Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kruszyna ja na zdjęciu widzę zadowoloną Zosię 😆 Dobrze, że Maleństwo sobie nie zdaje sprawy z tego co z nią robią. No a na pewno lekarze chcą dobrze i miejmy nadzieję, że to już ostatni gips i po problemie! I Zosieńka będzie mogła ruszać nóżkami na wszystkie strony świata 😆 Tego jej życzę 😘

Kasiulka
przypomniałaś mi, że ja też muszę iść po receptę na Pepti 🤨 Zupełnie o tym zapomniałam przez tą moją gonitwę przez miasto 🤨
Ela a ja się zastanawiam po co Ci więcej zdjęć? 40 to i tak jest sporo a za jakiś czas znów sesję zrobisz i znów 40 😆 a potem znów i znów 😆 Ja bym chciała taką sesję za 100 - 150 zł 🙃
Nikusia aż mi gęsia skórka wyskoczyła po przeczytaniu Twojej opowieści i tego artykułu 🤢 Ja pierdziu 🤢 Uważaj na siebie! Wszystkie uważajmy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny ja mieszkam w miasteczku, które zawsze było uważane za spokojne. Już mi trochę emocje opadły, ale ostrożności nigdy za wiele. Z tym, że oni pewnie sobie pomyśleli, że ja jakiś dzieciak jestem. Bo włosy w warkocz francuski zaplecione, jeansy, adidasy, bluza z kapturem i na to kurtka z ekoskóry. Jeszcze blada jestem. 🙃
Kruszyna współczuję Zosi, ale myślę że lepiej teraz niż potem miała by iść do przedszkola czy szkoły z krzywymi nóżkami, dzieci by się z niej śmiały a ona miałaby problem. A w starszym wieku to już na pewnie nie tak łatwo skorygować. Chociaż mam nadzieję, że to już ostatni.
Skoreczka uściski 😘 😘 😘
Pamii i Kacha inhalator to bardzo dobra sprawa, prawie bezinwazyjne leczenie dróg oddechowych. Mój Kuba na te ciągłe zapalenie oskrzeli to non stop na inhalacjach siedział.
Elka a gdzie ta sesja? Dziewczyny może jakbyście zapytały u jakiegoś lokalnego fotografa to pewnie też by nie było drogo, kwestia jakie potem będą te fotki.
Kacha ta biurokracją 😮 🥴 😠
Emilka mi spała na dworze prawie do samej kąpieli, bo straciłam poczucie czasu. No i teraz krzyczy, bo jest wyspana. Coś czuję, że będzie masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka Zośka to sliczna ddziewczynka 😉

Skoreczko trzymaj sie 😘

U nas dzisiaj mała zasnela bez problemu chyba rtrafilismy w odpowiedni momet mała mie była mocno zmeczona ani mozno cpiaca jak szła do kompieli ufff od razu lepeij bo po wczorajszej wieczornej akcji juz sie bałam...tym bardziej ze mała nie ma najlepszego dnia dzisiaj dopiero wieczorem humorek jej sie poprawił 😉

Kinga dawno sie nie odzywała..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna nie ciekawie wyglądały te nóżki, ale miejmy nadzieję, że to ostatni gips i że nóżki będą dobre! 😘

Elka no właśnie, drogo 150 zł to nie jest, ale pytanie jaki efekt będzie, bo może się okazać, że i ja takie potrafię zrobić 😁 Lepiej sprawdź jakie robi ta osoba zdjęcia za tą kasę 😉

Nikusia no to współczuję... 🤨

Kasiulka czemu Andrzej nie mógł zająć się synkiem? 😮

Kacha no to faktycznie speeda miałaś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka 😘 😘 Dużo nieporozumień na pewnie jest bo Ty tu a on tam, do tego jeszcze Fabianek.
Beata Emilka krzyczała, ale na szczęście już śpi.
Anabel moja i dziś i wczoraj krzyczała przy kąpieli. Dziś była bardzo głodna a wczoraj to nie wiem czemu.

