Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wielka o Twojej teściowej to można książkę napisać 😉 Jej już nie zmienisz, więc najlepszym wyjściem jest chyba przyzwyczajenie się do tego i nie denerwować się 😘

Kasiulka jak opadnie Ci złość, to pogadaj z Andrzejem szczerze - niech Ci wyjaśni dlaczego Cię okłamał i czy chce z Wami mieszkać czy nie. Lepsze karty na stół, niż życie w kłamstwie, a potem jak przyjdzie co do czego, to rozczarowanie, ból i łzy. Lepsza jest gorzka prawda niż słodkie kłamstwo. Myślę, że po takiej rozmowie dogadacie się jakie macie plany oboje na przyszłość i coś ustalicie konkretnego. Trzymam za to kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czyzby pierwsza? 🙂
Karmienie o 23,2,5. Ale sumarycznie wyszło tego ponad 700ml plus cały obiadek 🙂 takze jestem happy 😉

Oj Wielka tez bym sie wkurzyla i rozumiem twoje zdenerwowanie. Tym bardziej ze ty to taka raczej złosnica i wylewna bardzo jestes 😉 😜

Kasiulka coż tobie kochana doradzic? Nawet nie mozecie pogadac twarza w twarz. Jak nie ma tej drugiej osoby koło nas to o nieporozumienie łatwo. Trzymam jednak ciuki zeby wam sie udało jakis wspolny jezyk odnaleźć.

Kawka i śniadanko juz stoją przedemna wiec ide na chwile spokoju.
Ania ładnie sie bawi na łozku ale pewnie wieki to nie potrwa 😉 wcisne jej butle to moze jeszcze zaśnie 😉

A wczoraj zaczełam ogladac ' purpurowe skrzypce' ( to taki starszy film ale ja takie uwielbiam, znaczy rzecz dzieje sie w starszych czasach) no i w płowie zasnełam nawet nie wiem kiedy mąż nakarmił Anie 🙂

Nikusia trzymam kciuki za dzisiejsze testy! buziak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzia ja głupia jestem i tyle bo staram sie jej przykrości nie sprawic bo jednak to starsza osoba i mam do niej szacunek. Tak to jstem osba wredna zawzieta mówiąca to co myśle ale jak pisałas jestem wylewna i to mnie nie raz gubi jezeli cos dotyczy mojej rodziny to potrafiła bym zabić ze szwagierka mozemy sie nie raz po zabijac bo jak chodz o dzieci a ni jedna ani druga nie da powiedziec złgo słowa

Nikusia trzymam kciuki jak cos to telepatia i wujek google ci pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Wielka rozumie ze Cie poniosło

Kasiulka mysle ze to nie to ze on nie chce z wami mieszkac szkoda ze nie zamieszkaliscie razem jak zaszłas w ciaze było by wam łatwiej teraz ciezko bedzie znalesc ten własciwy czas na przeprowadzke a to gdzie edziecie mieszkac no cóz kazdy woli u swoich rodziców ja mieszkam u tesciów i to była decyzje ciezka ale jedyna własciwa jak chcielismy sie budowac nie czuje sie tu jak u siebie ale jestesmy razem i to najwazniejsze mysle ze jak Andzej wróci powinniscie podjac jakies decyzje no i mam nadzieje ze to by rozwiazało wiele waszych problemów...
Moze Andzej mama dla swietego spokoju powiedział ze bedziecie tam mieszkal faceci róznie myslamoze nie chciał jej przykrosci robic...

Nikusia kciukasy zacisniete 😉

Wielka mj instynkt tez sie wyostrzył jak sie urodził Jakub bo tak to raczej odpuszczałam i nie kłuciłam sie a tak to zaczełam walczyc bo nikt mojego dziecka nie bedize krzywdzic 😉

Miałam jechac do siostry na kawe ale pada a ja nadal foli na wózek nie mam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
przeczytałam Was
Wielka staraj się nie denerwować, bo zanim będziesz na swoim to teściowa Cię do choroby wpędzi. A ona tak czy tak się nie zmieni.
Kasiulka może Twój bał się powiedzieć mamie, że będziecie mieszkać u Ciebie. I tak zwlekał. A teraz wyszło i zrobiło się nieprzyjemnie. Dużo Ci jeszcze szkoły zostało?
Beata poczekaj trochę a kupony się same znajdą, byle nie po terminie ważności.
Adzia powodzenia
sorry, jak kogoś pominęłam. Mnie już aż brzuch z nerwów boli. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Nikusia to pewnie już test pisze - trzymam kciuki mocno 😘

W poniedziałek dopiero do lekarza, a ja już bym chciała zacząć wprowadzać nowe posiłki. Po pierwsze nie mogę się tego doczekać, a po drugie chcę to sama zrobić, żeby dla Małego nie był to stres jak dziadek miałby wprowadzać. No i żeby zdążył się przyzwyczaić do innego smaku, konsystencji i sposobu podania przed sierpniem. Jejku, korci mnie...

