Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka
Mąż wstawał do Emilki w nocy chyba z 7 razy, a to jeść, a to smoczek a to krzyczy. Wiem, że pierwszy raz o 3:30 to i tak długo pospała ale potem to już masakra.
Muszę dom ogarnąć bo dziś szwagra na obiad zaprosiliśmy. Siostry nie ma przez 3 tyg to co ma sam siedzieć. 🙂
Wielka ale super, że jednak Ci teściowa zostanie, a jak mały zasnął przed wyjściem to na pewno byłaś spokojniejsza niż jakby jeszcze nie spał.
Moja tylko raz z kimś została. Czyli z moją teściową jak ja szłam na pogrzeb. Z tym, że ja się nie boję zostawić dzieci z teściową.
Kacha z tym podawaniem dodatkowych produktów to ja już czekam bo jestem ciekawa czy jej będzie smakowało no i mam nadzieję, że będzie więcej jadła. A jakie produkty kiedy to też będę musiała sobie przypomnieć bo nie pamiętam.
Miłego Dnia Dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
Nikusia widzę że masz "rękę" do allegro, to fajnie że udało Ci się sprzedać a i z kupnem masz zasz zawsze szczęście 🙂
Wielka to fajnie że udało Wam się wyjść z mężem i że miałaś z kim zostawić małego 🙂
Anabel pewnie Twój kapuśniak dobry 🙂dobrze że Kinia tylko prykała. Ja nie przepadam za kapuśniakiem, jeszcze nie lubię krupnika, grochówki.Z zup najbardziej lubię rosół, pomidorową ale zabielaną i zupy krem, ja jednak jestem mięsożerna i na obiad najbardziej lubię mięsko 😉
Mój Nikoś obudził się dzisiaj po 3 i potem ok 7 także nocka udana 🙂 odpukać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Nocka 🙃 Zosia jadła o 20ej a pożniej dopiero o 8 rano 😮 Musiało jej się dobrze spać 🙂
Dziś ciąg dalszy zabieganego weekendu 🤢
Nikusia dobrze,że miałaś taki szczęśliwy piątek bo każdemu coś się należy 🙂
Skoreczka wiem,że ty używasz kosmetyki z bambino(oliwkę a co do mycia??)
Pamii dla mnie 2000 tysiące to też za dużo na antykoncepcje ,ale ten mój gin nie ma pojęcia ile zarabia przecietny Polak 😠
Miłego dnia dziewczyny i jak się wyrobię to zajrze do was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha a odnośnie dokarmiania to ja zamierzam zacząć jak Nikoś skończy 4 miesiące, tylko sama nie pamiętam już jak to było z Miłoszkiem ale na pewno zaczęłam od jabłuszka, zupki marchewkowej.Wczoraj w Dzień dobry tvn mówili że powinno się zacząć dokarmiać od zupek a nie ode deserków, ale ja tak z Miłoszkiem nie robiłam i było też dobrze.Bo niby lepiej tak mówili że dziecko najpierw zapozna się ze smakiem zupki, bo kiedy pozna smak deserka to może nie chcieć zupki.I mówili jeszcze co jest prawdą że każde dziecko jak poda mu się 1 raz taki deserek czy zupkę to trochę wypluwa bo to jest dla niego coś nowego i musi się przyzwyczaić.Ta babka w tym programie mówiła że stwierdzić czy dziecko czegoś nie lubi można dopiero po 30 próbach podania, że nie należy się zrażać jak dziecko pluje tylko próbować i to jest prawda zgadzam się z tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna to co to za antykoncepcja za 2000?to dlaczego masz taki zabiegany weekend?
Ja stwierdziłam że dzisiaj nie sprzątam, tylko podłogi umyję bo sprzątałam w środę na czwartek bo odwiedziły mnie koleżanki z pracy,więc z grubsza mam porządek, chociaż kurz i tak już widać.Może troszkę przetrę później, ale tak nienawidzę tego robić bo mam ciemne meble w pokoju i tak widać ten kurz, że jak posprzątam rano to wieczorem jest znowu i wygląda jakbym nie sprzątała 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Noc u nas super 🙂 Fabiś jadł o 20 i potem dopiero przed 3 🙂 i potem o 8!!! 🤪 🤪 🤪
Wakacje Andrzej chce jechać na weekend nad morze,albo chociaż na jeden dzień,ale nie wiadomo,czy będzie kasa 😮 No i mmay zaproszenie z Fabim do Niemiec 🙃 Do tych znajomych,którzy na chrzcinach byli. Ale mamy ode mnie 823km 🤨 trochę dużo dla małęgo dziecka,ale zobaczymy 🙂
Kruszyna współczuję propozycji antykoncepcji... cena kosmiczna 😲 😲
Zmykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna twój ginekolog chyba chce cię na 200% zabezpieczyć 😉

