Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej

Tu mnie jeszcze dziś nie było, nie daje rady. Teraz mam momencik wiec pisze.
U nas choroba zapanowała na dobre...lekarz był i chłopaki muszą się kurować. Antybiotyk dla Mikołaja a Błażejek póki co kropelki i ewentualnie czopki na spedzenie goraczki.
Mówię Wam nie mam sił, nic nie jem bo nie mam ani checi ani czasu.

Póki co uspokoiłam się z dziadkiem, pewnie chwilowo, lekarz zlecił jeszcze kroplówki, potem czyszczenie nerek ale jak to będzie to Pan Bóg wie 😞

Anabel to pieknie ze Kinia przybiera 🙂
Beata ja przynosze juz ciuszki na 74 i 80, nie wiem czy ta numeracja jest jakaś pomylona czy coś, bo na 68 to poodkładałam do reklamówek. Mój mierzy 67-68cm i te ubranka są małe.
Kruszyna pochwal sie zakupami.
Nikusia a u Was jak ze zdrówkiem?
Kacha allegro uzależnia, ten kto to wymyslił wiedział co robi 😜
Elka skoro przepisali Ci antybiotyk to chyba wiedzieli co robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Skoreczko współczuje bo niedawno przyechodziłam to samo u mnie w domu usciski i badz silna najgorsze za wami zaraz antybiotyki zaczna działac i chłopaki poczuja sie lepiej.Błazejek to duzzzy chłopak 😉 Kinia miezy 62 cm ale nie milezyli po krzywiznach tylko na prosto 😉 ciuszki nosimy 68 😉

Elka duomox mozna brac i zinnac wiem to od pani co prowadzi poradnie laktacyjna u mnie w miescie wiec wiadomosc pewna i Jasiowi to nie zaszkodzi a ty poczujesz sie lepeij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka u mnie wszyscy zdrowi. Mąż wczoraj miał jakiś dziwny atak, serce zaczęło mu szybko walić i aż było bardzo czuć jak przyłożyłam rękę. Wiem, że teściowa ma arytmię i mąż chyba też, ale do lekarza bo bym końmi go nie zaciągnęła.
Z tym, że stwierdził, że rzuca palenie, no zobaczymy jak to będzie.
Skoreczka, Kacha allegro faktycznie uzależnia. Z tym, że ja raczej patrzę czy ktoś moje przedmioty oglądał itd. Nie mam wystarczająco dużo czasu, żeby powystawiać wszystko co bym chciała. I tak codziennie coś lub co drugi, trzeci dzień.
Anabel Emilka nosi ubranka 62/68 i aż jestem ciekawa ile mierzy. Z tym, że u nas mierzą po krzywiznach. Dziś jej ubrałam pajacyk na 62 a on już tak na słowo honoru pasuje, a miała go ubranego dwa razy.
Kruszyna ale czarne klasyczne spodnie to się zawsze przydają. Ja mam w szafce dwie pary i poza pracą na dużo okazji ubierałam. Ja też muszę skracać. 🙃
Anabel u mnie bieda z rajtuzami.

Obiecałam mężowi, że upiekę ciasto. Już na świeta miałam je zrobić, ale miałam doła i nic nie zrobiłam. chyba czas sie zabrac, tylko Emilka sie awanturuje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata co do bbudzenia się, to raczej będzie normalne przez jakiś jeszcze czas z tego co się orientuję, dopiero po 7-9 miesiącu można się spodziewać ciągłości w przespanych całych nocach 🙂

Elka wydaje mi się że lepiej jak będziesz brać antybiotyk niż jak masz zarazić Jasia... 🙂 ale to tylko moje zdanie

Nikusia no to znam już 2 takie przyklady hehehe 🙂 a z powodu siostry przykro mi :/

Anabel z wieprzowiny? ja się w sskładzie niczego takiego nie dopatrzyłam xD hmm :P

Kacha mam nadzieję że wszystko będzie ok... 🙂

Skoreczka chociaż jedz coś, bo się sama rozchorujesz 😞 ajć bardzo mi przykro z powodu dziadka 😞 uściski dla was !! 3majcie się !!

Kruszyna, Nikusia, Beata gratuluję udanych zakupów 🙂

Nikusia ja mojemu przegadałam w ten sposób : że to jest groźne (on ma nerwice serca chociaż mi się wydaje że arytmię bo mu właśnie serce kołacze czasem) no i powiedziałam ze jak chce zeby jego corka miala tatę to musi dbać o swoje zdrowie... CO DO ciasta to ja swoją biorę do leżaczka do kuchni... I ona się cieszy jak słyszy mixer czy blender 🙂

A ja już po spacerku, i kawce 🙂 na obiad zrobiłam gulasz... i też myślę co by tu na allegro wystawić 🙂...bo w domu pełno niepotrzebnych szpargałów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka 😘 😘 😘 😘 moje kondolencje, przykro mi 😞

u naas lekarz na wszystko przepisuje ten antybiotyk;/
ale mowil ze jak ma mi kto zrobic banki to niech one beda i babcia mi zrobila, teraz szwagierka bawi jasia rano babcia byla a jutro zobaczymy ja leze jestem cała mokra:/
ale sie poce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia mój tez zuca palenie a raczej obiecuje jak jesst chory albo go sserducho boli...a jak przechodzi to juz nie zuca...

