Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniag070 napisał(a):
Olcia wyglądaliście super!! Ty masz figure jakbyś nie była nigdy w ciąży! Swietna, pewnie masz taką przemianę materii dobrą. A jak w tej kreacji karmiłas?

popieram- świetna figura 🙂 Ja męczę się z pociążowym sadłem :| od przyszłego miesiąca wracam na zumbę,jednak muszę się poruszać żeby schudnąć.Na samej diecie efekty są,ale mogą być lepsze 😎
Jej u nas z a tydzień znowu wesele. No,ale kawał drogi od nas,bo aż w Łomży 🥴 Alek zostaje na dwa dni z Teściami i moimi rodzicami. Będą zmuszeni sobie poradzić,heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuję dziewczynki 🙂 🙂 takie komentarze dodają mi skrzydeł 🙂 🙂 🙂
Ja na diecie nie byłam żadnej a na wadze mam kilka kilogramów mniej niż przed ciążą ale to chyba wina mojego brzdąca bo ciągl w w ruchu trzeba być no i to karmienie pewnie robi swoje bo jem dużo więcej i częściej niż wczesniej. A na tym weselu to od dania gorącego do nastepnego głodna byłam:P:P a sałatki jakieś dziwne były i nie jadłam 😉 🙂 🙂
sukienka sie spisała bardzo dobrze chociaż w biodrach była za duża ale co tam nie było tego tak widać, a karmiłam w pokoju na górze mieliśmy wynajęty specjalnie żeby Amelkę położyć na chilkę i nakarmić ale niestety był nad salą i tak dudniała orkiestra że ciężko było z tym snem:/:?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia to fakt, wogle nie widac poTobie ciazy 🙂

Ada zaczeła wstawac na nogi 😁 gowniara jeszcze dobrze nie raczkuje i nie siedzi, ale juz wstaje na nozki przy czym sie da :PP.
Ona to taki szałaput :P jeszcze jednego dobrze sie nie nauczu,a juz bierze się za drugie, drugiego dobrze sie nie nauczu,a juz proboje 3cia rzecz robic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
boki zrywam po prostu 😁 u mie na fb jest zazarta dyskucja co jest lepsze dziecko czy kot XDDDDD . taki moj idita znajomy twierdzi, ze posiada kota jest lepsze bo jest tanszy w utrzymaniu 😁 a taka zazdrosc przez niego przemawia ze szok 🙂 sam mowił, dla mojego szwagra ze on chce miec dziecko, ale jego panna nie chce 😁 i teraz na kazdym kroku sie czepia jak cos o Adzie napisze 😁. załozył swojemu kotowi fejsa i sie tym szczyci 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja właśnie wróciłam od lekarza wczoraj Hanie dopadł katar ale to tali ze leciało jej z nosa jak z kranu woda 🥴 a nocy była temperatura poszedł w ruch paracetamol. Lekarz osłuchał zajrzał w gardziołko i powiedział, że jest oki 😆 Podawać mam tylko witaminę c na noc można posmarować wickiem i w razie temperatury to coś na zbicie. Od jakiego stopnia dajecie coś na gorączkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia ja mierze w pupce i wtedy powinno sie podawac od 38,5. Chociaz mi lekarka powiedziala ostatnio zeby nawet zaaczekac do 39 bo jak Maluch sie dobrze czuje to niech organizm sam walczy. Zycze Hani zdrowka.
Olcia podpisuje sumie pod tym co Dziewczyny napisaly, kobieto ale masz figure! Zadzraszczam 🙂
Kamila wlasnie moj Dzik Maly tez zaczyna wstawac, narazie przy materacu, ale czolga sie i momentami "raczkuje" ZA mna doslownie wszedzie. Ostatnio znalazlam go jak wchodzil do toalety 😜
Weekend u nas minall na pelnym spontanie, znajoma doszla, posiedziala ponad 3 godziny, potem od razu pojechalismy na grilla do znajomych i zostalismy na noc, Azuniek spal bardzo ladnie, i powiem wam ze ciesze sie ze oidzwyczail sie od smoka, teraz odzwyczajam go od cycusia w dzien, no i ze ucze go samemu zasypiac, bo tych znajomych coreczka budzi sie co chwila przez cala noc jak jej smoczus wypadnie, no przejebane, i zasypia tylko w wozku 🤢 szok. No i nmastepnego dnia jaos tak wyszlo ze i oni przyszli do nas na grila, zajechal tez kolega Nabila, i przywiozl nam prezenty z Maroko 😉 ja dostalam z Nabilem orientalne ciuszki a Azuniek dostal stroj pilkarski z Barcelony, maz pial z zachwytu :P Ale bylam padnieta po tym weekendzie i dziekowalam losowi ze jeszcze siedze w domku, bo jakbym miala zaraz nast dnia isc do pracy to bym chyba padla 😁 ciezko bedzie sie przyzwyczaic 😞

