Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

hej 🙂
widzę temat ślubny 🙂 my dzisiaj też obchodzimy rocznicę ślubu,ale pierwszą dopiero ;-)
tak jak aga pisze- najwazniejsza jest muzyka. pisałam o naszym ostatnim weselu- muzyka do bani i ledwo wytrzymalismy do tej 2giej i sie zmylismy 🙃
z tymi terminami tak bym nie przesadzała. sama brałam slub w sierpniu a o ciazy dowiedziałam sie w połowie czerwcxa i wtedy w ciagu jednego dnia znalezlismy wszystko. szwagierka z kolei tydzien przed weselem załatwiała zespół i fotografa. dj fajna sprawa- polecam 🙂
u nas tez pochmurnie bardzo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
To najlepszego Tynka. Mi maz zaproponowal slub przez 3 marca, ustalilismy wtedy date na 26 sierpnia. A 18 marca mialam juz wszystko pozalatwiane i umowione. Mamietam jak dzis urwalam sie z pracy 8 marca to byla sroda i pojechalam podpisac umowe z orkiestra. Dobrze, ze zwolnilam sie z pracy bo para, ktora nie podpisala umowy wstepnej z orkiestra byla w ten sam dzien ale popoludniu. Wiec mi sie udalo. Nie mowiac jak swietnie grali. 18 marca zamawialam sukienke i to byla ostatnia rzecz, a pozniej juz tylko 2 przymiarki. Suknia byla idealna. Potem oddalam do tego samego salonu w komis i poszla w ciagu 3 misiecy.
Kamila fajnego masz ksiedza, ze nic nie bierze. Ja mialam swojego organiste, spiewaczke i skrzypaczke wzieli 300 zl. Musialam tez zaplacic organiscie 100 zl, za to ze nie bedzie gral. Najlepiej bo na sali za orkiestre 4 osoby tez musialam zaplacic i kamerzyste i fotografa. Jedynie dobrze, ze zespol tylko kosztowal 1400 zl, za rok brali juz 3000 tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za życzenia. Pytanie do dziewczyn które używają smoczków z TT.
Jakich używacie?
Bo ja do mleka dalej używam 1 no i 2 zamiennie. Do mleka z kaszką używam 2jki z powiększoną dziurką przeze mnie 😆 Chciałabym nowe zamówić smoczki bo te już się wysłużyły. Któraś pisała że te z krzyżykiem do kaszki są za szybkie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Eilki i Haneczki zabkow!
I dla Agnese i Tynki z okazji rocznicy. Tynka nie mam pomyslow na prezenty, ja zawsze cos do ubrania kupowalam na co sie N napala wczesniej i to widze. A ja z kolei dostalam pierscionek na rocznice. Zareczynowy 😁 😁 😁
Dziewczyny, nocka spoko, 3 pobudki jak na pierwszy raz to zajebscie. W nocy byl tylko raz placz ale to moze 5 min i na koniec bylo westchniecie wiec sciemnial Aziz na maxa, z mezem sie powstrzymywalismy zeby smieche nie wybuchnac 🤪 a teraz polozylam Mlodego bo przy cycu juz mu slepka sie zaykaly, pokwekal chwile nawet nie plakal i ZASNAL!!!!!!!!!!!!!!! normalnie posikam sie ze szczescia jak tak juz bedzie 🙃 🙃 🙃
no i dzisiaj kontrola u lekarza, i uwaga- dopadla nas ksiazkowa trzydniowka. 3 dni goraczki, niedziele spokoj i dzisiaj od rana wysypka delikatna na calym ciele. wiec dobrze jest 😉 kilka dni i powinno zejsc. przynajmniej wiem co to bylo. My znowu w biegu, odebralismy juz 2 paszport Azizka, znowu w gosciach i maz w koncu na 2 zmiane poszedl :P wiec wieczor dla mnie na pakowanie prezentow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj Bartka siostra ma rocznicę ślubu też pierwszą 🙂Fajnie było u nich na weselichu 🙂
Tynka wszystkiego naj 🙂
Moim zdaniem dużo zależy od orkiestry ale jeszcze więcej od gości...Ja mam bardzo szaloną rodzinkę i wiem,że rozbawią towarzystwo 🙂
Od końca września będę pilnowała tej 1,5 rocznej dziewczynki 🙂
A ja dzisiaj zaszalałam bo na obiad schabowe a teraz skończyłam piec szarlotkę,bo ostatnio Bartek wjechał mi na ambicje,że moja siostra ciasta piecze i go częstuję a jego kobieta nie :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja pisałam o smoczkach z TT bo też chciałam kupić i czytałam że ten do kaskzi się dziecko dławi taka dziura no ale jak widać nie każde dziecko 🙂 ja go nie kupiłam tylko 3 kupiłam i dała rade uciągnąć(taka rzadszą robiłam) ale niestety to były tylko dwa łyki poczuła smak i koniec pluła i tyle:/ wodę też jej daję z tej 3 i spoko nawet nie dławi się ale ona raczej aię bawi a nie pije:/ Tak jak Hania nie chce flachy a ja chciała bym żeby sie powoli nauczyła bo jak przestane karmić piersią to wogóle nie będzie miała mlecznych posiłków no chyba że kaszkę łyżeczką.
Ewka jak ty próbujesz Hanie nauczyć do butli???