Skoreczko strasznie mi przykro sciskam bardzo mocno...

Pami ja tez probowałam sie doszukac tej wiepszowini i nie znalazłam wiec nie wiem o co tej lekarce choddzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka przykro mi, widziałam świeczkę w opisie na gg i się domyśliłam. Marne to pocieszenie, ale jeśli chorował to już nie będzie cierpiał.
Pamii cokolwiek bym powiedziała mój i tak do lekarza nie pójdzie. Ja mówiłam, jego mama mówiła i tak od lat.
Anabel z tym paleniem to trochę wcześniej postanowił, niby od soboty chce rzucić. Zobaczymy. Już kiedyś rzucił, ale potem umarł jego ojciec i znowu zaczął. Ostatnio rzucił nasz kolega i nie wiem czy to też nie wpłynęło na mojego.
Elka wygrzej się w łóżku porządnie.
Pamii i Anabel ta wieprzowina może być inaczej nazwana i dlatego nie umiecie znaleźć. Wystarczy jak wpiszą jako związek chemiczny, bo wieprzowina to pewnie tylko nazwa użytkowa. Tak przypuszczam.
A ja siedzę i moje aukcje "odkręcam" bo pani kupiła książeczki i pomyliła się przy zakupach. Coś innego klikała a coś innego chciała. I teraz musi mu się wszystko zgadzać na stanie. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Jestem pierwsza? Emilka już nie śpi od 6, trochę było przez to problemów z wyszykowaniem Kuby do szkoły. W nocy też karmiłam ją po 24, potem po 2 wylatywał jej smoczek, marudziła a ja biegałam. W końcu już na oczy nie widziałam to mąż ją nakarmił.
Dziś muszę się szybciej położyć. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też się melduję 😆 Nocka lepsza niż wczoraj, chyba 🤨 bo ja jeszcze nie wiem jak odróżniać stan przeziębienia/choroby.
Wczoraj lekarka stwierdziła, że dobrze że przyszłam bo trzeba jak najszybciej zadziałaś, by katarek i kaszelek nie przerodziły się w coś gorszego 🤢 Mam stosować wodę morską, odciągać katarek, wietrzyć mieszkanie, w pokoju, w którym Natalka śpi ma być chłodno i mam się nie bać 🤔 Kurde no było chłodno i bałam się, że jeszcze gorzej z nią będzie ale wyłączyłam kaloryfer i rozszczelniłam okno 🤔 Dodatkowo muszę robić inhalacje 🤨 Kupiliśmy wczoraj specjalnie inhalator. No i dziś do kontroli mam iść bo mnie lekarka nastraszyła, że z dnia na dzień może Natalka dostać zapalenia płuc 😞 😞 😞 😞 Nie lubię takiego straszenia 😞 Martwię się ale mam nadzieję, że stan Natalki się nie pogorszył.

No i Natalka waży równe 6 kilo 😎

Ciocia Nikusia miała rację, że kilka rzeczy na pewno na Allegro sprzedam 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha faktycznie tak jest, że takie małe dzieci mogą rano mieć tylko katarek a wieczorem już zapalenie płuc. MI też to lekarka mówiła, żeby uczulić że jak coś się będzie działo (a najczęściej to co najgorsze dzieje się wieczorem lub w nocy), żeby się nie wahać i jechać do szpitala. Ja myślę, że lepiej wiedzieć takie rzeczy 🙂 .
A co do sprzedaży to skoro wystawiasz ładne rzeczy za parę złoty to logiczne, że się sprzedają. Nie trzeba do tego wróżki. Hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Między innymi dlatego się wybrałam do lekarza bo to pierwszy raz, kiedy Natalka ma taki katar i kaszelek a to niebezpieczne. Nie chciałam wymyślać i sama na własną rękę ją kurować bo po prostu nie czuję się pewnie. No nie znam się po prostu. A teraz już będzie inaczej. Mam nadzieję, że w nic złego się to nie przerodzi. Zobaczymy dziś o 16:40 😆

A jak zdrówko u Eli i Skoreczki? Jakaś poprawa dziewczyy? Mam nadzieję, że tak 😆
Skoreczko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Wczorajsze ściąganie gipsu poszło gorzej niż ostatnio bo miała go więcej nałożonego.ale jest już ściągnięty 🙂 W wanience leżała jak królowa taka szczęśliwa 🙂 A dziś założą jej zaś gips 🥴
Skoreczko bardzo mi przykro 🤨
Elka jednak wybrałaś bańki??
Kacha a u was skąd to przeziębienie?? Na pewno dziś już będzie lepiej z Natalką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
Dziękuję za wsparcie, jesteście wielkie!!! Nikusia masz rację z tym podejściem.
U nas choróbsko nadal panuje. Zobaczymy jak to dzis bedzie wygladało, na dodatek ja tez zaczynam sie marnie czuć ale ja jestem twardziel pod tym względem, szybko mi minie.

