Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

Aleksandra jest na allegro,bo ja szukalam wlasnie tylko ze ja mam lozko 140 a tam jest dla 120. Jak chcesz dam ci linka ale jutro bo teraz z komorki pisze i wozek tez wstawie jutro 🙂 aniu moj 3w1 tez kolos i dlatego kupilam nowy a ten i tak sprzedam to sie zwroci z nadwyzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nie no Ninka wymiata ja nie mogę ona ze wszystkim jest do przodu 🙂
Amelka jeszcze nie wstaje ale pewnie niedługo to zrobi bo dzisiaj bawiła się i przewróciłam jej na bok kufer plastikowy z zabawkami i poszłam prasować zaraz słyszę pisk idę a ona chciała wstawać i przykryło ją z głową 🙂 🙂 🙂
A teraz opanowała pozycję "na czworakach" i ciągle ja przyjmuje i się kiwa do tyłu do przodu 🙂

Tusiek daj koniecznie link wózka bo też będę potrzebowała, fotelik zresztą też niedługo muszę kupić!!!
aha i jeszcze widziałam na zdjęciu u Ciebie chodzik z fishera, fajny jest??? bo oglądałam go na allegro i się zastanawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olcia to jest jezdzik. Taki do pchania. Teraz. Jak siedzi teraz to sobie gra na nim jak DJ i ma taki zaciesz a potem jest opcja przelaczenia jak juz dzidzia chodzi i pcha go przed soba to wtedy sobie gra idac. Ja to kupilam w realu za 100zl. Uzywa tego od 3 mcy i uwielbia to. Teraz jest bardziej kumata to ma z niego wieksza frajde,wiec moge to szczerze polecic.

A co do wozkow. To jak mowilam dam linka jutro ale mimo wszystko polecam isc do sklepu sprawdzic czyy o to wam chodzi :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem dziś nie do życia, łeb mi pęka, jakaś taka połamana jestem, o krzyżu nie wspomnę, starość nie radość normalnie 😜

Aleksandra proszę http://allegro.pl/oslonki-na-boki-lozeczek-zabezpieczajace-i2569832675.htm

a co do wózka, to miałam niezły problem, bo czytałam opinie i ile głów tyle opinii, jeden wózek potrafi zachwycać, a ktoś inny pisze,że porażka, dlatego polecam najpierw zobaczyć w sklepie, ja się zdecydowałam na Graco Mirage Plus, jak czytałam na necie to miał i mega pozytywne i negatywne opinie, ale mi się on jak najbardziej spodobał, wczoraj przymierzałam do niego Ninę i o wiele lepiej w tym siedzi niż w tym co miałam do tej pory, tam mimo,że nie jest małym dzieckiem latała na wszystkie strony,a była przypięta pasami....

tutaj macie link http://allegro.pl/graco-mirage-4-kolory-folia-moskitiera-7x-gratis-i2574678057.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja strasznie nie lubie takich koł , malych piankowych i do tego podwójnych :P dla mnie musze byc pompowane, spore :P. . Jeszcze male piankowe zdzierze, ale nie podowje :P wiec dla mnie on sie nie jzu nie nadaje 😉

ja chce taki kupic 🙂 http://allegro.pl/spacerowka-yetti-amortyzator-2012-blackwhite-i2440423073.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie istotna jest waga wozka a ten co pokazalas jest ciezszy o 5kg. Taki na pompowanych to mam teraz i jak dla mnie za wielki a potrzebuje wozka latwo skladajacego sie bo codziennie bede wozic go w samochodzie wiec ja sie takim kryterium kierowalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na takie wyprawy to pewnie pompowane koła lepsze 🙂 no i Ty nie musisz znosić, bo mieszkasz w domu 😉

dziewczyny już nie mogę, Nina teraz chce się wspinać po wszystkim, łapie za stół, szafkę rtv, oczy w dupie trzeba mieć, szok, muszę kupić ochraniacze na meble dziś, do kontaktów mam,a tamtych nie kupiłam, bo mąż mówi, po co teraz, to jeszcze kilka miesięcy ...