Tynka sto lat dla Was!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na początku dawałam jej butle do zabawy aby się z nią oswoiła. Jak było strasznie gorąco to łyczek wody i dziękuje więcej nie chciała zdecydowanie lepiej idzie jej z niekapkiem. Dziś próbowałam podać soczek z butli też ble a mleko sztuczne wcale jej nie podchodzi 🥴
Teraz dałam sobie spokój bo od soboty nie chce Hania nic tylko cycusia więc ja muszę jeść jak szalona aby mleczka wystarczyło. Myślę, że to przez ząbki 🥴
Zastanawiam się jeszcze czy nie kupić butli z nuka bo Hania z tej firmy ma smoczki to może jej lepiej będzie szło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnese i Tynka wszystkiego dobrego z okazji rocznic i samych szczęśliwych lat razem!
Ewa a próbowałaś swoje mleko dać z butli?

Ja normalnie od kilku dni padam, od kiedy ta mała gadzina zaczęła sama stawać, tylko to chce robić, ma już siniaka na poliku tak kombinuje, nie nadążam za nią. Zostawiłam ją na podłodze w dużym pokoju i poszłam na chwilę do kuchni, to spotkałam ją na przedpokoju, jak wracałam 🤢 ręce mnie bolą, krzyż mi pęka koszmar, łózko już na samym dole mam, to teraz ją stamtąd wydostać to dużo większy wysiłek... no i oczywiście jak już w łóżeczku stanie i się trzyma tej barierki to łazi przy niej i co jakiś czas bam na tyłek, tam niby miękko, ale czasem o coś się uderzy, oczy na około głowy to za mało normalnie

a dziś zamówiłam sobie dwie książki jedną z angielskim a drugą z niemieckim i chcę sobie odświeżyć ich znajomość, bo szczególnie ten drugi sporo mi umknął przez to,że nie używałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Nina spryciula jedna 🙂
Ja właśnie dokonałam zakupów u naszego ulubionego sprzedawcy.Chciałam oprócz butelki smoczków i cążków coś Alkowi wziąć,ale doszłam do wniosku że wszystko mam 😆
Musze kupić mu bodziaki i jakieś pajacyki bo wszystko krótkie,ale to już "na żywo"

Tusiek jeśli chodzi o odświeżanie czy naukę języków to polecam Ci fiszki. http://www.fiszki.pl/
Trochę kosztuje i wymaga systematyczności.Ja całą ciążę się z tym mordowałam,ale daje efekty ! Teraz znowu wracam do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnese i Tynka życzę i ja jeszcze wielu lat spędzonych razem, w zgodzie i miłości.

Mój Miś dziś konczy 7 miesiąc. 😁
Dzwoniłam do znajomej rehabilitanki i ma mi pokazac kilka rzeczy jak cwiczyc z małym. Zastanawiam sie czy nie zrobic USG bioder Misia, bo nie robiliśmy ani raz, pediatra stwierdziła ze ok, a szkoda wydawac kase. Ale teraz jak zaczyna siadac troche mnie to zaczeło martwić, ze nie sprawdzone i jeszcze teściowa dopytuje czy zrobiła czy nie.

