Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja znów muszę wrócić do Oillan. Pójdę kupić bo dziś wyskoczyły Natalce na nóżkach krosteczki, a wczoraj ją smarowałam balsamem Nivea 🤢 a do buzi używam Ziajki i zauważyłam, że muszę częściej ją smarować bo przez to ślinienie i ulewanie to ma suchą skórkę.
Tyle, że mi się wcale z domu wychodzić nie chce bo źle się czuję i brzusio mnie boli. A wszystko przez okres, który nadchodzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia Twoja Ania taka słodka na tej fotce, taki sam bladzioszek jak moja. To się zmieni jak zaczną jeść marchewkę. I moja też tak palce wcina. I fajna rodzinna fotka. To u nas zawsze problem bo nie mam kto zdjęcia zrobić.
Jak chcesz to daj mi swoje namiary na fb, to Cię przyjmę do znajomych.
Moja noc jak zawsze nakarmiałam ją o 23:30 ale i tak obudziła się o 1:40, potem ok 4 i potem to już nie wiem bo mi się z innymi dniami myli.
Kacha i Skoreczka łapcie po klasku, za pocieszenie mnie 😘 😘 😘 😘 Co ja bym bez Was zrobiła.
Kruszyna ja słyszałam, że na weselu minimum jest, że "płacisz za siebie w lokalu"-czyli do koperty tyle ile ich lokal wyniesie za Was. Dzięki za oklaska 😘 😘
Kacha ja też u mojej zauważyłam krosteczki. W przyszłym tygodniu idę na szczepienie to zapytam o to. Z tym, że ja niczego nowego nie używałam. A mam mleczko do ciała z Hipp, dostałam od koleżanki i używam cały czas.
Kasiulka napisz potem jak się czułaś po tych plastrach, bo mnie to ciekawi. I jak z klejeniem się ich. Bo to masz kilka na miesiąc, czy jeden (ale jak się myć 🙃 )sorry, może to głupie pytania ale ja nie wiem. I napisz nazwę bo się zastanawiam czy z cukrzycą można stosować to sobie w necie poszukam. Fajnie, że z bioderkami ok.

A ja poszłam sobie do szkoły, potem do ośrodka zdrowia (większość wyników wyszła ok, kilka za dużo lub za mało, ale nie wiem czy to coś ważnego) I Kuby też tak. Potem poszłam do koleżanki a potem jeszcze spacerek i do sklepu po cukier-bo o tym wiecznie zapominam.
A teraz szybko za obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Byłam dzisiaj z Małym w mojej pracy podpisać umowę, bo mi przedłużyli 🤪
Wszystkim Aleks się podobał, koleżanki brały go na ręce, a on też był ucieszony 🙂

A potem byliśmy na spacerku w parku, bo piękna dziś pogoda i wzięliśmy ze sobą psa nawet 😜

Obiadek się robi, posprzątane i chwila dla mnie, bo Aleks spokojny w leżaczku 🙂
A mi kręgosłup odpada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia licytacje przegrałam, ale znalazłam na allegro było ogłoszenie z tablica.pl, że jest do sprzedania za 130 zł używana i babka jest z Warszawy i dziś mąż po nią jedzie, bo zadzwoniliśmy do tej babki 🤪

Adzia Ty chudzino! 🙂

Kacha ja używam nivea krem na każdą pogodę przed wyjściem na dwór, a do ciałka nic – tylko kąpię w płynie do kąpieli nivea, a czasami w oilatum.

Wiecie, mam problem ☺️ Chyba ja jedyna z Was jeszcze z mężem nic, bo mam jakąś blokadę cholerną 😞 Czasami krocze jeszcze mnie ciągnie i bardzo boję się, że będzie bolało. Już jedną próbę mieliśmy i nic z tego nie wyszło, bo ja tylko myślę o tym czy będzie boleć i nie mogę się rozluźnić 😞 Sex mógłby przez to dla mnie nie istnieć i szkoda mi mojego męża 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
My dopiero teraz bo korzystalismy z pogody i pojechałam z dzieciakami na plac zabaw 😉 i pobuszowalisnmy po podwórku 😉

Nikusia marudz jak ci to ulge przyniesie to my duzo potrafimy zniesc
A co do wagi to u Emiliki mocz wyszedł ok?
Ja jestem ciekawa co z tego wyniknie ale coś czuje ze to nie iwina infekcji tylko mojego małego kaprysnika;/

Elka a mówia ze po chrzcinach dzieci sie uspokajaja a u ciebie to na odwrót...

Adzia slicznie wygladacie 🙂
pisze machajac mortylkiem nad Kinia bo ona ma zajete rece trzyma Jakuba pisstolet na wode 😉

Kruszynka u nas nocka normalna z jedna pobudka na jedzonko 😉

Kacha my mamy oilatum na raze ale jak sie skonczy to kupie kremik nivea

Nikussia ddoczytałam ze u was wyniki dobre no to ok

Beatka proponuje romantyczny wieczór jakis masaz no i wtedy moze sie uda no i pokmysl ze tyle nas jest i zadna nie nazekała na ból wiec i ciebie nie bedzie bolał trzuymam kciuki ale nie zmuszaj sie moze potrzebujesz jeszcze czasu...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłyśmy na spacerku 😆 od razu lepsze samopoczucie 😆
Kruszyna
no ja pamiętam, że Zosia ma problem z krostkami 😞 ale chyba widać poprawę? Czy bez zmian?

