis. 😁 😁 😁 To Zosia tak jak Emilka, ma pozycję do raczkowania rączki idą do przodu a nóżki stoją w miejscu 😁 😁 Ja też szoruję podłogi a ona i tak ma brudne bodziaki jak nimi szoruje przy pełzaniu. Dzięki za życzenia dla Kuby 😘 😘
Kinga fajnie jak ząbek zaskakuje. I jak w miarę bezboleśnie wychodzi.
Beata to super, że Aleks pełza. Emilka też zaczynała do tyłu, ale potem załapała. Teraz szybciej pełza niż raczkuje a nawet bym powiedziała, że się czołga bo nóżki też pracują. 😁 😁
Jak robisz wypłaty to mi też możesz przelać hahahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...