My mamy rocznice 18.09 już drugą, a cały czas wydaje mi sie jakbyśmy dopiero sie poznali, tak kocham świeżą miłością tego mojego męża. A znamy sie juz 7lat. Cieszę sie że to On jest moim mężem, jest bardzo dobrze wychowany. 😜

Tynka ja mam ten spoczek z krzyzykiem do kaszek, nie dałam w nim ani razu bo leci z tego kaszka jak opętana, z 3jki bardzo dobrze Michałkowi idzie. Tylko że my uzywamy Avent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie wzięłam taką lekką książkę do angola i niemca, zobaczymy, jak mi to łatwo pójdzie to wtedy zainwestuje w coś lepszego, bo jak teraz w pracy mam przeprowadzać też zagraniczne kontrakty to lepiej trochę trybić 😜

Aniu nie miałaś usg bioder na NFZ? ja dostałam ze szpitala od razu skierowanie i potem jeszcze miałyśmy kontrolę. 7 miesięcy łooooooo ja nie wiem kiedy to leci normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
podobno u nas w szpitalu kierują głónie dziewczyyny, bo u nich jest większe ryzyko, moje lekarka badała Misia i stwierdziła ze jest ok, i nie dała mi skierowana. Powiedziała ze jak bardzo chce to prywatnie mam isc,a wiadomo tu juz trzeba było płacić.

Tusiek ja pacowałam w niemieckim, a nie za bardzo lubie ten język, taki sztywny. Ty czytasz książkę, ile stron?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam sobie taki kurs do obu języków, ja niemiecki lubię, co roku jestem w Niemczech,ale używam takich prostych zwrotów i sporo zapomniałam, a angola też trochę chcę powtórzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dostałam butlę do testowania z MAM smoczek ma trochę dziwny kształt ale Gabiś dzisiaj ładnie z niej jadł kaszkę mleczno-ryżową 🙂
Mój Bartek jak mu powiedziałam,że musi przyzwyczajać do siebie małego bo ja wracam do szkoły a on musi z kimś zostawać wziął sobie to do serca i super się nim zajmuję nawet dzisiaj go nakarmił i 2 x uspał....
Kochane w NETTO jest promocja na owoce z HIPP 2+1 gratis za 6,99 i na proszek JELP.
My teraz będziemy szli we wrześniu na 2 USG bioderek bo tak kazał nam ortopeda przyjść i też prywatnie.
Ja też teraz muszę się wziąć za angielski bo maturka :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Misia 🙂
A wogóle Ania jak Misio teraz Ci śpi w nocy???
Kurcze Ewka to Hania tak jak i Amelka nie chce nic tylko cycuś, kurcze i tak źle i tak nie dobrze na początku się chciało żeby tylko jadła cycusia a teraz znów co innego... 🙂 🙂 🙂
Amelka dzisiaj mi padła o 20 i nie wiem czy ją brzuszek boli czy co bo już 3 razy byłam u niej bo się budzi i płacze:/:/ jak będzie taka noc to ja dziękuje:/

My też mamy kontrole bioderek ale we wrześniu bo kazał przyjść jak skończy 7 miesięcy, u nas też dają wszystkim skierowania na to usg ale my i tak poszliśmy prywatnie bo na nfz trzeba czekać 2 miesiące i kolejki są jak się przyjedzie że pól dnia w szpitalu a prywatnie na godzinę konkretną no i wiadomo lepsza obsługa, a przy moich chorych biodrach wolałam kogoś lepszego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 lat dla Michałka 🙂

Ja bylam dziś u dyrekcji - pytała sie czy jakby ktos przyszedł na indywidaulne zajęcia to czy bym wzieła 6h 🙂 byłoby super gdyby ktos przyszeł - ale rodzice budza sie dopiero we wrzesniu....
No i dzis jakies 20 minut temu dostałam namiary na babke ze studiów z oligofrenopedagogiki i w jej szkole poszukują 2 nauczycieli na zastepstwo 🙂 jutro bede dzwonic do niej.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...