Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monia nie przejmuj się! :P ja tez wazne ponad 70 kg 😉) moj Adi mi powtarza' kochanego cialka nigdy za wiele' lub' wiecej ciala do kochania' 😉)
identyczne kupiłam http://moda.allegro.pl/kozaki-rieker-y0372-80-r-36-obuwie-lizuraj-i2598236483.html !! tylko, ze rude, a nie białe :P rewelacyjne sa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Monia ja myślę, że to nie romans 😆
Powiem Ci szczerze, że ja też nie chciała bym pracować z mężem w jednej firmie a dłuższą metę jest to nie do wytrzymania.
Kamila widzę, że szalejesz 😆 ale zakupy naprawdę super 😆
Dziewczyny dzis mogę napisać że się wyspałam moje dziecko poszło spać o 8 pobudka o 23:40 na karmienie i wstała tuż przed 6 😆 Jakieś 10 minut temu odleciała podczas zabawy 😆 Muszę to nagrać kiedyś 😁 Bawi się bawi i nagle układa się na brzuszek i zaczyna mruczeć i prawą ręką głaszcze pogłogę, łózko czy poduszkę co tam akurat ma 😆
Bogu dziękuję bo od jakiegos tygodnia Hania zasypia sama bez żadnych gadżetów 😆
Ja chyba też jej tego pchacza kupię bo dostała kasę za ząbki a ja nie miałam pomysłu co jej kupić 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super, że Ninka się tak dobrze klimatyzuje 🙂
Monia ja tez wychodzę z założenia że nie jest dobrze pracować razem w jednej firmie ale po pierwsze jak piszesz byście się mijali a po drugie tutaj chodzi o Azizka i o to co dla niego najlepsze prawda??więc może nie wchodzi w grę romansidło ale tak jak piszesz przeraża go myśl że po pracy zamiast leżeć do góry..... to musiał by się nim zajmować nie???
Kamila widzę że udane zakupy, szalejecie po imprezce 🙂
A jakie te pampersy kupiłaś bo ja patrzyłam ale się z przesyłką nie opłacało?
A co do pchacza toja kupiłam identyczny jak ma Tusiek z fishera i jak na razie to pianinko robi furore no bo pchaczykiem jeszcze się nie umie posługiwać 🙂
Aha i kupiłam kombinezon z wójcika ale kurcze linków mi nie wkleja:/ inie mam wam jak pokazać:/ Kamila tobie normalnie wklejało???może to wina windowsa???
Ewka a ty jak wkleiłaś link???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Monia ja zgadzam się w 100% z Tynką, przecież Wy będziecie się tak naprawę mijać w pracy, a korzyści są ogromne mały więcej czasu spędzałby z rodzicami w domu 🙂 ja wałkowałabym temnat może w końcu się ugnie 🙂 i nie rozumiem wypowiedzi konefki i kamili, przecież to nie na całe życie tylko do czasu aż Aziz podrosnie, dla dobra dziecka można się przemęczyć, zwłaszcza że same macie możliwość być z dziecmi 24h w domu... myślę że Moni zależy aby z małym spędzić jak najwięcej czasu 🙂
kamila gratuleję zakupów 🙂
Tynka bardzo dobry artykuł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aleksandra u nas na odparzenia wokoło szyji działa Alantan Zasypka, a na odparzenia pieluszkowe mamy robioną maść, nie wiem o jakie Wam sie przytrafiło?
Monia siostra i szwagier mają te same stanowiska w McDonaldzie, czyli ta sama praca, i cały czas są jakieś spięcia, przychodzą z pracy i na tapecie czasy czas temat pracy, więc non stop tylko praca co źle odbija się na ich związku. Więc chyba nie za bardzo dobrze jest razem pracować, aczkolwiek u Was to jest inna sytuacja bo ułatwi Wam opiekę nad Azizkiem.
Kamila buty cudo, i też jestem ciekawa jakie te pampki zamawiasz.
Ewka nagraj Hanie, musi to być kochany widoczek takiego zasypiania, ja usypiam na podusi albo w leżaczku.
Olcia Amisia wymiata z raczkowaniem 🙂 buzi dla małej na 7miesięcy

Ja jestem na etapie wybierania fotelika do karmienia, ale chce taki najzwyklejszy, drewniany, później przełożymy na stolik.

