Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mi się wydaję, że potrzebny jest czas. I nic nie zrobimy.
Beata ja nie chodzę całkowicie na czarno. Najczęściej mam bluzkę lub sweterek a spodnie jeansy granatowe. Ostatnio pokupowałam sobie jeansy po ciąży i nie mam kasy kupować kolejnych. A do materiałowych spodnie nie pasują adidasy. (bo mam takie na kant)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny wieczorowo 🙂
Beata to dobrze że wizyta u neurologa udana że z Aleksem wszystko dobrze.
Nikusia ale Twój mąż fajnie ubrał Emilkę 🙂 usmiałam się. A co do czasu po stracie bliskiej osoby to trzeba dać czasowi czas, ale nie zgadam się z tym że czas leczy rany bo sama wiem jak tęsknię za moją Mamą i to właśnie na początku wydaje Ci się jak jakby ta osoba wyjechała a z czasem jak długo jej nie ma to tęsknota i brak jest wielki, ja bardzo za swoją Mamą tęsknię i bardzo mi jej brakuje tym bardziej że byłam z Nią bardzo związana, miałam w Niej też przyjaciółkę i tej pustki czas nie wyleczy i nic nie wypełni.Nikusia musi minąć czas da każdego indywidualny i inny żeby się z tym "oswoić" nauczyć się żyć bez tej osoby ale na pewno jak dla mnie czas rany nie leczy.Czytałam przed porodem książkę "Córki które zostały bez matki" polecam córkom które straciły Mamy.
Beata a z Tobą się zgodzę że nasi bliscy którzy odeszli na pewno chcieliby naszego szczęścia i żeby ich zawsze wspominać i o nich pamiętać!

Elka bardzo ładny album, oglądałam podobne dziś jak kupowałam pamiątkę na Komunię, chyba kupię Nikosiowi

SKoreczka nie martw się niedługo wyzdrowiejecie i użyjecie ciepła, życzę Wam tego!
Dobrej nocy dziewczynki PA pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Emilka jest boska Kubuś hartkor Co do pani z urzedu pewnei myślała ze jesteś bardzo młoda zato od Ciebie mówiła na ty mi się tak wydaj ale jak tak było to powinaś być dumna

Skóreczka mój mąż ma wiem o co chodzi

Beatka super ze wszysko ok
Elka super album

a tera zo mnie wczoraj o 11 pojechałam do szwagierki jak wyszłyśmy po 11 to wróciłyśmy po 14 weszłyśmy na sekunde do domu przewinąć chłopaków i nakarmić i chodziłyśmy do 18 dziisaj tak samo może przyjdzie do mnie no bo ma 6km ale nie bede taka zeby nie wyjść po nia dojde 3 km i razem wrocim wczoraj to z 15 km zrobiłyśmy powiem wam ze fajnie mieć kogoś takiego co sie pojdzie na spacer i masz do kogo buzie otworzyc 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Noc udana bo mąż wstawał do Emilki. Z tego co mówił to często. Rano nastawił na obiad. Teraz jedzie coś przy aucie pogrzebać. Lecę się za porządki brać, póki Emilka przysypia.

Wielka fajnie mieć kogoś z małym dzieckiem bo wtedy masz z kim wyjść.
Kinga moja mama pracowała zagranicą i stąd moje wyobrażenie, że pojechała. Tylko czasem jak sobie uświadomię, że jednak nie to przychodzi żal. Nie byłam z nią jakoś super emocjonalnie związana, z racji tego, że często jej nie było. Za to jak była to często u niej byłam. No i jeszcze w ciąży pisałam, że jak pojechała to my z siostrą jej pokoje malowałyśmy, przedpokój tapetowałyśmy, mąż jej kafelki w przedpokoju położył (to akurat była niespodzianka) mąż i szwagier drzwi wejściowe wymienili itd. Jeszcze wcześniej mąż nadzorował jak c.o. kładli itd. Część zdążyła wyremontować i nawet się tym nie nacieszyła.

Koniec smucenia idę się do pracy brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dziś poczułam wiosnę na kanapkach 🙂pycha 🙂
Jakoś nie mam ochoty iść na to wesele,ale kto wie może będzie fajnie. Oprócz Państwa Młodych to nikogo nie znamy 🤨 oby trafiło się fajne towarzystwo 🙂
Beata dobre przyniosłaś wieści 🙂Aleks to zdrowy chłopak 🙂
Wielka no to ładne kilometry stukasz 🙂
Elka/Skoreczka i wy już niedługo wyjdziecie na podwórko 🙂
Nikusiano to super mąż ci wystroił Emilkę 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaaaaaaaa napisałam posta i skosowało mi sie 😠

U nas nocka słaba wstawałam 3razy do Kini i 3 razy do Jakuba w koncy Jakub przyszedł do nas do lózka i spał z nami ...

