Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nikusia to sporo tych obiadków natworzylas, podziwiam, bo ja jak ostatnio robilam Ani z
indykiem to mialam serdecznie dosc, bo niby mąż sie nią zajmował ale ciagle cos chcial.
Ja wolę jak weźmie Anie na dwor na spacer, bo wtedy ich nie słysze i moge sie skupic a tak
to tylko jestem jeszcze bardziej zgoniona jak pies.

Ta kaszke smaczne sniadanko mam, ale jeszcze jej nie daje bo to po 6 miesiacu.

A jakie deserki robisz? bo ja osatnio robiam jablko banan i samo jablko, chcialam z jagodami
ale nie wiedzalam jak i je sama zjadłam 😉)
a jak z brzoskwinia? ugotowc ją czy jak?

Nikusia tobie sie nie dziwie ze sie tak boisz o alergie skoro juz jedno dziecko jest alergikiem.
Wiec ty to rozgrzeszona jestes heheh 😉

Skoreczka rób jak ci serduszko dyktuje, na pewno krzywdy wlasnemu dziecku nie zrobisz 🙂
a ja musze dodac ze tez juz nie sprawdzam przez 3 dni kazdej potrawy.Jakby mała miała byc
alergikiem to by juz cos chba wyszło no nie?

Beata wiedzialam ze z ciebie ladna dziewczyna ale zeby tak sie zapuscic? weź idź na depilacje hehe

KingaS ja nie planowalam plci, ja to wiedzialam hehe 🙂 po prostu jak sistrze urodzil sie
synek, to ja wrecz bylam pewna ze ja bede miala córeczke. Po prostu, instynkt? 😉a w ogole to nie
chce planowac plci,to ma byc niespodzianka

Anabel kochana dzieki za fotki 🙂 faktycznie sie pozmienial ten kolor wlosków 🙂
A jaki fajny brudasek hehe no i jako niemowlak to zupelnie jak Kinia 🙂


KingaS są podobni 🙂

Kruszyna a kiedy te rodzenstwo planujecie? 😉

A gruszki sa od 6 miesiaca,znaczy sie po 6miesiacu i ja bym ugotowala 🙂

Nikusia to co pisze na słoiczkach rozni sie od tego co pisze w tych poradnikach zywienia.
Np ta gruszka pisze ze od 6 miesiaca wprowadzac a banana w ogole nie napisali w ktorym miesiacu

Skoreczka kilogram sudocremu?? heheheheh nieźle 😉

Dziewczyny,a rybkę dajecie 2 razy w tygodniu czy raz czy jak przypadnie?

Kasiulka super ze Andrzej juz wraca no i ten egzamin, zdolna dziewczyna 🙂)

Mialam jeszcze poprasowac ale plecy odmówily posluszenstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za wypowiedz o gruszkach bo gdzieś widziałam słoiczki ,ale sama osobiście to tez wolę ugotować bo gruszka taka ciężka jest sama w sobie

Adzia napisze ci kolejny raz żebyś uważała bo jagody zatwardzają więc uważaj.
Jeśli chodzi o mnie to kolejny dzidziuś mógłby być już w brzuszku,ale niestety sytuacja finansowa nam na to nie pozwala więc na razie Zosia będzie bez rodzeństwa.Ja to walczę teraz z sobą bo już nie długo trzeba iść do pracy i będę musiała oddać Zosię w ręce mojej mamy a tak bardzo zawsze chciałam być z dzieckiem co najmniej do 3 roku życia 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨Aż mi się serce kraje 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam ja popijam kawkę noc jak przes ostatnie dni to łaskawa bo wstało 3 i o 5-45 już spać nie poszed teraz złapał drzymka i siedzi w spacerówce i zagdauje do mnie wyrzuca smoka potem patrzy gdzie jest i i piszczy mam zamiar jechac dzisiaj do miasta ale pada u mnie desz i jest 11 stopni chyba wózka nie bede brała małego podrzuce do swojej babci a Fabiana prababci noi nowy wyczyn Fabian sam siedzi tylko jak chce po coś siegnać to sie obala 🤪 🤪

Kruszyna to się bierz do roboty jak maz przyjedzie Zosia to dziewczyna mojego Fabiana super hehehhehe 😁 😁 😁

Skóreczka bo trzeba czytać wiadomo nieraz nie Am na to czasu ale powino się bo w tedy wiemy oczym była rozmowa a nie za 10 dni pytamy to samo

Nikusia tak oczywiście tylko jak sucham złotych rad mojej teściowej to w brzuchu mi się przekreca ona od polroku dala już chłopaką zwykłe krowie mleko to po pierwsze
Po drugie od 3 miesiaca wszystkie potrawy soliła po trzecie moja mama miła dwie dziewczynki wie wiecej niż ona co miała dwóch chłopców po czwarte dziecku jak się ulało lub posikało śpioszki to nie prała tylko wywieszała żeby przeschły olbo pod szyjke wkładała pieluszke żeby dziecko nie miało mokro po piate to nie mam do tej kobiety słów

Beata wyglądasz seksi ale z ciebie kocica miał miał…..