Kuponów nadal znaleźć nie mogę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Beata jesteś urodzoną "naganiaczką" 😘, zawsze mi ciężko wbić się w forum jak dłużej nie pisze, bo jestem nie na czasie ☺️
Co do kuponów to oby się znalazły chociaż na kilka dni przed utratą ważności, bo maja chyba nie za długi termin 🤢
Nikusia trzymam kciuki, Ty już od 22 minut walczysz o stanowisko pracy 😘
Adzia przykro byłoby mi jakby tak dziecko zrobiło jak chrzesniak twojego męża 😞
Mój Mikołaj dostał ostatnio dużó zabawek i bawił sie całe dnie, oby nigdy nie był taki rozpieszczony! Błażejek nie wiem bo jest jeszcze za mały. Na razie kocha maskotkę Scooby Doo 🤪

Spoźnione zyczonka z okazji Dnia Dziecka 🙂 Mam nadzieje ze ten dzień był u Was udany 🙂

Chrzciny u nas przebiegły pomyslnie, choć jak dla mnie to za długo bo od środy do poniedziałku. Jestem zmęczona, trocha zła, trochę zadowolona, musze się ogarnąć!!!
Zdjęcia Beata wstawię jak jakieś znajde fajne, bo ja nie cykałam więc nie mam takich jakbym chciała. A sesję małemu zrobię sama 🙂

I dzisiejsza rewelacja dla mnie: Błażejek ma ząbka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale sprawił mi radość 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka moje gratulacje!!! pierwszy zabek ,jak fajnie 🤪 ja sie nie moge doczekac tych zabków, nie wiem czemu bo przeciez to nic super jak ugryzie z całej siły hehe.

A ja wlasnie jetem na spacerze 😮 tzn byłam,ale sie rozpadało wiec wniosłam z ojcem wózek do domu i ją bujam po przedpokoju. Ale ma super spacer heh 😉 no ale przynamniej zasneła bez fochów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ale niespodzianka, gratulacje z okazji ząbka. 🤪Pomyśl, że już po chrzcinach. Najgorsze za Tobą a teraz sobie odpoczniesz (jak dzieci pozwolą) 😁 😁
Beata moje kupony mają ważność do 15.05.2012 a z jedzeniem spokojnie wprowadzisz, ważne żeby Aleks się poduczył jeść łyżeczką, ale najwyżej dziadka popluje 🙂
Adzia u mnie też pada, dziś chyba ze spaceru nici.

Dziewczyny dzięki za kciuki. Pomogły a teraz jeszcze Wam napiszę, kiedy rozmowa to wtedy poproszę o jeszcze 😁
Łapcie po oklaski.

za godzinę bo ktoś mnie wyprzedził. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka i ode mnie gratki z okazji ząbka 🤪 Liczę na fotkę zębalka 😜

Nikusia i kciuki pomogły 🙂 Cieszę się 😆
Kupony mają ważność do 15.06.2012 r. więc może jeszcze się znajdą. Oby!

A teraz proszę o kciuki za mnie i Aleksa - otóż wczoraj koleżanka napisała mi sms, że jej znajoma zapytała ją czy nie zna kogoś z Warszawy z małym dzieckiem, bo szukają do reklamy. No i wysłałam zdj. swoje i Aleksa, podałam dane i dziś napisali mi sms, że dziś jest casting od 13 do 16:30. I jedziemy 🤪 Napisali, że są duże szanse, bo potrzebują 25 mam z dziećmi. No i jeśli byśmy się załapali to płacą 400 zł za dzień (do 6 godzin). Trzymajcie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia trzymam wciąż mocno kciuki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Beata co za wieści idź i próbuj u was w mieście to się dzieje nie to co u mnie 🥴

Skoreczka zobaczysz szybko wszystko ogarniesz i wrócisz w rytm forumowy.
Ząbki super 😁 😁 😁 😁 😁 Błażej już ma pierwszego ząbka 😁 😁 😁

Adzia u mnie tez pada,ale mam nadzieję,że popołudniu się rozpogodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatka kciuki za ciśnięte

Nikusia ja wierze w Ciebie i że dostaniesz tą prace

Skóreczka to super wreście chociasz jeden co am zęby : 🤪 🤪 😁 😁 🤪 🤪 🤪

wie cie co moj Fabian ostatnio mi bardzo robił jazdy z jedzeniem nie chciał nic prucz mleka noi dzisaj patrze mam banana deserek z gerbera po 4 miesiacu zjadł mi cąły słoiczek 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪wycałowałam go jak nie wiem jutro znów mu bede chciała dac zupke a kaszka bananowa została u mnie na twarzy iec juz nie wiem co mam z tym diabłem małym robić bedzie jak mamusia tylko banany jadł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...