U nas słonko wychodzi. A ja nadal czuje sie jakoś niefajnie sama ze sobą, jedyne co mnie we mnie samej cieszy to to ze zmieściłam się w spodnie w które niedawno nie weszłam nawet na siłe, czyli spalam coś.
Jestem tez podłamana bo mój ojciec wyjezdza do Niemiec i sama bede z dziećmi, tak to miałam zawsze do kogo zaprowadzić Mikołaja 🤢 No ale jakoś to musi byc. Dziś zrobiłam pierwsze zejście z dwójką dzieci po schodach. Nie taki diabeł straszny jak go malują 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Kruszyna twój ginekolog chyba chce cię na 200% zabezpieczyć 😉

😁 😁 😁

A ja miałam przez weekend tu nie zaglądać bo weekend to zawsze jest dla naszej trójeczki ale tym razem mąż pojechał na cały dzień do swoich rodziców, oczywiście z Natalką. A ja mam na głowie porządki, pranie, prasowanie, układanie, szorowanie itd. Ale dostałam okres i bardzo źle się czuję, więc robotę to sobie będę dawkować 🙃 a do wieczora i tak zdążę. No ale sama jestem i nie będę widzieć swojej Niuni i nie będzie mi gaworzyć i płakusiać 😞 Żałosna jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga widzisz przypomniałaś mi, że najpierw warzywa do wprowadzania a potem owoce.
Z tym, że dzieci nie będę chciały, pluły krzywiły się to się zgadzam. Nie będą też umiały jeść z łyżeczki i nagle konsystencja będzie inna 🙂
A z "ręką do allegro" to tak nie do końca. Ostatnio pisałam o bluzeczce, którą kupiłam i nawet na szmatę do podłogi się nie nadawała, dobrze, że za 1zł. 😁 😁
Skoreczka mała rzecz a cieszy. Ja lubię być samodzielna ale z dwójką małych dzieci to o wiele trudniejsze.
Kacha jak któregoś z moich dzieci nie ma obok to ja też jakaś niespokojna jestem. Wczoraj jechaliśmy po buty, a Kuba był w kinie z kolegami i też mi dziwnie było.

a ja posprzątałam z pomocą męża. Poszłam na pocztę wysłać książkę, a potem na cmentarz posprzątać kwiaty, które zwiędły. A teraz lecę pomóc przy obiedzie. pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

