Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kruszyna nigdy nie pisałaś, że jesteś pedantką. Ja lubię czysto, denerwuje mnie jak coś jest nie na swoim miejscu, ale pedantką nie jestem. Mam koleżankę pedantkę i u niej to jest błysk na 100%.
Wielka a ja nie prasuję. Czasem podkoszulki Kuby, dziś białą koszule na jutro a tak to raczej nie.
Kinga chyba pomyliłaś 8 miesięcznych jubilatów. 😜
Ile czasu Wy mieliście rotawirusa? Bo ja kiedyś miałam jak Kuba był mały (tzn on i ja) ale już nie pamiętam, bo to z 8 lat temu.
A Nikuś może ma taki etap i przestanie się budzić w nocy. U nas przez cały czas je, a dziś wyjątkowo często się budził, mąż już rachubę stracił. No, ale chora to też inaczej.
Beata Adzia nie lubię gotować, ale mąż nie krytykuje tylko nie chce jeść. Już kiedyś pisałam jak zrobię coś pod gust Kuby to mąż nie je, jak pod gust męża to Kuba nie je. Jeszcze mi do tego Emilka podrośnie i oszaleję.
Beata a ja jestem cholerykiem. Nie zawsze, ale zdarza mi się ☺️ ☺️ ☺️
Beata jaki opis Skoreczki 😁 😁 😁
Napiszcie jak sobie mnie wyobrażacie, może być krytyczne bo ja ciekawa jestem, nie obraże się i obiecuję, że napiszę jak ktoś w sedno trafi 😁 😁
Wielka i jak Ci się podoba skromna propozycja Beaty? 😁 😁 😁
Dziewczyny co do bycia pedantką, to myślę że jak siedzie się w domu, ma się więcej czasu na sprzątanie, czyściej i wtedy ten pedantyzm się odzywa. A potem idzie się do pracy i nagle szok, bo w domu już nie jest tak czysto. Zaczynamy wymagać od mężów, żeby po sobie sprzątali (mogą być kłótnie, bo wcześniej my to robiłyśmy) i różnie z tym jest. 🙃
Skoreczka mnie nie bolał żołądek na tle nerwowym. Pół dnia w wc spędziłam i myślałam, że wykorkuję. Jak mnie boli z nerwów to tak pobolewa. śliniaczek boski,
Tak się zastanawiam jak chcesz mieć zamówienia to chyba na fb musiałabyś cenę podać albo ew napisać, że można składać zamówienia lub coś w tym stylu. Chodzi o to, żeby potencjalne klientki pomyślała, że robisz na sprzedaż a nie tylko dla siebie. Dziewczyny napiszcie co na ten temat myślicie, a Ty Skoreczka też jak sobie to wyobrażasz. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia Beata juz nie raz zaszokowała mnie mądrymi wypowiedziami, dlatego chylę jej czoła 🙂 I jeszcze kiedyś napisała ze zawsze stara się widzieć wszystko w pozytywnych barwach, i ja zawsze sobie to przypominam i staram się tez nie przejmowac błahostkami i usmiechac do zycia 🙂 A ja potrzebuję takich usmiechnietych ludzi wokół siebie. Choćby na forum 😜
Co do Twojego pytania to ja właśnie nie wiem co z tym zrobić, bo mam wiele wątpliwości co do cen i w ogóle do reklamowania się szczególnie na fb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc napisałam posta i nie moglam go wstawic...

Nikusia mam nadzieje ze juz coraz lepiej u was...