Nikusia no miałam nadzieje ze Emilka przytyje wiecej dobrze ze miesci sie w centylach a wyniki lekarke zaniepokoiłuy moczu czy krwi??? i co to moze znaczyc??? cofam pytanie bo doczytałam Nikusia nie czytaj za duzo na necie bo tylko nerwy przez to stracisz wiem to po sobie bo ja te w neta wczodze a potem mjakies obsesje mam ... Kiniusia tez spada na siatce na ta chwilee obwinilismy za to moja chorobe i katarek Kini który miała zobaczymy na nastepnej wizycie no i po usg brzuszka ... Moze Emilka tak mało je przez to ze miala ta infekcje ...

Elka popieram Nikusia jeszcze bedziesz nie raz wyzya=wąła jak bedziesz Jaska karmila lyzeczka 😉 ja tez sie cieszylam jak miałam wprowadzac Jakubowi nowe pokarmy a jak juz zaczełam a on zamiast ładnie wcinac pluł to juz nie byłam taka szczesliwa 😉

Skoreczko kup na ten katar tabletki cirruc super sprawa naprawde one troszke kosztuja ale naprawde przynnosza ulge i ja brałam 2 szt dziennie i to wystarczało skutecznie blokuje kichanie i kapanie z nosa naprawde warte sa ceny jak nie bedzie ci leciało z nosa to od razu zrobi ci sie lepiej

cdn..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka w imieniu męża dziękuje za oklaski. Muszę mu powiedzieć, że dostał.
Stwierdził, że on przecież nic takiego nie zrobił. 😜
Anabel ja tylko na jedną stronę weszłam i potem już nie czytałam. Tam coś o białaczce pisało, ale ja miałam okazję oglądać wyniki chorego na białaczkę więc wiem, że Emilki na to nie wskazują.
Kruszyna ja też zaraz kawką w towarzystwie męża.
Kinga wszystkiego naj dla Nikosia z okazji 3 m-cy 😘 😘 😘
Już posprzątałam, pranie się pierze. Obiad prawie gotowy. Emilka śpi a Kuba u kolegi.
A popołudniu mieliśmy w planach iść do znajomych na grilla ale pogoda się psuje. Pewnie skończy się na kawce u niech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka wytrwałości życzę 🙂

Elka wydaje mi się że powinna jeszcze miesiąc poczekać... ale to tylko mi się wydaje 😉

Nikusia no właśnie... stwierdzilam że miał chyba gorszy dzień... bo się czepiał o wszystko...

Beata tyle że nie miało co ją przestraszyć... już się zastanawialiśmy z mężem co by mogło ...dodam że już nie ma problemu w kąpieli 🙂

Kacha myślę że można kłaść na papier bezpośrednio 🙂

Kacha mój na szczęśćie wyprasowanych rzeczy mieć nie musi.. oczywiście prasuję ale dopiero przed wyjściem... 🙂

Kacha ja bym od razu theraflu zatoki zastosowała, 3 saszetki i po sprawie 😉

Kruszyna przemyj rumiankiem ale jak nie będzie schodzić i będzie się powtarzać to może to oznaczać zatkany kanalik łzowy... tak czytałam gdzieś i wtedy trzeba do lekarza ... a 3 kupki to czasem norma i u nas 😉 ważne żeby były normalne 🙂

Nikusia odmładzający się Kuba :P śmiesznie to brzmi w ustach dziecka heheheh

Nikusia Emilcia słodko wygląda w tym różowiutkim wdzianku 🙂

anabel zrobisz jak uwazasz ja wiem jedno ze przy mm latwiej jest...

Skoreczka rozumiem cie doskonale bo mam alergie przez caly rok : jestem uczulona na olesn i roztocza...

Nikusia wiesz ze lekarze dmuchaja na zimne wiec sie nie przejmuj poki co...

Elka album super 🙂

Pogoda ja najbardziej lubię wiosnę 🙂!! W lecie często jest mi zbyt gorąco, w zimie zbyt zimno, w jesień zbyt pochmurno 🙂 wiosna jest idealna

Nikusia, Skoreczka jeszcze troszkę i pogodzicie sie że bliska osoba was opuściła... w końcu gdzieś tam się spotkacie kiedyś 🙂... a moim zdaniem to że człowiek sie cieszy dniem dzisiejszym to jest dobre, bo w końcu nic innego jak właśnie ,,śmierć" uświadamia nam że życie nie trwa wiecznie i trzeba się cieszyć z tego co mamy 🙂

Nikusia już wiem po kim twój syn taki zabawny hehehhe 🙂

Beata dobrze że Aleksio zdrowy 😉

Kinga gratulacje dla syncia !! 🙂

Tymczasem jak Laura wstanie to nakarmię ją i idziemy pospacerować 🙂...

