Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
OSMIORNICCZKA smakowala, myslalam ze bedzie ryba zajezdzac a tu naprawde smaaczna byla.
Wczoraj mialam szczescie. Maz 2 m-ce temu kupil lozeczko turystyczne z Prenatala, sporo zaplacil i ja po jakis 2 czy 3 tyg zahaczylam o to lozko z rozpedem i sie porwal caly bok, wiec praktycznie bylo do wyrzuceniua bo kwit wyrzucilam. Ale wycwanilam sie i na szczescie placil kartaa wiec spisalam nr transakcji i wczoraj pojechalam do nich i wymienili mi na nowe, wiec nie musialam czekac nawet na naprawe. To nic ze prawie 3 tyg bylo uzywane :P coesze sie bo akurat nam sie p[rzyda na wyjazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
super Monia że udało się z tym łóżeczkiem bo szkoda kasy po pierwsze a po drugie na wyjazdy takie łóżeczko jest wymarzone 🙂 No masz racje wakacje bez samochodu to bezsensu ale kurcze kawał drogi będziecie mieli ale dacie rady 🙂 🙂

Karina ja myślałam że już koniec bo coś pisałaś o końcówce wydatków a to dopiero przed Wam jak to mówią "najgorszemu wrogowi nie życzę budowy" 🙂 ale to nie prawda bo jest ciężko bo brak kasy na wszytko ale warto!!!! Wiem coś o tym z doświadczenia ale już o tym prawie zapomniałam bo we wrześniu będzie dwa lata jak mieszkamy u siebie 🙂 więc powodzenia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze jakieś dziadostwo się do mnie przyplątało tak się źle czuje cały dzień że szok a w dodatku Kuba pojechał o 13 na mecz i jeszcze go nie ma bo to wyjazdowy i dość daleko :/ a ja już mam dość 😞 niby teraz Amelka zasnęła i się obawiam czy to aby nie na noc bo jak mi sie obudzi koło 11 to będzie pięknie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia, dasz rade :*
Aleksandra, po ciazy nigdy nie bedzie figura jak kiedys niestety 😞 uroki ciazy :P.

Jestem załamana, tescowka wybrała sukienke na wesele, i albo ja jestem kompletnym bezgusciem albo ona. Chce sie ubarc jak na pogrzeb, a nie jak na wesele swojego syna.. wybrała cos takiego http://moda.allegro.pl/czarny-welur-klasyczna-36-38-s-i2549191758.html , czarna długa z dlugimi rekawami sukienke welurowa, do saaaamych kostek, i z przodu rozciecie ze prawie jej cipke widac 😁 😁 😁 do tego ofc czarne buty i torebka.. 😠 😠 😠
jeszcze dzis sie z nia pozarłam, bo jest na mnie wiele obrazona, ze niby pyskowalam do niej 😁 😁 😁 haha, Ada spała, a ja lezałam obok niej, ta przylazła i sie pyta mnie ' Ada spi ? " i sie patrzy na nia.. to jej odpowiedziałam ' tak jak wiadac spi " i jest wielki foch, ze ja pyskuje. grrr, mam juz serdecznie dosc, tak samo babcia Adriana dzis do Ady ze ' zydek z niej nieochrzszczony " hrr, jak najszybciej szkonczyc szkole i spierdalac stad nawet na grenlandie bo ja sie psychicznie wykaoncze :/. Dobrze, ze mam Was i sie komu wygadac bo inaczej bym sfiksowała na amen :*. bo ADrian oczywiscie nawet nic im nie powie, i uwaza swoja mamusie za nieomylna i idealna.. ostattnio tesciowa wymyslila, ze danonki mozna juz podawac dla Ady bo jakas jej znajoma juz dawała dla swojej polrocznej corki, Adrian ja poparł.. no kurwa, zwarowali, niech mi sporboje ja nakarmic danonkami to chyba leb jej urwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila są gusta i guściki,a ponoć o gustach się nie rozmawia. Pamiętaj,że teściowa to jedno pokolenie wyżej. No jedno mnie dziwi,czemu chce się zestroic całą na czarno 🥴 moja teściówka, jak ślubowaliśmy miała żałobę,ale powiedziała,że na ślub syna nie ubierze się na czarno i postawiła na grafit,a marynarkę miała kremową. Wiele osób szczególnie starszych uważa,że czerń jest najlepsza na imprezy, bo elegancka.... no ja uważam inaczej.

