Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 😆 eh co za weekend...
Natalka została z moimi rodzicami na tydzień 🤨 życie 🤨 o wyjeździe nawet pisać nie będę bo załamana jestem... 😞
Skoreczko a ja miałam dziś z moim mężem jechać do kina dziś ale zrezygnowaliśmy. Mamy w sumie tydzień tylko we dwoje, więc w tygodniu się wybierzemy 🙂 ale jakoś na chwilę obecną mnie to nie cieszy 🤨 bo wolałabym rodzinnie.

cholera wylałam kawę na całą sofę!!! 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wszystko mi dziś z rąk leci 😠 😠 co to ja pisałam?
Aha... no więc mamy tydzień dla siebie i z jednej strony to dobrze bo tak rzadko ma się czas na bycie ze sobą, czas szybko leci, dni mijają itd. Z drugiej strony wiadomo... nie muszę rozwijać tematu - tęsknie za moim dzidziusiem 🤨
Nikusia widziałam fotkę na FB 😜 niezła laseczka z Ciebie 😎 zazdroszczę 😎
Adzia intensywny weekend masz, a jednak znalazłaś chwilę by tu zajrzeć 🙂 ja się staram zaglądać jak się da. W pracy to różnie z tym bywa a i w weekendy albo gdzieś jeździmy albo ktoś do nas przyjeżdża albo remonty 🤢 dzień jak co dzień, weekend jak każdy weekend eh. No ale nie narzekajmy 😆
Nikusia, Adzia tak to już jest w związkach, mało czasu tylko dla siebie, a jak dochodzą akcje z resztą rodziny... ulala ciężkie chwile. Każda z nas pewnie je przeżywa. Czasem lepiej się pokłócić, wyrzucić z siebie emocje. Gorzej jeśli nawet tak się nie da bo np. ma się w jednym domu mamę 😁 tak jak ja 🤨 hehe to się kłócimy w drodze do lub z pracy 🤢 może więc nam się przyda ten tydzień na uporządkowanie wielu spraw 🙂
Adzia teraz czytam o sprzeczce, kto ma stać do dzidzi 😆 to ja Ci powiem, że to chyba normalka 🤢 ale nie dajmy się dziewczyny 😠 nie możemy dać się zajechać bo zwariujemy 😠 mój mąż ostatnio miał podobną akcję wstał rano po to by mi przynieść małą do łóżka... i odwrócił się i mówi, że idzie spać 😮 a jego kolej była... ja wtedy miałam pierwszy dzień okresu to się źle czułam, wszystko mnie bolało. A on nagle, że on też się źle czuje 😠 czemu zawsze, gdy ja się źle czuję to on 2 razy gorzej się czuje? 😮 😁 Widziałam jednak, że zależało mu na pewnej sprawie tego dnia więc mu powiedziałam, że skoro tak się źle czuje to niech nie jedzie................................ 😎 i wiecie co? 😁 Nagle się lepiej poczuł i zajął się z rana małą 🤪 🙃 😁 😁 😁 a to cwaniak 😠
Adzia u mnie czasem ostre kłótnie potrafią być, aż wstyd 🙂 eh... i przeważnie to ja ustępuję 🤢 niestety 🤢 ale te kłótnie nie są przy mojej mamie a co za tym idzie wszystko się spiętrza i narasta a potem jak wybuchnie to na maxa 🤢 Mąż z pewnością Cię kocha ale przyzwyczaił się może do tego, że wszystko robisz Ty i teraz nagle ZONK, że czegoś od niego wymagasz. Tak mi się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Kacha a sofę uratowałaś od plamy po kawie? 😮
Kruszyna i Wielka miłej pracy 🙂 🙂

My niedzielę spędziliśmy intensywnie, tak jak wczoraj pisałam co mielismy w planach to zrealizowaliśmy 😉

Dziś bardzo sie ochłodziło. Muszę posprzątać 🤢 A potem będę dalej haftować podusię dla KingiS 🤪

Mały szpera w półkach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.
Ja juz po kawie i sniadaninu,Ania juz znowu spi a ja ide tez polezec bo nie mam za duzo roboty na dzis zaplanowanej.

