Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a ja wróciłam od znajomych, Emilka pokazała co potrafi. Zaraz ją kapiemy.
Skoreczka to znaczy, że los chce żebyście wybrali innego, lepszego chrzestnego.
Elka i jak Jasiu. Ja bym trochę poczekała jak się uspokoi to fajnie a jak nie to do lekarza. Może faktycznie nadmiar wrażeń lub coś innego.

cdn bo mąż wodę do wanienki nalewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka, Kasiulka, Nikusia - dziewczynki mam nauczkę, mam juz dystans do życia.
Muszę teraz szukac chrzestnego dla mojego dziecka!!!

Co do allegro to chce wystawić pieluszki do 6kg z gaga, bo nam juz są niepotrzebne 🤢 Jutro to zrobię. Zrobię jakąś licytację od małej kwoty bo paczka jest otwarta i brak kilku sztuk.

Dzieci już śpią, a my z mężem mamy winko na poprawe nastroju 🙂
Życze Wam udanej, spokojnej nocy, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka masz boski awatarek 🙂 dwaj przystojniacy :P... CO do katarku to mam nadzieję ze juz jest lepiej 🙂 i sie nie obawiasz

Beata ja też tak robię że wodą morską najpierw, a później aspiratorkiem wyciągam 🙂

Kacha moja też ma różową czapeczkę i kurteczkę a pytania typu ,,CHłopczyk czy dziewczynka " zdarzają się często, to chyba przez to że kiedyś ubierano chłopców na różowo... ze względu na szatę Jezusa,.. a dziewczynki na niebiesko ze względu na MAryję 🙂...

Kasiulka 21:30- ginekolog?! u nas o tej wszyscy już śpią :P...

Anabel mam nadzieję że badanie moczu będzie okej 🙂

Elka Jaś elegant śliczny 🙂

Skoreczka ja nie mam Laurkowego obrotu jeszcze 😜...

Nikusia mam nadzieję że w sprawie domu jakoś się jednak dogadacie 😉...

Kacha hehe dogadałaś mężowi w sprawie chrzcin 🙂 hehehehe

aDZIA śliczne zdjęcia 🙂

Kruszyna moją dietę szlag trafił 🙂 ale nie przez święta... już przed jak byłam u pediatry- znajomej to mi odradziła i powiedziała żebym zabrała się za to pół roku od porodu... bo witamin wciąż jest zbyt mało po poroodzie... i mogą mi się psuć bardziej zęby itp itd... więc chyba poczekam 🙂

Kruszyna ja z moim zawsze dawaliśmy 150-200 zł za osobę.. a jeżeli ktoś bliższy to 250-300 na osobę...

Kacha ja jak wychodzę to smaruje małej buźkę bambino z tlenkiem cynku i faktorem, a w domku smaruje dodatkowo Emolium na suchą skórkę...

Kasiulka moja znajoma plastrów używa.. i dzieciorka ni ma 🙂

Nikusia dobrze ze w wynikach nie ma duztch rozbieznosci 🙂

Beata mam nadzieje ze problem seksu sie szybko rozwiaze ... moze tak jak u nikusi pomoze lampka winka 🙂- aaaa zapomniałam, toż ty piersią karmisz... hmm to brak mi pomyslów... może mega wypaśna gra wstępna!? 🙂

Plastry- też musze przemyśleć ten sposób anty 🙂...

Kasiulka w jakiej one są cenie? i ile trzeba na miesiąc?

Kacha plastry działają tak: przez skórę wchodzi ten taki płyn co jest w tym plastrze i do krwi się dostaje i tak to działa... tak słyszałam 🙂

Kacha toż ty już kolejny okresik 🙂 ja pewnie dostanę pod koniec miesiąca albo na początku przyszłego, ciekawe czy mi się nie zmieni ilość dni 🙂 przed ciążą miałam 30...

Nikusia to co ona wyśle to kurierem!? że 20 zł?

Kasiulka ja też bym się zbuntowała... nie puściłabym za granicę chyba że fest by nas przycisło...