http://imageshack.us/photo/my-images/13/lxhcbsaxegqthjvbvzyiki.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek twoja Nina mnie zadziwia, swietna jest. Spodenki tez ma sliczne. Gdzie takie dorwalas?
Monia mam nadzieje, ze Azizkowi przeszla temperatura. Ja mlodemu tez robilam oklady i kapiele by zbic temperature, jak dostal po szczepieniu. Jednak te oklady dzialaly na chwile. Balam sie podac drugi paracetamol bo bylo mniej niz 4 h po zaplikowaniu drugiego. Tylko, ze ja cymbal nie popatrzylam, ze jak dziecko jest wieksze/wagowo/ to mozna podac 1 h wczesniej.
Na te wozki jestem zla. Tez chcialam duzy i mam spacerowke z wielkimi kolami z tylu, rozkladana z dwoch czesci. Jak dziecko zasnie to mozna ja rozlozyc. Tylko, ze jak ja zapakuje do bagaznika to na zakupy juz nie moge jechac. Mam maly bagaznik. Znow jak nie wezme wozka tylko dol od niego, moge zamontowac mlodego z fotelikiem samochodowym bo pasuje. Tylko, ze jest taki problem, ze ten fotelik juz jest za maly i Riccardo nie chce w nim siedziec, nogi mu zwisaja. Za tydzien kupuje nowy fotelik samochodowy. Ciekawe jak teraz bedziemy sie pakowac do auta.
Wszystko nagle stalo sie male. Salon, samochod.
Ogladalam perfekcyjna pania domu na tvn i stwierdzilam, ze musze tez porzadki porobic, narobilam sie, a efektow nie widac. Jedynie wyszorowalam krany z kamienia, znaczy tak jak ona pokazala, oblozyla wacikami krany nasaczone plynem do kamienia i zostawila na 10 minut. A ja zawsze 1 plyn zuzywalam do 1 kranu. Polewalam i szorowalam szczoteczka, nie wiedzialam, ze ktos moze mi pokazac jak sie sprzata. Zdazylam przeleciec jeszcze na dole podlogi.
Riccardo tak sie wiesza na ochraniaczach od lozeczka, ze mi pozrywal wszyskie sznureczki. Dziaslami gryzie lozeczko.
Slysze, ze sie przebudzil zaczal grzechotka walic, cwaniak jak dlugo nie przychodze to nia rzuca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnese ja ciuszki takie do spania czy po domu to kupuje w pepco, dałam za nie 6zł i nawet po wielu praniach wszystko jest ok. tez tak mam po tym programie,że sprzątam 🙂 ale staram się na bieżąco to nie jest źle, do kamienia polecam płyn z lidla W5 jak dla mnie bomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra, trochę drogie te osłonki, ja dziś męża wysyłam do castoramy,żeby zobaczył czy czegoś tańszego nie ma a co by się nadawało na ochraniacz, za moje 140cm chcą łącznie 47zł 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wiem, wiem Tusiek że to taki chodzik, pchaczyk, jeździk każdy inaczej nazywa 🙂 ale o takie coś mi chodziło może też kupie bo są nie drogie na allegro 🙂 a wózek wygląda całkiem fajnie ale ja też wolała bym na pompowanych kołach takich jak mam teraz no ale i tak chyba się wstrzymam jeszcze do wiosny z kupnem wtedy może kupię jakąś lepszą parasolkę i będzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz ? http://allegro.pl/show_item.php?item=2569832675

a co do wózia, to ja mam już jeden na pompowanych, to drugiego takiego samego nie chcę, a parasolki do samochodu swojego nie zmieszczę

móżdzę teraz nad fotelikiem do samochodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek napisał(a):
Dokladnie,nie ma co porownywac i sie sugerowac. Sprobuj zabawa go zachecic do prob. Moze i Nina cos robi ale widze ze to charakterny dzieciak bedzie. Jest tak mega uparta ze nie popusci az jej nie wyjdzie. Dwa dni temu sie nauczyla kleczec i podnosic za boki lozkai teraz ciagle to robi i juz nic przy niej nie zrobie bo oczy na okolo glowy trzeba miec. Zaraz bede musiala na sam dol opuscic lozko a wtedy plecy to mi pekna. Z mojej strony tomoge ci polecic cwiczenia przez zabawe. Jedna z dziewczyn sie tu dziwila ze to robie a efekty jednak sa wiec chyba warto mimo wszystko


Tak to ja się dziwiłam 🙂 i nadal podtrzymuję 🙂 zwłaszcz po ostatniej rozmowie z panią rehabilitantką która uważa że nie ma co przyspieszać, chyba że dziecko samo idzie jak burza 🙂 zbyt szybkie siadanie czy też chodzenie może zaszkodzić.
http://www.edziecko.pl/szkolakarmienia/1,104070,9092218,Uwazaj__te_zabawy_szkodza.html
Ja Emilkę mogę ćwiczyć jedynie pod nadzorem gdyż ona niektóre odruchy ma nieprawidłowe przez nieumiejętne ćwiczenia mogłabym je pogłębić.
Emilka nie siada ani specjalnie nie próbuje tego robić, myślę że wstanie najwcześniej w 10 miesiącu ale cóż...nic na to nie poradzę 🙂
Nina super daje radę tylko pogratulować tak silnej dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...