Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Nikusia ja czytałam na fb o tym konkursie ale juz sie nie załapałam tam pisało ze to jest kaszka z jogurtem ale tu widze ze jest normalna mleczna hmmm moze wczesniej były inne negrody 😉


jak ja czytałam regulamin to wcale nie pisało co jest nagrodą. To był konkurs Nestle i było kilka etapów. Może nie myślimy i tym samym?? 😜
ale i tak się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Jest konkurs
nikusia ten o którym pisałam przesyłam linka on trwa jakis czas i codziennie o którejs godzinie;0
https://www.facebook.com/zdrowystartwprzyszlosc/app_208666659231130

widziałam zaproszenie na fb, przyjęłam, oczywiście nie trafiłam i wysłałam Ci spowrotem hahahah
czy Któraś z Was Dziewczyny też chce się pobawić z nami i mogę wysłać zaproszenie? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zosia już pospała i śpiewa w łóżeczku 🙂 Wczoraj założyli jej zaś na 2 tyg. gips następnie przerwa 2 tygodnie i później dalej będą debatować co robić dalej,ale do póki nie będzie chodzić to na pewno będą zakładać gips. Wczoraj przy zakładaniu bardzo płakała,ale to raczej chyba z żalu bardziej niż bólu 🤨

Nikusia u mnie przetwory tez musza się zrobić same 🤔 🤔 🤔 🤔
I ja chcę zaproszenie 🙂

Kinga przyznaję na początku jest ciężko z pracą wszystko pogodzić bo gdzieś te 8,9 godziny jest się poza domem i brakuje tego czasu 🤨
Fotki super jesteście tacy fotogeniczni.

Adzia dobrze,że wyszłaś z domu i z kim pogadałaś i miło spędziłaś czas 🙂

Skoreczka ja osobiście Cię podziwiam bo to co robisz to na prawdę zajmuję bardzo dużo czasu 😮
A owocówki to tragedia zaraz wyczują 😠 moja mama suszyła jabłka a po chwili weszła do kuchni i miała dosłownie rój tego dziadostwa 😠 😠 😠

Beata to ja widzę jak ty po tym piwku naliczysz te wypłaty oby więcej niż mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja tez mowie dzien dobry z kawką.
My na nogach od 6:30. Ania ładnie spi ostatnio w nocy, juz nie płacze, ale tez daję jej więcej uczucia no i mąż przejał nocne karmienia bo ja od śmirci mamy jestem jakaś taka padnięta.
I teraz szybko włosy umyłam i chciałam iść z Anią na spacer ale podczas karmienia mi usneła wiec musze poczekać. Mogłabym ja przełozyc do wozka na spiąco ale nie mam gwrancji ze sie nie obudzi. Nie wiem, moze spróbuje.
A po drodze do fryzjera wejdę podciąć włosy i grzywkę.

Wczoraj bylismy na działce, my moj tata i siostra z rodzina i był grill. Całkiem miło było.
Ania sie pohuśtała na huśtawce i w piaskownicy szalała z kuzynem i aż w głowie miała piasek 😉
A rano byłam z kuzynką polazic po salonach sukien slubnych bo wychodzi za mąż za rok we wrześniu.
Aż sie zal robiło jak sie widziało te wszystkie piekne suknie i ja juz takiej nie załoze 🥴 😉

No to ide kawe dopic i spadam na dwór.

Kruszyna, wspolczuje gipsiku Zosi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

Strasznie długi i wyczerpujacy miałam wczorajszy dzień. Zakończyłam go przed północą, ale jak się połozyłam to od razu zasnęłam. Robiłam kompoty, szatkowałam warzywa, na koniec zrobiłam krupnik na dziś. Mikołaj wczoraj wymiotował dwa razy, mi juz rece opadają 🤢 Baejek cigle chce na ręce...Już zabawki wybiera : ta nie, ta tak...Chyba muszę iść się przewietrzyć i odetchnąc.

Kruszyna fajnie ze zagladasz 🙂 Może niedługo ściagną gips i Zosia bedzie mogła robić wszystko to co chce.
Kacha a jak Ty się czujesz?
Nikusia fajny prezencik od Nestle 🙂 U mnie dziś dołek. A Tobie przeszło?
Adzia ja planuje zrobić sobie Boba i wrócić do grzywki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam powiedziałam sobie ze dalej tak nie bedzie bo wogóle nie mam dla was czasu a co ja byk jestem dzisiaj mam lenia i nic nie mam zamiaru robic bo młoda mnie w kuzyła a mały śpi teraz nadrobie te 30 stron hehhehehehehe tylko sie ubiore bo potem bede biegac i krzyczeć przed praca gdzie co mam

Nikusia ja wszystkie drzemy robie tak przesmarzam owoce przecieram blenderem troche zel fiksu lub cukru zelujacego i są super

Kinga gratuluje ząbka

Nikusia to pare dni do tygodnia i bedzie raczkować Emilka zobaczysz moj młody szybko załapał o co chodzi i Emilka byszczach też szybko pojmie a jak już bedzie umiała top ci współczuje chociaż nie powiem nie raz troche lzej a nieraz wisi mi na nodze
Co do guzów to mojemu jeden zgnie to zaraz ma drugiego

Kinga ja od porodu też ostatnio pospałam z młodym do 10 o masakra jak sie potem czułam

Kruszyna ja o tobie pamietam bo ja to juz chyba przeszłość na tym forum

Kinga fotki super fotki

Beata ty menelu już pijesz hehehehe pyzolku ty moj

Andzia mam to samo chodzi mi wokół mebli poprostu jedno wielkie utrapienie łapie sie wszystkiego w koło a ostanio zaczoł chodzić z ze stolikiem pcha go idzie a w chodziku nie chce jest wielki krzyk chociaz zasówa ze szok

Beata i dobrze ci tak myślisz ze wszystkie bedziemy krwiste a ty nie buhahahahhahahahahaha jak ja dawno ci nie dokuczłam buhahhahhahahaha

Elka ja sie zgodzę z Nikusią pamietam w szkole jak polestowałam ksiedza jak to jest przecierz im tez sie chce to co w tedy robia a on ze np plewia w ogródku a ja jak pierdzielłam śmiechem to dotej pory mi sie przypomina jego mina


Adzia ja mielone

boże za dwie godziny do pracy

dobra teraz prosto z mostu która mnie zaprasza do siebie na kawe bo 9 wrzesnia mam wolna niedziele i nie mam zamiaru siedziec w domu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...