Kinga wczraj mała ok ale była u mojej mamy a w piatejk jak przyjechałam to była tak zmeczona ze dalam jej mleko i po 3 łykach zasneła była z tesciowa...

nie pamietam co jeszcze pisałam ale mam podły dzien wiec uciekam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam niedzielnie z ciastem w piekarniku 😆 😜 Jak ja nie cierpię pieczenia ciast 😉 ale ciacho jest 😆 zaliczyłam plusa u męża w związku z tym 😁 On przy mnie biedny bo ja na diecie i słodkie omijam 🥴
Wyrobiłam się nawet w ten weekend ze wszystkim, z czym chciałam. ufff 🤔
Anabel mnie najbardziej wpienia, gdy się rozpiszę, walnę wielkiego posta i go przez przypdek usunę 😜 wtedy się wściekam 😠 🙃 Czemu podły dzień?
Skoreczka, Nikusia to prawda, że jak Beata coś walnie to szczęka opada, w pozytywnym sensie oczywiście 😜 Nawet jak chce kogoś ochrzanić to robi to w taki sposób, że zazdroszczę 😁 bo ja tak nie potrafię 😎 zresztą wiecie... po pamiętnej akcji z brzuszka... eh 😎 No i Beata zawsze na wszystko pozytywnie patrzy 🤪 chciałabym tak 😆
Kruszyna, Nikusia mój kiero ostatnio walnął wywód na temat porządków to myślałam, że się poskładam ze śmiechu 🙃 ale miał w tym rację. A chodziło o to, że u niego może i kurze nie są pościerane, okruchy itd... ale ma porządek a to oznacza, że wszystko poukładane i na swoim miejscu. I zdjęcie pokazywał swojego gabinetu i się śmiał, że kurzy nie widać a porządek to się rzuca w oczy 🙃 No i ma rację 😜 u mnie kurzy brak ale co z tego jak rzeczy walają się wszędzie 🤢 no ale zaleta/wada posiadania dzidziusia bo ja sobie nie wyobrażam cały dzień odkładać wszystko na miejsce co chwilę 🙂 sił i ochoty by mi zabrakło na to. Więc jakby u mnie zrobić takie zdjęcie, jak kiero zrobił, to nie wypadłabym dobrze 😁 mimo, iż czystość staram się zachowywać 😁
Beata, Adzia, Nikusia
a ja lubię gotować 🙂 piec nienawidzę 😠 ale gotowanie to dla mnie przyjemność, o ile... no właśnie... o ile mąż nie walnie jakimś tekstem w stylu "wszystko fajnie... tylko ja się pytam...a gdzie mięso?" bo np. robię jakieś wykwintne danie, choć bez mięsa 😮 😁
Nikusia dla mnie jesteś poukładana, ja już dawno bym ugięła się pod nawałem tylu spraw, ile masz na głowie przy dwójce dzieci. Zresztą ja już nie raz o tym wspominałam. Ale jak dla mnie jesteś zorganizowana, poważna, chociaż też potrafisz się pośmiać z głupotków 😁
i rozsądna jesteś na pewno. bo przykładowo jak ktoś Cię wkurzy to raczej przemyślisz zanim coś palniesz (bo ja to jestem odwrotność 🙃 )
Nikusia to prawda z tym szokiem po powrocie do pracy. Bo już dzień wydaje się być baaardzo krótki i nie starcza czasu na latanie z mopem i ścierą i wtedy zaczynają się kłótnie bo mąż mógłby też coś w domu zrobić, a on zdziwiony, że się wymaga od niego czegoś co jest prostą czynnością, no ale do tej pory się nie wymagało, a zrobione było 🙃 😁 się samo sprzątało 😁
Nikusia, Skoreczka
jeśli o FB chodzi to ja jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś miał nieprzyjemności związane z reklamą. Nawet moja firma ma profil na FB i wcale za to nie płaci - a przecież wiadomo, że to forma reklamy. Podobnie zespoły muzyczne, takie typowo weselne, czy salony kosmetyczne (koleżanka ma i wrzucała już dawno cennik usług i nikt jeszcze się do niej nie przyczepił). A wiadomo, że takie firmy i ludzie prowadzący działalność gospodarczą to zarabiają dużo, w sensie na pewno więcej niż z robienia przepięknych robótek ręcznych. No ale to jest moje zdanie 😜