Pewnie wpadnę dopiero w poniedziałek bo jutro aktywny dzień:* buziaki kochane !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Ja tylko na chwilkę, mama nie ma czasu,a ja muszę się zająć Fabim i nie mam czasu Was poczytać 😞
Kruszyna Tylko niestety Emolium nadal mamy stosować,nawet 6 razy na dzień.

Tak się pokłóciliśmy z Andrzejem o jego mamę,że obawiam się,że to koniec 😞 😞
Zmykam,nie będę marudzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna też dawno temu miałam okazję iść na dwa wesela gdzie nikogo nie znałam, mała to przyjemność, ale mimo to życzę udanej zabawy!
Pamii właśnie tego mi brakowało, takich mocnych słów 😘
Nikusia jak to za co? Pozwala ci się wyspać 🙂

Mi udało się troszkę ogarnąć dom, chciałam jeszcze posadzić jakieś kwiatki na balkonie ale deszcz pokrapuje i zimno sie zrobilo. A rano był piękny dzień.
Błażejek teraz śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny!My właśnie po spacerku pijemy kawkę, Niko śpi jeszcze a Miłoszek pojechał rano z moim Tatą do niego i wróci wieczorem, ale powiem Wam że spokojniej w domu z tylko 1 dzieckiem ale jakoś pusto stwierdziłam że nie umiałabym na dłuższą metę być tylko z 1 a juz nie wyobrażam sobie wogóle jechać np na wakacje samej z mężem,tęskniłabym strasznie i pusto by było 😞 nawet dzisiaj na spacerku jak tylko z Nikodusiem jechaliśmy to jakoś dziwnie 🤨
Dziekujemy za życzenia dla Nikosia!Jak ten czas szybko ucieka już 3 miesiące a dopiero rodziłam 🙃Miłego popołudnia i wieczorka dla Was wszystkich!!!Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka jak się ma dziecko to koniec nie jest tak szybko. Wtedy nie idzie tak zrobić, że się przestajecie widywać a jak się widujecie to jak złość przejdzie to pogadacie. 🙂
Skoreczka to mój mąż się pytał dlaczego ten oklask, bo on uważa że to normalne, że on wstaje a ja go nie będę wyprowadzała z błędu 😜 😜 😜
Kinga ja też się nieswojo czuje jak któreś z dzieci jest daleko. Ostatnio jak Kuba pojechał do kina a my z Emilką na zakupy to też mi jakoś dziwnie było. 🙂
Skoreczka u mnie rano ładnie, potem brzydko a teraz znowu ładnie. I grill nam się udał. 🙂

Emilka spała dwie godziny na dworze. Wstała na kąpiel i teraz będzie ryk 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny Dziękuję za słowa otuchy!!! 😘
dziwnie jest u nas z mieszkaniem, Andrzej śpi u mnie jak przyjeżdżam do domu... miało być inaczej,obiecywał,że się przeprowadzi do mnie i jak zwykle łamie obietnice 😞 kolejną... miało być lepiej jak się Fabi urodzi a jest jeszcze gorzej między nami 😞 teraz kłótnie sa u nas na porządku dziennym 😞 dzisiaj znów poszło,że jutro chciał jechać do teściów,a ja mówiłam,że jak chcą to niech oni przyjadą do nas- a jego słowa: "I tak zabiorę Fabiana,czy Ci się to podoba czy nie!!!" 😠 😠 I jak mnie nerwy wzięły!!! Przecież jestem jego mamą!!! i to ja mam najwięcej do powiedzenia!
ciekawe czy przyjedzie niedługo...
ale mam gdzieś coś takiego,że on przyjedzie i nie będzie się odzywał...
Zmykam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewczyny za życzenia dla Nikosia raz jeszcze!
Kasiulka dogadacie się jakoś tylko potrzeba czasu, zobaczysz zgadzam się z Nikusią że jak jest dziecko to nie tak łatwo się rozstać, bo dziecko łączy.Wiem że się wkurzyłaś na takie słowa ale może dobrze byłoby gdybyście porozmawiali i zamieszkali razem, na pewno byłoby lepiej, wspólne życie, wspólne plany wspólna codzienność i rozmowa i może byłoby mniej Waszych niedomówień.Życzę Wam wszystkiego dobrego i szybkiego dogadania się!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej cd..
Nikusia widok Emilki ubranej przez meza bezcenny 😉

Wielka pewnie ze fajnie jak sie ma z kim na spacer wyjsc ja juz sie nie moge doczekac jak siostra urodzi i bedziemy mogły razem na spacerek wyjechac ;0

Nikusia to i ja ci poklaskam a raczej Twojemu mezowi 😉 i jaki on skromny mój jak cos zrobi to trombi o tym tak zeby całe miasto słyszało

Kinga ucałuj Nikosia 😉

Kasiulka poczekaj i jak ochłoniecie porozmawiajcie bo szkodda zeby to sie tak rozpadło...usciski dla Ciebie...
Co do suchej skóry wiem ze kuzyn smarował synka parafina i to tez pare razy dziennie i on ma naprawde cudowna cere teraz 😉 zreszta w angli to maja i oliatum i ta parafina do smarowania za dorrmo na recepte...