Nikusia sto lat dla Emilki z okazji 9 miesiecy!
A co do opieki tesciow nad Ania jak u nich jestesmy to tez sie my sami nia zajmujemy ale z racji tego ze nie bywamy u nich za czesto to są stesknieni jej i sami ją nam wyrywaja i sa szczesliwi jak moga sie z nia pobawic, my oczywiscie ja karminy i zmieniamy pieluszke tak czy siak no i tez sie z nia bawimy ale wiekcej oni. A ostatnio Ania nie daje nam pospac w nocy wiec wczoraj egoistycznie chcialam do nich pojechac i troche se dychnac bo jeszcze chwila i padniemy.
Dzisiaj znowu nie spała.

Ale jaka miałam akcje w nocy. Śniła mi sie mama i we śnie ostrzegła mnie ze Ania wypadnie z łozeczka i zebym sprawdzila to i sie obudzilam i patrze a Ania nie spi, stoi w łozeczku patrzy na nas i sie achylała tak, ze jeszcze chwila i faktycznie by wypadła. Dzisiaj ląduje piętro niżej w łozeczku. No ale miałam takiego schiza normalnie i mowie o tym mojemu bo był zdziwiony ze wstaje do Ani a nie plakała. No to mowie ze mi mama we snie powiedziala ze Ania wypadnie i tez miał wielkie oczy.
Czyli czuwa nad nami 🙂

Anabel jak sie udało wesele?

wielka udanego dnia w pracy.

Skoreczka super weekend, tez mi sie marzy gdzies wyskoczyć, gdziekolwiek.

Kruszyna pogoda nieciekawa wiec lepiej to przesieziec w pracy 😉

Kacha znowu osobno od Natalki? Ty to masz zywot. Ale za to nadrobisz troche czułosci z mezem 😜

U nas pogoda nijaka. Nie przeszkadza mi ze nie ma slonca, ale mogłoby nie padac.

Sto lat dla wszystkich dzisiejszych solenizantów! Jasiu, Emilka i Fabiś 😘

Lece,do potem pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Dziekuje za zyczenia miłej zabawy wesele sie udało choc miałam schize bo Kinia od soboty ma mega katar i bałam sie ja zostawic ale jakos sie udało i nawet na poprawiny pojechalismy z Kubusiem bo Kinia została z tesciowa mielismy na te poprawiny nie jecac ale tak mi było szkoda bo rzadko sie widze z kuzynostwem wiekszosc za granica siedzi no i było miło

Adzia ale sen jej dobrze ze sie obudziłas 😉 my od kiedy Kinia wstaje mamy łózeczko na najnizszym poziomie 😉

Mała zasneła a ja ide sprzatac mam taki bałagan ze nie iem gdzie rece włozyc 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dziś po pracy i domek ogarnęłam 🙂
Zosia ucieła sobie drzemkę 🙂

Buziaki dla dzisiejszych solenizantów 😘 😘 😘 Jasia ,Emilki i Fabianka

Adzia masz rację mama czuwa nad wami 🙂
My tez już mamy obniżone łóżeczko i Zosia już mnie rano wita z głową nad łóżeczkiem 🙂

Anabel a tak nie miałas ochoty iść na wesele a tak to bywa,że później fajna zabawa jest 🙂
Mam nadzieje,że Kini katarek minie bardzo szybko. Moja tydzień miała spokój a od dziś widze,że zaś jej z noska leci 😮 😮 😮

Skoreczka moja też szpera już w szafkach 😮 ostatnio mojemu wywaliła ręczniki z półki i szaliki i czapki z szuflady 😁 😁 😁 😁 już te nasze dzieciaczki ciekawe świata 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja właśnie po spacerze z Mikołajem, znaleźliśmy trzy urodziwe kozaczki 😉 A jak wróciłam do domu to akurat mąz wykapał Błażejka, dostał kaszke i teraz mam nadzieje ze pojdzie spać bo bardzo marudny dziś.

