Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Skoreczka mam nadzieję, że po tym wszystkim wrócisz do siebie i do nas 😘

Nikusia piszę to po raz kolejny, ale taka prawda: uwielbiam Twojego synka 😁

Powiem Wam szczerze, że ja też nie lubię przyjmować księdza po kolędzie 🤔 Dobrze, że to dopiero za dłuuugi czas 😉

Kacha jak też tak ładnie Cię poproszę, to poprasujesz mi? 😜 😎

Kruszyna nie wszystko stracone, możesz jeszcze kupić taki album 😉 A ja kupiłam w Emipku, nie przez Internet 🙂

Elka tam jest napisane, że matka tego dziecka jest kuzynką ojca - zależy jeszcze które pokolenie, bo w Kościele katolickim jest tak, że trzecie pokolenie może już wziąć ślub, czyli np. Twój Jaś i Twojej siostry ciotecznej córeczka 🙂 Może to i dziwne, ale tak jest 😉
Ogólnie niebezpiecznie jest wiązać się z kimś bliskim, bo są zbyt zbliżone geny i mogą wystąpić mutacje genów nowego człowieka, a przez to różne choroby genetyczne... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczynki daaawwwnooo mnie nie było ale muszę Was nadrobić 🙂 chyba nie jestem wstanie 😉poczytam jutro na spokojnie jak się da 😉
U nas wszystko dobrze, tylko Nikodem coś ostatnio wieczory ma marudne, tak jak sam zasypiał po piciu w łóżeczku tak teraz wieczorem wtrakcie picia zbiera mu się na uśmiechy, wypluwa butelkę i się uśmiecha i gurzy 🙂 🙃 ja się śmieję bo jak tu się nie uśmiechać, a on się pewnie wybudza i potem płacze jak go odkładam i ma problem z zaśnięciem.Od kilku dni ładnie śpi w nocy i czasem przesypia całą bo budzi się po 5, dzisiaj obudził się o 3 ale to też nieźle.
Parę dni temu Nikoś zrobił chyba 2 kupy takie brzydsze, ze śluzem, ale czytałam że się może tak zdarzyć i jest to cos nie tak jak te kupy się powtarzają często.A u niego to chyba były 2 a potem już robił bez tego śluzu.Ale ogólnie to robi czasem 4 do 5 kup dziennie i są czasem żółte a czasem zielone, a czasem mieszane.Już tak nie pamiętam jak to było z Miłoszkiem ale chyba też tak robił przy karmieniu mieszanym.A Wasze pociechy ile kupek robią i przy jakim karmieniu?Nikosia kupki to ciągle musztardówki 😉 Dobrej nocki pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
dowlekłam się do komputera. Emilka jadła po 1 przed 3, przed 5 a potem o 7. W miedzy czasie wstawałam podać jej smoczek, ale tylko z 3 razy. Rano miałam nadzieję, że trochę przyśnie i ja też. Skończyło się na marudzeniu, teraz ona leży na macie i się cieszy a ja sobie kawkę robię.
Wiem, że coś głupiego mi się śniło ale nie mogę sobie przypomnieć co.
Kinga już się zastanawiałyśmy gdzie się podziewasz? Emilka jest na mm i robi jedną kupkę dziennie najczęściej w kolorze żółtym. Nie mamy z tym problemu.
Beata ja znam parę która jest kuzynostwem 2 stopnia, mają dziecko na szczęście zdrowe ale ślubu nie dostali bo za bliskie pokrewieństwo.
Elka biedne dzieciątko. Tu jedna operacja a jeszcze na pewno jakieś przed nim.
Skoreczka 😘 😘 do mnie też do teraz nie dociera śmierć mamy, mam wrażenie że wyjechała.

