Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aleksandra trzymam kciuki oby udalo sie z praca
Ania ale fajnie Ci Michalek nocki przesypia! oby tak dalej.
U nas zasyapianie po kapieli trwalo dzisiaj tylko 10 minut, ciekawe jak nocka wyjdzie 😉
Ewa i Olcia u nas to samo butli ani na chwile jak sa upaly to wezmie kilka lyczkow (2-3 ) i koniec :P ale dzisiaj mialam nawal mleka ze az fontnna szla z jednego wiecc sciagnelam sobie, jutro Aziz zostaje z tata a mama do fryzjera, wiec moze pojdzie od tatusiA I COS ZAssie z butli w koncu.
Dobranoc Dziewczynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej, ja na szybko z tel pisze. Tynka sto lat dla Was 🙂.
Sto lat dla Michalka.
ja dzis padnieta. robilismy zakupy prawie ostatnie na slub, napoje, groszki itd. zostalo skoczyc mi do biedronki po rozne pierdoly. kupilam przy okazji dla Adusi sloiczkow.
my uzywamy aventu, do mleka i kaszek 4ki, do picia 3jki. na szczescie Ada nie robi problemow z butla, kiedy jest glodns to je 🙂 cyca tez potem bez problemu lapie.
od razu po zakupach, kumpel podrzucil Nas pod kosciol na spotkanie z babka od planowania rodziny, nawet zakupow nie rozpakowalismy tylko w bagazniku u nuego byly, siedzielismy tam od 19,30 do 21,40:/// maaasakra, a takie glupoty gadala ze szok. smiechy byly niezle 😉) bo byla z nami inna para xd. teraz dopiero sie polozylam, Ada juz dawnio spi, byla z tesciowa. my mamy podobnie jak Ania od 20 do 7 spi :p. wczoraj o 22 sie przebudzila, pobawila sie z pol h i spala do 9;Ddd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra trzymam kciukasy za pracę, oby Tobie też się udało!!!!!!

Dziewczyny słuchajcie, ja powoli myślę o kombinezonie na zimę, ja koniecznie chcę 2 częściowy,ale to już tam mniej ważne, chodzi mi o rozmiar, moja Nina nosi teraz 74 i czasem 74/80 i tak sobie myślę,że na zimę, jak się grubo ubiera to chyba wezmę 86, a wy jak uważacie? między 80 a 86 nie ma dużej różnicy jak patrzyłam w wymiarach,a jest opcja do podwinięcia. Znalazłam fajny na allegro i nie drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Hania teraz tez 74-80 wiec ja na pewno 86 będę szukała 😆
Dziś chyba będziemy mieć 1 grilla na działce 😆 oby pogoda dopisała 😆
Ja dziś zaczęłam przeglądać zabawki mojej Hani i stwierdziłam, że jest tego stanowczo za dużo muszę puścić to w świat 😆
Ola miała taki http://allegro.pl/kombinezon-2-cz-wojcik-86-dziewczynka-cukiereczek-i2592526388.html siostra była bardzo zadowolona z niego 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dziekuje za zyczenia.
Co do smoczkow chyba zalezy od dziecka. Moj tak zasysa smoczek, ze nawet ta z otworem krzyzakowym byla za mala, jak pisalam musialam zrobic dziure na wylot. Riccardo nie chce siedziec, podnosi sie bokiem i lezy na lokciu, i krzyczy by mu pomoc, jak tylko podam mu reke prezy nozki i od razu wstaje, nie chce siedziec tylko stac. Juz nie wiem co z nim mam robic, drze sie w lozeczku by mu pomoc wstac. Sam nie daje rady i sie wscieka, raczkuje po calym pokoju. Wczoraj przesunal caly stolik drewniany tyle ma sily, najlepiej bo krzeselko drewniane wzial do buzi i chcial tez gryz. Jak go przebieram to tez walczymy ja go na plecy przewracam a on znow na brzuch i jeszcze sie zapiera rekami.
My juz ciuszki uzywamy rozmiar 80 i jest na styk. Tusiek nie wiem czy ten kombinezonek starczy Ci do grudnia, w tym rozmiarze co piszesz.
Kaila szybko uwineliscie sie z przygotowaniami do wesela.
Malwina super, ze masz okazje dorobic.
Za Aleksandre trzymam kciuki by dostala prace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnese myślę o 86 raczej, a to na zimę całą na pewno starczy, zastanawiam się tylko czy nie będzie za duży, ale chyba nie. Ja szukam w rozsądnej cenie, bo na jeden sezon to nie chce dużo kasy wydać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek ladny jest ten kombinezon i chyba dobrze, ze z dwoch czesci sie sklada. Moja siostra mi wspominala, ze do takich jednoczesciowych ciezko dziecko zapakowac.
Na zdjeciu wyglada na duzy.
U nas ostatnie dwa dni upalow po 30 stopni. I noce sa chlodniejsze po 19. Nareszcie bedziemy wychodzic na spacerki.
Malwina a ty dziecko bedziesz pilnowac u siebie czy chodzic do kogos do domu. Moge podpytac ile teraz placa niania na h. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinezon akurat wstawiła konefka 🙂 ja chcę dwuczęściowy, bo w razie czego mogę samą kurtkę ubrać,a nie wiecznie cały kombinezon, nie zazdroszczę upałów, u mnie teraz jest od kilku dni super pogoda taka przyjemna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słodka Adusia 🙂
Tusiek a jaki ty upatrzyłaś kombinezon wklej linka!! JA też chcę dwu częściowy i już od jakiegoś czasu patrze na allegro ja bym chciała właśnie z wójcika albo cocodrillo ale patrze na używane żeby do 100zł kupić bo to na jeden sezon więc więcej nie będę przepłacać ale ja myślę o rozmiarze 80 86 u nas będzie na pewno za duży bo teraz mamy 68 i niektóre 74 ale większość 74 jeszcze za duże, a na tych 86 pisze 12+ a 12 dopiero w lutym więc ja kupię 80 chociaż wiadomo rozmiar, rozmiarowi nie równy.
U nas po wczorajszych wieczornych pobudkach w nocy były 3 więc jeszcze do zniesienia i teraz już znów śpi 🙂 pogoda u ans dzisiaj też super 24 stopnie bez wiatru i samo słonko i cudne niebieskie niebo - to lubię 🙂