Kruszyna to może jakis chwilowy katar, my czasem tez takie miewamy. Oby szybko Zosi minęło 🙂 A szperactwo takich małych dzieci jest smieszne, jak nie może czegos ściagnąć to takie nerwy ma 😁
Anabel to super, że udało się odreagować troszkę udaną imprezą 🙂
A Kini zyczę także zdrówka!

Wiadomosć od Nikusi ma problemy z internetem i Was pozdrawia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Mój mąż dziś przez pół dnia naprawiał internet. A ja chodziłam wściekła bo umówiłam się, że prześle komplet biżuterii przez fb do akceptu klientce a nie miałam jak. 😠
Dziś pospaliśmy po Kuba szedł na 3 lekcję, mąż wrócił rano do domu z pracy.
Beata całuski dla Aleksa, spóźnione ale szczere. 😉
Skoreczka dzięki za pochwały mojej sukienki. Kiedyś z siostrą pojechałam do centrum handlowego i kupiłam. Prosta, ale ładna. A kolor taki zwracający uwagę 😜
I jak wychodziłam z mężem to stwierdziłam, że muszę się "od strzelić" 😁 😁
Kacha jak tam Twoja sofa? Dzięki za komplement. Jak się wystroję to jeszcze nie taki wapniak ze mnie 😁 😁 😁 😁
Dobra ta akcja z zajęciem się Natalką, faceci 🙃
Wielka i Kruszyna już pewnie jesteście po pracy? Mam opóźnienie.
Wielka uściski dla Fabiana.
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki też są muzykalne? Bo tak po Emilce zauważam, że skacze jak muzyka leci. 🙂
Adzia Emilka też się budzi w nocy. Jak jeszcze w tygodniu muszę wstać o 6:30 to pod koniec tygodnia to już zwłoki zamiast mamy. 🙃
Jak przeczytałam o Twojej mamie to aż mnie ciarki przeszły.
Anabel super, że wesele się udało. Emilka cały zeszły tydzień miała mega katar, ale już przechodzi.
Kruszyna a Emilka jeszcze nie wpadła na to, że w łóżeczku też może wstać. 🙃 Za to w wózku jak z nią jadę to się obróci i wstaje. I na szczęście już bardziej na tyłek siada jak stoi a nie leci jak długa. A Zosia też ciekawska. To już tak będzie 😁 😁
Skoreczka dzięki, że napisałaś o mnie. Już jestem. A jak Ci pisałam to też byłam na spacerze. 😜

Dzięki wszystkim za życzenia dla Emilki. I powiem Wam co jest najlepsze, koniec ekspozycji na gluten 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 😆
a ja widzę, że się produkuję a średnio ktoś te moje wypociny czyta 😁 😁 😁
Adzia ehh no niestety znów bez Natalki ale ostatni raz bez niej był z jakiś miesiąc temu, więc nie jest źle 🙂 ciężko się rozstawać - wiadomo, tęskni się za Maleństwem no ale najważniejsze, że jest pod dobrą opieką, jest zadbana, nakarmiona, szczęśliwa 🙂 to dla mnie ważne. Nie ma wyjścia, mama musiała do lekarza, dentysty, dowód wymienić i kilka jeszcze spraw załatwić a ja mam resztki urlopu 🤨
Emilko, Jasiu, Fabianku dużo radości i miłości

Adzia faktycznie ale sen 😮 coś w tym jest i łóżeczko koniecznie obniż! My też już obniżyliśmy bo te nasze szkraby to niezłe artystki/artyści 🙃

