Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny pomozcie bo ja juz pomyslow nie mam
ten moj Piszczalek nie chce jesc obiadkow miesnych
owocki i jogurt to az buzie otwiera ale na miesne ma odruch wymiotny
juz mu daje polowe sloiczka 125 gramowego, dzisiaj nawet z dynia zrobilam a ten dalej drze sie i piszczy przy jedzeniu
juz 3 dzien z rzedu nie jadl miesnego dania kilka dni nie je potem max dwa dni cos chapnie a potem znowu kilkudniowa przerwa
co robic?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moniko a sama robisz te obiadki? ile mięska tam dajesz? może zacznij od mikro porcji i codziennie zwiększaj, może mięso mocno zmienia smak i dlatego tak się dzieje?aaa i jakie mięsko dajesz? ja daje kuraka narazie, my w większości takie jemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia nie wiem co Ci doradic bo moj Mały zjada bez problemu cały słoiczek.
Mamusie czy korzysta któraś z termoopakowań? chce kupić, najchętniej Avent ale jest drogi, i nie wiem czy rzeczywiście mi posłuży... canapol ma tanie ale trzymają ciepło?
I my już dwa posiłki zjadamy łyżeczką (sinlack i żupka) chce jeszcze powoli nauczyć Misia picia z kubeczka, ma któraś doświadczenie z takimi kubeczkami, i oczywiście wchodzi w grę Avent.
Tusiek i jeszcze pyt do Ciebie, dajemy tą samą kaszkę z bobovity, bananową bez mlaka, czy Ty dajesz łyżeczką czy łyżką? i ile ml? bo ja łyżeczką 3x na 180 ml, a ostatnio dopatrzyłam że tam jest napisane na 150ml mleka 3 łyżki, czyli takie obiadowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja kupilam za pierwszym razem sloiczki z samym miesem i chcialam dorzucalam do moich zupek. Ale jak zrobilam moje zupki z miesem, to mlody przestal jesc zupki te z miesem dorzucany ze sloiczka. Potem wyczytalam, ze te mieso w sloiczkach to 60 % to maczka kukurydziana.
Ja na razie podaje zupe z dyni z marchewka, i schabem taka najbardziej mu smakuje.
Na 1 kg dyni i 300 g marchewki daje 200 g schabu ugotowanego osobno.
Raz ugotowalam zupe z dodatkiem kopru wloskiego to mi smakowala a Riccardo nie chcial jej jesc. Dynie uwielbia bo slodka.
Monia ta przeprawa promem z Marsyli to jak rejs statkiem. Fajne wakacje was czekaja.
Kamila Monia ma racje co do wyjazdu za granice. Jak tam pojedziecie razem to z jednej pensji sie utrzymacie. Szczegolnie latwo bedziecie mieli, ze jest punkt zaczepienia. Nawet jak tylko pomoga troche to dla Was duza sprawa. Jakby Adrian tam podjal prace to tez by mu sie nalzezalo rodzinne na ciebie i Ade.
Tynka ja jak pisalam kiedys markowe rzeczy i ciuchy taniej tu kupic w pl, ale znowu mieszkania i domy sa 3 razy drozsze. Wiec nie mozna przeliczac. Najwieksza glupota, jak ludzie robia tak, ze maz za granica pracuje a zona w pl z dzieckiem. Nigdy na to sie nie zgodz.
Aleksanra swietne macie plany. A dlaczego dalej nie chcecie mieszkac w domu tesciow?
Tynka a co bedzie jak tesciowa dom przepisze na corke a nie na was? Np. za 10 lat zmieni testament zakladajac, ze teraz dom przepisala na Was. Jak teraz robi problem z oddaniem pokoju. 😉 😉 Moim zdaniem tesciowa powinna jakos zareagowac by corka wam ten pokoj oddala, szczegolnie ze jest potrzebny dla Alka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagierka nie chce nawet słyszeć o powrocie do naszego miasta. Swoją przyszłość wiąże raczej z Rzeszowem. Jej na rekę żeby na nas dom przepisali,bo wtedy ziemię czy działki dostaje ona,sprzedaje i ma kasę na budowę domu.Z resztą gdyby chcieli taki numer odwalić to Tomek zapowiedział,że siostra oddaje mu wtedy przynajmniej połowę tego co włożył w remont naszej góry (dużo kasy to kosztowało)łazienka,kuchnia,gładzie itp. Dlatego bardzo bulwersuje ją fakt,że my głośno mówimy o tym,że tu mieszkać z Teściami nie będziemy,bo znając operatywność mojego męża to wybudujemy się bez niczyjej pomocy i wtedy najprawdopodobniej będziemy mieli dwa domy na koncie 😉 a ją to widać najmocniej męczy.
Aga,mój mąż nigdzie się za granicę nie wybiera ;-) pisałam do innicone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka tak zle pisze, mi chodzilo o Kamile. By nie zrobila glupoty zycia i zostala w Pl sama z Ada, A adriana wyslala za granice.
To siostra o brata jest zazdosna? 🥴 🥴
Ja tak Ciebie spytalam bo mj
oja kuzynke tak mama wyrolowala, pier mieszkali na gorze, a na dole mama, i to mialo byc ich. A na koniec zmienili zdanie. Dobrze, ze kuzynka miala odlozone pieniadze by postawic nowy dom. Wyplukali sie z calych oszczednosci zycia. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrosna to może za duże słowo,ale widać że ją temat rusza. Boi się,że my prędzej zabierzemy się za budowę domu i Teściowie nam pomogą finansowo a ona dostanie dom do którego tak sie nie przeprowadzi z rodzicami w pakiecie. skomplikowane :P 15ście wersji 🙂
ja jutro do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUU dostałam pracę UUUUUUU 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Ania ja na kaszce mam,że na 150ml 4-5 łyżek kaszki, ja na 210ml wody daję 4 łyżki czubate, bo taką porcje młoda je na noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylam inzynierie sanitarna to dzial budownictwa. Mam tytul mgr inz. Inzynierii srodowiska(saniternej) czyli moja branza to instalacje i siecii wod-kan,gaz,wentylacja,klimatyzacja i centralne ogrzewanie oraz para.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziewczyny no taka szczęśliwa jestem,że mi się udało,a dla mnie najważniejsze,że sama znalazłam pracę i nikt mi nie pomagał 🙂 wczoraj zrobiłam sobie przegląd w szafach, bo teraz raczej elegancko będę musiała się ubierać,a do tej pory łaziłam w bluzach, podartych dżinsach itp 🙂 i zawsze jest powód,żeby iść na zakupy 😁 😁 😁 wasze trzymanie kciuków pomaga 🙂

http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/ale-wielki-noworodek/zdjecie/duze,1668015,1,268 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam do Was prośbe 😁 Wiem ze było to juz wałkowane ale musze jakoś Szymonowi wprowadzic rytuały posiłków a w tym jestem zielona....
Jak to wyglada kiedy mleko dajecie a kiedy np obiadek albo kaszke albo deserek owocowy? Ja sie w tym gubię....
Czy wasze dzieci jak wstana to jedza a po godzinie pokazuja ze znów głodne? Bo jakbym na raz dała Szymonowi tyle ile chce to bym mi wszystko ulał a tak to przynajmniej sie naje tylko ze na dwie tury go karmie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po przebudzeniu daje mleko z glutenem, później mleko z kleikiem ryżowym, potem obiadek gotowany przeze mnie,później mała porcja mleka i owoce,ale ze słoików nie chce woli takie normalne i na noc kaszka bananowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...