Powiem Was najlepszy tekst jaki dziś usłyszałam. Wychodzimy wszyscy z domu na spacer i spotykam na klatce sąsiadkę ( tą starą, wredną już kiedyś o niej pisałam). A ona do mnie czy idziemy do mamy na cmentarz, ja do niej, że nie. A ona do mnie "widzisz to wreszcie macie gdzie chodzić" 😠 😠 powiedziałam jej tylko ze złością, że wolałbym nie mieć. 😠

uciekam spać. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
chyba muszę zacząć pisać sama ze sobą, bo nie mam komu odpisać 🙂
Emilka wstała w nocy po 1, o 5, a potem 6:30 i już nie śpi.
Dziś idę na pocztę 🤪, na cmentarz, na spacer. No, ale najpierw muszę dokończyć w domu. Wczoraj wyprałam 3 prania i przez chwilę kosz był pusty. Szkoda, że przez chwilę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Ja dzis od rana bo Jakub juz poszedł do przedszkola a Kiniusia spi 🤪 😮 🤪 juz nie pamietam kiedy o tej godzinie spała ;0 ale po 6 zaczeła sie wiercic i przed 7 przez sen zrobiła kupala i zasneła najgorsze jest to ze spi z tym kupolem bo nie chciałam jej budzic mam nadzieje za sie zaraz nie odpazy.A i nocka poza poranną produkcja kupki ok mała wstała dopiero o 5 30 na jedzonko ;0

Nikusia to ale sasiadka stara baba a wyczucia wcale nie ma ...

Skoreczko myslimy dzis o tobie usciski...

Kasiukla mysle tak jak Nikusia ze problemy sa przez to ze nie jestescie razem i nie macie mozliwosci na bierzaco rozwiazywac problemów...trzymam kciuki za szybkie pogodzenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia a myslałam ze tylko u mnie ktos mi podrzuca ubrania do kosza 😉 ja tez miałam wczoraj pusty a dzis juz jedno pranie sie pierze ;0

pije kawke mój wzioł dzis wolne i wiecie co pojechał na ryby jestem zła bo miałam nadzije ze pojedziemy na działke rozrzucic reszte ziemi... ehhh z tymi facetami ale juz sie nawet nie odzywam ...Najgorsze jest to ze jak ja poszałam spac to on zaczoł szukac karty wedkarskiej bo nie wie gdzie ja włozych chyba liczył ze ja mu jej poszukam a ja mam to gdzies moze w koncu nauczy sie odkaładac rzeczy na miejsce grrrrr
No to sie wyzaliłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Noc ok Zosia już przyzwyczajona do nowego gipsu 🙂 Dzięki za miłe słowa 😉
Nikusia wredna ta sąsiadka 😞 Ja czasami się zastanawiam skąd biorą się tacy ludzie 😠
Ja też potrafie komuś coś głupiego odpowiedzieć,ale ta osoba musi sobie na to zasłużyć,ale ty czym sobie zasłużyłaś??
Skoreczka trzymaj się 🤨
Anabelach ci faceci 😮 ja tez bym wpadła w furię na twoim miejscu
Kacha a jak dzisiaj czuje się Natalka??
Elka jak tam twoje zdrówko ?? Wygrzał cię mąż w nocy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel znasz powiedzenia "że faceci są z Marsa a kobiety z Wenus" niestety mój też jest z Marsa. Czasem mam wrażenie że urwał się z innej bajki niż ja. Szczególnie, jak o obowiązku chodzi. No, ale im trzeba wszystko prosto z mostu powiedzieć, bo na domyślenie się nie ma co liczyć. Chociaż ja na mojego nie mogę narzekać. No może od czasu do czasu. 😜
Kruszyna dzieci szybko się przyzwyczajają a potem będzie dobrze i Zosia nie będzie pamiętała, że nosiła gipsowe buciki.
Anabel jedno to podrzucanie do kosza, ale syn do gdzieś za łóżkiem zostawia. Walczę z nim o to.
Skoreczka uściski
Zrobiłam sobie kawkę, ubrałam się, bo ma pan z poczty przyjechać, 😉 (tym razem nie będę z brzuchem na wierzchu biegać )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Kręgosłup mi odpada, bo Mały obudził się o 5 i jakoś tak długo jadł, że teraz nie wyrabiam z bólem 🤨 Karmiłam go jak zwykle na leżąco, ale może to też skutek paskudnej pogody 🥴

Nikusia jak czytam o tym zachowaniu sąsiadki, to mi się nóż w kieszeni otwiera 😠 Co za wredne, głupie babsko!!! 😠 Lepiej chyba ją ignorować i w ogóle na nic nie odpowiadać...

