Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja też nigdy nie miałam zajączka 😮 I za bardzo nie wiem na czym to polega 🙃 Chowa się w domu jakieś słodycze i dzieci mają szukać sobie, tak? 😜

W Wielkanoc idziemy do teściów, a w Lany Poniedziałek do mojej mamy 🙂 Na szczęście żadnego jeżdżenia!

Byliśmy na spacerku, pogoda marna, ale co spacer to spacer 🙂
Z dnia na dzień mój synek wydaje mi się bardziej kumaty 🙃

Skoreczka Błażejek lubi kółka, a może balonem by się zainteresował? Bo u mnie balon zrobił furorę 🤪 (mąż dostał od pani w sklepie dla synka 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie też żadnych takich zajączków nie było. A dziadek z wielkopolski pochodzi 😜 i tak się zastanawiam, czy ja przypadkiem nie jestem poszkodowana, że bez takich zajączków się wychowałam 🙃 😁 Teraz to już taka mieszanka tradycji jest, że szok. Tak mi się przypomniało, że jak jest Mikołaj to na podkarpaciu dziadek mróz był 😁 a gwiazdor to nie wiem skąd, ale wiem że jest 😉
Nikusia ja widziałam tą matę i też mi się podobała 🤪 a Emilka bardzo ładnie wygląda, zdrowo pulchniutko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny to jestem zdziwiona że nie znacie zajączka 😉 😞
Nikusia Emilka słodka a Nikoś ma taką samą matę dostał od chrzestnej na chrzciny 🙂 ale mogłaby być troszkę większa , bo jak dziecko zacznie się obracać to szybko wypadnie poza matę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS napisał(a):
a gwiazdor to od gwiazdki 😉 znacie takie określenie świąt Bożego Narodzenia?Gwiazdka tak potocznie się mówi u nas na te święta 🙂
Anabel Ty na pewno znasz takie określenia? no i zajączka 🙂


Ja myślałam, że to takie prezenty bo moja mama robi małe prezenty i mówi, że to na zajączka 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja to jestem jakaś inna bo zajączka u nas nie było nigdy 🙃
No ale Gwiazdka to podstawa 🤪

Beata muszę spróbować z tym balonem 🤪
Nikusia Emilka prezentuje się pięknie na macie 🙂 W rożku taka malutka się wydaje a na macie duża 🙃 Miałam juz wczesniej pisac ze ja to juz dawno z rozków zrezygnowałam, bo Błazejkowi nozki wisiały na zewnątrz 😉

Ojjjjjjjjjjjjjeeeeejjjjj dziękuje za oklaski 🙂 Też musze znaleźć moment i poklaskać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie zajączek przynosi prezenty a dzieci je szukają. W domu, w przedszkolu. To są najczęściej słodycze. I ja jeszcze jak byłam mała to pamiętam, że szukałam ale chyba w sobotę. (tzn w domu w sobotę a w przedszkolu szybciej)
U mnie na Wigilię przychodzi Dzieciątko a u mojego męża Mikołaj. I co roku nie możemy się zgodzić co mówić Kubie.
Jeśli chodzi o matę to używana jest, wylicytowałam za 92zł, ale pisałam Wam ile razy robiłam podejście. Chyba z 30 miałam w obserwowanych. Moja ma tylko ryskę na lusterku. Najpierw miałam za mało kasy, ale potem jeszcze posprzedawałam ciuszki i kupiłam. I jestem mega zadowolona, gorzej z Emilką bo dziś to ją 2 min interesowała. Ona wolała się obracać i palce zjadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skóreczka ja się nei dziwie ze się ze złosciłaś zemna tez by tak było

Andzia u mnie jest to samo mlody jest bardzo sztywny głowa nawet mu się nie zakibocze malo tego jak go trzymam na rekach to zaraz rwie się do siadania jak chcem go nieraz nakarmic to nie mam siły bo się musze znim siłowac smieje się ze za dwa lata to wezmie mnie na rece i wystawi za dzwi jak będę krzyczeć

