Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No Dziewczyny, a nie jest zjeb? 😁

Chyba wiecie co znaczy nie mieć jak dziecku dac jeść, gdy jeszcze wymaga tego jedzenia o stałych porach i konkretnego, a nie jogurcików...

Sąsiedzi obok też mają wyłączony gaz, ale od chyba 2 tyg. i też mają małe dziecko, ale gdzieś wyjechali. Jej mąż też pracuje do późna i nie ma jak latać do punktu i płacić.
No i za te 14 lirów teraz będziemy płacić za włączenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zapraszacie mnie do znajomych a ja nie wiem czemu nie moge potwierdzić tych zaproszeń. Później spróbuję w innej przeglądarce,teraz Aleksander Wielki Ryk wzywa...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka90 napisał(a):
Zapraszacie mnie do znajomych a ja nie wiem czemu nie moge potwierdzić tych zaproszeń. Później spróbuję w innej przeglądarce,teraz Aleksander Wielki Ryk wzywa...:/


jak zjedziesz poniżej to tam jest pytanie i klikasz tak lub nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ale nie wiecie, że obiad się sam gotuje? 🙃
Ja robie spagetti z paczki makaron sie sam gotuje mięso samo się smaży i gotowe hahaha
Nie muszą wiedzieć że obiadki z paczki 😜
Mały mnie zadziwia znowu śpi pozwolił mi posprzatac pouczyć sie troszku i robić obiad 😉
ojjjj chyba go przechwaliłam bo coś się kręci eh;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jakie macie karuzele nad łózkiem?
Chciałam kupic małemu,ale wszystkie maja ta sama melodie,ktora juz mamy albo kosztuja 80 zł ;/
Nie chce takiej dziadowskiej "jak z odpustu" ale 100 zł to duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania a te pampery 2 nie przsyklejaja mu sie do pupci? bo nam sie strasznie przyklejaly i dupcia byla czerwona.
Co do mezow zjebow to mozemy sie policytowac 🤪 mieszkanie sprzata sie sammo to samo z obiadami 5 min i got a i opieka nad dzieckiem? juz nie przesadzajcie dziewczyny, nop przeciez mezowie maja przejebane bo w pracy taaaaaaak ciezko pracuja a tu w domu jeszcze cos trzeba palcem ruszyc. Kazdy jeden uwaza ze jak kobieta w domu to ma robic w nim wszystko a i na wieczor ma kusic sexi pidzama i rozkladac nogi z usmiechem na twarzy, bo przeciez czym mozna sie zmeczyc w chalupie??? 😉
co do dzieci, jest tak ze wlasnie jak dziecko przychodzi to zaczynaj sie dopiero schody w zwiazku, radzenie sobie ze stresem (czyt z placzaym dzieckiem itd itp) faceci sobie wlasnie nie radza w takich syt, i ogolnie to dopiero wtedy jest sp[rawdzian dla zwiazku. ehh
moj maz wczoraj zaprosil mnie na kawe jak wrazal ze szpitala, bylam na miescie i sie spotkalismy. I sie okazalo ze czeka go powazna operaacja pod pelna narkoza, istnieje tez ryzyko ze moze stracic glos albo moze mu sie zmienic 🤢 jest wystraszony jak nie wiem, ja tez bylam pewna ze to bedzie drobny zabieg a tu dupa. Ogolnie rozmawiamy zrobil obiadokolacje, ale powiedzialam mu ze narazie nie ma co liczyc na wiecej, ze bhardzo mnie zawiodl i ze minie dliuuuugi czas zanim to wszystko wroci do normy. i ze juz zmeczona jestem tymi probami i probowac poki co nawet nie chce. Hrabia sie budzi spadam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia odpocznij, nie zawracaj sobie glowy narazie nim moze :// skup sie na sobie i dziecku, zobaczysz czy bedzie chcial Was odzyskac 🙂
Tynka co do karuzeli to moze poszukaj np na gumtree uzywanych? ja mam taka standard melodyjka, pluszaki { chmurki z kazdej chmurki jeszcze po 2 gwiazdki, a na srodku ksiezyc z jakims czerwonym zwierzem ] dostalam od sasiada bo nawet nie pomyslalam wczesniej jak byla kasa, zeby kupic, a teraz bylo mi szkoda. Jak wychodzilismy na spacer to sasiadka jak zawsze musiala zajrzec do malej i sie pozachwycac, a tu patrze sasiad biegnie " poczeeekajcie chwile" znikl, i leci z karuzela dla malej xd. Teraz wlasnie lezy sobie w lozeczku juz ponad godzinke i gada do karuzeli 🤪 🤪, a ja powiem szczerze, ze jak ona taka spokojna i sobie lezy sama i gada do czego sie da, jest mi strasznie nudno i nie wiem co mam ze soba zrobic xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale ja Wam zazdroszcze dziewczyny, moj maly zajmuje mi 80% dziennego czasu, jak nie karmie, to siedze przy nim, rozmawiam ze sie mucoś rozwój ruszył, albo usypiam. Sam nie posiedzi 😞 jest ciekawy ludzi, nie placze u nikogo na rekach, choc w sumie mielismy malo gosci, i zasypia przy rozmowie. Nie interesuja go zabawki jak na razie, siostra ma mi kupic karuzele, moze bedzie jakies zainteresowanie.
A na pampersy nie narzekam. , zmieniam przy kazdym karmieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja karuzele mam drewnianą, różne motylki, robaczki pomalowane na bardzo żywe kolory i mała uwielbia ją, mnie melodyjki z zabawek ogólnie drażnią i tej w bujaczce nawet nie włączamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania to wspolczuje :p
tusiek- mnie juz kurwica strzela jak ta karuzela gra, ale niunia zachwycona, wiec oplaca sie cierpiec :P
tynka- jeszcze linkow nie moge dodawac 😞( ale wpisz w allegro " POZYTYWKA Z KSIĘŻYCEM SIMBA " - cena jest ok i jestem z niej bardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania, mój też średnio się interesuje wszystkim, na rączkach nie jest nauczony, ale mimo tego spędzam z nim dużo czasu, bo ciągle chce jeść 🙂 a to płacze. No ale odpukać, już drugi dzień jest spokojny, nie wiem co mu się stało. Śpi nawet dużo w dzień. Może to cisza przed burzą.

