Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a ja na chwilkę i idę spać.
Kacha masz fajny avatarek 🙂
Adzia u nas z kąpielą spoko ale potem był ryk. 😞
Skoreczka to czekamy na jutrzejszego posta., 🙂
Anabel u mnie też już dzieci śpią. 😉
Beata fajnie, że Ci się moja rada spodobała. Mam nadzieję, że jeszcze pomoże. Bo romantyczny wieczór to dodatek a rozmowa ok, ale nasz problem jest w głowie.
Kupiłam sobie na allegro czarne bluzeczki za 9zł i poprosiłam o ustalenie kosztów przesyłki a babka mi powiedziała, że 20zł 😮 😮 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Koszty wysyłki większe niż cena bluzeczek?? Ojej no to bez sensu... Trochę wg mnie za dużo.

Ale oklasków mi się nazbierało 🤪 🤪 Dziękuję bardzo 🙂

A ja mam doła 😞 Andrzej chce jechać na 2 miesiące do Holandii do pracy jak się uda... A ja jestem bezradna,bo nawet nie spytał,co o tym myślę 😞 na samą myśl chce mi się płakać!!! ☺️ 😞 😞

Idę spać 🙂 Dobranooooc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Kasiulka ciężka rozmowa chyba przed Wami 😞 Ja bym swojego nie puściła. Albo razem albo wcale i on o tym wie. No ale każdy ma inną sytuację, każdy jest inny. 2 miesiące to niby długo ale też nie za długo. Musicie porozmawiać na spokojnie, bez emocji. Choć to ciężkie 😘
Nikusia dziękuję ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Twoje rady zawsze trafiają w dziesiątkę 😉
A z kosztami przesyłki też się kiedyś nadziałam - patrzę, że fajna cena czegośtam, zamawiam, przychodzi do płacenia, a tu koszt przesyłki z kosmosu 😮 I dostałam nauczkę - teraz zawsze sprawdzam!

Anabel Twój mąż to chyba fan piłki nożnej 🙂

Kasiulka współczuję 🤨 U mnie by było tak jak u Kachy - albo razem, albo wcale. Myślę, że to mimo wszystko powinna być Wasza wspólna decyzja skoro jesteście razem! I mu to powiedz.

Kacha ja też oglądałam YCD i mi się tańczyć zachciało 🤪 I chciałam poćwiczyć Zumbę - kiedyś MartaMay wrzuciła link na fb, ale jest już nieaktualny, a na youtube są kroki dla zaawansowanych 🤨

Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Kolejny raz mamy pobudkę o 5.38 🙂 Zosia teraz zasypia a ja piję kawę i zabieram się do roboty bo popołudniu mają odwiedzić nas znajomi a na 13.30do gina mam nadzieję,że nikt mi nie odwoła dzisiejszej wizyty 🤨. Musze upiec jakieś ciasto i zrobić sałatkę bo mój ma dzisiaj 30tkę 🙂
Anabel i co fajnego znalazłaś na allegro ??
Nikusia no to babka pojechała z tym kosztem wysyłki 😠
Kasiulka Andrzej robi to pewnie dla was 🙂 wiadomo tam trochę wiecej zarobi. Mój tez co roku wyjeżdza na miesiąc do NL dorobić i w tym roku też chce jechać 🥴
Jeździ sam bo ma super robotę(zawsze mówi,że tam odpoczywa) mieszka u naszych znajomych(do tych do których idziemy na wesele za tydzień). Kiedyś jak już zjechaliśmy z Holandii to tez tak mówiłam,że sam nigdzie nie pojedzie,ale zaufałam i tego nie wykorzystał. To co zarobi jest dużym przypływem gotówki dla nas 😉 w porównaniu do tego co zarobi w Polsce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😆 Pogoda mi dziś humoru nie popsuje 😆 Chociaż leje i jest paskudnie chociaż dziś znów się czuję kiepsko przed okresem - to mi też humoru nie zepsuje 😆 a nie wiem czemu tak ale chyba dbrze, co? 🙃 😁
Kruszyna sto lat, sto lat dla męża 😉

idę kawusię zrobić i zaraz wracam 😆 Z rana oglądam "Magdę M." 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂

Dziękuję dziewczyny za rady,muszę porozmawiać z Andrzejem...

Mój Skarbek ma dzisiaj 3 miesiące 🙂)
Ostatnio zauważyłam,że Fabiś płacze przez sen 😮 😮 Wasze bobaski też tak mają?? Wcześniej tak nie robił,w sumie to chyba zaczęło się po chrzcinach 🤨 Jak go przytulę lub obrócę na bok to śpi dalej... Dziwne...