Kinga ja tak samo teraz mysle ze zycie bez moich dzieci to by było strasznie puste i nie raz sie zastanawiem co ja bym robiła w danym momecie jak bym nie miała dzieci i nie moge nic wymyslec dobrze mi z tymi bomblami choc czasem padam na twarz wieczorem to i tak ciesze sie ze ich mam 😉

A my dzis podgonilismy prace na działce wiec jestem zmeczona i czuuje kregosłop ale radosc bierze jak widac efekty cały poprzedni rok sie byczyłam bo byłam w ciazy a maz fundamety kopał wiec teraz nadrabiam ;0 a maz sie wscieka bo go poganiam zle mu sie ze mna robi bo ja jak cos zaczne to daze do tego zeby jak naj szybciej to skonczyc a on cochwile przerwy robi bo tu chce sie napic tu chce zapalic grrrrr


Dobranoc dziewczynki i miłej niedzieli zycze 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w sobotę 🙂 Mały śpi, mąż poszedł do sklepu, więc weszłam 😉

Wielka super, że masz kuzynkę, z którą możesz chodzić na spacerki 🙂 Ja dziś spotkałam w parku koleżankę, która urodziła miesiąc temu i chyba też zaproponuję jej wspólne wychodzenie – zawsze to raźniej we dwie 🙂

Nikusia ja tak jak i Skoreczka podziwiam Twojego męża! Każdy facet pod tym względem powinien brać z niego przykład 😆
Super, że grill się udał. U nas też pogoda była piękna, byliśmy 3 godzinki na spacerku, a wieczorem burza 😮

Kruszyna może będzie fajnie na tym weselu – czasami tak jest nawet lepiej jak nikogo nie znasz, bo nie czujesz się wtedy obserwowana i komentowana przez rodzinę 😜 My na wesele idziemy we wrześniu 🤪

Anabel widzę, że często kasują Ci się napisane posty, więc mam radę, żebyś robiła tak jak ja, czyli otwieram Worda i czytam Was oraz na bieżąco piszę sobie w Wordzie odpowiedzi na Wasze posty i potem z Worda kopiuję i wklejam na mamusie.net 😉
I z Tobą to jest robota! Szybko wszystko skończyć i mieć spokój – popieram!!! 😆

Pamii mi chodziło o to, że od tej kropelki co jej wleciała do oczka mogła się przestraszyć 🙃 I masz rację z pogodą - ja też uwielbiam wiosnę! 🤪

Kasiulka macie dziecko, tak wiele Was łączy, więc nie sądzę, że po jednej kłótni będzie koniec! Głowa do góry!!! 😘 Gdybyś wiedziała ile to razy ja z mężem o nasze mamy się kłóciliśmy 😜 Ale dzięki temu nic nie ukrywaliśmy, tylko mówiliśmy sobie co nas denerwuje w zachowaniu naszych mam i jest lepiej dzięki temu. U Was też tak może być, tylko po tej kłótni proponuję rozmowę na spokojnie. A domyślam się, że z mieszkaniem razem jest trudno, przez Twoje wyjazdy do ZG...? Tylko, że moim zdaniem wtedy kiedy Ciebie nie ma, to on powinien zajmować się synkiem 🤨

Kinga trzy buziaczki dla Nikodema 😘 😘 😘 🙂

Kupiłam wczoraj Sopelek do noska Małego i teraz zastanawiam się jak ja mogłam bez tego funkcjonować 😁

A zapomniałam Wam napisać: wczoraj idę sobie na spacerku i mijałam dwie starsze babki i one na głos zaczęły komentować mój wózek (myślały, że nie słyszę, czy co? 😮 ), że „To ten z tych cięższych” ; „Ale ma dobre koła, bo te trójkołowce nie są za wygodne” ; „A ten ma skrętne koła, te co stają w poprzek” – aż miałam ochotę się odwrócić i powiedzieć, że nie stają w poprzek, bo można je zablokować do jazdy na wprost 😁 😁 😁 Ojjj te babcie! Ciekawe czy ja taka na starość będę czy gorsza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...