KingaS ja pragnęłam bardzo dziewczynki bo te sukieneczki kapelusze warkoczyki ehhh ale ciesze się bardzo że mam synka drugiego też chce syna a znając moje szczescie będzie córka noi co wszystko robiłam tak żeby wyszła dziewczynka kazde planowanie płci itp. Te kalendarzyki wiek matki i miesiąc i co wszedzie wychodziło ze będzie dziewczynka z moja owulacja tez tak wychodziło ze będzie dziewczynka i co mama chłopa buhahahha dla tego w to wszystko już nie wierze w ogóle moja ciąża to był dla mnie jeden wielki szok bo jak kiedyś pisałam po dwuch latach starań dwie kreski na tescie to hohoho ja zanim pojechałam do gina to zrobiłam 7 sztuk


Kinga ja byłam pewna że to Nikus jak Nikusia dopiero pozniej lukłam ze to obaj

Beata wreście powiedz P.. że ma buziaka odemnie za to ale w czóko po ojcowsku żebyś nie czuła się zazdrosna

Nikusia dzieci tak mają zabawkami do wszystkiego czują sentyment

skóreczka a to dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mówię widząc na oczy 🤪 😁 bo już po kawusi jestem 😆

Wielka
Ty już w domku, czy gdzie się szwendasz? 😎
Nikusia a co szef kuchni poleca na śniadanie? 🙃 a ja już też jadłam 🤨 Ledwo wstałam dziś 😮 tak mnie wszystko boli 😞 a w nocy jakieś akcje znów miałam 🙃 wyleciałam z łóżka jak z procy 🙃 ale nie pamiętam o co chodziło 😎 mąż odsypia ☺️
Kruszyna ja wiem jak serce się kroi, jak pomyślę o powrocie do pracy bo to już niedługo. No ale trzeba się cieszyć jeszcze tymi chwilami z maluszkiem 🙂 Potem też będziemy razem, tyle że mniej. Aaaaa się łezka w oku kręci, tyle nas ominie. Jednak mamy to szczęście, że nasze mamy będą się naszymi córeczkami zajmowały. Moja mama pracowała jako opiekunka i jej ostatni wychowanek ma już 2 lata i idzie od września do przedszkola 😉 a była z nim od chwili gdy skończył pierwszy miesiąc życia 😮
Adzia a u mnie z rybką problem jest taki, że ja dostaję odruchu wymiotnego, gdy mam ją jeść 🤨 więc nie wiem jak to będzie z Natalką. Nie widziałam w sklepach słoiczków z rybką. Zresztą już niedługo przejdzie na jedzenie gotowane bo moja mama z nią będzie. A babcie to mają jednak więcej cierpliwości, czasu i możliwości 😉
Kasiulka ważne, że zdane 🙂 🙂 🙂 cieszę się, że Andrzej wraca 🙂
Anabel Kinia już 6 miesięcy skończyła 🙂 duża dziewczyneczka 🙂 przypomniałam sobie jak to było, gdy jako pierwsza z nas urodziłaś 😆
Nikusia Emilka na pewno się autkami zainteresuje 😆 wiem bo mam o 6 lat starszego brata 😎
Skoreczko
nie wiedziałam, że siostra się gniewała 🤨 chyba czegoś nie doczytałam znów ☺️ no ale fajnie, że już się nie gniewa 😆 i będzie paczka. A ten sudocrem to nieźle kilogram 😁
Beata jak to Cię nie będzie 😠 forum bez Ciebie to nie to samo 😜
Kinga Nikodem to niezły przystojniacha 😎 yyy a teraz doczytałam, że to dwie różne osoby 🙃 Ależ podobni 😆 😆 😆
Beata to podzielone zdania są najlepsze 😁 każdy coś innego mówi 😁 U mnie jest to samo, ale raczej większość uważa, że Natalka to cały tata 😎
Kinga my planowaliśmy dzidziusia ale nie płeć. Ja jakoś podświadomie wiedziałam, że będzie dziewczynka. Już nie raz powtarzałam mojemu, że on będzie mieć same baby w domu 😎 i się sprawdziło 🙂 🙂 Bo on pochodzi z domu, gdzie są sami faceci i mama 😆 i do tego ma braci bliźniaków ufff bo na nas to raczej przejść nie mogło, chociaż mąż bardzo chciał.... wariat 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Witam
Ja mam kawkę która się dołączy??

