Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej.
My po szczepieniu,mały waży 7,720 kg 🙂
Ostatni raz była ważony 22 czerwca i ważył 6,840 kg ...
Główka i klatka piersiowa po 44 cm obwodu...
Przy szczepieniu płakał tylko chwilkę także luzik...
Zębiska wyłażą 🙂
Dzisiaj teście wyjeżdżają na wesele a my mamy cały weekend dla siebie bez marudzenia...No i mój ukochany wypłatę dostał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Brawo dla Gabrysia, dzielny chłopczyk 🙂
Ola też z jednej strony zazdroszczę powrotu do pracy a z drugiej ja już się martwię o swój:/ ale ty masz nie dużo godzin więc dasz radę 🙂
Amelka spała 2,5 godziny to pierwszy raz taka długość snu w dzień 🙂 i rzeczywiście już mi się za nią tęskniło i zaglądałam co chwilka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Trzymamy kciuki za udaną podróż Moni.
Alek śpi z nami tak od ok 3 nad ranem do 7. Inaczej przebudziłby mi się o 5 i już byłby gotowy do zabawy.Tak leży między nami i widzi,że starzy śpią,więc sam zasypia 😁
Wlasnie ogarnelam kuchnie,nastawilam zapiekanke i zjadlam pol toffifee 🤢 😠
ciekawe co u pani tusiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do blokady to ja tez taka robie Szymonowi - koc zakręcam i ustawiam ...

A co do pracy nie sądziłam ze mi sie uda 🙂 bez znajomości i to najbardziej cieszy 😁
W mojej poprzedniej szkole i tak czekam na wieści o indywidualne zajęcia - ale to bedzie tylko 6 h i moze to wyjśc w każdym miesiącu roku szkolnego bo bedzie to dziecko ze znacza albo głeboka niepełnosprawnoscia intelektualna.

ciesze sie ze mam tylko 18h - no i 2 te z karty nauczyciela bede musiała gdzies włozyc w plan (chyba że dyrekcja da mi jakies indywidualne bo mam odpowiednie kwalifikacje a mało takich specjalistów jest w tej szkole i az sie dziwie ze tak mało)

Dziś zmienili mi plan wiec najwiecej bede miec 5 h lekcyjnych a nie 6 wiec sie jeszcze bardziej ciesze 🙂 wiec 4,40h plus dojazd w ta i z powrotem 🙂

A co do opieki to w tym tyogdniu bedzie zajmowac sie nażeczona mojego brata Szymonem - Szymon ja zna a ona ma brata 3 letniego wiec jest na bieżąco co do opieki nad maluchami 🙂 a potem nie bede chciała jej targać bo np ja mam prace o 9.50 a ona musi przyjechac autobusem juz o 8.08 bedzie u mnie i bedzie mi jej szkoda tak wykorzystywac wiec ustalimy jakąś wyplate na ten tydzień a potem bedzie juz mój mąż - mimo iz bedzie sie uczyl do egzaminu ale w tym momencie bedziemy mogli przyzwyczajac go do niani wiec mam tydzień na znalezienie niania a mojej miejscowości - wieści juz poszły wiec czekamy na odzew 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!!
Kamila i jak noc???? u nas dzisiaj całkiem fajna 🙂
Amelka obudziła się przed 7 i zmobilizowaliśmy się z Kuba wstali i zanim Amelce się znudziły zabawy to prawie posprzątaliśmy dom 🙂 Teraz jeszcze tylko mi została łazienka i na mokro pościerać podłogi i sobotę wolna bo obiad u mojej mamy 🙂
Tak jak Monia pisała wysypka znikła i już jest całkiem oki ale przez te jej pobudki i nie spanie w nocy w ostatnich dniach mam taki nawał pokarmu że masakra!! W nocy musiałam wstawać przebierać piżamkę bo cała była mokra jak spałam na boku, dawno już tak nie było. Mam nadzieję że mi się to unormuje teraz jak już jest oki bo aż mnie cycuchy bolą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo 1 Ada wyladowałą znow u nas w lozku :P, ale nie dlatego, ze płakała czy cos. Zasnełam z nią jak ją karmiłam xD, teraz juz wiem, ze to trzeba na siedzaco karmic w nocy bo inaczej zasne nim ją odłoze do lozeczka :/.
grr, jak Adusia sobie usiadla, a mi cycek wypadl bokiem koszulki, jak mnie zaczeła w tego suta gryzc na siedzaco to myslalam, ze padne :/