A co do wtrącania się i mieszkania z rodziną, ja już się na to nie nadaję, od prawie 3 lat mieszkamy osobno i nie wyobrażam sobie inaczej, jesteś młoda i traktują Cię jak gówniarę,a nie powinni, bo masz już te 18 lat i przede wszystkim jesteś mamą. Ja uważam,że każdy ma prawo powiedzieć swoje zdanie i doradzić, ale nie zmuszać i uważać,że ich opinia jest najważniejsza, ale to czasem trzeba kilku poważnych kłótni,żeby każdy to zrozumiał, zaciśnij zęby, bo póki co jesteś na nich skazana,ale nie daj sobie wleź na głowę, to moja rada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek własnie o to mi chodzi 😉 ze na slub wlasnego jedynego syna na czarna cała, jakby to był pogrzeb. Bo sukienka ogolnie jest ładna :P ale raczej nie na slub :/.

O TO TO chodzi. Na głowie wlezc sobie nie dam, o co to to nie :P. Potrafie powiedzieć co mysle i tyle, ale czasem wole przemilczec sprawe, bo ja jestem straaaaaaaasznie wybuchowa :P wpierw mowie, potem mysle 😉 i mam strasznie niewyparzony jezyk. Wiec zeby sie nie kłocic non stop to w pewnych rzeczach przytakuje, a i tak robie swoje 🙂. Ona dala wlezc sobie na głowie swojej tesciowej ;p to teraz taka zgorzniakła sie zrobiła, jakby miała z 70 lat, a kobitka 40 lat ma.. i zamiast powiedziec co i jak to chodzi i pierdoli po katach na kazdego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inicone wspolczucia. Wlasnie to sa uroki mieszkania z mama lub tesciami. Najblizsza rodzina nie powinna ubierac sie na czarno. Ale daj na luz. Moja tesciowa tez miala czarna suknie. Innicone moja rada patrz tylko na siebie i meza, i corcie, wszystkich olej, bo zwariujesz. A dobre rady jednym uchem wpuszczaj a drugim wypuszczaj. Inaczej cie wykoncza.
Karina fajnie, ze sie budujecie. Kobieto tylko sie zastanow 10000 razy czy chcesz mieszkac z Rodzicami lub tesciami, nawet najlepsi po roku zaczynaj przeszkadzac. To tylko moja opinia. Moim zdaniem jeden dom jedna pani domu. A wydatki to dopiero sie zaczna i nigdy sie nie skoncza.
Monia ile h bedziecie jechac do Tunezji i jak. Promem/gdzies mi zginal znak zapytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dokladnie ;p z tym ze mnie juz jezyk boli od tego przygryzania 🙂. Jeszcze jestem w TEJ sprawie zupelnie sama, nawet w Adim oparcia nie mam bo jest wpatrzony w mamusie jak w obrazeki jak cos mowie na jej temat czy co mnie boli, to albo sie obraza bo jak smiem jego mamusie obrazac albo komentuje to krotkim ' to nie moja sprawa' ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Innicone ja mam taka tesciowa, ze zawsze musi pokazac, ze ona wszystko naj. Wlasnie moja tesciowa miala czarna suknie i dodatki tez. Bo ja niby wyszczuplala. 😉 😉
Cos mi sie zdaje, ze mamy takie same tesciowe.
Tusiek ja tez nie wyobrazam sobie mieszkania z rodzicami. Moja mama teraz jest u mnie od 3 tygodni, wraca do Pl w niedzile. Niby moja mama ale tez inaczej wszystko robi jak ja. Mieszka u gory i ma osobna lazienke i pokoj ale to nie to samo jak jestesmy sami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnes, ja Adriana wcale nie nastawiam przeciwko mamie, bo to chore, wkoncu to jego mama. Ale chodzi o to, ze on ja traktuje jak jakas wyrocznie.. wszystko co ona powie jest najbardziej sluszne etc, a jesli ja mowie dokladnie to samo co ona, to jest blee i nie dobrze, a jak powie mu to jego mama to jest juz najlepsze rozwiaznie bo to ona powiedziała.. kij w tym, ze ja mu mowiłam dokladnie to samo :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jesli nie trzeba to się nie nastawia,ale jako dorosły facet (mający dziecko i prawie żonę) powinien trochę Cię wspierać a tu wybacz typowy syneczek mamusi.a z tym wpatrzeniem w nią jak w obrazek to trochę przesadza adrian.Czas najwyższy przeciąć tą pępowinę albo poważnie z nim porozmawiać. Mój też tak odwalał,ale wystraczyła jedna porządna kłótnia i groźba spakowania moich manatków i minął problem. Fakt jesteście na nich skazani,my spokojnie moglibyśmy pójść na wynajem i się utrzymać- trochę inna syt i też nie możesz wyskakiwać z jęzorem,bo...w razie mega kłótni gdzie pójdziecie...? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
do mojej mamy 😁 😁 😁, ktora mieszka 3 ulice dalej xDDD. smieje sie tylko :P chociaz ja wolalabym ze swoja mieszkac, ona jest ok, chociaz nic nam nie narzuca, szanuje prywatnosc etc 🙂, no ale ona wynajmuje mieszkanie, a wlasciwie pokoj z kuchnia i łazienka, wiec nie ma gdzie 😞. jak ma jakas propozycje to po prostu mowi " a slyuchajcie, nie mysleliscie moze zeby zrobic to tak i tak? wydaje mi sie ze tak bylo by lepiej 🙂 ", a nie " zrobie tak natychmiast bo tak ejst lepiej niz Ty mowisz!! " agrrr!.
Wytrzymac te 3 lata i spierdalac jak najdalej 🙂 jedynie to mnie trzyma przy zyciu :P