Anabel mój Mały to codziennie rano robi kupkę i ja słyszę tą produkcję, ale go nie budzę, dopiero jak sam się przebudzi, to przewijam go i karmię - i nie ma odparzonej pupci 😉

A teraz leży sobie na macie i przekręcił się o 180 stopni 🙂 I na boki z plecków się przekręca ciągle - spodobało mu się 🙂

Dzisiaj mi się nic nie chce, nawet ubrać 🤨 Przemęczona chyba jestem... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia coś w tym jest bo faceci to nie domyślni są ,albo po prostu nie chcą bo im tak jest łatwiej i wygodniej. Ja tez zawsze się denerwuję na mojego bo on nie domyśli się ,że coś trzeba zrobić a jak powiem to zrobi a draka jest oto,że sam ze swoją inicjatywą nie wyjdzie. A teraz przed świętami zrobiłam listę tego co ma zrobić(jak dla dziecka) i tak wziął udział w porządkach 🙂
Dziś też muszę wystawić plastiki to wyniesie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 😆
Kończę śniadanko i zabieram się za kawusię 😆
U nas nocka kiepska 😞 Katar bardzo męczy Natalkę, przez co też kaszle. No i obudziła się w nocy na jedzenie 😮 rzadko jej się to zdarza no ale zdarza. A teraz śpi spokojnie i nie charczy, i nie kaszle. Może dlatego, że wymęczyłam ją inhalacją i czyszczeniem noska 🤨 Wiem, że tak szybko nie wyzdrowieje, ale tak bardzo bym chciała żeby się nie męczyła 😞

Jak długo może trwać taki stan? Tak jak u dorosłego kilka długich dni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Beata to ja podeślę w kopercie trochę słońca bo u mnie fajnie świeci 🙂
Dostałam dziś jakiegoś powera 🙂 zupa juz nastawiona ,kawa wypita,ogarnę się poprasuję i lecę z małą na spacer 🙂


No extra 🤪 Podeślij trochę tego powera do mnie 🤨 Bo u mnie z tym kiepsko.