I chciałabym na koniec napisać, że startujemy z raczkowaniem 🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja sobie Ciebie wyobrażam jako spokojną, skromną i mądrą osobę 🙂 Uśmiechniętą, z poczuciem humoru i wyczuciem co, kiedy i komu można powiedzieć. No i ZORGANIZOWANĄ, jak napisała Kacha 🙂 Myślę, że na żywo byśmy się dogadały 🙂
Możesz mieć rację z tym sprzątaniem, bo teraz po pracy sprzątam i fajnie by było jakby mąż to uszanował, a nie olewał sprawę. I wtedy spięcie gotowe 😉
U mnie rota wirus trwał 2 dni (ostatnio miałam niedługo po urodzeniu Aleksa, nawet kiedyś Wam pisałam).
Co do Skoreczki, to też uważam, że dobrze by było gdyby była jakaś informacja, że wyroby są na sprzedaż i orientacyjne ceny 🙂
Skoreczka teraz to ja czytam Twoje wypowiedzi i robię się czerwona przed tym monitorem ☺️ 😘 Nie wiem co napisać... Poprawiłaś mi humor, jest mi tak miło, że nie wiem co 🤪 ☺️
Oooo i jeszcze Nikusia się dołączyła... Dziewczyny jesteście kochane i naprawdę nie wyobrażacie sobie jak teraz się fajnie czuję - dziękuję!!! 😘 😘
Kacha Tobie też dziękuję 😘 🙂 Teraz mówcie na mnie burak 😜
Gratulacje dla Natalki z racji raczkowania! 🤪
Kacha Twoja firma, o ile dobrze się zorientowałam, zajmuje się czymś z czego korzystałam w poprzedniej firmie i bardzo sobie chwaliłam 😉
Kruszyna dziękuję w imieniu Aleksa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel mam nadzieję, że już lepiej. Łap 😘 😘 😘 jak chcesz to napisz co się stało, to czasem pomaga.
Kacha to ja Tobie będę piekła a Ty mi gotuj. 😁 😁 😁 Co do opinii o mnie to raczej się zgadzam, ale jeśli chodzi o opanowanie to lepiej mi na forum idzie niż w życiu (szczególnie jeśli chodzi o rodzinę czyli męża, siostry).
I nie do końca jestem poukładana, bo czasem mam totalny chaos. Niekiedy widać to po postach. I złoszczę się, jak mnie obowiązki przerastają. Myślę, że nie mam łatwego charakteru, ale mąż ze mną tyle lat wytrzymał 🙃 🙃 🙃
A co do fotki porządki to najczęściej mogą pstrykać. Najczęściej, ale nie zawsze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata ja Ci niestety nie pomogę bo nic nie wiem na ten temat 🤨
Nikusia a ja wiem czemu z tym bałaganem u mnie tak jest 🙃 w sensie, że z tymi rzeczami wszędzie 🙃 bo ja mam dużo gratów a mało szafek 😉 😜 Bo mimo, iż sprowadziliśmy się z całym grajdołkiem to nie mieliśmy gdzie tego wszystkiego upchać. No co to jest taka duża szafa i 1 komoda 🙃 mało, zdecydowanie za mało 🙃 No ale powoli, powoli i będę przemeblowanie robić i szykuję się do zakupu nowych mebli 😆 Tylko niech ten remont pokoju na poddaszu się skończy 😠 bo wszystkie graty z poddasza są u nas 😉 czy jestem usprawiedliwiona? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata nie wiem jak jest z refluksem czy coś go powoduje i dlaczego nagle się pojawia.
Co do opinii to miło mi. A co do taktu to staram się nie mówić innym tego co mi niemiłe. A ja nie lubię niegrzecznych "tekstów". Tak zostałam wychowana.
Kacha to ja mam tak po zmianie mebli. Przedtem miałam 3 szafy a teraz mam 1 i się nie mieszczę. Efekt jest taki, że wszystko poupychane. No, ale na fotkach nie widać 😁 😁 🙃

Zrobiłam 3 dni temu bransoletkę, taką plecioną. Dodałam na fb. Zupełni inny styl. Taką chciałam zrobić dla Skoreczki, ale nie umiałam. No i już się nauczyłam. 😁 😁 I dodałam fotki kolczyków które mam w domu. Zrobić nic nie miałam siły.