Wielka teściowa twoja powinna dostać nobla za ''nieprawidłowe wychowywanie dzieci ''i jak ''szybko wyprowadzić synową z równowagi ''


ja dołaczam do kawki 🤪 🤪 🤪dzieki przekarze teściowej że dostanie nobla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna ja mam melisę zamiast kawy, chyba sie przewrócę bo tak mi źle, czekam na okres, mam zawroty głowy i marnir ze mną. Okres po porodzie dla mnie to bolaczka 😎
Powiem ci ze super ze masz Zosie z kim zostawic i to jeszcze z mamą- a ja nie.
a na drugą Kruszynke na pewno przyjdzie czas 🙂
Wielka 2 lata starań to rzeczywiście długo 😎 no ale postaraliście się bo Fabianek uroczy 🙂
U nas tez zimno i pada 🤢
Nikusia Ty to cos mnie okłamujesz ze nie lubisz gotować 😉 😎
Kacha zazdroszczę kawki, bo moze postawiłaby mnie na nogi ale jak jeszcze ma mi byc niedobrze to wolę probowac meliską 😉
Adzia powiem ci ze jak lezałam w 12tyg ciązy na leżance na badaniach prenatalnych ( nieinwazyjnych) i pani powiedziała ze drugi syn to ja powiedziałam: wiedziałam 😁
Ma sie troszkę intuicji 🙂
My kobiety 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Czytajcie czytajcie i dokładnie odpisujcie 🙂 🙂 🙂 🙂
U mnie dzisiaj 14 stopni.
A my dziś mamy wizytę u alergologa na 12


My dziś na bioderka, pierwszy raz. Na 11:45. Tak mi się chce...... że wcale 🤢
Wieje okrutnie.
Ale wykorzystam ten dzień na zakupy inne niż spożywcze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
Skoreczko no właśnie coś ostatnio z kawusią przesadziłaś? Ale piłaś z mleczkiem? Ciekawe co Ci zaszkodziło, nadmiar?


Kacha nie przesadziłam, bo piłam rano i ewentualnie po południu, ale całe zycie az do tej ciazy nie piłam, i mój organizm to chyba zauwazył, a raczej żołądek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Adzia ja daje rybke jak popadnie nie ilicze ile razy dostała w yugodniu 😉

Kinga Twpi chłopcy to bardzo podobni sa 😉

Kruszynka ja sobie mazyłam ze zostane w domu do roku no ale niestety,,, klops;(

Kasiulka cieszymy sie z Toba 😉

Kacha ja tez pamietam ten wieczór przed porodem no i potem sie działo 😉

Kg sudocremu jej ja to jeszcze tych próbek z ciązy nie zurzyłam a przeciez mam jescze krem na odparzenia z nivei hehehe chyba bym musiała to opakowanie do żłobka oddac 😉

Kruszynka ja pije kawke ale ty juz pewnie wypiłas 😉

A my dzis szczepienie nareszcie o mam pare pytan do pani doktor 😉 no i wskocze moze sobie spodnie kupie 😉 jak Kinia pozwoli 😉

Skoreczkoa u mnie w pracy jak były pomyte okna to na drógi dzien tylko slady po gołebiach ale to tak mocno musiały walic ze pozdychały a na szybie były takie odciski za bylo widac gdzie oko gdzie dzióbitd...

Wielka ja mówiałm wieczoren rano rodzice nie pilnowali wiec nie mówiliśmy 😉 no ale u nas to tak troche nie było jak powinno bo nas rodzice wyganiali do koscioła a sami nie chodzili...





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel umnie tak samo było chociaż moja mama starała sie nas prowadzać a moja tata wolała jechac na ryby a jak sie przeprowadziliśmy na wieś (tam meiszkaliśmy 3 lata) to to miałam sąsiada ksiedza bo przysamej plebani kościele mieszkaliśmy to tata co niedziele chodził ale tylko przez 3 miesiące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...