Kacha też boję sie tego wietrzenia 🤢 Wazne ze poszłaś wczas do lekarza z córcią i mozesz uniknać gorszych chwil z chorobą.

Nikusia a mój jednak jest dzieciem bezsmoczkowym. Czasem wolałabym zeby zassał smoczka ale nie ma mowy, wypluwa, tak jakby brzydził się. Juz nawet nie daje, odłożyłam w szufladę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna nie mam pojęcia skąd to się u Natalki wzięło 😮 U nas wszyscy zdrowi! Ale czasem jeden moment i gotowe. Napiszę wieczorem, co mi lekarka powiedziała.
Skoreczka choroby to wredne są i nikomu nie popuszczą 😠 Zdrówka życzę 😆 Ja się baaardzo boję wietrzenia no ale lekarka chyba wie co mówi 🤨 z duszą na ramieniu ale rozszczelniłam wszystkie okna a Natalkę ubrałam cieplej niż zwykle czyli założyłam na śpioszki skarpety i na górę sweterek zapięłam na jeden guziczek.
A co do smoczka to Natalka tylko do spania dostaje smoczek. Tak się chyba przyzwyczaiła bo ja jej na noc dawałam bo czytałam gdzieś, że używanie smoczka zmniejsza ryzyko śmierci łóżkowej 🤨 a w dzień to tak samo jak Błażejek - pluje nim jakby się brzydziła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka i Kacha to moja bez smoczka ni rusz. W nocy jak się obudzi i nie ma to płacz w dzień to samo. Aż się boję co to będzie jak trzeba będzie ją odzwyczaić.
Smoczek ma przypięty na łańcuszku i użyciu 24 na dobę.
Zdrówka dla Dzieciaczków 😘 😘 😘
A ja pomyłam gary, ogarnęłam, teraz czekam aż się pranie wypierze, powieszę, puszcze kolejne i idę na spacer, na pocztę a potem na kawkę do koleżanki. Jak będe wracała to jakieś zakupy zrobię.
Będę miała nowych sąsiadków, zamieszkają nad nami. Znam ją w sumie już, bo z mojego osiedla. I jestem wściekła, bo co przychodzą to sufit mi się chce na głowę zawalić. Wiem, że bardzo krzyczy na swoje dzieci. No i odeszła od męża, więc jest nadzieja, że jedna wróci- wredna jestem nie 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Moja nocka udana 🙂

Skoreczka mój też w ogóle smoka nie chce, ma odruch wymiotny i też już nawet nie próbuję mu dawać - leży w szufladzie 😉

Nikusia a no może wróci jeszcze do męża 😁

Kruszyna właśnie, ile jeszcze ten gips?

Również życzę wszystkim dzieciom i mamom zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc nocka ok watawałam o 4 a pózniej o 6 30 U nas ostatnio Kinia tez nie spi jak szykuje Kubusia do przedszkola alezazwyczaj grzeczknie lezy na tapczanie i słysze jak cały czas gadda wiec ok zdaze małego ubrac zje sniadanie i jak wychodzi to Kinia nadaj gada 😉

Nikusia mozliwe ze tak to jet opisane na tym mleku... Co do wstawania i podawania smoczka to u nas było to samo z Jakubem teraz jak coś to mam łatwiej bo lózeczko stoi koło łózka wiec nie musze wychodzic z pod poscieli ale powiem wam ze Kinia jak juz sie budzi to dlatego ze głodna jest a smoczek wypluwa jak tylko głeboko zasnie ...

Skoreczka ja tez zazwyczaj łatwo radze sobie z horpobami ale jak mnie dopadła ostatnio to poległam...Usciski dla Ciebie

Elka jak tam banki pompogły???

Kacha wietrzenie jest bardzo wazne nawet jak dziecko jest zdrowe lepiej jak w domu jest chłodniej i swieze powietrze a nie suce i ciepłe bo wtedy łatwiej o choróbska tak jak piszesz lepiej ciepło ubrac i wietrzyc niz rozebrac i przegrzewac

Nikusia ja tez bede miała nowych sasiadów ale od czerwca dopiero bo sasiedzi dom sprzedali pisałam kiedys o tym gosciu co go szukali 3 tygodnie i znalezli niedaleko domu...to jego zona spzedała dom...

Ja dzis ide do siostrzyczki na kawe pogonic siostrzenac na swiat bo juz bym chciała zeby była po porodzie chyba ja bardziej sie boje tego jej porodu niz ona ;0 ale ona nie wie coja czeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...