aha i zaczynam mojego Smyka uczyc jesc co 3 godziny. I o dziwo zalapal o co chodzi z piciem z butelki, narazie pije herbatke, nie duzo ale widac ze ciagnie ! ciesze sie bardzo, oby bylo coraz lepiej z ta jego nauka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też dawałam od 39,5 w dupci!!!
Monia to fajnie weekend Wam zleciał i strój barcelonki ach też bym chciała ale Kuba by chyba umarł bo on kibic realu 🙂 🙂
Kurcze wiecie co ja tez musze Amelkę jakoś oduczyć tego cyca juz tak na poważnie bo dzisiaj chyba z 10 razy wstawałam i ona wogóle nie jest głodna tylko chce sobie go potrzymać i tyle no szok wiem że bedzie płakała ale jakos może się oduczy, a mleczko będe jej ściągała do butli bo i ja i Kuba po takiej nocy mamy serdecznie dość!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
ja za moment kończę pracę 🤪
Wasze maluchy już zaczynaja wstawać, za to nasza Emilka prawie wszystko robi z opóźnieniem 😜 przemieszcza się kulając z brzucha na plecy i odwrotnie, uwielbia leżeć na brzuchu i ma bardzo wysoki podpór, ale jeszcze nie siada sama, jak ją posadzimy to siedzi nawet się nie chwieje, ale po ostatniej wizycie u pani rehabilitantki mamy zakaz sadzania ma sama do tego dojść 😮
wiem że u każdego dziecka inaczej to wygląda więc nie martwie się tym zbytnio 🙂 przyjdzie i na nią czas 🙂
my nie wiemy co to nocne wstawanie, Emilka to naprawdę grzeczne dziecko 🙂 aż strach się bać co będzie za kilka lat...jak jej się odmieni... 🙂 😉
zdrowia dla Hani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wlasnie dzisiaj postanowilam kupic Azizkowi male opakkowanie mleka Nutrilon ( w Pl odpowiednik to chyba Bebilon) 2 i zobaczymy czy bedzie je pil, bo zamierzam miedzy poranna kaszka a obiadkiem dawac mu mleczko, bo jak daje jogurcik to potem nie cchce jesc obiadku. Cyca Azizek bedzie dostawal tylko po wieczornej kaszce na popite i w nocy jak sie obudzi. Dzisiaj obudzil sie o 23, 3,30 (!!!) i dopiero o 6 😜 no szok, jestem szczesliwa bo ostatnio pobudki byly nawet co godzina jak u Ciebie Olcia.
Agnes1978 sliczne zdjecie coreczek. Mowisz ze Emilka nie siedzi sama tylko jak ja posadzicie, u mnie Aziz posiedzi moze z 5 sekund i woli sie polozyc, on W OGOLE NIE SIEDZI. Ale jak pisalas nie przejmuje sie, bo na kazdego przyjdzie pora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny. Ja w nocy podałam bo miała 39,4 w pupci. W dzień ma 38 więc nic nie podawałam. Najgorsze jest to, że ona nie śpi i jest już mega zmęczona a do tego katar szkoda mi jej biedulki.
Monia super, że Aziz załapał o co chodzi z butlą moja Hania do tej pory mówi stanowcze nie butli 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha Kamila właśnie przeczytałam dyskusję na fb, błagam facet z cyckami i o inteligencji sflaczałej pomarańczy będzie ci mądrości dawał... weź sobie ustaw prywatność na profilu co by ci taki półmózg nie zaglądał
w dupie go pewnie boli,że mimo swojego młodego wieku, jesteś szczęśliwą mamą, zazdrość przez niego przemawia,że mimo trudnej sytuacji sobie radzisz, skąd tacy się biorą????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek, to jest po prostu zazdrosc. Denerwuje mnie cos takiego. Wyznacznikiem szczesliwej rodziny sa markowe jeansy ? ;/. Moze i nie stac mnie zeby kupic sobie jeansy lewisa za 500 zł, a zamiast tego kupie sobie na bazarku za 60.. moze nie stac mnie na to zeby Adzie kupywac zabawki za 300 zł, a za 50. Ale jestesmy szczesliwi, zdrowi, kochamy sie i wydaje mi sie, ze to jest wazniejsze niz ilosc zer na koncie. Ale zle tez nie jest, wystarcza Nam na nasze potrzeby, mozemy pozwolic sobie pojsc do restauracji czy kina, wiec mysle, ze zle nie jest :P.
Tu zaczeło sie od tego, ze on chcialby miec dziecko, ale Kinga nie za bardzo :P, zreszta po tej dyskusji pisałą do mnie i przepraszała za niego, ze ostatnio chodzi jakis zfrustrowany, a jej akurat nie ma bo siedzi w Paryzu. Dla niego zycie na " poziomie" to na koncie 10 tysiecy.. bo tak sie przyzwyczail, a jak ktos ma mniej to znaczy ze ' nie stac go na dziecko' Adusi niczego nie brakuje i to jest najwazniejsze 🙂.
Poza tym, kurwa, jak mozna kotu FB zakładac? 😁DDDDDD