A Natalka tylko szuka czegoś czego mogłaby się podeprzeć i wstaje 😮
Anabel raz na jakiś czas impreza się przydaje 🙂 jesteście z tych dużo balujących? W sensie czy się lubicie bawić/tańczyć na takich zabawach typu wesele? 🙂
Kruszyna, Anabel teraz to najgorszy okres dla naszych Malutkich Nosków się zbliża bo początek podgrzewania mieszkania, chłodno itd 🤢
Skoreczka sofa chyba uratowana, plamy nie widzę 😁 ale i tak jeszcze przepiorę tą sofę 🤢
Pojechaliśmy dziś z mężem pooglądać meble, farby, tapety i w sumie wynudziliśmy się 🤢 natchnienia nie mieliśmy, nic nam się nie podobało. A do wybrednych raczej nie należymy 😁 zdecydowanie nie nasz dzień na takie rzeczy 🙃



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia słowo " wapniak " 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😜 uśmiałam się z okreslenia 😉
Co do muzykalności to nie wiem, Błażej to jest taka spreżynka że wydaje się muzykalny, ale wziąść pod uwagę to ze ja w ogóle nie jestem rytmiczna różnie może byc 😜

Kacha bo ja jak coś wyleje to zła jestem ale jak plama znika to ulga 😉
A wiesz czasem sa takie dni, że człowiek nie nadaje sie na zakupy, tez tak mam 🙃 Czasem to nawet allegro mnie męczy 😁 😁 😁

Adzia moje sny sa takie realistyczne że wolę czasami wstać, boję się moich snów.
A mama Ci się śni bo myślisz o niej a ona jest przy Tobie!

Oczy mi się zamykają. Nie moge się doczekać jak skończę poszewkę haftować, no ale jeszcze troszkę to potrwa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uciekam spać, ale zanim pójdę to jeszcze napiszę.
Najważniejsze:
Emilka wygrała nagrodę pocieszenia w konkursie fotograficznym czyli jedno darmowe zdjęcie portretowe w studio. 🤪 🤪 🤪 🤪
Normalnie ja dziś nie będę mogła spać z radości 🤪 🤪 🤪 🤪
I dziękuję Wam za zaangażowanie. 🙂 🙂 🙂
Kacha czytam, czytam. 😜
Natalka też już wstaję, ale ten czas leci. Ja jeszcze nie mam łóżeczka na najniższym, ale nawet jakby wstała to nie wypadnie. Mam 4 pozycje w łóżeczku. Emilka kombinuje jak szczebelki powyciągać, ale mąż je dobrze zabezpieczył.
Ja z tych tańczących na imprezach jestem, ale wieki nigdzie nie byłam. A co do zakupów to ja mam tysiące wizji, szkoda że kasy na nie brak. 😁 😁
Adzia mam nadzieję, że noc będzie lepsza. 😘 😘
Skoreczka to czekamy na fotki poszewki.

Wystawiłam na allegro matę Emilki i chce jej pchacza kupić. 😜
A jutro ma siostra przyjechać i przejrzymy ciuszki po Emilce. Wybierze co chce a reszta na allegro, bo ja mam już zapas na trojaczki i zanim ona się zdecyduje na dziecko to tirem będzie musiała do mnie przyjechać. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia mój Fabi to tylko usłyszy kaczuszki z mini mini albo gumi misia to jest w 7 niebie a jak mu się skaczy to mnie zaczepia i eeeeeeee eeeeeeeeeeeee żeby mu W odpowiedzi mu włoczyć znowu

Anabel dobrze że się wesele udało a tak ci się nie chciało hehhehehe

Kacha ja też jestem szczesliwa że moim dzieckiem zajmuje się zaufana osoba

Nikusia pchacz super sprawa ja ostanio kupiłam Fabianowi z ABC tanai firma jak na razie mój Fabian albo wchodzi na niego i prubuje na nim usiaś