Dziękuję za oklaska 😘 😘

Zaraz śmigam na uczelnię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mamusie 🙂

Zaraz zbieramy się na podwórko ale właśnie słyszę czkawkę 🥴
Wczoraj Błażejek zasnął o 16.30 i spał do północy, o polnocy mleko na śpiocha i znow spał, o 5 znow mleko na śpiocha i spał. Wstaliśmy o 8.30. Dziś zakładam mu body które były dobre i co...sa małe. To chyba ten sen wpłynał na wzrost 😉

Kruszyna wszystkiego najlepszego dla meza 🙂 Moj tez ma dzis urodziny 😉
Nikusia Emilka szaleje, jest bardzo silna.
Anabel dziekuje za gratulacje za naszego fikołka 🙂
Elka nie lubisz juz nas? gdzie sie podziewasz? pewnie na polku sie wygrzewacie 😁 😘

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
a ja przyszłam pomarudzić. Noc mieliśmy masakryczną. Emilka jadła co 2 godziny a raczej ściemniała, że je bo po 40ml to nie jedzenie. A od 4 to już było regularne ryczenie. Jak już nie dawałam rady to obudziłam męża. On też próbował smoczka, butelkę, ponosić przewinąć. Jak poszedł do pracy to zastałam sama na placu boju. Zasnęła potem na trochę ale co 10min krzyk-chciałam odespać ale nie dało rady.
Potem przyszedł pan z poczty bo przyszły moje bluzeczki. Koszt wysyłki 12zł a ja dałam 20zł.
Jedna ładna-niby ubrana raz, ale skoro popruta to chyba więcej razy-ale zaszyje i jest śliczna.
Druga ma rozmiar M/Xl a w aukcji wszystkie opisane 36. 😮
Trzecia jest ładna, tylko ma wstawkę z koronki i widać część staniki i kawałek brzucha. Na aukcji widziałam wstawkę, ale nie było widać że przeźroczysta. Chociaż tuniczka ładna i będę w niej chodziła.
Czwarta czarna to była za dobrych czasów bo teraz to już nie jest. Totalnie sprana, ma dziurę i plamy. A rozmiar 34, ale to dla mnie nie byłby problem, tylko wstyd byłoby w niej wyjść. Pod pachami to już z czarnego się biały materiał zrobił- że też ludzie takie rzeczy wystawiają.
Piąta powiedźmy, że jak mam dużą tolerancję to ok.
No, ale raz się zyskuje a raz się traci. No i nie rozpacza bo nie dałam za nie dużo.
Kasiulka to mu powiedź, że nie chcesz żeby jechał i czy Twoje zdanie bierze pod uwagę. Może tak się skupił na planowaniu, że nie pomyślał, że ktoś ma coś przeciwko.
Ja powiem tylko, że ja kiedyś byłam sama na zarobku w Holandii i kiedyś raz mąż był w Irlandii. To już bardzo dawno, ale to był okropny czas. I raz byliśmy razem jak już Kubę mieliśmy (Kuba był z nami) i to jeszcze mogło być. Jak dla mnie teraz to te pieniądze nie są warte tego rozstania, stresu, samotności itd. No, ale inaczej jak raz na krótko a inaczej jak potem co chwilkę.
Beata z tymi kosztami przesyłki to ja sprawdziłam, na aukcji było 10 złoty tylko, że ja kupowałam w sumie 5 bluzeczek. Dlatego poprosiłam o ustalenie kosztów przesyłki. A pani zadzwoniła i stwierdziła, że uczciwie obliczyła koszty przesyłki na 20zł bo przecież może ustalić na 50zł i jej to nie zrobi żadnej różnicy. Ludzie mają dziwne poczucie uczciwości. 🙃
cdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna wszystkiego naj dla męża. I udanej imprezki. 😉
Dzięki za oklaski.
Kacha super, że humor dopisuje. Mój też już troszeczkę lepszy.
Kasiulka gratulację z okazji 3 m-cy dla Fabianka.
Skoreczka mówisz, że przez jedną noc tak urósł hihihi. Wszystkiego najlepszego dla Twojego męża. Chyba nie macie tego samego. :-sorry, że te żarty 😁 😁
Masz rację Emilka jest bardzo silna, aż mnie to szokuje bo Kuba był zupełnie inny. Tylko tu jest silna i wyprzedza a tu jest "Tadek niejadek" i "krzykaczka" - no ale wszystko nie może być różowe. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...