Mnie jakoś plastry nie przekonują, jakoś takie to dziwne mi się wydaje, że sobie nakleisz i gotowe 🙃
Kasiulka a Ty wiedziałaś, że chcesz plastry czy ginekolog Cię przekonał? Ciekawa sprawa ale nie dla mnie 😆 Napisz coś więcej o tym cudzie 😉
Adzia właśnie... Masz konto na FB? Daj namiar 😉
Nikusia 😘 a na obiad co robisz? Ja mam mnóstwo rzeczy zamrożonych po świętach 🙃 głównie mięska różnego rodzaju 🙃 ale miałam też gołąbki i jednego właśnie zjadłam 😜
Beata to super, że umowa przedłużona 😆 Ja wczoraj rozmawiałam ze swoim kierownikiem i czeka na mój powrót, więc nie powinnam się martwić ale zawsze jakiś stresik jest bo ta dziewczyna na zastępstwie to słyszałam, że się bardzo podlizuje 🤔 ale to jej raczej nie pomoże 🤔 mam nadzieję 😠
Beata Ja miałam krocze nie nacięte i też się bałam ale było miło 🙃 i moje obawy były bezpodstawne 😆 no i odnośnie sexiku to Anabel bardzo ładnie to ujęła bo żadna nie narzekała 😆 Musisz się wyluzować, chociaż wiem że ciężko tak. Ale potem to już będzie jazda 🙃

Brzuszek mnie boliii 😞 jestem oczekująca na okres 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata mata się opłaca bo jak jeszcze koszt przesyłki to wiesz. A ja na swoje długo polowałam, żeby na taką ofertę trafić.
Jeśli chodzi o Twoją blokadę to ja ją doskonale rozumie, przecież to ja jak mi się połóg kończył to stwierdziłam, że seks może nie istnieć. Tak się bałam, że na samą myśl drętwiałam. Pomogło mi podejście męża. Tak jak dziewczyny pisały, zróbcie sobie romantyczny wieczór. Pogadaj z mężem, że jak będzie bolało to dokończycie inaczej. 😜 weź jakiś środek nawilżający i nawilż się cała 😘 (bo ja się zestresujesz to nie będziesz wilgotna i będzie bolało a blokada będzie jeszcze większa) a odrobiną szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła. 🙂 😘 😘 😘
U nas też nie poszło od razu. I też ciągnęło.
Kasiulka czytałam ulotkę i oczywiście przeciwwskazaniem jest: "cukrzyca z uszkodzeniem naczyń krwionośnych" ja nie mam uszkodzonych ale to już mi żadne lekarz nie przepisze.
Anabel w wynikach tylko dwa są poniżej lub powyżej normy, dokładnie wypytam lekarkę w przyszłym tygodniu. U Kuby jest więcej wyników nie zgadzających się z normą.
Kacha ja zrobiłam mięso mielone, w sumie to na dwa obiady bo mi się gotować nie chce. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha Tak dokładniej to nie wiem jak one działają,mam ulotkę,ale nie chce mi się jej teraz czytać 😁 wiem,że są ponoć dobre.
Nikusia Czytałam właśnie,że nie są dla cukrzyków.
Zmykam 🙂
Niedługo wracam do ZG 😞 ale w piątek znów do domku 🙂
Wieczorkiem napiszę może jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusiaszybko masz już wyniki i oby te różnice nie były poważne
Beata fajnie wyszło ci z tą matą 🙂 A co do seksu to dziewczyny mają rację romantyczny wieczór i może akurat się odblokujesz 🙂
Kacha Zosię wciaż te krostki prześladują ostatnio był już spokój a to zaraz na drugi dzień pełno czerwonych krosteczek 😠 Nie wiem co robić i co o tym myśleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja stroka na fb:
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000660724543

Beata z tym seksem to ja mam tak samo 🥴my z mezem ciagle nic, raz bylo podejscie ale nic z tego nie wyszło bo bolało i teraz mi ginekolog dala takie globulki bo ja tam mam jakies otarcia kij wie z czego i jak skoncze je brac to mamy znowu spróbowac ale boje sie na sama mysl o tym 🤨 w ogole moje libido wynosi zero. 🤨 🤨
A my jutro mamy szczepienie na pneumokoki i kolejne ważenie Ani, az sie boje. No i mam juz wyniki badan Ani to sie wypytam czy wszystko w porzadku.
A ja chodze spiaca caly dzien i nawet sie zdrzemnelam chwilke i chetnie bym znowu poszla spac. A mielone to i u mnie dzisiaj byly 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No rzeczyswiscie dzis pustki ale pogodda ładna wiec pewnie dlatego ja tez po południu posiedziałam na podworku mała nie chciała spac teraz dopiero padła ... a ja troszke was poczytam i wyszykije Jakubka do spania bo maz pojechał opony zmienic i nie wiem kiedy wroci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia wysłałam Ci zaproszenie na fb
Kacha dzięki za oklaska 😘 😘
Kruszyna u mnie wyniki badań krwi są następnego dni, chyba że bym pojechała do laboratorium do szpitala gdzie rodziłyśmy to mam w tym samym dniu.
A Kuby wyniki muszę na necie posprawdzać
Adzia i Beata u nas też nie od razu było dobrze. Było kilka podejść, nie wychodziło bo ja się bardzo bałam. Potem chodziłam wkurzona i na samą myśl o czułościach cała sztywniałam. Mi pomógł alkohol ( wiem, że karmicie więc nie wchodzi w grę) ale też nawilżenie. No i wyrozumiały mąż 🙂
Widzę, że więcej z nam ma lub miało ten problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za rady! 😘 Mój mąż jest wyrozumiały, a najbardziej podoba mi się rada z nawilżeniem 😜 Bo romantyczny wieczór nie wiem czy pomoże... No, ale spróbuję 😉
Jesteście niezawodne 😘 Za to oklaski!

Mamy już matę 🤪 Jest extra! Tak się jaram nią, jakbym dzieckiem była 😜

Adzia też wysłałam Ci zaproszenie na fb 🙂

Po 20:00, a moje dziecko nie śpi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...