Wczoraj przyszła do mnie babka z Urzędu Miasta, że mamy podatek za dom od mamy niezapłacony. I dodatkowo trzeba wybrać właściciela samoistnego, czyli osobę która się będzie zajmowała domem (albo widniała w urzędzie na papierku) zanim będzie sprawa sądowa. No i muszę jeszcze iść do urzędu dziś. I kurcze na 1 piętro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem 🤪
Musiałam odprawić cały ceremoniał inhalacyjno-witaminkowy i jestem 😆 o 10:0 karmienie i spływam z domu bo bardzo ciepło ma być a na burzę się w najbliższym czasie nie zapowiada, więc może zdążę sobie pospacerkować?
Nikusia czy to Emilka???????? 🤪 Bo wygląda jak lalka... wolę się upewnić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc pojechałam wczoraj na działke i jeszcze duzo zrobilismy i dobrze bo pogoda dzis gorsza 😉 mała grzecznie spała i o dziwo wieczorem tez poszła spac bez problemów ;0

Jak tam dzisiaj samopoczucie???
U mnie jak sie budze a raczej Kinia mnie budzi to nie najlepiej ale po paru minutach jak juz sie wybudze to jest ok ojjjj jak bym sobie pospała...

Beatka pewnie przegapiłam ten wpis 😉

Wielka mój wetkarz heheh zaraził sie po slubie od miojego taty mnie tez wkuzaja te weekendy jak on jedzie na ryby no ale wole to niz by miał sie po barachwłuczyc z kolegami 😉 zreszta ostatnie 2 lata miała mało mozliwiosci czeb7y jechac na ryby bo ja pracowałam to wiekszosc niedziel w pracy byłam a on musiał byc z małym w domku wiec teraz penie sobie to nadrobi


Elka ja tez mam znajomych co wcale nie zwracaja uwagio kiedy co powinno sie wprowadzac i wczesnie zaczeli dawac dodatkowe rzeczy ale ja uwazam ze schamat zywienia niemowlakó jest stwozony tak zeby w odpowiednim czasie wprowadzac odpowiednie rzeczy zeby dziecko rozwijało sie prawidłowo mi lekarka mówiła zeby jeszcze troszke poczekac mała za pare dni bedzie miała 4 miesiace mysle ze tak za 2-3 tygodnie zaczniemy od marcheweczki pózniej ziemniaczki pietruszka itd... no i jabłuszko ;0

Nikusia mój za miotłe sam nie weznie sie a zazda mu sie powiedie ze bałagan jest to ja mu kaze popatrzec kto robi ten bałagan i ze jak posprzata swoje rzeczy to bedzie o wiele lepiej mieszkanie wygladało/...

Dziewczyny ja chyba zaczne powoli dawac małej mleko modyfikowane bo juz mam dosc... tylko cały czas mi zal i przykro jak o tym mysle bo do 6 miesiaca jeszcze 2 brakuja ...

Wielka ale zrobiłas tych swoich chłopów 😉

Kruszynka ja pamietam Jakubowi przemywałam ioczka solą fizjolgiczna ale mysle ze rumianek tez nie zaszkodzi o przeciez oodkarza

Nikusia mój Kuba tez ostatnio próbował sie zmiescic na macie a jka juz sie zmiescił to bawic sie nie mógł bo mu podwinete nogi przeszkadzały ;0


Elka jak bym była w ciazy to bym cie udusiła za tego linka ja to nie moge patrzec na takie zdjecia bo mi sie coś w zołądku skreca ...;(;(;(

Nikusia moze lepiej ze snu nie pamietasz jak miał byc głupi ;0

Kinga u nas musztardówki cały czas ale do tej pory tylko na piersi jedziemy poza moze trzema razami jak mała wypiła troch z butelki...

Emilka rzeczywiscie jak laleczka 😉

Ide dopuki mała spi przerobic szpinak bo dostałam od cioci i musze go wypłukac sparzyc i poporcjowac bede miała dla Kiniusi jak juz bedzie jadła obiadki ziemniaczki ze szpinaczkiem Kubuś lubił zobaczymy jak mała bedzie to wcinac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Nikusia no ja też na fb napisałam, że wygląda jak prawdziwa lalka! 🤪

Kinga u nas kupki są musztardowe, czasem zdarzy się zielonkawa. A załatwia się prawie po każdym jedzeniu, w ciągu dnia są min. 3 kupki 😉 Karmię tylko piersią.