Adzia mi sie wydaje że mama nad wami czuwa

ja wpadłam na szybkiego bo zaraz jade z fabim na zakupy i na 13 do pracy wczoraj miałam tak nudny dzień że masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
My też dziękujemy jeszcze raz za życzenia.
Noc nie była taka zła, wstawałam 2 razy, ale drugi raz to już nad ranem. Kuba ma dziś na późniejszą godzinę do szkoły. Zaraz będzie wychodził. Emilka już bryka.
Wielka jak posadzę Emilkę do fotelika a leci muzyka to zamiast jeść to ona podskakuje. A ja mam celować jej do buzi. I czasem jak stanie przy łóżku to też widzę, że podskakuje. Kuba też był muzykalny i jest do teraz, ale my z mężem oboje jesteśmy.
Co do pchacza to jeszcze nie wiem jaki. Najpierw muszę matę sprzedać. A jak wyrośnie z pchacza to też go opchnę i kupię coś innego 😜
Elka po pierwsze ja bym nie przyjęła takiego drogiego prezentu. Po drugie Jasia masz zabrać czy zostawić? Zabrać strach a zostawić to chyba zależy pod czyją opieką. Po trzecie mnie nie pytaj czy Twój się zgodzi, to Ty go znasz. Ja myślę, że powie że nie.
Jak mam powiedzieć co ja bym zrobiła, to wycieczka atrakcyjna ale bym się nie zdecydowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Zosia wstała o 6,30 ,ale godzinkę sama się bawiła w łóżeczku 🙂
Dziś mam wolne 🙂

Nikusia Zosia ma wierzę w pokoiku swoimi i jak tylko usłyszy dzwięk jej to od razu się usmiecha i zaczyna podrygiwać no i uwielbia jak sie z nią tańczy 🙂

Kacha moja też jak tylko może się chwycic to od razu się podciąga kuca i zaczyna wstawać 🙂 Zobaczysz czas rozłąki szybko minie

Skoreczka 3 kozaczki super 🙂 u nas grzybów chyba nie ma 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna to odpoczywaj. Relaksuj się i pisz z nami 😜 😜
I przypomniałaś mi, że Emilka też lubi jak się z nią tańczy.
A Kacha już chyba wróciła? Bo piszesz, że czas rozłąki szybko minie? Czy nie?
Adzia całuski dla Ani z okazji 9 m-cy 😘 😘
Beata "czy mnie jeszcze pamiętasz? " 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie.
U nas noc spokojna a to dlatego ze nasmarowalam Anię octem i komar dal jej spokoj i spala spokojnie a co za tym idzie - my tez 😜
A teraz znowu spi.
A ja ide robic ogorkowa a co na drugie? nie mam pojecia 🙃

Dziekuje za zyczenia dla Ani. Ciąża sie zwrocila wlasnie hehe 😉za rowne 3 miesiace roczek 🤪

Ania juz ma pchacza, pozyczonego od siostry. Super jej z nim idzie. Ale i tak woli chwycic mnie za palce i leci jak szalona 😉

Elka,twoj sie chyba nie zgodzi bo z tego co kojażę to byl o niego zazdrosny 😉 zreszta ja sama tez bym nie zdecydowala sie na taki wyjazd bez mojego i bez dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Adzia wszystkiego najlepszego dla Ani z okazji 9 miesiecy 😘
Elka uważam podobnie jak Adzia, że bez dzieci nie wybrałabym sie w tak daleki świat 😉
Kruszyna twoja kucki a mój jak sie podciaga to albo na klęczki albo szpgat robi - aż sie boje , ale z tego wiem to dzieci sa bardzo elastyczne i chyba nic się nie dzieje 😎
Co do grzybków to u nas tez nie było, ale od kilku dni mamy wysyp 🤪
Nikusia oooo brak kasy to ból, wiem cos o tym 🙃 ☺️ 😎 Kiedys pojdziemy do pracy i będziemy bogate 😁 😁 😁

My pchacza nie mamy, mój mikołaj jeździk pchał a raczej za nim biegał 😁

Zrobiłam pomidorową, troche posprzatałam. I chwila ciszyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Dziękuję za oklaska 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...