http://ladygugu.pl/ czy tylko mi sie wydaje, ze ta dziewczyna traktuje corke ardziej jak lalke do przebierania niz zywe dziecko? 🤢 🤢 . Lubie Ade ładnie ubrac, ale bez przesady, bardziej patrze na to zeby miała wygodnie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila wiesz co ja kupuję spodnie zawsze na promocji, przecenach, wyprzedażach itp nie dałam nigdy więcej niż 50zł i zawsze są to spodnie firmowe, więc po co przepłacać? Nina połowę rzeczy ma używanych,a (nie chcę żeby to źle zabrzmiało), ale mogłaby mieć same drogie nówki, tylko po co? ważne żeby kupować rozsądnie i przydatnie,a nie żeby walnąć lans na salonach z wielkim napisem NIKE, LEVI'S czy nawet DUPA... koleś ma nasrane w głowie i tyle
mi się podoba,że z pieniążków weselnych się umeblowaliście i ubraliście, bardzo mądra decyzja
nie ma koleś się do czego przyczepić to się czepia szkoły, którą i tak skończysz,a co go obchodzi kiedy? masz czas, więc niech się buja fajfus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja nie widze sensu kupywania dla tak malego dzieckla drogich, firmowek. toz nasze babelki tak szybko rosna ze szok. 2/3 razy sie załozy i za male. Ja dla Ady tez czesto kupuje w ciuchach, sa to naprawde fajne,c zesto markowe rzeczy, wogolnie nie zniszczone, albo jeszcze z metkami, i place 3 zl a nie 70 zl jak w sklepie. bez sens.

bo on mysli, ze wychowanie dziecka to taka prosta sprawa, ze ja opiekujac sie dzieckiem, bede chodziła do szkoly i jeszcze do pracy. On nie wyobraza sobie takiego, ze kobieta siedzi w domu, a on by ja utrzymywał. Ja narazie nie mam mozliwosci isc do pracy, wpierw chce skoczyc szkole, od pt zaczynam i mam co drugi weekend. Dopoki mam mozliwosc siedzenia z Ada to to robie, nie mialabym jej nawet z kim zostawic bo u nas złobka nie ma. Poza tym, kurwa jak w wieku 18 lat ja mam miec skonczoną szkołe?! no jak? -,-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila olej durnia bo to bez sensu sobie takim czubkiem ciśnienie podnosić.
Moja Hania dostała paracetamol bo niestety 38,7 przed 19 miała i już tatuś ją ułożył do snu. Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie troszkę lepsza. Najgorsze jest to, że od wczoraj Hania nic nie chce jeść tylko cycusia 🥴 Więc ja pakuję w siebie jedzonko i wodę aby mieć pokarm dla niej mam nadzieję, że wystarczy. Mąż stoi mi nad głową i każe iść spać 😁
Więc dobranoc mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chyba 🙂 oj biedna Hania 😞( moja tez cos łapie katar, chyba taka pora 😞( non stop ma gilki w nosie.

grr, strasznie mnie to denerwuje :/ jak ktos wypowiada sie na tematy, o ktorych nie ma bladego pojecia... wielki pan wyksztalciuch.. porownuje siebie majac 27 lat i mgr, a mnie majaca 18 lat bez mgr.. no kurwa.
a porpo ciuchow 😁D jutro wklelje Wam fotki 😁D Adi kupil dla Adusi kombinezon ze smyka, no czad 😁 mega jest 🙂 kupil 74, bo Ada teraz nosi 68, a komb jest z mysla o wyjezdzie do Szwecji w padzierniku, a wiadomo jak pizdzi jak w kieleckim. i ja sobie na ciuchach upolowałam jeansy za 19 zł 😁D i bluzke za 17 😁D jestem pod wrazeniem bo zadko kiedy na mnie spodnie moge idealne znalesc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...