Byłam wczoraj w biedronce po pampersy bo nie ma nigdzie promocji na oryginalne a kupiłam kiedyś 4 i jednak jeszcze są za duże bo ma prawie pod pachy i rzepy się schodzą jedna na druga i pojechałam po 3 no i przy okazji były pistacje na wagę i tak się obżeram od wczoraj że całe usta w koło mnie pieką z soli a ja dalej żre jak świnia 🙂 🙂 🙂

Agnes z dzieciakami nawet spoko już się przyzwyczaiłam ale w niedziele odwiozłam Jagodę do jej drugiej babci i nie chce wracać do domu 🙂 🙂 Niby dzisiaj mam już po nia jechać bo ma McDonalda obiecanego ale zobaczymy jak to będzie a siostra w niedziele wraca bo w poniedziałek do szkoły więc nawet zleciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dostałam kombinezon rozmiar 80 i powiem wam szczerze ze na ta zime na pewno jego Szymonowi nie ubiore bo sie uropi - dlatego sprawdzcie wymiary dokładnie teraz dostaalm w lumpku 2 kurteczki i jedna jest na 3 miesiace a druga na 6 miesiecy w obu sie topi - rozmiar kurtek i kombinezonów jak sie pózniej dowiedziałm nie jest taki sam jak ciuszków
wiec teraz tylko szukam spodni - cos podobnego do narciarskich 🙂 i bede miec 2 komplety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze patrzę na wymiary, porównuję do ciuchów które mam, spodnie porównuję do ogrodniczek, które nosi Nina,a kurtkę do jesiennych przeciwdeszczowych 80tek, które mam w szafie, tyle że akurat w kombinezonach krok nie jest tak jak w normalnych spodniach, bo on zawsze jest niżej, ponieważ zawsze pod spód zakłada się grube rzeczy

nie miałam pomysłu na obiad i nastawiłam pomidorówkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
Tusiek pytałaś kiedyś o to jak się organizuję po powrocie do pracy i powiem szczerze- jest super. Wróciłam z pracy 20 minut temu,Alek śpi,pranie jedno zdjęłam,nastawiłam drugie,wylizałam kuchnię. Teraz robię gulasz wołowy-mięso się smaży (narobiłyście mi smaka z tymi plackami.mogłabym zrobić,ale nie chce mi się obierać ziemniaków i stać smażyć) ugotuję do tego kaszy gryczanej i będzie 😉
Wczoraj zaplanowałam "romantyczny" wypad na pizzę 😁 z okazji rocznicy,ale Tomek spędził 3 godziny przed laptopem porządkując jakieś cenniki 🤢 Stwierdziliśmy,że w niedzielę odchamimy się i pójdziemy z dzieckiem na starówkę pod parasolki- na obiad 😎
Wiecie co,zapomniałam już przez rok jak to jest pracować z tyloma kobietami.Zawiść,ploty i obsmarowywanie tyłka każdemu.Najpierw uśmiechy,włażenie w du*ę a gdy ktoś wyjdzie to jęzory pracują ! 🤢 jestem zniesmaczona- zapomniałam,że to tak wygląda ehhhh 😜
Chodzą,płaczą jak to im źle w tej pracy i jak ciężko.Ciężko jest,ale nie przesadzajmy. Chciałabym pracować 3-4 godziny dziennie i dostawać takie pobory jak one 😠. co niektóre nie doceniają tego co mają,Ręce opadają 🥴
Co do zimowych ciuchów to kupiliśmy z Tomkiem,Alkowi zajefajną kurtkę ortalionową z Reserved i tylko dokupię mu do tego spodnie,najlepiej na szelkach żeby się trzymały 😎 Nie będę zaopatrywać sie w rzeczy odświętne i te codzienne- szkoda miejsca.
A i polecić wam mogę ten kojec dla dziecka.Postawiłam go mimo,że dobrze się nie odprał i super służy. Alek nie pełza mi po całym pokoju,uderzyć się nie uderzy jak to bywa o szczebelki w łóżeczku,bo jest siatka.Jestem mega zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zawartością 😆


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/dscn0793f.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9370/dscn0793f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/228/dscn0789l.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6890/dscn0789l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...