Aleksandra, po 'nazeczonej' wniosuje, ze raczej polskiego nie uczysz :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
A my od wczoraj od 15 jesteśmy sami i w końcu nie muszę szlafroka zakładać jak wchodze z dołu na górę 🙂
Wczoraj oczywiście 38,5 gorączki poszczepiennej ale daliśmy radę.Pobudek chyba było z 6 albo 7.
Kończymy dzisiaj 7 miesięcy 🙂
Sto lat również dla Alka :*
My właśnie czekamy na Bartka i wyruszamy w poszukiwaniu dla mnie spodni 🙂
Dzisiaj muszę zrobić tylko obiad,wczoraj po południu posprzątałam dół bo taki syf zostawili,że szok 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hje 🙂
Dziękujemy za życzenia i również życzymy Gabrielowi wszystkiego co najlepsze w bobaskowym życiu 😎 Przed sekundą Alek mi wstał i już razem ze mną leży przy laptopie 🙂
Ja wczoraj posprzatałam mieszkanko,pranie już schnie na sznurze,skończyłam prasować i zaraz biorę się za robienie lasagne i też pędzimy na zakupy.Chcę wymęczyć teraz Młodego żeby na zakupach usnął.Nie będę go zostawiać z Teściową,niech sobie porobi spokojnie, ja też nie lubię zakupów "w biegu" a tak zawsze robię jak komuś dziecko zostawiam.
Z okazji urodzin dostałam od Męża bon do h&m i od teściów 100 zł (gest mieli :woohoo 🙂
Do pracy ciuchów nie mam,więc muszę się trochę obkupić.
Alek od 2 dni też jest mega marudny,zdarza mu się zwrócić trochę jedzenia (takie prawdziwe wymioty,nie ulanie) i zauważyłam wczoraj biegunkę i taką dziwną kupę z czarnymi "nitkami". To mogą być robaki? Nie wiem co to 🤔 Na necie pisze,że to niby po bananie. Fakt dawałam mu go przedwczoraj,sama rozgniotłam i zjadł prawie całego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mówisz Kamila że nie ma t o jak konsekwencja 🙂 🙂 żartuję oczywiście ja jak bym karmiła na leżąco to tez bym pewnie spała od razu, ale widzę Adzie nie posłużyło łóżeczko bo nie przespała całej nocy!
Ja od jutra już będę miała tylko jedno dzieciątko bo siostra wraca a już się tak przyzwyczaiłam 🙂
My tez byliśmy wczoraj z Kubą na zakupach tzn. niby on był bo w house były kupony do wydrukowania i było 30% zniżki ale przy okazji i ja skorzystałam i mąż mi kupił jeansy 🙂 bo wszystkie te co mam wiszą mi na tyłku:/
Kurcze za dwa tygodnie wesele a ja sukienki nie mam:/niby kupiłam tą pomarańczową ale jeszcze nie przyszła i nie wiem czy będzie się nadawała na wesele!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila to Ada obudziła sie w nocy na jedzonko przez to ze sama spała, mamy jej brakowało 🙂
Tynka ja na początku ciąży też mialam takie stolce i tez mówili ze to po bananach, wiec odczekaj ze 3 dni az sie organizm oczysci po tym bananie i zobaczysz czy nadal tak jest bo wtedy to bedzie coś innego niz banan, ale mysle ze przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My teraz szalejemy na działce to nie mam kiedy nawet napisać coś na forum 🥴 Codziennie spędzamy tam ok 6 godzin. Od kopania w ziemi mam takie zakwasy na tyłku że szok 😁
Wczoraj byłam z Hania po raz kolejny u lekarza ponieważ te uczulenie cały czas wraca 😠 i już moja biedulka zaczynała się strasznie drapać i była niespokojna 🥴 Dostała syrop i dwie maście i skierowanie do alergologa lekarz się poddał i powiedział, że nie będzie eksperymentował na Hani. U nas 1 alergolog i do 10 wrzesnia jest na urlopie 🤨 więc musimy cierpliwie czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po zakupach.Kupiłam sobie jeansy i koszulkę 🙂 W końcu mam co na tyłek założyć...
Heheh Kamila ja się nie darłam tylko śpiewałam...Do dziś moja znajoma położna się śmieje,że takiej aparatki dawno nie było dosyć,że smsy pisała to jeszcze śpiewała podczas skurczów :p 🤪 🤪 🤪
Tynka mi też sie wydaję,że to od banana....Mojej koleżanki córka jak zjadła banana też miała takie nitki w kupie jej mama się bardzo przestraszyła i też myślała,że to jakieś robaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu jak się zaczyna uczulenie to są krosteczki praktycznie na całym ciele oprócz twarzy a potem z tego robią się czerwone place i skóra jest strasznie wysuszona 😞 Ja sama już nie wiem co to za cholerstwo ale czekam aż ją specjalista zobaczy. Już wczoraj się nie drapała widać też już znaczną poprawę na skórze.
Malwina fajnie, że zakupy się udały 😆
Ola mam nadzieję, że podróż minie przyjemnie i chrzciny będą udane 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...