Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej mu juz po zabiegu - co prawda sam zabieg trwał ok 10 minut.
Szymon dzielny bardziej płakał przy szczepionce niz przy tym oczku...
Ja nie miałam odwagi wejśc do środka - mąż został z synkiem a jak wyszedł to cały blady...
Mówi że grzebia 4 igłami w tym kanaliku (wygląda to tak jakby miał te igły wbite w oko) a na końcu wstrzymuje roztwór z wody w ten kanalik a woda wypływa nosem.... nawet niewiadziałam ze to jest tak połączone....
dobrze ze nie weszłam bo by musieli mnie wynosić 🙂
Poleciała tyklko kropelka krwi wiec pani doktor ma bardzo sprawna reke i super podejscie do tekich małych dzieci.
Teraz antybiotyk przez 7 dni i zobaczymy czy wystarczy a jak nie i dalej bedzie ropiec to trzeba bedzie powtórzyc zabeg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola mam nadzieję, że Szymon nie będzie musiał jeszcze raz przez to przechodzić.
Przesyłam wam link do filmiku. Tak moja córcia bawi się z tatą przy muzyce 🤪 https://picasaweb.google.com/108348701192063897922/HANECZKA?authkey=Gv1sRgCO3NkqmhxbuwAg#5742459803547297074
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Śliczna Hania 🙂ma taką samą grzechotkę przypiętą do maty i pieluszkę flanelową jak Amelcia 🙂
To super Ola że wszystko oki trzymamy kciuki żeby nic nie trzeba było powtarzać!!!
Monia trzymaj się i zaglądaj do nas bo nam Ciebie brakuje!!!

Amelka ma dziś super dzień grzeczniutka jak Aniołek 😉oby tak każdy dzień!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia wiesz ze te bzdurne slowa zawsze wypowiada sie w zlosci ,jesli nie widzisz dla was szansy to szkoda ale ty sama wiesz jak jest, nikomu nic do tego ,ja sie wtracac nie chce ,to wasze zycie ale czy tak musi byc, czy to tylko urazona duma ktoregos z was ? macie wstaniale dzieciatko,moze warto usiasc i porozmawiac???
olcia dzieki bogu wszystko oki ,niezly ,duzo zdrowka!!!!!!!!!!!
ewkaa ja myslalam ze to tylko moje takie nadpobudliwe 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my dzis do neurologa 😞(.
Ada bawi sie zadowolona na macie - a do dokanczam prezentacje :P, Tatus spi 😠

Mloda ostatnio nic nie chce jesc ;// - 4 razy dziennie je ://. Podejrzewam, ze jej 1 wychodza bo ma dziwne dziasla ;/. Na3jki to byl falszywy alram 🙂.

Za 1,5 miesiaca mam 18nastke - zazyczylam sobie od Adriana karnet do spa na jakis porzadny masaz 🙃 🙃, reszta rodziny mi na prawko ma dac : DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kobieta zawsze ma 18lat 🙃

przygoda z karmieniem piesia chyba dobiega konca: (( - mam coraz mniej pokarmu ;/ przez to ze Ada nie chce jesc!: x i na sile jej wciskam to nie chce ;/ tylko sie dlawi i ma odruch wymiotny ;/ ani cycy ani butli 😞(

powysylalam Wam zaproszenia na fb - Kamila Jasiulewicz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie.
Dzis bylam na szczepieniu. Mlody spi, zobaczymy co bedzie dalej. Od 3 dni spi w swoim lozeczku i pokoju. Mamy elektroniczna nianie wiec kazdy ruch dziecka slysze. Dzis narzucil sobie kocyk na glowe. I jak sie krecil, niania mnie powiadomila. Nie wiem czy bym uslyszla bez tego sprzetu. Moj pokoj jest otwarty na rozcierz i malca tez. Slysze nawet jak pierdzi i ziewa. Naprawde niania elektroniczna jest super sparawa. Jak jestem u gory lub wieszam pranie wiem co mlody robi. Ja mam nianie tefal serii disneya. Jest w nim walkie-talkie. Jak bedzie starszy a ja bede w kuchni bede mogla do niego mowic. Teraz bez strsu moge wszystko w domu robic. Nawet jak maly sie nie obudzi tylko wybudza juz slysze.
Kamila zazdroszcze 18 staki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
My dzisiaj dzień podróżniczy.Byliśmy u mojej Babci,która mieszka jakieś 12 km ode mnie. Oczywiście samochodem 😉 Towarzyszyła mi miła "pieśń" mojego Alka,ale znudziło mu się później i zasnął. Teraz Alek "spaceruje" w pokoju obok,nawet ładnie śpi 🙂 Pogoda nie zachęca do wyjścia,jest smętnie i bez słońca.
ok 17stej przychodzi do nas nasza przyszła Niania 🙂 Sprawdzona pani,która bawiła już dwójkę dzieci w rodzinie. Postanowiliśmy z Tomkiem,że chcemy aby ktoś zajmował się dzieckiem w domu przez jakieś pół roku,rok przynajmniej.Zwłaszcza,że to pewna i zaufana osoba.
Ogarnęłam chałupę,bo pomyśli że brudasy 😁 😆
A i Alek miał wczoraj kolkę Nie pomyślałam,głupia jestem bo wczoraj dałam mu - nowe mleko, kilka łyżeczek jabłuszka i jeszcze ten kleik.Debilka ze mnie,ale tak ładnie jadł,że nie pomyślałam o tym,że mu zaszkodzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

innicone napisał(a):
Tynka po prostu za duzo w jeden dzien nowych rzeczy :P wpierw jedno wprowadz, a potem ppo 3-4 dniach znow cos nowego etc


Oj wiem,wiem, Mówię Kretynka ze mnie 🙃
A dzisiaj taka kupa była po tym,że HOHOHOHO Zapach,kolor całkiem inny niż normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tynka ty to agenciara jestes 🙂
my wczoraj jabuszko jedlismy i czekamy na efekty 😉
a tak to co 3 dni inne rzeczy ale marcelowi za choleree nic nie smakuje 😠 tylko kaszka i mleko a i herbata ,dalam mu wczraj kilka kropelek rosolu i na to to by mial checi wiec zakupie cielecinke i mu cos ugotuje 🙂
my po szczepionkach rewelacyjnie dostal w piatek na rotavirusy II czesc i pierwsze ukucie 6 w 1 ,za miesiac pneumokoki ciekawe czy tez bez goraczek ,
ania wspolczuje poprawki u" krawcowej " chyba sie czujesz jak po porodzie ?ale mam nadzieje ze coraz lepiej z toba
dziss bylismy u lekarza bo maly ma jakis zaczerwienienie i pediatra dala mu juz 2 mas i nic ,dzis to nawet ta ranabyla otwarta ,alepoiwedzieli ze musial sie zadrapac i razem ze smaczkiem braudna slina sie w tym mizia mamy ina masc i tyle czekamy co bedzie dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...