Tynka takie rzeczy nie działąja na Adriana.. bo zaraz jest foch etc i " to co mamyt sie kurwa pod most wyprowadzic" albo " to idz!" etc, a jak juz pojde w chuj, to zaraz wydzwania gdzie ja jestem, ze on jest smieciem i nic dla mnie nie znaczy, etc :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najgorsze, ze jestescie skazani na tesciow. Moze mu juz grozili, ze jak cos sie nie podoba, to mozecie sie wyprowadzic. A Adrian Ci tego nie mowi. Jak to facet chce byc chonorowy, ale mamusia mu nie pozwala na to by dorosl. A jej o to chodzi by pokazac, ze ona jest super cacy, a ty nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnes, to moze byc i prawda. bo jak to " ja taka zła i niedobra, zabrałam jej jedynego synka".. bo nie raz jak sie z nia gadam, to oczywiste jest to, ze mowie to co mysle, a jak jej cos sie nie spodoba to leci do Adriana gadac na mnie, ze ja jej pyskuje, krzycze na nia etc. A wcale tak eni jest, bo narpawde staram sie byc w tym domu spokojna, opanowana, bo nerwy nic mi nie dzadza, a Ada na tym cierpi. Ale on oczywiscie wierzy dla mamusi..

Jego mamusia tak go podbudowała.. bo gada, ze sami sobie nie damy rady, aonw to wierzy.. i mysli, ze tak bedzie naprawde.. bo jak to ? mamusia mu nie bedzei gotowac, prac, sprzatac?! przeciez ja nic nie umiem w jego mniemaniu.. a jak ja cos ugotuje to on tego nie zje, bo mowi, ze sie tym otruje, ze to niedobre napewno etc.. no kruwa wogle mi przykro nie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wspolczuje Ci. Masz taka sama tesciowa jak ja. Tylko, ze moja ma 2 synow. Starszemu stuknie w listopadzie 40 stka, jest sam mieszka z rodzicami. A matka nie moze przebolec, ze jej mlodszy syn sie ozenil i zalozyl rodzine, mimo, ze jestesmy 6 lat po slubie i mieszkamy 1200 km od niej. Tesciowa cale zycie bedzie ci trula i umilala, zycie jak moze. Szczegolnie, ze to jedynak. Innicone musisz byc silna i nie dac sie zwariowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja tesiowa do tej pory mojego meza nagabuje bysmy wracali do Pl i z nimi mieszkali. Wiecznie mamy z nia problemy, wtraca sie do wszystkiego. Na szczescie nie jestesmy od niej finanoswo uzaleznieni. Ale jest tak wcipska, ze nawet moja mame nachodzi by wplynela na mnie. 😉 😉 😉
Ja 8 lat temu jak poznalam swojego meza nie wiedzialm, ze bede miec takie problemy z tesiowa. Jedynie dobrze, ze maz stoi murem za mna i jest stanowczy. Tylko ze moj maz ma juz na karku 37 lat. I nie jest synusiem mamusi.
Innicone musisz byc bardzo silna zycze Ci tego by wygrac woje z tesciowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...