Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Dziewczyny wiecie co spac mi sie chce 😉

Kupiłam Jakubowi w netto taki malutki zestew plastelina z nozykami i foremkami do wycinania za 4 zł ale sie bawi 😉


Musze tez cos pomysleć i kupić tego typu, ale mój nie umie usiedzieć w miejscu i pewnie ta plastelina byłaby wszedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka dlaczego Jas ma miec usg brzuszka???

Skoreczko Kubuś z reguły tez nie umie wysiedziec w miejscu a ta plastelina baił sie 2 godziny i bawił by sie jeszcze ale 'Daniel wzioł go jak jechał zmieniac opony bo maly uwielnbia takie mechaniczne prace 😉 Kubusiowi sie podoba ta plastelina bo mu sie przypomniało jak ciasteczka robilismy i teraz tez wycinał a do tego jeszcze były trzy plastikowe nozyki hehehe 4 zł a jak cieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Ja dziś na gg pracuję. Dziś pisałam chyba z 5 osobami. A są dni, że żywa dusza się nie odezwie. 😁 😁 😁
Pokończyły mi się aukcje i znowu je powystawiała. Był z tym problem bo kupiłam kilka dni temu szablon na allegro i boksowałam się z nim 😠 😠 jeszcze nie znam języka HTML i już mnie trafiało. Ale się nauczyłam 🤪
Elka ja też nie jestem fanem sportu więc body do mnie nie przemawiają. 🙃
Skoreczka fatalnie, że chorujecie. Wszyscy chorzy, pisała Anabel, Elka, teraz u Ciebie w domu choruję. Mój mąż się zastanawia, czy czasem go coś nie łapie. U mnie też trzeba iść do przychodni i czekać w kolejce, z tym, że do pediatry jest dość dobra organizacja, że jedna , dwie osoby są w tym czasie.
Adzia to nie karmisz najpierw pierś a potem butla? Moja je ok po 70-80 dziś raz zjadła 120 i cieszyłam się jak głupia- u nas to się nie zdarza. O wadze napiszę w piątek, no ale z tym też mieliśmy problem.
Robiłam tylko mocz a teraz idę z wynikami morfologii. Na nic więcej nas nie kierowała.
Kacha bo jak je za dużo to źle i za mało to źle. A jeśli chodzi o allegro to kupią, zobaczysz 😜 wróżka Nikusia Ci to mówi. 😁 😁 😁
Uciekam spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Kacha a ja wstawałam tylko raz o 1 a potem już o 6 ale Emilka nie poszła spać. Jak szykowałam śniadanie to sobie w łóżeczku leżała a potem na macie to pozmywałam i trochę ogarnęłam. Teraz chyba sobie kawy zrobię, bo trzeba się ratować. No, chyba że by się jeszcze zdrzemnęła to ja z nią. 🙃
Znowu muszę dziś iść na pocztę. Mam nadzieję, że będzie ładnie, bo spacerek by się przydał. Tylko nie wie komu bardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to u Ciebie Nikusia to chyba nocka ogólnie udana?
Cieszę się, że idziesz na pocztę bo to oznacza kolejną sprzedaną rzecz 🙃 😁 A u mnie już wiem, że pójdzie jedna spódnica 😜 Choćby nie wiem co się działo 😁 Bo już ktoś zalicytował 🙃 a jeszcze 4 dni do końca 🙃 Wkręciłam się i co chwilę tam zaglądam 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas noc ok, mala zasnela o 21 i spala do 6:30 🙂 Ja czekam teraz na mame, ma mi przywiezc mieso gulaszowe i bede robic obiadek, a poaniej ide do sklepu szwagierki na kawe i do biedronki po oliwke bo mam z nivei i bardzo wysusza ona malej skore...


Elka bodziaki i odbicie bardzo fajne 🙂

Kacha heheheh mam znajomych co się facet starał wciąż o syna lecz po 5 córkach zrezygnowal :P...

Anabel u nas lekarz jak się go wzywa do domu to się płaci normalnie a jak się jedzie do przychodni to się nie płaci ale też trza czekać w kolejce, raz miałam tak że same stare babcie były i ja.. i było 30 min opóźnienia i wiadomo że dziecko się wściekać zacznie... i tak czekałam czekałam mała płakała i nikt nawet nie raczył mnie przepuścić...