Emilka dziś marudna. Na szczęście dziś nie ma gorączki bo wczoraj 38.1. Z tym, że ciągle płacze, marudzi, chce żeby ją nosić.
I Kacha mi przypomniała, że miałam napisać, że Emilka też już sporo raczkuje. Jak powoli to raczkuje a jak coś atrakcyjnego (czyt. niedozwolonego) zobaczy to na brzuch i szybko pełznie.
A co do fb i reklamy to może napiszę na grupie czego się obawiam. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia A bo maz tak mnie zdenerwował jak wrociłam z pracy ze sie popłakałam i wyłam pół nocy cały dzien jestem jak zadzumiona... W sumie nie powieział nic strasznego ale ja sobie zaraz poskładałam pare faktów i mnie to dobiło czuje sie zle ze soba z yum ze moz sie mna nie interesuje ze czuje sie gdzies z bolu do tego stres no bo praca i okres sie zbliza pewnie wszystko na raz sie poskładało... a jeszcze po południu tesciowie mi podniesli cisnienie i to tak ze poprostu wyszłam i poszłam z Kinga na długgggggi spacer bo jeszcze nie doszłam do siebie po nocy i mi zaraz łzy poszły a nie miałam ochoty dostarczac im wiecej powodów do radosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha piecze ciacho 🙂 to znaczy chyba że DIETA STOP 😉 Super i smacznego 🙂
Super ze u Was juz raczkowanie 🙂
U mnie dziś mąż zrobił ciasto 🙂

Beata mojemu bardzo duzo sie odbija i czasami tak samo jak u Aleksa duzo uleje 🤢 Moze to i rufluks ale powinien minąć, ja duzo go po jedzeniu noszę, az kilka razy sie odbije, bo inaczej to płacze i meczy się tym samym, bo jak w przełyku cos stoi to niemiłe uczucie 🤢
Beata ja się boję napisać ze to sprzedaz i dać ceny ☺️ Wydaje mi sie ze musza byc jakies podstawy urzędowe - wiecie cos o tym??? Bo jesli moge wystawic taka sprzedaż bez obaw dam napis 😉

Nikusia jaką bransoletkę? Cos przeoczyłam albo nie zrozumiałam ☺️
I dobrze ze Emilce lepiej!

To mój mąż dziś powiedział o mnie tak: " chodzące 49kg nerwów " 🤢 Taki mam ostatnio okres w życiu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel a dla mnie jesteś wzorem dobrej, zaradnej mamy. Podziwiam Cię, że ogarniasz pracę, robisz słoiki, chodzisz na działkę, na budowę i jeszcze dasz radę do koleżanki na kawkę pojechać. Twoje rady są mądre i wyważone.
A jeśli chodzi o męża to może czas porozmawiać i jeśli mogę coś doradzić, jak tylko się da, zwal na niego trochę obowiązków z dziećmi. 😜
Ja dziś trochę z moim pogadałam. Zauważyłam, że faceci są z Marsa i jak nie powiem prosto z mostu to się nie domyślą. 😉

Anabel ja mam taki dawny sprawdzony sekretny sposób na mojego męża. Odrobina tajemnicy. Dopada mnie chandra, stroję się czyli ubieram coś ładnego, robię sobie włosy, na twarz maseczkę, potem makijaż itd ale nie mówię czemu. Mój mąż zaraz szuka powodu. A co jest trochę tajemnicze to wzbudza zainteresowanie. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):


