Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂

Dziewczynki juz troszkę odpoczęłam 🙂 Teraz pije herbatkę i bujam maluszka w bujaku 🙂
Wyspałam się bo mały jadł o 20 a potem dopiero o 5 rano więc cała noc do mojej dyskozycji - odpowiedż na pytanie Elki. Z reguły tak jest, rzadko budzi się w nocy.

Beata fajnie ze juz drugie planujecie 🙂 Może bedzie dziewczynka 😉
Ostatnio dowiedziałam sie ze moja kolezanka sprzed lat jest w ciąży bliźniaczej - dwóch chłopców 🙂

Urszulka
gratki dla Mikołajka z okazji 3 miesięcy 🙂

A Pamii buszujesz na forum jak juz nas nie ma 😁 😘

Miłego dnia 🙂 my na 12 jedziemy do poradnii 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata już jesteś zdecydowana na drugiego szkraba 😆? A za 2 lata chcesz być w ciąży czy już mieć przy sobie dwójkę maluszków? Ja gdybym teraz była w ciąży to bym się chyba załamała 😮 ale w przyszłości... wszystko się u mnie zdarzyć może 😮

A która z Was ma jeszcze dzidziusia w planach? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja mam dzidziusia w planach 🙃 i gdyby nie moja cesarka to pewnie staralibyśmy się szybciej 🙂 Chcemy jeszcze jedno dziecko i fajnie by było mieć jedno po drugim 🙂 Bo później lata będą lecieć i będzie gorzej. A jak wiadomo w naszym kraju przy naszych rządzących nić sie nie polepszy więc i finansowo lepiej stać nie będziemy 🙂 A tak większość już mamy ,dokupiły co nieco i tak będziemy sobie żyć z naszymi dzieciaczkami skromnie,ale w ciepłym rodzinnym gronie. Mam nadzieję,że zdrowie mi na to pozwoli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka wczoraj dopiero ok.22 miałam chwilę wolnego 🙂 więc pozwolilam sobie na zajżenie na forum 🙂

Kacha ja chcę dzieciątko ale za 4 lata 🙂

U mnie pogoda brzydka ale bardzo cieplutko bo 18 stopni na termometrze więc mimo wszystko wyskoczymy na spacerek, ale póki co to mala śpi... aja ide sie szykowac i domek ogarnąc 🙂 buziaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Nareszcie czuje sie jak czlowiek 😉
I z Jakubem juz lepeij antybiotyk zaczoł działac 😉
Ale nadal walczymy z katarkiem Kini...

Aleście sie rozpisały 😉

Elka no to idziecie pełna para 😉

Beatka to rzycze zeby to usg wyszło prawidlowo

Skoreczko ja tez mysle ze to nie obkurczanie macicy moze poprastu taka byłas zabiegana przy dzieciach ze niezauwazyłas ze twój brzuszek wraca do normy 😉 a macica musi byc obkurczona do 6 tygfodnia po porodzie 😉
Jak badannie małego???

Kacha ja musze wrócic do pracy;( ale mam nadzieje ze ueda mi sie dopiero we wrzesniu ... zobaczymy nic nie mówie bo najpierw musze z szefem porozmawiac a to bedzie tródna rozmowa bo on pewnie liczył na to ze wróce w maju...

Kasiulka jak u was ząbki na jakim etapie sa>???co stosujecie na zabkowanie bo widziałam reklame jakiś nowych kropelek i zastanawiam sie nad kupnem dla małej bo marudna jest i przy jedzeniu kopie nózkami a wiem ze to wyzynanie zabków moze jeszcze dłuuugo potrwac

Elka no i jka po usg???