Skoreczka mi mama powiedziała że to bardzo pomaga jak dzidzia ma zaparcia czy coś 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Mój Mały niedawno przesypiał całe noce, a teraz standardowo budzi się ok. 4 na jedzenie.
Pospałabym sobie jeszcze 😜

Czy Wasze dzieci też przemieszczają się w łóżeczkach w nocy? Bo ja mojego kładę tak w sumie w połowie łóżeczka, a jak się budzi ok. 4, to jest już na samej górze i wali głową w koniec łóżeczka (mam na założony ochraniacz, ale i tak wali) 🤨

U mnie ładna dziś pogoda, słonko świeci, więc będzie spacerek 🙂 A oglądałam wczoraj prognozę pogody i ma być bardzo ciepło pod koniec miesiąca 🤪 Oby się sprawdziło!

Wizyty u lekarzy i czekanie w kolejce z małymi dziećmi - porażka! A najlepsze jest to, że te stare baby same miały kiedyś dzieci i co, teraz pozapominały jak to jest? 😠

Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dziś jedziemy zna zakupy a może akurat kupię sobie jakieś spodnie na wesele bo mam 2 nowe sukienki,ale jakoś nie czuję się w nich fajnie 🥴 a spodnie to mój 🙂 przyjaciel. A wieczorem ściągamy gips a jutro zaś na jego zakładanie 🤨
Anabel nie raz tania zabawka a dziecko bardzo cieszy się 🙂
Elka ja się nie znam na poprawianiu zdjęć i tego nie robie 🥴 I nawet nie wiem jakiego mój używa 🙂
Nikusia i co udało się zdrzemnąć ??
Beata Zosia potrafiła spac w poprzek łóżeczka 🙃,ale z racji gipsu to ma wałeczek pod nogami i z obu stron blokadę aby mi nie uciekała 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja się zdrzemłam rano pół godzinki. Emilka najpierw nie spała, potem się budziła ale jak już mi się udało zasnąć to z pół godziny pospałam. A jak wstałam to tyle co się zdążyłam ubrać to już nie spała.
Byłam na spacerku, kupiłam jej rajtuzki.
Kacha masz rację, byłam też na poczcie bo wczoraj sprzedałam książkę.
Kruszyna ja uwielbiam spódnice i sukienki ale musi mi być ciepło, nie lubię w zimie biegać w spódnicy. No a jak Ty się najlepiej czujesz w spodniach to pewnie, że sobie kup.
Beata moja się nie przemieszcza w łóżeczku. Za to jak leży na macie to tak.
Mam nadzieję, że pod koniec miesiąca faktycznie będzie ciepło bo mamy bioderka a chciałam iść pieszo.
Pamii co do samych córek to ja jestem takim przykładem. Moja mama urodziła 5 córek ( z tym, że jedna umarła) a tak bardzo chciała syna. A nam się udało i syna i córcie.
Anabel napisz co powiedziała pediatra. Ja idę w piątek.
Elka może lepiej bierz ten antybiotyk.
Kacha widzisz mówiłam, że sprzedaż coś. I już pierwsza osoba zalicytowała 😜 A ja u siebie też ciągle zerkam. Chociaż mam ustawione, że jak ktoś zalicytuje to mi powiadomienie na gg przychodzi. 😉
Uciekam pomyśleć o obiedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka ja na twoim miejscu brała bym ten antybiotyk bo to dla dobra i Twojego i Jasia Ale to Twój wybór ..a jaki ten antybiotyk co przepisał???

Nikusia mała przytyła przez ten tydzien 200 gram wiec jest ok lekarka stwierdziła ze to pewnie przez te chorupska co nas meczyły mniej tyła mam nadzije ze teraz waga podskoczy i na nastepnej wizycie bedzie tez okmoze Kiniusia bedze drobna dziewczynka zreszta Jakub wielkoludem tez nie jest.. Dostałam skierowanie na usg brzuszka zeby sprawdzic czy wszystko jest ok ale mam zrobic za 3-4 tygodnie dopiero .A no i pytała jak bym chciała dokarmiac mała jakie mleko mówiła ze obojetnie jakiej firmy bo wszystkie sa takie same tylko zebym wybrała to :HA bo takie jest najlepsze dla maluszków ze wzgledu tego ze zwykłe zawieraja jakies dodatki z wieprzowiny czy coś i moga uczulac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też już po spacerku 😆
Martwi mnie to moje Maleństwo tym katarkiem i kaszelkiem, więc umówiłam się dziś do lekarza. Zobaczymy co powie 🤨
Elka duomox jest chyba jednym z niewielu antybiotyków, które można brać w ciąży więc myślę, że przy karmieniu nie powinno to źle zadziałać. Zresztą lekarz wie co robi 🤨
Nikusia allegro uzależnia 🙃 😁
Anabel, Beata super, że zakupki udane 😆 Tak trzymać i oby częściej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...