a u nas chyba w malzenstwie slonce wyszło 🙃 🙃 🙃

bylismy w miescie,byłam w big starze maz kupil mi spodnie 🤪
potem poszlismy na pizze zjadłam 2 kawałki ooo i zobaczymy jak jasiu, jak myslicie jadła ktoras?
mam ochote isc do kina na Titanika ale kto mi z małym 4 h posiedzi 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to faktycznie tak powinno się wprowadzać najpierw warzywa potem owoce, tak właśnie mówili 🙂
Elka to masz dobry dzień widzę, cieszę się 🙂 dobre zakupy no i coś dobrego na podniebienie 😉 ja jadłam już pizzę z tym że za 1 razem nic nie było Nikosiowi i ja też czułam się dobrze, a za 2 razem po tej pizzy tak mi się odbijało i Nikoś też był niespokojny, ale to nie ma reguły każde dziecko jest inne, znajoma opowiadała że jej koleżanka już w 1 miesiącu karmienia piersią jadła w mexykańskiej knajpie i nic dziecku nie było 🙂 także co dziecko to inna reakcja.A Titanic u Was leci w kinie?
A poklaskam troszkę jak się da 🙃 miłego wieczorka
Ja posprzątałam jednak i podłogi umyłam a moi chłopcy poszli na spacerek pewnie zaraz wrócą.pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc ja nawet na razie nie staram sie was przeczytac bo nie dam pewnie rady wpadłam tylko napisac ze cały dzien bylismy na działce naszarpałam sie strasznie bo podwyszamy teren wiec duzo dzwigania a najgorsze ze jak spojrzałam ile zrobilismy na koniec to sie wyddawało tak małlo 😉Ale Kiniudsia byla grzeczna a jak zaczeła marudzic to siostra wzieła ja we włozek i pojechała na spacer mała pół dnia przespała 😉 ciekawe jaka bedzie dzis nocka .Ale jestem padnieta ale cioesze sie ze w koncy nam sie udała ruszyc z tym ;0

Sprpoboje coś poczytac 😉

Slkoreczko współczuje choroby meze...

Kinga ja dzis zjadłam pizze ummmm jak mi smakowała ale tez głodna jak wilk byłam 😉mam nadzieje ze Kini tez zasmakuje 😉

Nikusia ja tez cfzuje sie dziwnie jak nie ma dzieci koło mnie dzis na działce to sie co chwile ogladałam jak sisstra wzieła Kinie czy juz wracaja bo tak jakoś pusto 😉

Skoreczko ja tez ostatnio weszłam w spodnie które wczesniej były ciasne a terraz jestem zdziwiona bo przeciez z wagi nic nie spadłam

Kinga ja kapusniak lubie ale czasem nie czesto tylko ja raczej wszystkie zupy uwielbiam ale miesko tez 😉
cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
cicho tu.
My byliśmy na zakupach, kupiłam bratki. Potem do koleżanki na chwilkę, Emilka pokazała swoje możliwości wokalne, więc szybko wracaliśmy do domu.
Elka u nas też leci Tytanic 3D (tzn w mieście wojewódzkim bo jak już jedziemy to tam do kina)
Anabel ja nie lubię kapuśniaku. Kiedyś się zniechęciłam i mi do dziś zostało.
Skoreczka mam nadzieję, że mąż szybko wyzdrowieje. 😉

Teraz kąpiel i spać. No i zaczyna się krzyczenie. Uciekam pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pami nie zawsze poznac czy w wózku wieziesz chlopca czy dziewczynka na mojego Kubusia bardzo czesto mówili ze to dziewczynka 😉

Gosik moja lekarka mówiła ze dzieci na mleku modyfiklowanym ulewaja duzo czesciej niz na piersi.

Dziewczyny mi wyjazd na wakacje to teraz sie kojazy z tym jak musze sie zorgaizowac w obcym miejscu i juz widze te ciuszki porozkladane pieluszki chusteczki no i jedzenie obiadki dla wóch wybrednych łobuzów a nawet trzech...nie na ten rok chyba sobie odpuszcze 😉 😉 😉

Nikusia jej ja współczuje ci tych nocy z Emilka kurcze to jest dziowne ze ona tak sie budzi i to nie wiadomo dlaczego ... i te jej krzyki bo maja Kinia krzyczy ale nie az tyle co
Emilka w sumie to nie ma co ich porównywac nawet sie nie domyslam jak ci ciezko
Co do domu przykro ze siostra tak postąpiła ... co tu pisac ehhh szkoda domku...
I jeszcze jedno zeby jabłuszko nie robiło sie czarne trzeba je zetrzec na plastikowej tartce 😉 to metal tak działa ze czarnieje ja jak Kubus był małuy to kupilam taka plastikowa ;0

No i udało mi sie was doczytac 😉 🤪 ide sie połozyc bo padam ,,,




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

W weekendy z reguły nie wchodzę, ale byli u nas goście, mąż popił, więc ja sobie tu buszuję 😉

Mam pytanie: jak wychodzicie na spacerek i jest słoneczko, to przysłaniacie buzię malucha np. parasolką, żeby słoneczko w twarz nie świeciło, czy przeciwnie - wystawiacie ich buźki, żeby łapały słońce?