Mężu się nawrócił, nawet przyniósł mi slodkości 🙂 Stwierdził, że się nawet nie wyspał w salonie, szkoda, myślałam, że znowu będę miała kołdrę dla siebie 😉
A gaz włączyli nam już, jednak najlepsze jest to, że wyłączając nikt nie zapukał do drzwi, a jak przyszli ściagac plombę to od razu zapukali... skurw... nawet nie otworzyłam. Turecka paranoja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do turekiej paranoi to my jestesmy Turkami otoczeni tu z kazdej strony. Same jarahy :P nie wiem jak to sie pisze. ale smieci i pappmppersy przed drzwiami na klatce, buty ze ost malo co sie nie ppotknelam o te smierdziele idac z Azizem. Myslalam ze jebne kopa w drzwi sasiadom za to ale sie powstrzymalam. Aczkolwiek sa i mili sasiedzi, nie powiem ze wszyscy tacy blee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, a co znaczy jarahy? 🤔 🙂
Wiem, że u Was jest ich wieluuuu 🙂 Te buty pod drzwiami to norma, żeby syfu do domu nie wnosić. Sama tego nie praktykuję, jako jedna z niewielu, choć przyznam szczerze, że jak dziecko zaczyna raczkować to doceniam tego dobre strony. Ja latałam z mopem tysiąc razy dziennie. A śmieci hehe nie wiem może się przyzwyczaili wystawiac. Tu praktycznie w kazdym bloku jest osoba, która śmieci wynosi o określonej porze, spod drzwi. Niektórzy nawet robią drobne zakupy, np. rano o 9 wywieszasz na klamce siatkę z karteczką i kasę i o danej godzinie masz zakupy. Ale to ustalenia poczynia właściciel bloku z tym własnie dozorcą. U nas nie robi zakupów, ale zabiera śmieci o 22.00 codziennie, prócz niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monisiaj22 napisał(a):
Kurcze Tynka Ty cos wspominalas o plamieniu przy Cerazete? od wczoraj plamie raz na ciemnobrazowo a raz na czerwopno 😮 nie mam polskiej ulotki wiec nie wiem czy tak moze byc?