Anabel ja mam taki dawny sprawdzony sekretny sposób na mojego męża. Odrobina tajemnicy. Dopada mnie chandra, stroję się czyli ubieram coś ładnego, robię sobie włosy, na twarz maseczkę, potem makijaż itd ale nie mówię czemu. Mój mąż zaraz szuka powodu. A co jest trochę tajemnicze to wzbudza zainteresowanie. 😜



hahah ja tez tak robię, albo poprostu maluje sie, ubieram i wychodzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka nie wiem czy z Emilką lepiej. Jest taka marudna, że ja już mam dość. Na zmianę mąż i ja. I tylko nosimy, przytulamy. A posadzisz to ryk.
Co do strojenia się to ja potem nie wychodzę. Widzę, że mąż nagle się interesuje, a niech trochę powodzi wzrokiem 😜, niech doceni 😜. Czasem jak idziemy na spacer to też się elegancko ubiorę i jak ktoś inny spojrzy to wiecie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej , dziewczyny mam pytanko 🙂 czy kupował już ktoś fotelik (następny) jesli tak to jaki i czym się kierowałyście albo może już rozmawialyscie na ten temat i może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mogę to poczytać?? bardzo Was proszę o pomoc , chcemy zmienic Lence fotelik i nie umiemy się zdecydować 🙂 tyyyyyle tego że glowa boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja też czasami tak mam, że jak mąż coś powie, to wezmę bardzo do siebie i płaczę. Z tym, że jak on tylko to zauważy, to zaczyna mnie przytulać i przeprasza.
Mam nadzieję, że już u Ciebie samopoczucie lepsze, bo czasami potrzebne są takie dni, żeby sobie ulżyć, tym bardziej, że u Ciebie parę rzeczy się skumulowało.
Kacha - tak jesteś usprawiedliwiona 🙂 Ja też narzekam, że mamy za mało miejsca i kombinuję gdzie by mi się jeszcze jedna szafa w domu zmieściła, hihi.
Skoreczka nie mam pojęcia jak sprawy urzędowe z taką sprzedażą... 🤔
Do mnie czasami mąż mówi "człowiek problem" i to mnie ostro drażni 😠 A mówi tak jak pytam z irytacją np. dlaczego czegoś nie odłożył na miejsce, po co to tu przyniósł itp.
Nikusia bo mężczyźni są PROŚCI - do nich trzeba prosto z mostu, bo myślenie czasem ich boli 😁
Skoreczka to Twój mąż jeszcze inny przypadek 🙃 I weź tu bądź człowieku mądry 😜
Nikusia mam nadzieję, że Emilce szybko przejdzie 😘
Skoreczka jeśli źle się czujesz, to też życzę lepszego jutrzejszego dnia 😘
31072010 jeszcze nie zagłębiałam się w temat fotelików z grupy 1 (bo chyba tak to się nazywa...?), wiem natomiast, że są z funkcją rozkładania, zdejmowanej tapicerki, z akcesoriami typu stoliczek. Dużo firm produkuje takie foteliki i są różniaste ceny. Jak ja będę zabierać się za ten temat, to np. przejadę się do sklepu zobaczyć jak wygląda i jakie ma funkcje (zapytam też sprzedawcę), a potem przez internet poszukam, bo na pewno będzie taniej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
31072010 ja mam fotelik odkupiony od koleżanki. Leży zapakowany w piwnicy , bo Emilka ma dopiero 7kg. Ma funkcję obniżania (taka pozycja pól leżąca) ściąganą tapicerkę, takie zagłówki po bokach i nie pamiętam co jeszcze. Taki http://allegro.pl/listing/product.php?product=OTlmYhoTSQhdG1xQVgIPUgEJVk5DWE0%2BUF1EWFFMYTE5YQ%3D%3D&sg=0&string=caretero
Beata mój mąż ostatnio wymyślił, że mam tarczycę bo wtedy jest się nerwowym 😁 😁 😁
Wyprałam Kubie plecak i piórnik do szkoły, bo nie kupowałam nowych. Do wtorku wyschną. A Emilka dalej nie chce spać. 😠
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...