Kasiulka gratuluję 3miesiaca 🙂

Anabel mam nadzieję że Kinia ślicznie przyjęła kapuśniaczek, w końcu niedługo 4 miesiące będzie miała 🙂 aaaa i miałam pytać 🙂 podajesz już Kini jabłuszko tarte gotowane??

reszte nadrobię jutro 🙂 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii Do u mojego prywatnie czasem jest taka godzina 🙂 nie kupiłam jeszcze tych plastrów,one kosztują różnie,zależy jaka apteka 😉 ale koło 50zł za 3 plastry,jeden jest na tydzień i jak się zużyje trzy to tydzień jest na okres 🙂

Dziewczyny Dziękuję za życzenia dla Fabisia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka avatarek wymiata 🤪 🙂 😆

Pami że jabłuszko tarte to tak, ale gotowane...? 😮 Temperatura nie zabije witamin? 🙃 Bo pierwsze słyszę 😜

Skoreczka ja też muszę powyciągać ubranka większe, bo 62 jak ma założone, to dziś zauważyłam, że dobrze nóżki w śpioszkach nie może wyprostować 🤔 I też stało się to nagle 😁

Nikusia jak ja nie nawidzę takich ludzi 😠 Wstyd takie ubrania za darmo oddać, a co dopiero wystawić na sprzedaż! A przesyłka za 20 zł to śmiech na sali! 😠 I głupie jest to, że za negatywa automatycznie i Ty byś negatywa dostała, dlatego dobrze to wymyśliłaś, że pojedziesz z oceną sprzedaży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka Dziękuję za życzenia. A co do pracy to chyba chodzi o jakieś sadzonki,sama nawet do końca nie wiem...

Wklejam Wam fotkę z chrzcin 🙂 :
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/1000720m.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/3294/1000720m.th.jpg[/IMG][/URL]

I Fabiś na bujaczku w święta:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/1000740x.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6963/1000740x.jpg[/IMG][/URL]

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka Ojej 😞 ach mężczyźni są jak dzieci,a nawet gorsi...

Chciałam się pochwalić,że dzisiaj zamówiłam Fabiemu komplecik ze Smyka z ogrodniczkami i bluzę 🙂
wklejam linki:
http://www.smyk.com/bluzka-z-dlugim-rekawem-spodnie-i-buciki-chlopiece-rozmiar-80,p1044775611,ubranka-dla-dzieci-p

http://www.smyk.com/bluza-chlopieca-rozmiar-80,p1045828284,ubranka-dla-dzieci-p

Zmykam Kochane 🙂
Jutro do domku 😁

Dobranoooooc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka Twoja druga fotka mi sie olbrzymia otworzyła i widzę tylko część. Weszłam na nią to sobie na image zobaczyłam. A Ty wyglądasz zupełnie inaczej niż na fotce profilowej na fb. 😉
Skoreczka jakby to nie były gagi to może ja bym się skusiła, ale to są jedyne pampersy których nie lubię 😁 😁 Mówisz winko na wieczór -super.
Avatarek boski, no ale u Ciebie śliczne avatarki nikogo nie dziwią, masz fach w rękach.
Elka to faktycznie mąż wkurzony. Spróbujcie pogadać. 😘 😘 A co do opłacalności pracy to wolałabym raz na dwa m-ce skoczyć jak budżet tego wymaga niż mieć duża kasy a każdy w innym państwie. Tylko takie wyjazdy wciągają, człowiek widzi większy pieniądz i ciężko zrezygnować.
Pamii ja Kubie jak dawałam jabłuszko to umyłam, przekroiłam i wyskrobywałam miąższ łyżeczką. Bo jak zetrzesz na tarce to się czarne zrobi. 🙂 A i nie gotowałam.
A w sprawie domu się nie dogadamy. Pocztą pantoflową dowiedziałam się, że siostra z góry założyła, że mi na złość zrobi i ja tego nie dostanę. Tylko nie wiem dlaczego tak, przecież miałyśmy dobre stosunki a nic złego jej nie zrobiłam. Pójdzie na sprzedaż a tak mi szkoda.
A z allegro babka wysłała to pocztą a reszta kasy dla siebie bo oczywiście przesyła tyle nie wyszła a kopertę zrobiła z posklejanych kartek-jak to zobaczyłam to myślałam, że padnę. 🙃 😮 🙃
Beata i po tej aukcji poszłam po rozum do głowy, założyłam sobie nowe konto tylko do sprzedaży. Szkoda tylko, że z komentarzami zaczynam od zera.
Uciekam spać, póki Emilka śpi bo wieczorem oczywiście rykowisko było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😆
Skoreczka mam nadzieję, że dzisiejszy dzień jest lepszy niż wczorajszy 😆 😘
Jak to zrezygnował...? Jakiś powód poważny to można zrozumieć ale chyba w Waszym przypadku to coś innego 🤢 Olać dziada 😠 Wybierzecie kogoś lepszego, odpowiedzialnego 🙂
Pamii ale takie pytania "chłopczyk czy dziewczynka" przez młode osoby to dość dziwne 🙃 ale może ja się nie znam 😜
A plastry właśnie przez fakt, że się jakimś cudem wchłaniają przez skórę to do mnie nie przemawiają. Dziwnie tak 😮 ale skoro kobiety tego używają i działa - może coś w tym jest. Ale nie dla mnie.

cdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...