Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja leki podaje taka strzykawka co czesto jest w syropach dla dzieci 🙂 powlutku porcjami jej podaje, nie bawie sie w zadne zabieranie butli i wciskanie lekarstw na sposob zeby nie poczula ;p bo pozniej nie bedzie chciala nic brac :P.

Aniu strasznie Ci zazdroszcze :P, tez zglosilam sie do tego testowania evo :P ale nic mi na maila nie przyszło ;p. Mozesz Nam zdradzic co napisałas w 'dlaczego chcesz go testowac' ?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podaje zwykłą strzykawką, taką na 5ml, ale nie dlatego,że nie chce tego jeść,ale mam pewność co do ilości jaką dostanie i że nic jej bokiem nie wyleci jak było przy łyżeczkach czasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila pisałam ze mieszkam w miescie, gdzie są brzydkie chodniki, na wię jezdzimy i w weekendy na wycieczki.

Pisałam Wam kiedyś ze Michał ma plamki na karku, to są podobno zmiany porodowe tzw, uszczypniecie bociana, a teraz jest ich jakby więcej 😮 😮 u któregos z maluchów tez tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelka też ma na karku w miejscu gdzie kończą się jej włoski i też jak się złości to sie robią czerwone ale w sumie nie zauważyłam żeby było ich jakoś więcej!
Jejku ten syrop jest tak okropny że masakra sama bym go nie wypiła chyba że bym umierała dałam jej podczas jedzenia i wogóle nie chciała cycka później złapać:/:/ nie wiem czy jej dawać czy nie:/:/ spróbuje jeszcze może do deserku później dac trochę ale żeby się znów nie zraziła do jedzenia łyżeczką a dzisiaj ślicznie zjadła obiadek z rybką caluśki słoiczek 🙂 🙂

Dziewczyny wy juz macie wszystkie okres?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Michałek ma te plamki zaraz jak się kąńczą włoski, czasem je bardziej widać, aż bordowe są, a czasem wogóle. Dłuo nie zwracałam no to uwagi, może mi się wydaje że jest więcej...
Tynka u Alka już spokój z kupkami?

Ja mam pałeczki na obiad ale jeszcze nie zrobione, nie mam czasu, mój mały taki wymagający 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olciu ja nie mam okresu 🙂

Ewo lekarz rodzinny to stwierdził że Szymon nie poleruje mleka z tych kaszek a plamy ma podobne do ospy tylko bez tych ropnych stanów i tylko kilkanascie takich plamek

A co do podawania lekarstw to ja tez daje zwykłą strzykawką

Dzis pierwszy dzień w szkole - dziwnie tak powtarzac materaił z 6 klasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
U mnie dzisiaj było gorzej niż wczoraj,jestem wykończona 🤢 Widzę,że największym "nieszczęściem" dla dziecka jest właśnie spędzanie dnia tylko z mamą,babcią do 3 r.ż. Niektóre Dzieci odstawiają takie cyrki,że brak słów. Lęk separacyjny na maxa.
Apropos okresu- dostałam wczoraj i to taki mega 🙃
Miałam teraz ten krążek nuvaring,ale nie miałam po nim wcale ochoty więc odstawiłam i szczerze mówiąc chyba przerzucimy się na jakiś czas na gumki 🤨 nie mam ochoty ładować w siebie hormonów,z resztą- jestem na diecie i boję się,że mi apetyt wzrośnie.
u alka z brzuszkiem już ok
większy problem mamy z zachowaniem Alka po moich powrotach z pracy.Nie mogę nic zrobić,ciągle muszę być przy nim. Sto procent uwagi muszę skupić na nim,nie mogę nawet wyjść do łazienki.Jak mu zniknę na dłużej niż 3 minuty z oczu to jest ryk,no chyba że się czymś zajmie. Mieliśmy dzisiaj rehabilitację,nie chciał nawet na babkę patrzeć. Ciągle na rączkach i wtulał się we mnie 😞 Eh szkoda mi go,ale cóż- tak musi być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Adusia sobie świetnie radzi 🙂 🙂 🙂
Ola no to dobrze że ty tez nie masz okresu bo już się zaczęłam martwić długo tak można nie mieć???
Tynka ale ty nie pierwszy raz dostałaś???
Wiecie co ja nic nie biorę i nie mam okresu ale tez jakoś nie mam zbytnio ochoty na sex:/:/
Biedne dzieciaczki tak to jest jak po 3 latach z mama czy babcią obce osoby:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adusia pelza jak szalona xd najlepiej do kapci 🙂 dzis wlazla pod krzeslo bo klApek stal :P. wczoraj z kolei spotkalam ja na korytarzu jak z wc wracalam xd. lobuziara moja 😁d.

ja to jestem jakas nienormalna :p, jak Adusi sie glowka spoci to uwielbiam ja wachac, strasznie podoba mi sie zapach jej potu, jest taki delikaty, z nutka goryczy, ale nie smierdzacy. moge go wachac caly dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi dzis przysłali wózek, jestem pod wrażeniem, super lekki 🙂
wybieramy sie za chwilke na spacer i napisze więcej jak sie spisuje. Dostaliśmy kolor brązowy, bardzo przyjemny, gdybym miała wybierać pewnie tez na taki bym sie zdecydowała, pasuje dla dziewczynki jak i dla chłopca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, my już 3 dzień na adaptacji do żłobka, dziś Nina posiedziała 45 minut sama na sali,a jutro już na godzinę co najmniej zostanie,póki co idzie dobrze, ale co te kobitki tam mają to ja nie ogarniam, mam ją jedną i teraz jak już chodzić zaczyna to normalnie sajgon,a co dopiero tyle stworków, do takiego zawodu(mam na myśli opiekunkę w żłobku czy przedszkolu) to na serio trzeba mieć predyspozycje, ja tam podziwiam Cię teraz Justyna,że dajesz radę 🙂

ja już jestem po pierwszych wyborach nowego fotelika samochodowego i po obejrzeniu różnych filmików z crashtestów, mamy zamiar kupić fotelik co najmniej z 4 gwiazdkami i to z tymi międzynarodowymi atestami ADAC, reszta to normalnie atrapy 🤢 jak dziś byłam w sklepie to pani poleciła jakiś tam fotelik i on ma tylko te podstawowe i homologację kosztuje 300zł, ale nie mam zamiaru na tym oszczędzać i raczej wezmę coś z wyższej półki koszt około 700zł 😮 ale wole dmuchać na zimne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam pytanko do mam,które karmią wyłącznie piersią.Bierzecie jakieś witaminy?
Bo ja nie brałam ale zauważyłam,że włosy mi wylatują jak szalone,paznokcie się łamią i na dodatek często mam krwotoki z nosa.
Ja od następnego piątku będę miała oprócz Gabrysia 2 innych dzieci....Nie wiem jak dam radę ale spróbuję...A no i moja przyjaciółka ze Świdnicy przyjeżdża do mnie w następny weekend i niezmiernie się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...