I najważniejsze, zaczynamy budowe 😁 jutro fundamenty, sobota zalewanie betonem, i można murować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zamawiam hurtowo u tego sprzedawcy :P i pampersy, zapasy chusteczek i mi sie np oplaca :P bo zeby kupić te pampki taniej to musze jechac do warszawy czyli wydac jeszcze na bilety, stracic czas i to dzwigac 🙂
teraz zamowilismy to http://allegro.pl/3x-pampers-sleepplay-maxi-4-7-18kg-150szt-i2592458688.html i http://allegro.pl/huggies-chusteczki-natural-care-128szt-promocja-i2592458200.html x 10 🙂
bardzo lubie tego sprzedawce :PP, u mnie w sklepie te pampki kolo 40 zl kosztuja :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka dziękuję za pomoc może tak się uda ale prawy przycisk myszki na forum mi i tak nie działa inie poprawia słówek:/:/ a co do nawilżacza to ja mam taki zwykły co się wlewa wodę i wiesza na kaloryferze i drugi taki bardziej jak lampka bo ładnie świeci o taki: Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku... ten dostaliśmy jeszcze na ślub ale teraz chyba go nie użyjemy jak Amelka chodzi(raczkuje 🙂 bo on strasznie lekki i mogła by go strącić na siebie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania dziękujemy za 7miesięczne życzenia 🙂 🙂 🙂
Kamila a miałaś już te pampki sleep&play???bo ja miałam je w torcie pieluszkowym który Amelka dostała na chrzciny i jak dla mnie są beznadziejne bo nie mają rozciągliwych boków i nawet nie chcę ich już więcej za darmo widzieć wolę dada z biedronki niż te!!! a wogóle to one w carrefour są na gazetce po 24 złote!!!

Kurcze dziewczyny w sobote wesele a ja nie mam sukienki:/ ta pomarańczowa przyszła ale za ciasna w cyckach:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
Ja nie mogę się przekonać do oryginalnych Pampersów. Na obecną chwilę jestem bardzo zadowolona z dady 🙂
Fajne buty,ja chyba sie skusze w tym sezonie na EMU,potrzebuję takich wygodnych,wkładanych człapaczków 😆 Dziewczyny ja od 2 tygodni na diecie,schudłam dopiero niecałe 2 kg,ale 68 na wadze 🤪 😉
Ola nie masz od kogo pożyczyć kiecki na wesele? Popytaj siostry,koleżanki. Jak jestem pod ścianą w takich syt to pożyczam. Ostatnio poszłam w sukience teściowej 😁 😁 Nosimy teraz ten sam rozmiar a ona tez lubi takie młodzieżowe ciuchy wiec się ratujemy wzajemnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
miałam w tamtym roku emu, za cholere wiecej nich nie kupuje, non stop miałam nogi mokre :/ Adrian na nie nazywł ' buty z kozich jader' 😁

kupilismy dzis meble

taka szafe http://www.basic.brw.com.pl/szafy/szafy_4_drzwiowe/51,szafa-205-4d-iii.html [ z jeden strony gdzie jest drazek zroibimy polki ]
taka komode http://www.basic.brw.com.pl/komody_kredensy/87,kredens-atriss-kom2d5s.html
takie biurko http://www.basic.brw.com.pl/biurka/169,biurko-pop-kbiu816n.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laseczki 🙂
Wróciłam 🙂
Net nam zwariował i zastrajkował i niestety od pon bez neta byliśmy...
My już dziś u moich rodziców od jutra mam trójkę dzieci:8 lat,4 lata i mojego małego....
Będzie suuuuper 🙃 🙃 🤪 🤪
No i jutro moja przyjaciółka przyjeżdża 🙂
Moja mamuśka dzisiaj kupiła sobie młodzieżową sukienkę z żabotem a wygląda pierwsza klasa 🙂
Mam nadzieję,że będzie najpiękniejsza na weselu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, a propo tej pracy waszej. Od razu mowie, ze nie mam na celu obrazac Ciebie czy negowac, ot taka moja opinia.
Jak dla mnie takie podejscie nie jest wcale zdrowe ' dziecko jest najwazniejsze' owszem jest bardzo wazne, ale rodzine w raz z dzieckiem tworza tez rodzice i ich psychika jest rownie wazna co komfort dziecka. Mam wrazenie, ze Ty Nabila nie starasz sie zrozumiec tylko wymuszasz na nim pewne rzeczy. Sama mowisz, ze byscie sie mijali - a moze własnie to mu nie odpowiada? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...