U mnie nie wiem czy ciepło, bo szaro jakoś. Ale na spacer dziś obowiązkowo. A na 17:00 do neurologa na kontrolę.

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dziś u mnie słonko świeci wiec wybieramy się na długi spacer 🙂
Anabel dzięki bo tylko ty mi poradziłaś z tym rumiankeim 😘 Zosia dzisiaj jadła o 4.30 a później nie miała zamiaru spać tylko gadał,uśmiechała się aż w końcu o 6.00 usneła a ja też uciekłam do wyra i pospałyśmy do 9ej 🙂
Beatapowodzenia na wizycie 🙂 Daj znać 😉
Kasiulka a ty byłaś już alergologa?? i co przepisał ci jakąś maśc na te suche łapki bo ja już nie mam żadnych pomysłów aby ulżyć Zosi. Buzia i rączki suche podrapane 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny! Dziękuje za odp w sprawie kupek

Wielka mój mąż nie łowi ryb za to formuła co 2 weekend jest oglądana 😉

Elka jestem tego samego zdania co Anabel żeby wprowadzać dziecku jedzonko zgodnie ze schematem

Nikusia Emilka śliczna i wersji ziomala i na różowo!A co do Twojej przygody to uważaj na siebie ja kiedyś też byłam śledzona 3 dni z rzędu przez tę samą osobę to wiem jaki to strach 🤨

Anabel zacznij dawać mleko dokarmiaj, ja tak robię i mi laktacja nie ustała spokojnie do 6 miesięcy wystarczy Tobie już na pewno bo masz miesiąc bliżej.Dawaj najpierw pierś a potem butlę choc u mnie nieraz bywa i tak że daję sama butelkę

Kruszynka Twoja Zosia śliczna i dzielna bardzo!!!!!a oczka możesz rumiankiem przemywać nie zaszkodzi i solą fizjologiczną.Mojemu Nikosiowi trochę ropiało 1 oczko to miał przepisany lek i maść neomecynę i przeszło a teraz przemywam przegotowaną wodą.Wtedy przemywałam dodatkowo rumainkiem

Elka wracaj szybko do zdrowia!!
Skoreczka również zdrówka dla całej rodzinki!!!

No to Was trochę nadrobiłam jak kogoś ominęłam to przepraszam, postaram się być teraz na bieżąco z forum!!Zaraz będziemy zbierać się na spacerek bo ładny dzień 🙂tylko najgorsze to ubieranie bo nie wiadomo jak ubrać żeby nie przegrać ale żeby nie zmarzły dzieciaczki! 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byłam w urzędzie i załatwiłam. Musiałam zapłacić podatek za dom od mamy i babka w okienku jak mnie zobaczyła z wózkiem to miała taką kwaśną minę "jakby jej koza zdechła". Jeszcze się pytała ile lat ma starszy syn a potem mina jakby chciała powiedzieć, że ja to jakaś patologia. (nie wiem czy za młodo wyglądam do prawie 9-letniego syna czy uważa, że skoro Kuba jest niepełnosprawny to nie powinnam mieć więcej dzieci). Olałam ją. Potem poszłam na 1 piętro do drugiej babki (tej co wczoraj u mnie była) wypełniłam jej tam papiery a ona do mnie na "Ty". Normalnie szok. 🙃 😁 😁 za to była bardzo miła, skserowała mi papierek o który prosiłam, wypytała radce prawnego z urzędu jak mam się zabrać za sprawę w sądzie itd. 🙂
Anabel o tym, że jak posprząta za sobą to mieszkaniu od razu będzie czyściej to ja też już wielokrotnie mówiłam. Tak mam dziś szczepienie. Jak wrócę to napiszę ile waży i ile mierzy.
Beata powodzenia u lekarza.
Kruszyna na ropiejące oczka poza tym co wymieniły dziewczyny jeszcze ziele świetlika. Zaparzasz i przemywasz od zewnątrz do wewnątrz, za każdym razem świeżym płatkiem.
Elka ja mam zamiar zacząć wprowadzać jak Emilka skończy 4 m-c a zacznie 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...