Nikusia u nas oglądanie dziasełek tylko jak mała płacze bo inaczej sie nie da...A co do tego ze niepowaznie wygladałas to pewnie sobie pomyslał ze małolata z młodsza siostra przyjechała i dlatego sie bał 😉

Hahaha Kacha napisałas ze bedzies sadzic ...kwiatki a mi sie skojazyło jak mój sunek siedzi ostatnio na ubikacji i długo nie wychodzi ja wołam do niego Kubuś juz zrobiłes ta kupke a on: "Nie jeszcze sadze " 😉

Kasiulka juz doczytałam ze masz bobodent na ząbki 😉 no widzisz i o te kropelki mi chodziło 😉

Beatka przy Kini długich włosach nie widac jak ciemiązko pulsuje u Jakuba tez to było słabo widoczne ale on miał małe ciemiączko i szybko zarosło 😉

Skoreczko jeszcze troche i nasze dzieci daja nam odpoczac 😉

Elka Kinia je zawsze raz w nocy 😉 tylko ostatnio coś sie poprzestawiała i zasypia dopiero o 22... chyba przez rte nasze chorubska sie wszystcy rozregulowalismy trzeba wprowadzic oid nowa jakis porzadek w tym domu 😉

Urszulka no to usciski dla malenstwa ;0


Kacha ja juz pisalam ze jak bym miała jedno dziecko to napewno bym juz planowała drógie a tak to chyba jak wygram w totka to zaplanuje trzecie 😉

A ja jeszcze dzis siedze z dziecmi w domu ale mysle ze juz jutro bedziemy mogli wyjsc na spacerek rzeczy wywietrzyc reszte bakteri no i Jakub bedzie zająca szukał 😉
Tylko ja jeszcze musze dzis po południu cos na tego zajaca kupic...

Nikusia jestesmy z Toba od samego rana trzymaj sie dzielnie





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miło czytać, że te które mają jedno dziecko, chcą mieć kolejne. A te które mają dwójkę to gdyby jej nie miały to też by planowały 🤪 A wydawać by się mogło, że po naszych porodach to długo jeszcze żadna nie będzie chciała słyszeć o kolejnym, a tu taka niespodzianka 😆

A przed chwilą dostałam smsa od koleżanki, że urodziła Wiktorię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Aleks jednak obudził się o 4:40, ale zjadł i zasnął dalej 😉

Ale zachmurzone dziś niebo 🤨

Kacha no nie wiem czy za 2 lata ciąża, czy już maleństwo przy sobie 🙃 Zobaczymy jak wyjdzie. Tak jak napisała Kruszyna najlepiej szybko, dopóki wszystko mamy, bo później w tym państwie różnie może być. I zresztą nie chcę dużej różnicy między dziećmi, bo między mną a siostrą jest 7 lat różnicy i dopiero teraz, jak jesteśmy dorosłe to się dogadujemy 🙂

Urszulka wszystkiego naj dla Mikołajka z okazji skończenia 3 miesięcy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki!!
u nas dzisiaj dzień w kratkę raz świeci słońce a raz pada, wybrałam się autobusem do galerii z Nikosiem kupiłam Miłoszkowi tenisówki i wróciłam spacerkiem pół godzinnym bo już nie padało 🙂
Anabel to dobrze że już lepiej się czujecie, a i Kini katar minie zobaczysz, do świąt będziecie zdrowi! 🙂
Co do dzieciaczków to niby myślę że 2 mi wystarczy, że już nie chcę, ale gdzieś tam w głębi mam czasami myśl że może jeszcze za jakiś czas 3? 😉Sama nie wiem, zawsze mówiłam że ja chce 3 dzieci i mój mąż też, zresztą on nawet teraz się śmieje typu : zostaw do 3 😉 powiem tak że się nie zarzekam że nie, tylko ja już nie jestem taka młoda i gdybym chciała to najlepiej tak za 2 lata, ale znowu taka różnica mnie przeraża.Między Miłoszkiem a Nikusiem jest 5 lat różnicy i powiem Wam że nie narzekam, Miłoszek nawet dużo pomoże 🙂 a przy okazji on czuje się potrzebny, co przecież jest ważne, a mniejsza różnica wieku zmuszałaby do nieustannej opiek nad dwoma szkrabami więc nie wiem czy miałabym na tyle siły.Ach ale się rozpisałam 😉 ZObaczymy co los przyniesie, gdybym miała gwarancję że urodzę zdrowe przede wszystkim no i może dziewczynkę 🙃 to zdecydowałabym się pewnie za jakiś czas,ale takiej gwarancji nie ma nigdy.
Miłego popołudnia pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O od mojego ostatniego posta nikt nie pisał 😮
Dziewczyny miałam nawet dobry dzień az tu nagle moja siostra, która ma slub cywilny obraziła sie na mnie ze nie wybrałam jej na matke chrzestną 😞 Te wybory są okropne, ciągle ktoś obrażony, niezadowolony. Nie da sie dogodzić każdemu! Niech to wezma pod uwagę, tym bardziej ze ktoś kto ma być rodzicem chrzestnym ma życ po katolicku, przynajmniej ja tak uważam ☺️

