Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja juz od 7 na nogach ;p, Dzis mala spala ze mna cala noc ☺️, teraz polozylam ja w lozeczku, nakrecilam karuzele, przestala grac, ale cos nie krzyczala, zeby ja wlaczyc, zagladam- moje dziecko spi 🤪 🤪. Teraz musze ogarnac troche pokoj bo o 11.30 przychodzi babka od biologi i bedzie do 12.15, a o 16 do 17.30 matma 😠
wypatrzylam bardzo fajny taki jakby photoblog 🙂 www.aguagu.pl rewelacja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek! Ja dzisiaj wyspana 🤪 cud nad Wisłą !
Adaś poszedł spać o 23 razem z nami hehe jak stary wstał uwaga dopiero o 4;20 no i pózniej rano o 8;30 więc obudził się tylko RAZ! Ale to też dla tego, że tak pózno poszedł lulać ale ja i tak się cieszę.
Zdaję relację jak Adaś po lekach. No więc wczoraj prężył się tylko raz rano i cały dzień był taki spokojny jakby go podmienili dużo spał i czasem jak sie budził to nie płakał tylko rozglądał byłam w w wielkim szoku. Spał w nocy ładnie a tu nagle rano po podaniu leków krzyk 🤢 i to straszny i 10 minut tak z przerwami...kurde zastanawiam się czy nie czasami od tego przeczyszczającego bo tak to on się nigdy nie zachowywał.. zabaczymy resztę dnia jak będzie popołudniu mam zadzwonić do tej lekarki i powiem jej jak jest. Kurde a tak się cieszyłam, że już ok jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde ale mi głupio..
Mielism,y wczoraj zadzwonic i zapisac małego na usg kupiłam sobie karte i Tomek myślał że doładowałam i wyrzucił mi kod...i nie wielismy jak zadzwonić. Obiecał, że naro doładuje sobie jak będzie do pracy szedł i zadzwoni ja patrze rano kartka z numerem leży pod zeszytem i wkurzona, że będę musiała poprosić sąsiadkę żeby została z małym i będę musiała sama lecieć. Napisałm mu takiego sms-a że jest zajebistym tatusiem że miał zadzwonić itd lepiej nie pisze.. a on dzwoni z nr chyba szefowej i mówi że zadzwoni zaraz, bo zapisał wczoraj nr...kurde no głupia jestem!
A USG to brzuszka P. Doktor cgce się upewnić co w tym brzuszku siedzi. Pewnie żaden inny w okolicy by o tym nie pomyślał żeby zrobić USG jak kolka jest..za to własnie wszyscy cenią to dokturkę jak to mój dziadek mówi. Ponoć kiedyś wyleczyła jakąś dziewczynkę która ulewała non stop tak jak mówj na początku tak mocno wszyscy mówili że wszystko ok czasem tak bywa a ona się dopatrzyła jakiegoś guzka czy coś zupełnie nie groznego ale to było przyczyną usuneli go i dziecko jak nowe 🙂
Ciekawe co powie mi dzisiaj jak zadzwonie bym chciała odłożyć to jedno lekarstwo myślę że to przez to krzyczał a wcale nie przeczyściło go bo dopiero dzisiaj rano zrobił kupkę więc bez rewelacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie.
Nie nadrobie Was w czytaniu. Nie mam czasu teraz na internet. Mojego malego zaczelam dokarmiac mlekiem modyfikowanym. Teraz przesypia po 3 h lub 4. Zdaje mi sie, ze wiecznie plakal bo malo jadl. Ale teraz mam problem bo jak na poczatku mam pelne piersi to ciucia normalnie z piersi, a potem musze zciagac reszte i karmic butelka. Wie maly cwaniak, ze z butelki lepiej idzie. U nas zaczely sie upaly. Na dole mam 25 stopni a u gory 30. Jak siedze z malym na tarasie to mu daje troche przegotowanej wody schlodzonej. Jutro kupie herbatke z kopru wloskiego. Lekarz nie kazal mi dokarmiac dziecka. Ale jak ja to zrobie to maly spi smacznie. Wiec nie wiem kogo sluchac. Kupki robi normalnie po 3 lub 4 a nawet 5.
Dziewczyny jak jest tak goraco, jak wy bierzecie mleko na spacer?, swoje podgrzane, czy modyfikowane? Ja wychodze tylko na taras z malym. Na spacerki nie wychodze, bo sie boje kiedy maly sie obudzi, czy za 1 h czy za 5 minut. Ostatnio wyszlam na spacer, to maly jak sie wydar bieglam szybko do domu by go nakarmic. Dosyc, ze maly sie dar to jeszcze jak przechodzilam przez ulice w niedozwolonym miejscu /by szybciej do domu/ to zjerzdzajac z kraweznika, blokada na kola upadla i zatrzymalam sie w polowie drogi. Z tego stresu nie wiedzialam co robic. Wiec teraz siedze na werandzie. Czekam na weekend by z malym wyjsc na spacer i z mezem.
Pozdrawiam Was mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga witaj z powrotem ! 🙂 super ze Riccardo zaczal sypiac dluzej, to i Ty wypoczeta. Werandy Ci zazdroszcze, szczerze mowiac ja zebynm miala wozek na gorze to bym pewnie z domu sie nie ruszala i na balkonie siedziala. A ile rzeczy bym w domu zrobila 🤪 ale teraz przynajmniej zmuszona jestem sie ruszac, i powiem szczerze ze strzelam dlugie maratony.
Wczoraj zawitalam na basen (mieszkamy juz tu ponad pol roku a ja kilka dni temu zauwazylam basen za krzaczorami ktory sie znajduje max 1 km od naszej chacjendy ☺️ wstep z niemowlakami od 3 m-ca wiec za miesiac idziemy tam cala rodzinka, niedrogo jest, no i nieprzemakalne pieluchy mozna tam tez kupic. Juz sie nie moge doczekac.
Agata, facet jak dostaanie opierdziel raz na jakis czas nawet za nic to nic mu sie nie stanie, wskazane to wrecz 🤪
Mlody zasnal to i ja uderze w kimono, skorzystam, rano o 5 obudzilam sie razem z N bo do pracy wstawal i przygotowalam sobie skladniki na obiad, wiec duzo robotki nie mam. Dzisiaj domku nie sprzatam tylko jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dieta plaż południowych, chętnie bym się na takiej plaży położyła jak taki waleń 🙂