Kruszyna ta antykoncepcja też jakoś do mnie nie przemawia i jeszcze za taką cenę 😮

Nikusia gratulacje że Emilka sama w łóżeczku zasypia 😆

Kacha ja też w ciąży na nic kiszonego patrzeć nie mogłam 😜 Na słodkie mnie brało, a tu chłopiec, wbrew przesądom 😉

Ela ja jadłam już pizze hawajską i nic Aleksowi nie było 🙃 A na Titanica w 3D też bym poszła – u nas jest w Multikinie takie coś, że są seanse dla rodziców z dziećmi (jest podświetlany kącik z przewijakiem, a na widowni rodzice ze smykami) i może się wybierzemy…?

A jutro idziemy z moimi ulubionymi znajomymi na spacerek, co prawda oni dopiero w tym roku biorą ślub i nie mają dzieci, ale miło na taki spacer razem wyskoczyć 🙂

A wczoraj przyjechali do nas moja mama, z moją siostrą i jej synami i wizyta zakończyła się tak, że się pokłóciłam z siostrą i teraz ona jest na mnie obrażona (dzisiaj u mamy na obiedzie nie odezwała się do mnie ani słowem, a nawet zjadła obiad w innym pokoju). Ja to zaraz mam wyrzuty sumienia, ale mój mąż mówi, że ja miałam rację i że to ja powinnam być obrażona i że nie mam za co jej przepraszać i że to ona raczej powinna się wstydzić. Ale fakt jest faktem, że ona ma być chrzestną Aleksa i ciekawe jak to teraz wszystko będzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel przypuszczam, że jak byliśmy u koleżanki to Emilka już miała dość, najpierw wyprawa do sklepu a potem jeszcze w obce miejsce.
Beata mam nadzieję, że do chrzcin sprawa z siostrą się wyjaśni.
Ja wychodzę na spacer to staram się, żeby na twarz Emilki nie świeciło słoneczko, z tym, że nie mam parasolki.
Jeśli chodzi o dzisiejszy wieczór to Emilka trochę popłakała i poszła spać. I już drugą noc zasypia w łóżeczku. Mam nadzieję, że w nocy trochę dłużej pośpi. I nie zrobi mężowi tyle razy pobudki.
Idę spać Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Wpadlam sie tylko przywitac 🙂
Juz za 2 tygodnie jade do PL i zostaje tam az do sierpnia - ale sie ciesze, mowie Wam! Naladuje baterie i nabiore energii, moze zlapie troszke slonca...
Jedno wiem - bedzie fajnie! Juz wyobrazam sobie jak rano wymykam sie z domu, zeby pobiegac po okolicy! Zabiore aparat i powlocze sie po polach i lasach 🙂 🤪

Mam nadzieje, ze u Was wszystko OK
Moja Gabrysia bedzie jutro miala juz 3 miesiace!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂wczoraj jakoś przeżyłam 🙂 A dziś pójdzie już lepiej bo będzie mniej wybredne towarzystwo 🙂 Choć wczoraj już się z moim pokłóciłam i powiedziałam,że już nigdy wiecej nie robię urodzin ani moich i jego 😠
Kinga mój miał urodziny i robimy imprezę w weekend wczoraj było rodzeństwo nasze a dziś rodzice 🙂
Antykoncepcja za 2000 tys. taką zaproponował mi mój gin. jak macie ochote to poczytajcie http://www.ladycomp.pl/. Z ciekawości muszę sobie o tym kiedyś na spokojnie poczytać bo wiem,że tyle kasy za to nie dam 😮 A na pierwszy rzut oka wygląda to jak stuningowany termometr owulacyjny 🤢
Wakacje raczej jak zawsze będziemy planować jakieś wypady weekendowe 🙂
Beata Zosię pary razy dopadło słoneczko i zaczeła mrużyć oczy i budzić się 🥴 więc jak na razie unikam aby swieciło jej prosto w twarz
Martamay to na długo przyjezdzasz do Polski 🙂 super na pewno spędzisz super czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...