No teraz opowiem Wam o badaniu słuchu, mały leżał na leżance podłączony diodami i na uszach miał takie słuchawki jak dj 😉 No ale nie zasnął, czekalismy i nic, śmial sie , gaworzył ale nie przysnął. Lekarka obejrzała wykres i stwierdziła ze jakas fala okazała się prawidłowa i badanie uznała za dobre. Jednak za 3 miesiace mamy jeszcze raz przyjsc na jakieś krotkie badanie bo to nie było w pełni wykonane.

I po wyjściu z poradni mąż mówi tak : ze teraz mnie gdzieś zawiezie. I wyobraźcie sobie ze umówił mnie wcześniej do fryzjera 🤪 Ale byłam szczęśliwa. Zabrał dzieci a ja poszłam się strzyc 🙂 nie zaszalałam bardzo, ale pocieniowałam włosy, wyrównałam grzywkę. Już nie jest mi tak ciężko z tą szopą i nie czuję się jak kobieta pierwotna. zresztą fryzjerka była sympatyczna i bardzo rozgadana więc miło spędzony czas 😉

Teraz Was poczytam 🙂

Kruszyna u nas była piękna pogoda cały dzień 🙂
I bardzo ładna ta twoja wypowiedź o planach bycia mamą znów 🙂
Anabel udany ten twój Jakub z " sadzeniem" uśmiałam się 😁 Dobrze ze juz lepiej u was ze zdrówkiem!!!
Kacha to nie ja jestem mendą 😮 Nie zabrałam nikomu nigdy oklaska 😉
KingaS tez nie mówie "nie" jesli chodzi o 3 dziecko ale boję sie też bo i latka lecą 😮 i w kraju jest marnie 😞
Nikusia daj znać 😘

Jutro jedziemy do szczepienia.
Błażejek jak dziś wróciliśmy przez 2 godzinki bawił sie grzechotkami 🙂

No teraz moze sie ktoś inny odezwie bo pusto tu dziś 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja się odezwę bo widzę, że Wam dziś ciężko to idzie 😜 😁
Fajny dzień dziś mam 🙂
Beata dziękuję 😘
Skoreczko ja wiem, że to żadna z Was 😆 ktoś mnie jednak prześladuje 😁 a jak temu komuś radość sprawia zabieranie oklasków, to niech się cieszy dalej 😉
A co do wyboru na chrzestnych... ja już pisałam, że jestem pewna, że mój brat się na mnie obrazi jak mu powiem, że chrzestnym będzie brat mojego męża 😞 Ciężko tak ale cóż robić, by dogodzić każdemu - masz rację. Iiiii super niespodzianka od męża 🤪 ale fajowo 🤪
Anabel dobrze, że wracacie do zdrówka 🙂
Nikusia.... 😘

Zmykam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo ja o 8 juz okna myłam szwagierka przyszla do Jasia na 11.30 poojechalismy do fryzjera zrobiłam sobie pasemka 🤪
u nas pieknie dzis było 🙃 🙃

skoreczka fajno ze oki, trzymam kciuki za jutro 😘 😘 aczemu musiałas sluch badac?

my jutro na usg.

urszulka najlepszego dla pociechy 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...