my na 15tą jedziemy na kontrolę bioderek,jak zawsze mam nerwa przed lekarzem
chyba sobie dziś śmignę na solarium, bo jestem blada jak papier i wyglądam na wiecznie chorą 😜

w ogóle kupiłam sobie jakieś nowe serum z avonu i jestem mega zadowolona, namiętnie smaruje nim uda, tyłek i brzuchola i po tygodniu jest duża różnica, także w połączeniu z ćwiczeniami działa co oczywiście mnie mega cieszy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,lekarz kazał sratatatata ciekawe czy gdyby zajmował się takim dzieckiem głodnym 24/7 to by tez tak mówił. Wiem,że to lepsze dla dziecka karmic tylko piersią,ale jak sie nie najada,albo wariuje po twoim mleku to trudno. Też musisz sie troszczyc o swoje zdrowie psych.
Podziwiam Cie,ja nie wysiedziałabym na werandzie. Musze chodzic,oglądać. Chociaz nie ukrywam czekam aż sie zrobi cieplej,to pewnie tez na ławce przy domu legnę...ale z książkami do sesji 😆

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,10548375,Wojna_domowa.html?startsz=x&as=2&fb_source=message

poczytajcie 🙂 jakbym czytała o sobie

Tusiek napisała
w ogóle kupiłam sobie jakieś nowe serum z avonu i jestem mega zadowolona, namiętnie smaruje nim uda, tyłek i brzuchola i po tygodniu jest duża różnica, także w połączeniu z ćwiczeniami działa co oczywiście mnie mega cieszy 🤪


To kup sobie jeszcze bańki chińskie do masażu i masuj uda.Dopiero padniesz z wrażenia. Ja mam teraz dużo tłuszczu to nie widze żeby cellulit znikał,ale skóra się zrobiła całkiem inna w dotyku.
Bańka->
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie drewniane masażery,więc się nimi masuję, chociaż może ta bańki byłyby lepsze?

a właśnie Tynka ta zumba to fajna?łatwo opanować układ? kumpela chce iść na to i myślę, żeby się z nią wybrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiek napisał(a):
mam takie drewniane masażery,więc się nimi masuję, chociaż może ta bańki byłyby lepsze?