Beata ja to chyba zaczne chodzić do solarium to ja opale :P tą brzydką krechę

Nikusia z tym domem to troche cie rozumiem bo mój wujek przepisał mojej babci mieszkanie w bloku a ona mojej mamie bo mieliśmy ciezka sytuacje z mieszkaniem i teraz cała rodzina się focha o to tylko ze moja mama dla mojej babci tez jest na zawołanie ale nikt tego nie rozumie tylko mówia wszsytko Dorocie tylko moja mam nie dostała tego mieszkania za darmo musiała pospłacac długi np. musilismy zapłacić kolesiowi za boazerie której dawno nie ma 7000zl a to pospłacać pożyczki po wuju. Moja tesciowa bardzo nie chciała żebyśmy się budowali ze dom przepisze nam my będziemy mieć gore ona Pojdzie nadoł (tam teraz jest jedno pobojowisko zajmujemy tylko gore) bo jej drugi syn i tak będzie w miescie ale ja się nie zgodziłam o to ze roznie w życiu bywa np. szwagier ma cierzka sytuacje i nie maja gdzie nagle mieszkac i co tesciowa syna by nie przyjęła i ja musiała bym odstąpić pokoj a po drugie mamu nie duze podwórko ile razy bym je nie posprzątałam to i tak jest cyrk teraz cale podworko obejmuje drzewo wszedzie jakies papiery nawet dziecko nei ma się gdzie pobawic ale ja już tego nie będę robic brak mi sil teściu nie pracuje nigdzie chodzi i tylko pije jak patrze naniego to mnie bierze obrzydzenie ale co poradzic musze się jeszcze przemęczyć ale jak pojde na swoje będę wiedziec ze zyje i przyjedziecie wszystkie do mnie na parepetówe 

Kacha ja swieta będę miałą jak co rok chodzone od jednego domu do drugiego

Nikusia unas się obchodzi też ale dygusa w lany poniedziałek

Beata przypomniałaś mi ze musze kupic balony

Umnie jest gwiazdka ale gdzies jest jeszcze ze prezety zostawia dzieciatko

Ja byłam u kuzynki na kawce a odkad wróciłam Fabiana wstapił diabeł posta pisze już dwie godziny nie mam sily ja to się chyba zamienie z moim mezem ja ide do pracy a on zostaje z małym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczorajsze ściąganie gipsu poszło szybko i sprawnie,ale mój to się napocił przy tym 🥴 Dziś o 9ej jedziemy zakładać nowy gipsik ciekawe jak będzie 🤨
Kacha a jak Natalka wytrzymuje noce 🙂
Kacha święta też spędzamy u rodziny 🙃 W niedzielę idziemy na śniadanko do moich rodziców i póżniej na kawkę popołudniu bo mam do nich rzut beretem 😁 W poniedziałek jedziemy do teściów, w wtorek też będziemy świętować dwie klatki dalej u szwagra na urodzinach. A póżniej w czwartek mój ma urodziny,ale imprezę zrobimy na weekend 🙂

Zajączek u mnie się nigdy nie robiło i ja też nie szukałam zajączka .
A o gwiazdorze też słyszałam i za pierwszym razem nie wiedziałam o kogo chodzi 🙂
U mnie w BN prezent przynosi Dzieciątko a w Wielkanoc mamy Lany poniedziałek 🙂
Tak jest każdy dom ma swoje tradycje i obyczaje 🙂

Nikusia Emilka jaka zadowolona z maty 🙂 W końcu ci się udało 😉 A zainteresowanie będzie jeszcze 🙂

Wielka ja też przyjadę na parapetówę 🙂

Beata ja ostatnio tez nadmuchałam balona i Zosia lubi jak jej dynda nad łóżeczkiem 😁 naprawdę robi furorę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na parapetówkę musicie trochę poczekać al eobiecuje juz zaczne kupować materace do spania bo łóżek to mi braknie już musze znaleś jakoś przedszkolanke ktora podejmie się opieki np nad 10 dzieci w tym samym wieku tylko kilka dni różnicy 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁

szkoda że trzy lata temu wyszłam za mąż bo bym was na wesele zaprosiła 😁 😁 😁 😁 😁

unas na gwiazdkę mówią jeszcze gwiazdor lub dziadek mróz

u mnie noc ciężka młody wstał o 2 i spał zmami na łóżku bo nie miał zamiaru spać w łóżeczku oczywiuści jego nie obchodziło ze mamusia się nie wyśpi i bedzie spać w tulona zamiast do tatusia to włóżeczko braki mi słów do tego mojego chlopaka
JA uciekam bo musze troche poprasowac i pakuje mlodego i zaworze do babci bo ja mam dzień dla siebie zeby doprowadzić się do socjalizmu bo wugladam jak wywłoka
Beata masz ode mnie ol;aska za tego leszcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...