Mi lekarz powiedział,że to normalne. A ja Mądra zapomniałam wczoraj wziąć tabsa i przypomnialam sobie o 13stej dopiero :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martaer napisał(a):
Moi sąsiedz też są całkiem mili, dosyć często podrzucają coś słodkiego. Jak wróciłam ze szpitala po porodzie to sąsiadka (religijna, zachuszczona) przyniosła mi zupę pomidorową turecką i pilav z kurczakiem, tzw. powitalny obiad 😲


Bardzo miło ze strony zachuszczonej 😁 😁 😁 😁 😁 sąsiadki 😆
Nie mam zielonego pojęcia co to jest ten pilav,ale bym go zjadła... 😮 🤢 🤨
Matko drugi dzien diety dopiero a ja już dzisiaj śniłam o czekoladzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka lepiej nie zaglądaj, jak jesteś na diecie. Pilav to ryż na sypko, w najprostszej postaci bo z odrobiną makaronu w kaształcie ryżu, oczywiście to mega uboga wersja, po zdjęciach zobaczysz co mam na myśli 🙂 http://www.google.com.tr/search?q=pilav&hl=tr&rls=com.microsoft:tr:IE-SearchBox&rlz=1I7SKPB_en&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=jsF0T4yaN4LX8QOiwdAl&ved=0CD4QsAQ&biw=1280&bih=619&sei=lcF0T_7zAsjg8AORzIkq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mili sasiedzi, za obiad i slodycze bylabym baaardzo wdzieczna. Co do butow nie przeszkadzaloby mi to zeby wiecj miejsca na klatce bylo, tak to mozna sie zabic. A co do smieci to tez spoko zeby nie lezaly calymi dniami i nie czekaly az sie same wyrzuca :P Moja tesciowka tez zachuszczona 🤪 A jej stroje to sama niektore bym ponosila :P kilka mam ale smigam tylko po domu, po porodzie mi sie przydaly, bo luzne i leciutkie a jakie ladne. W chuste sama sie ubiore z ciekawosci jak w wakacje do niej pojedziemy. Tutaj niektore Turczynki tak zajebiaszczo elegancko i szykownie zwiazane wygladaja ze szok, i te ich wielkie slepka. czasami oczu oderwac nie mozna.
Tynka ale Cie skleroza zlapala 🤪 skad ja to znam,
Wlasnie z lenistwa wcisnelam mojemu Dziecku smoka i nabylam tym samym kilka minut wiecej snu ☺️ zjadl o 20.30 i teraz szamie od 2.20. Takze spalam od 22- 4 godz 🤪 🤪 🤪 w nocy jak przespie tych pare godz oddzielnie z synusiem to czesto nad ranem laduje u mnie w lozku z tesknoty :P tego powstrzymac nie moge i nawet nie chce. grunt ze w dzien i na noc usypia sam w lozeczku albo na macie.
no nic uciekam. Dobranoc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mój malutki jak go nakarmiłam po kąpieli o 19 to wstał o 1:10 🙂Kochane dzieciątko 🙂
A później już co 3 godzinki i od 5 ze mną w łóżku 🙂Uwielbiam te dni kiedy budze się rano bo Gabryś skrzeczy i widzę jego uśmiech 🙂Dzisiaj w końcu jade do rodziców cieszę się jak głupia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timecontrol15 napisał(a):
A mój malutki jak go nakarmiłam po kąpieli o 19 to wstał o 1:10 🙂Kochane dzieciątko 🙂
A później już co 3 godzinki i od 5 ze mną w łóżku


Widzę,że nasze Bobasy tak samo śpią.W końcu urodzili się w tym samym dniu 😉
U mnie dziewczyny waga leci w dół ! Jestem w szoku,nie wiem o co chodzi,ale to nieważne ! Teraz równo 10 kg do mojej wagi sprzed ciąży 🙂
Jesli po ciąży macie problem z suchymi włosami,zniszczonymi to polecam odżywkę Radical w spray'u koszt to jakieś 7 zł w Rossmanie.Dla mnie bomba. Jest lekka,typowo ziołowa w ciągu dnia kilkakrotnie spryskuje włosy i widze juz efekty.

A i wczoraj użyłam tego specyfiku do kąpieli MediDerm.W promocji za oba produkty zaplaciłam 22 zł ! :O (płyn 500 ml ! ) Tu widzę,że jest żel pod prysznic,ja mam zwyczajny płyn do kąpieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...