I mam nowe rozstępy na udach 🤢 🤢 😠 To jakaś masakra. Ja już nigdy nie będę dla siebie ładna i atrakcyjna. Zawsze już będę obleśna 🤨 Zdjęłam nawet lustro w przedpokoju 🙃 by na siebie nie patrzeć. Nie chce mi się już malować bo wychodzę z założenia, że to mi nie pomoże. Zamieniłam obcasy na trapery 🤨 do pupy to wszystko 🤢 Myślicie, że mi przejdzie? Bo ja już sama nie wiem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata staram się nie wdawać w dyskusję z tą wredną sąsiadką, ale wczoraj to mi się coś niecenzuralnego na usta cisnęło. Mój już od lat się do niej nie odzywa i najlepiej na tym wychodzi.
Z tym, że ona jest taka do wszystkich a jak wyczuje, że ktoś jest słaby psychicznie to dopiero. Chodzi o moją sąsiadkę z naprzeciwka, też taką babcie. Mieszka sama i czasem wchodzi na klatkę pogadać z kimś no a ta wredna też. Z tym, że korzysta i jej potem docina.
Moja jak robi kupkę to nie śpi, aż słychać jak ciśnie. Chociaż szybko jej to idzie. Potem zaraz ją przebieram, ale się zdarzyło, że w nocy zrobiła a ja nie wiedziałam i rano ją przebierałam, ale nie była odparzona.
Emilka najbardziej się rusza jak jej tetrowe pieluszki zdejmę. Chociaż dziś na macie tak długo się kręciła (nie wiem czy to świadomie robiła czy tak wyszło), aż leżała pod grzechotką i ją próbowała łapać. Tak krzyczała i piszczała, że aż miło było popatrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna to ja dorzucę trochę słońca do tej koperty. Zazdroszczę powera bo u mnie sterta prania czeka na poskładanie, i czeka i czeka i kurcze nie chce się sama poskładać 😁 😁
Kacha zakładaj to lustro z powrotem. I teraz masz nakaz od mamusiek, codziennie się pomalować, dla siebie. Coś ładnego założyć. Wrócić do butów na obcasie, wydłużają i wyszczuplają optycznie sylwetkę.
I pomyśl sama, czy tylko chude, patykowate dziewczyny są piękne? Tak serio to piękno to coś ze środka. Bardziej lubimy osoby uśmiechnięte, zadowolone z życia, sympatyczne niż najładniejsze. Nie musisz być modelką, żeby być lubiana. Więc koniec użalania, bierz się za siebie, bo spakuję Emilkę, przyjadę do Ciebie i Ci do tyłeczka nakopię. 🙂 😜 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z facetami to bywa różnie 🙃 Tak się zastanawiam czy im jest tak wygodniej poudawać, że oni nie wiedzą gdzie co jest, co i jak i kiedy 😮 Mój mąż czasem ma takie wstawki 🤨 po awanturze jest normalnie, a potem znów coś 🤨 np. śmieci wynosi już trzy dni mimo, iż mu przypominam. I wystawiłam za drzwi ogromny worek, żeby widział... I dziś rano też mu powiedziałam o nich (czuję się jak zdarta płyta 😁 😁 😁 :silly 🙂 to co zrobił? Poszedł do kuchni, zagląda do kosza na śmieci i mówi, że przecież tu jest nowy worek 😮 a co ja mu mówiłam 😠? Że śmieci są za drzwiami 😠
Przecież ja nie będę latać z wózkiem, z dzieckiem i śmieciami pod pachą 😮
Czasem mam cierpliwość i spokojnie powtarzam ja ta zdarta płyta 🙃 ale jak mi się nazbiera to warczę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
Z facetami to bywa różnie 🙃 Tak się zastanawiam czy im jest tak wygodniej poudawać, że oni nie wiedzą gdzie co jest, co i jak i kiedy 😮 Mój mąż czasem ma takie wstawki 🤨 po awanturze jest normalnie, a potem znów coś 🤨 np. śmieci wynosi już trzy dni mimo, iż mu przypominam. I wystawiłam za drzwi ogromny worek, żeby widział... I dziś rano też mu powiedziałam o nich (czuję się jak zdarta płyta 😁 😁 😁 :silly 🙂 to co zrobił? Poszedł do kuchni, zagląda do kosza na śmieci i mówi, że przecież tu jest nowy worek 😮 a co ja mu mówiłam 😠? Że śmieci są za drzwiami 😠
Przecież ja nie będę latać z wózkiem, z dzieckiem i śmieciami pod pachą 😮
Czasem mam cierpliwość i spokojnie powtarzam ja ta zdarta płyta 🙃 ale jak mi się nazbiera to warczę 😠


to u nas też tak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):

Kacha zakładaj to lustro spowrotem. I teraz masz nakaz od mamusiek, codziennie się pomalować, dla siebie. Coś ładnego założyć. Wrócić do butów na obcasie, wydłużają i wyszczuplają optycznie sylwetkę.
I pomyśl sama, czy tylko chude, patykowate dziewczyny są piękne? Tak serio to piękno to coś ze środka. Bardziej lubimy osoby uśmiechnięte, zadowolone z życia, sympatyczne niż najładniejsze. Nie musisz być modelką, żeby być lubiana. Więc koniec użalania, bierz się za siebie, bo spakuję Emilkę, przyjadę do Ciebie i Ci do tyłeczka nakopię. 🙂 😜 😘 😘


No rozwaliło mnie to 🤪 😁 😁 😁
To mi dogadałaś 🤔 🤔 🤔 😮 🙃 😁

Z tym lustrem to już tak jest od tygodnia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech... Mam plan wybrać się dziś do sklepu ogrodniczego bo chcę dokupić kolorowe doniczki i jak będzie ładny storczyk to go sobie do domu sprowadzę 😆 Bo ja lubię kwiaty, ale jak ktoś inny o nie dba 😁
Mam taką Jukę, która ze mną jeździ po świecie już kupę lat 🙃 Szkoła... studia... i teraz ją też mam 😆 Czasem się na mnie zezłości i kilka liści jej opadnie, a tak poza tym to mnie chyba lubi i jakoś ze mną wytrzymuje 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha Nikusia ma rację 🙂 Musisz pomyśleć o sobie i starać się sama dla siebie ładnie wyglądać 🙂 ja też byłam w podobnej sytuacji,ale teraz jak idę na uczelnię to zawsze się maluję i staram się już nie ubierać jak "małolata",tylko jak prawdziwa dystyngowana mamusia 😁

Będzie dobrze 🙂 I zakładaj z powrotem to lustro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...