Nie wiem czy lepsze,ale bardzo skuteczne. Mam całkiem inan skóre po nich a stosuje dopiero 2 tydzien i co 2 dni. Wieczorem po kapieli smaruje uda oliwka i masuje ok 15 minut jedna noge. zasysam nad kolanem i ciagne w górę.Boli jak skur**** ale dla urody warto pocierpieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wróciłam od lekarza..
Mały 2 tygodnie temu ważył 4,960 a teraz waży 5,150 🙂
Wałeczek mój kochany 🙂
No i to coś na buźce to podobno dlatego,że skóra wrażliwsza mu się zrobiła na krem BAMBINO,lekarka kazała kupić Ziajkę no i mam stosować... 🙂
Dzisiaj już jadę do tych moich strauszków,oni już tam nogami tupią doczekać sie wnuka nie mogą...Jutro pierwsze zajęcia ciekawe jak tam wytrzymam bez mojego syneczka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ziajki nie polecam.Mały po tym kremie miał bardzo łuszczącą się skórę,ja z resztą też. Dziadostwo.
Mam mnóstwo produktów z ziaji ale seria dla dzieci jest porażkowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hura! Właśnie przyszły butelki avent właśnie się gotują ciekawe jak się sprawdzą w nich ostatnia nadzieja. Będzie się trudno przestawić bo są strasznie szerokie dziwnie mi sie trzyma. No i szczota do mycia butelek bo te co dają do butli są badziewne.
A chciałam Wam jeszcze o czymś napisać puki mam chwile. Tata mi kupił ostatnio filtr brita taki dzbanek. Wlewa się do niego wode z kranu gotuje pózniej normalnie w czajniku i można robić mleczko dla dziecka 🙃 po co wydawac kase na butelkowaną a szło tego sporo ba ja jeszcze podkradałam 😜 Wszystkie posiłki robię z tej wody, na herbacie nie ma takiego osadu, jak butelki gotuję to nie robią się matowe w czajniku też ani śladu kamienia 🤪 polecam kosztuje ok 50 zł wkłady wymienia się raz w miesiącu tez nie kosztują dużo na allegro są najtańsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po spacerze, dzieci jeszcze śpią, Daniel już prawie 3h, ale od obudzenia porannego kimał tylko raz z 30min i ze dwa razy po 5min, więc zasnął jak go ubierałam i śpi jeszcze.

Ja odradzam wszelkie kremy na jakiekolwiek wykwity skórne na buzi, a to dlatego że skóra sama niech się zagoi i poodycha, to szybciej zejdzie, kilka razy dziennie przemyć buzię wacikiem i wodą przegotowaną i tyle.

My własnie skończylismy trądzik niemowlęcy - masakra. Trwało to 4tyg. A może trwac nawet i trzy miesiące. Tu pediatra kazał smarowac tłustym kremem... porażka... smarowałam bepanthenem i to był największy błąd, bo skóra wcale nie oddychała. Jak przestałam używać kremu i przemywac wodą, bo tak wyczytałam na necie to zaczęło schodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja Britę miałam w PL i nie da się bez niej żyć moim zdaniem. Tu nie mam i nie muszę. W bloku założony jest filter na główny zawór i jest zmieniany co miesiąc, wodę podobno można pić z kranu, ale ja nie próbuję. Nie mamy ani kamienia w czajniku, ani osadów na szklankach czy kamienia na kranach. Mam nadzieję, że i pralka pożyje trochę dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...